Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 41
  1. 14-04-11 12:10 #16
    The Descendant
    Το avatar του χρήστη Dreiko

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Monsterville
    Μηνύματα
    8.212
    Προεπιλογή
    http://www.bodybuilding.gr/forum/sho...APS-Nutrition)

    ηρθες δευτερος......
    τιποτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2.  

  3. 16-12-11 00:03 #18
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Μόλις σήμερα πήρα στα χέρια μου το εν λόγο....
    Με ξενέρωσε, η απουσία από το blend, δύο πραγμάτων:
    1) Icariin & 2) Glycocarn.....
    Έψαξα σε κανα δύο site... το αποτέλεσμα...??
    Τρία διαφορετικά blend μαζί με το δικό μου.....
    Επικοινώνησα με το κατάστημα κ αναλόγως με την απάντηση θα επικοινωνήσω κ με την APS, αλλά το βλέπω το μέλλον εγώ, όπως κ με την iForce....πιστολιές κανονικά.....
    "If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health."

    Hippocrates


    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 16-12-11 00:26 #19
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο primordial Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μόλις σήμερα πήρα στα χέρια μου το εν λόγο....
    Με ξενέρωσε, η απουσία από το blend, δύο πραγμάτων:
    1) Icariin & 2) Glycocarn.....

    Έψαξα σε κανα δύο site... το αποτέλεσμα...??
    Τρία διαφορετικά blend μαζί με το δικό μου.....
    Επικοινώνησα με το κατάστημα κ αναλόγως με την απάντηση θα επικοινωνήσω κ με την APS, αλλά το βλέπω το μέλλον εγώ, όπως κ με την iForce....πιστολιές κανονικά.....
    τι εννοεις οτι αφαιρεσαν αυτα τα 2 συστατικα?αν ναι προσθεσαν κατι καινουργιο?
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 16-12-11 00:40 #20
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tommygunz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύς ντόρος στη σελίδα facebook του αγγλικού site με το λιονταράκι γίνεται γι' αυτό...
    Από συστατικά πoλύ κομπλέ δείχνει, αλλά 36 ευρώ για 25 δόσεις το καθιστούν ολίγον απαγορευτικό... Εκτός αν έχεις $$ και θες να τα δώσεις.

    Και βασικά έχει stims, δεν ξέρω γιατί δεν τα ανέβασες...
    Να το σωστό με 15,5 γρ/scoop:


    6,500 mg
    SYNTHENOX-CARNOSINE/NITRIC OXIDE COMPLEX (Beta Alanine, l-citrulline DL-Malate 2:1, Arginine Alpha Ketoglutarate, Icariin (50%) Δεν υπάρχει στο label)

    4,500 mg
    MESOSWELL-CELL VOLUMIZING ATP MATRIX (Di-Creatine malate, creatine nitrate, L-taurine ΤΑ ΈΧΕΙ ΑΝΤ'ΙΣΤΡΟΦΑ & ΈΧΕΙ Ascorbic Acid , Creatinol-o-phosphate, Agmatine Sulfate)

    1870 mg
    NEUROMORPH-NEURO ENERGIZED STIMULANT MATRIX (Glucoronolactone, Thiamizine (Thiamine disulfide butyrate ester) Δηλαδή B1 (Googl-αρα το ομολογώ) δεν παίζει, Methylxanthine anhydrous, 3, 7-dihydro-3,7-dimethyl-1H-purine-2,6-dione, Naringin 1,3 dimethylamylamine)


    Edit: Μάλλον έχουνε αλλάξει τη σύνθεση. γιατί σε αυτό που ανέβασα εγώ δεν έχει glycocarn και έχει και μερικές διαφοροποιήσεις. Ποιά είναι η πιό καινούρια δεν ξέρω...
    Θα χρησιμοποιήσω αυτό το blend ώς μέτρο σύγκρισης..... και βέβαια δεν έχει glycocarn που έχουν κ στο blend που ανέβασε ο vill@g3r.....

    Με λίγα λόγια.... Shit high and watch.....
    "If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health."

    Hippocrates


    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 16-12-11 00:44 #21
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο primordial Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα χρησιμοποιήσω αυτό το blend ώς μέτρο σύγκρισης..... και βέβαια δεν έχει glycocarn που έχουν κ στο blend που ανέβασε ο vill@g3r.....

    Με λίγα λόγια.... Shit high and watch.....
    λολ τα χουν κανει τα pre work απο το κακο στο χειροτερο..
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 16-12-11 00:44 #22
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    καλα dont worry θα το χουν τιγκαρει στα στιμς....
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 16-12-11 00:58 #23
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Δεν worry ιδιαίτερα... θα κατέβει κ αυτό... απλά μου την σπάει σαν κατάσταση...
    "If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health."

    Hippocrates


    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 26-02-12 15:20 #24
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο primordial Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα χρησιμοποιήσω αυτό το blend ώς μέτρο σύγκρισης..... και βέβαια δεν έχει glycocarn που έχουν κ στο blend που ανέβασε ο vill@g3r.....

    Με λίγα λόγια.... Shit high and watch.....
    Ένα μικρό ξέθαμα/review θέλω να κάνω....

    το χρησιμοποίησα από 16-1. Συμπληρωματικά με αυτό για πρίν την προπόνηση, έβαζα 1scoop recover pro, κ ένα serving από swolex.
    Την πρώτη εβδομάδα την αφήνω απ' έξω καθώς πάντα κρατάω μια πισινή (δεν θέλω kinky σχόλια επ' αυτού, οκ Cobra..??) για το φαινόμενο placebo...
    Από το 1ο serving μέχρι κ το τελευταίο δεν ανέβασα καθόλου την δόση κ παρέμεινα στο 1 hypped scoop όπως λένε κ στο χωριό μου.
    Πάντα είχα την ζητούμενη ένταση σε όλη την διάρκεια της προπόνησης μου χωρίς να ξεφεύγει ποτέ η κατάσταση κ να έχω τα τρέμουλα των stims κ τα κρασαρίσματα. Σαν stand alone δεν μπορώ να κρίνω σε ότι αφορά τα pumps, αλλά σίγουρα ο συνδυασμός του με το swolex ήταν όλα τα λεφτά. Η γεύση που χρησιμοποίησα ήταν το watermelon κ σίγουρα θα το ξαναπροτιμήσω στο μέλλον.

    Αυτά τα ολίγα από μένα....
    "If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health."

    Hippocrates


    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 03-10-15 21:56 #25
    Προεπιλογή
    Bump μετά από 3ετια

    Ξέρει κανείς αν κυκλοφορεί ακόμα με το γερανιο??
    Κάτι v2.0 βλέπω χωρίς
    It doesn't matter how many times u fall down, it matters how many times u get up...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 17-10-15 17:37 #26
    Προεπιλογή
    Εχει απαγορευτει,αλλα το εχει στο *********************************
    Πολλα τα λεφτα για 25 δοσεις,και για να το εχουν αποσυρει μαλλον για καποιον λογο το εκαναν.Παντως αμα θες το παλιο το εχουν εκει.

    ** Δεν αναφέρουμε αλλα καταστηματα περαν του χορηγου , καθώς και ούτε τιμές.Mods Team ***
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 03-12-15 17:13 #27
    Προεπιλογή
    Καλο αλλα οχι κατι το εντυπωσιακο,το πηρα το 11
    Οντως υπαρχει σε ελληνικο e-shop αλλα φυσικα σεβομαι τους κανονες
    αν καποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει πμ
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 06-01-16 19:45 #28
    Προεπιλογή
    Το δοκιμασα μια φορα (1/2 scoop) και ηταν πολυ δυνατο, εβαλα παραπανω κιλα και ειχα και τρομερη ενεργεια και απ' ολα ηταν φοβερο πρωτη φορα ενιωθα ετσι, βεβαια μετα την προπονηση με ειχε πιασει ταχυκαρδια και δυσπνοια για κανα 3ωρο και δεν τον ξανα πηρα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 14-01-16 16:06 #29
    Προεπιλογή
    που το πουλανε ξερει κανεις?? επισης ξερει κανεις αν πουλανε εδω ελλαδα αυτο πουθενα? http://www.ebay.co.uk/itm/Adrenaline...kAAOSw7FRWau8P καλο φαινεται να ειναι.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη demolutioner : 14-01-16 στις 16:14
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 23-01-16 18:40 #30
    Προεπιλογή
    Εντυπώσεις από πρώτη προπόνηση (ώμοι-τρικέφαλα):

    Θα το έλεγα "ήρεμη δύναμη", ήταν η πρώτη φορά που δοκίμασα προϊόν με γεράνιο, περίμενα κάτι σε φάση τρελής τσίτας αλλά απλά μου έβγαλε μία υπερβολικά άνετη αλλά σκληρή προπόνηση.

    Το μόνο που θα μπορούσα να βάλω στα αρνητικά είναι ότι μου στέγνωσε εντελώς το στόμα και δεν έχω ιδέα από τί μπορεί να είναι, ενδεχομένως κάποια από τις μορφές κρεατίνης??
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Lainus : 23-01-16 στις 18:45
    Τα χρυσά σλόγκαν των σωστών έλλήνων Bodybuilders:
    - " Όποιος έχει πιό ωραίο σώμα από εμένα, παίρνει αναβολικά και δε θα του σηκώνεται σε 3 χρόνια."
    - " Παίρνεις πρωτείνη? Εχω είμαι φυσικός, ρε φίλε."
    - " Ποιά πόδια ρε φίλε, τί να τα κάνεις τα πόδια..? Παίξε ώμους!"
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία