Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 37
  1. 24-05-12 11:54 #16
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RAMBO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σχεδον κλεινω μηνα αλλα το μυρμηγκιασμα δεν λεει να φυγει ειδικα απο τις παλαμες και στο πηγουνι

    (για καλο και για κακο εχω βαλει κατω δεξια σε μια λευκη κολα την υπογραφη μου)
    Είπαμε... είσαι war beast! Κάθε πρωϊ, με το που ξυπνάς, θα κοιτιέσαι στον καθρέπτη και θα λες «δεν μασάω» 50 φορές.

    Αυτό θα σε βοηθήσει, στο εγγυώμαι
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 24-05-12 14:06 #17
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Soko 3μηνο κυκλο θα κανω μετα απο χειμμωνα..

    Lao .......
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-02-15 21:24 #18
    Προεπιλογή
    Καλησπερα παιδια,κανω και εγω χρηση beta alanine (της συγκεκριμενης εταιρειας) εδω και 3 μερες,αλλα δεν νιωθω τσιμπηματα,σημαινει οτι δεν λειτουργει πανω μου?Επισης το συνδυαζω με κρεατινη και aakg πριν την προπονηση!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-02-15 23:48 #19
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    δεν εχει να κανει..αλλες φορες τα νιωθεις,αλλες φορες οχι..εχω παρει αρκετα συμπληρωματα με β-αλανινη ,αλλα κ σκετη πολλες φορες κ στα μισα με επιανε στα αλλα μισα οχι.
    επισης σε ολα απο ενα σημειο κ χρησης κ μετα δεν την ενιωθα καθολου..αυτο δεν σημαινει οτι δεν κανει αυτο που ειναι να κανει..

    την συγκεκριμενη την εχω παρει κ εγω κ εγινε οπως σου εγραψα..στην αρχη της χρησης της με επιανε φαγουρα ,ενω μετα απο λιγες μερες οχι..
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-02-15 01:21 #20
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν εχει να κανει..αλλες φορες τα νιωθεις,αλλες φορες οχι..εχω παρει αρκετα συμπληρωματα με β-αλανινη ,αλλα κ σκετη πολλες φορες κ στα μισα με επιανε στα αλλα μισα οχι.
    επισης σε ολα απο ενα σημειο κ χρησης κ μετα δεν την ενιωθα καθολου..αυτο δεν σημαινει οτι δεν κανει αυτο που ειναι να κανει..

    την συγκεκριμενη την εχω παρει κ εγω κ εγινε οπως σου εγραψα..στην αρχη της χρησης της με επιανε φαγουρα ,ενω μετα απο λιγες μερες οχι..


    Μαλιστα,παντως εγω μεχρι στιγμης δεν εχω νοιωσει κατι.Εφοσον δεν ειναι παντα απαραιτητο,προχωραμε!Να σαι καλα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-02-15 01:23 #21
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    αν μπεις σε θεματα με β-αλανινη θα δεις να το αναφερουν αρκετοι αυτο..δεν υπαρχει θεμα,κ γω σπανια το νιωθω..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 03-02-15 01:55 #22
    Προεπιλογή
    Πλεον κ εγω δε το νιωθω αλλα σιγουρα κανει δουλεια και το καταλαβαινω οταν δεν την βαζω .. ειδικα στην προπονηση ποδιων ειναι εμφανης η διαφορα !
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 03-02-15 02:04 #23
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν εχει να κανει..αλλες φορες τα νιωθεις,αλλες φορες οχι..εχω παρει αρκετα συμπληρωματα με β-αλανινη ,αλλα κ σκετη πολλες φορες κ στα μισα με επιανε στα αλλα μισα οχι.
    επισης σε ολα απο ενα σημειο κ χρησης κ μετα δεν την ενιωθα καθολου..αυτο δεν σημαινει οτι δεν κανει αυτο που ειναι να κανει..

    την συγκεκριμενη την εχω παρει κ εγω κ εγινε οπως σου εγραψα..στην αρχη της χρησης της με επιανε φαγουρα ,ενω μετα απο λιγες μερες οχι..
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο raiden Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πλεον κ εγω δε το νιωθω αλλα σιγουρα κανει δουλεια και το καταλαβαινω οταν δεν την βαζω .. ειδικα στην προπονηση ποδιων ειναι εμφανης η διαφορα !
    2γρ. ανα προπονηση δεν παιρνεις?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 03-02-15 02:05 #24
    Προεπιλογή
    3 συνηθως εκτος κ αν βαλω καποιο προεξασκητικο που να περιεχει καποξα ποσοτητα οποτε συμπληρωνω
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 15-03-15 00:10 #25
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Κάνω ξανά την παρουσίαση για να έχουμε πιο ολοκληρωμένη εικόνα του συμπληρώματος!



    ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
    * Το προϊόν αυτό δεν απευθύνεται σε άτομα που δεν γυμνάζονται ή που ξεκίνησαν να γυμνάζονται κατά το τελευταίο διά
    ΑΠΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΣΕ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΥΣ ΑΘΛΗΤΕΣ.

    Η Βήτα Αλανίνη είναι ένα αμινοξύ, που χρησιμοποιείται από τα μυϊκά κύτταρα για τη σύνθεση της Καρνοσίνης, η οποία βοηθάει τους μυς να έχουν τη μέγιστη τιμή στο pH, κάτι που επιτρέπει στο σώμα να ασκείται με μεγαλύτερη ένταση και περισσότερο χρονικό διάστημα, ενώ παράλληλα βοηθάει στην ταχύτερη αποθεραπεία.

    Προσοχή: Η λήψη Bήτα-Αλανίνης ενδέχεται να προκαλέσει σε ορισμένα άτομα ένα αθώο και προσωρινό μούδιασμα κάτω από το δέρμα. Μια αίσθηση η οποία θα εξαφανιστεί μετά από κάποιο διάστημα χρήσης.

    Συσκευασία: 200gr

    ΔΟΣΟΛΟΓΙΑ
    2γρ. 30 λεπτά πριν την προπόνηση. Αναμίξετε το σε 250ml νερού ή του αγαπημένου σας ροφήματος.
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 15-03-15 00:14 #26
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Η προσωπική μου εμπειρία είναι πως δουλεύει άψογα για το σκοπό που το παίρνω!
    Βγάζω πιο ξεκούραστα την προπόνηση συν ότι εφόσον προσπαθώ, μεγιστοποιείται η απόδοση σε δύναμη και διάρκεια προπόνησης. Πολύ καλή επιλογή για μένα που δεν συμπαθώ τα διεγερτικά συμπληρώματα.
    Το μούδιασμα και η φαγούρα είναι σε ανεκτικά επίπεδα και εφόσον το γνωρίζουμε, δεν προκαλεί άγχος και ανησυχία.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 15-03-15 02:16 #27
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Το αγαπημένο μου συστατικό. Απλό, φθηνό και αξιόπιστο. Οτιδήποτε περιέχει β-αλανίνη σε καλή ποσότητα σε μένα δουλεύει. Το παραπάνω είναι πολύ ωραίο άμα θες να φτιάξεις το δικό σου προεξασκητικό με διάφορα άλλα συστατικά ή σαν συμπλήρωμα σε ένα ήδη υπάρχον pre workout που περιέχει λίγη ή καθόλου β-αλανίνη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 19-03-15 13:55 #28

    Εγγραφή
    26-11-2013
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    67
    Προεπιλογή
    Ιδίως όταν πρόκειται να γυμναστώ βράδυ και δεν θέλω τσίτες παίρνοντας προεξασκητικό με καφεΐνη,
    τότε βάζω Beta Alanine με AAKG και κάνω μία αξιοπρεπέστατη προπόνηση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 14-04-15 16:16 #29
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Μετά από έναν μήνα χρίσης, λειτουργεί το ίδιο με την πρώτη μέρα! παραμένω ενθουσιασμένος με την απόδοση του!!
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 17-04-15 18:22 #30
    Προεπιλογή
    το συνδιασα σημερα με το frenzy, moy φανηκε παρα πολυ δυνατο, πως αλλιως μπορω να το παρω, λετε να παιρνω ενα σκουπ φρενζι πριν την προπονηση και ενα σκουπ β αλαινη μετα την προπονηση?
    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία