Σελίδα 47 από 51 ΠρώτηΠρώτη ... 374546474849 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 691 έως 705 από 753
  1. 06-12-16 22:48 #691
    Banned
    Εγγραφή
    03-06-2016
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    383
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jjohny Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι για αποκατασταση την θελω μετα την γυμναστικη..Γενικα δεν το χω πολυ με τισ σκονες και τα συμπληρωματα απλα λογω στρατου με βολευει σαν πιο ευκολο γευμα..Και η κρεατινη για λιγο ποιο βαριες προπονησεις...
    το after της warrior lab εχει κρεατινη μεσα αν θυμαμε καλα...!πραξε αναλόγως τι ελύψεις εχεις απο την διατροφή σου...δηλαδη αν εισαι κομπλε στα υπολοιπα και θες λιγη εξτρα πρωτεινη παρε της myprotein και κρεατινη (αν θες δηλαδη) εξτρα. τωρα αν θες υδατανθρακες και τετοια και δε μπορεις διατροφικα παρε το complete για μετα την προπόνηση . στρατο τρωτε συγκεκριμένες ωρες και συγκεκριμένα γεύματα, προσαρμόσου ανάλογα δεν ειναι δύσκολο
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 07-12-16 13:59 #692
    Προεπιλογή
    Μετά από δύο 5κιλα άγευστη, είπα να δοκιμάσω κάποια με γεύση.
    Πήρα μια 2.5κιλη γεύση φράουλα, με νερό διαλυτότητα 10/10 με χαλαρό κούνημα, γεύση 10/10 αλλά νομίζω είναι αρκετά γλυκιά για κάποιους.
    Φουσκώματα πρηξίματα κτλπ όπως και με την άγευστη έτσι και με αυτήν κανένα απολύτως πρόβλημα.
    Αυτό που μου έκανε πολύ εντύπωση είναι ότι την παράγγειλα Σάββατο πρωί και Τρίτη μεσημέρι ήταν στην πόρτα μου (Αθήνα, Καλλιθέα)
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 09-12-16 15:49 #693
    Προεπιλογή
    το after της warrior lab εχει κρεατινη μεσα αν θυμαμε καλα...!πραξε αναλόγως τι ελύψεις εχεις απο την διατροφή σου...δηλαδη αν εισαι κομπλε στα υπολοιπα και θες λιγη εξτρα πρωτεινη παρε της myprotein και κρεατινη (αν θες δηλαδη) εξτρα. τωρα αν θες υδατανθρακες και τετοια και δε μπορεις διατροφικα παρε το complete για μετα την προπόνηση . στρατο τρωτε συγκεκριμένες ωρες και συγκεκριμένα γεύματα, προσαρμόσου ανάλογα δεν ειναι δύσκολο
    Πηρα την impact whey τελικα..γενικα δεν νομιζω οτι εχω ελειψεισ στην διατροφη μου..ετσι και για οικονομια και για μεταπροπονητικο και μονο διαλεξα αυτην..μαζι με κρεατινη..Ηρθαν κ ολασ..Στρατο φιλε 2μεσα 2 εξω φορτωνω μια τσαντα με φαγητα και κανω κανονικα τα γευματα μου..Και γυμναστικη μεσα εξω...Πηρα την αγευστη και γω σκεφτομαι να της ριχνω μεσα ενα κουτακαλι κακαο για αν δεν πινεται ετσι...(δεν την εχω δοκιμασει ακομα)
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-12-16 21:52 #694
    Προεπιλογή
    Το site της mp βλέπω έχει και βιταμίνες κλπ. είναι οκ θεωρείτε πχ η C το μαγνήσιο κλπ;
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 11-12-16 22:03 #695
    Προεπιλογή
    Η C ειναι οκ ,το μαγνησιο μαπα ,ειναι σε μορφη oxide
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 11-12-16 22:10 #696
    Προεπιλογή
    Δεν θέλω να βγαίνω οφ τόπικ, απλά τώρα που δεν μπορώ να παραγγείλω από βότανο δεν μπορώ να βρω πρόσβαση σε πληθώρα συμπληρωμάτων.
    Για να μείνω ον τόπικ (σχετικά μια και το θρεντ είναι για την πρωτείνη της mp κι όχι γενικά για το site) απ' ότι κατάλαβα οι βιταμίνες c,b,d κλπ είναι οκ
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 13-12-16 01:17 #697
    Προεπιλογή
    σημερα μου ηρθε αλατισμενη καραμελα και σοκολατα-καρυδα, θα ακολουθησουν reviews!

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 05-01-17 14:47 #698
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lupus dei Εμφάνιση μηνυμάτων
    σημερα μου ηρθε αλατισμενη καραμελα και σοκολατα-καρυδα, θα ακολουθησουν reviews!

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
    Σοκολατα καρυδα πως ηταν?!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 08-01-17 21:31 #699
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο FitPal Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σοκολατα καρυδα πως ηταν?!!
    Μοιάζει αρκετά με το bounty-chocolate bar . Έχει ελαφριά "χημική" καρύδα και λίγο γεύση από σοκολάτα, πίνεται εύκολα αλλά για μένα 7/10 σε γεύση, διαλυτότητα 9/10 .
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 08-01-17 22:15 #700
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο r00fein Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μοιάζει αρκετά με το bounty-chocolate bar . Έχει ελαφριά "χημική" καρύδα και λίγο γεύση από σοκολάτα, πίνεται εύκολα αλλά για μένα 7/10 σε γεύση, διαλυτότητα 9/10 .
    καταλαβα...μαλλον εκανα καλα που πειρα σοκολατα brownie
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 11-02-17 14:15 #701
    Προεπιλογή
    καλημέρα

    ειμαι ετοιμος να παραγγειλω 5 κιλο βανιλια
    μια ερωτηση μονο εχω.. δεν θελω πρωτεεινη για να με φουσκωσει ή πρηξει
    ο τροπος γυμνασης μου ειναι τρεξιμο...ειναι η καταλληλη?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 11-02-17 16:51 #702
    Προεπιλογή
    Μια χαρα καταλληλη ειναι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 11-02-17 16:53 #703
    Προεπιλογή
    Αν εννοεις μυικο πρήξιμο η πρωτεινη δε σε πρηζει...σε πριζουν τα βαρη και η κρεατινη/νιτρικα. Η πρωτεινη απο μονη της τι πρήξιμο να δωσει?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 13-02-17 01:05 #704
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manostaz Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημέρα

    ειμαι ετοιμος να παραγγειλω 5 κιλο βανιλια
    μια ερωτηση μονο εχω.. δεν θελω πρωτεεινη για να με φουσκωσει ή πρηξει
    ο τροπος γυμνασης μου ειναι τρεξιμο...ειναι η καταλληλη?
    Για τον λογο που αναφερεις , ναι αλλα ισως να προτιμουσες σοκολατα η σοκολατα-πορτοκαλι!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 13-02-17 14:40 #705
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για τον λογο που αναφερεις , ναι αλλα ισως να προτιμουσες σοκολατα η σοκολατα-πορτοκαλι!
    Γιατι αυτο?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 47 από 51 ΠρώτηΠρώτη ... 374546474849 ... ΤελευταίαΤελευταία