Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 33 από 33
  1. 13-12-16 01:47 #31
    Το avatar του χρήστη rey1989

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.023
    Προεπιλογή
    μπήκα μια βόλτα να χαζέψω κ έπεσε το μάτι μου στο θέμα

    Εγώ ρε παιδιά δεν ξέρω τι να κάνω , ο μόνος τρόπος για να ελέγξω την όρεξη μου σε γράμμωση ειναι να ρίξω τον υδατάνθρακα στα τάρταρα κ να τον αντικαταστήσω με λιπαρά
    επίσης να κόψω τις σαλάτες κ να μαζέψει το στομάχι
    Και δεν ειναι θέμα οτι θα σαβουριάσω , κλαιν , ότι είναι να φάω θα φάω κ τίποτα άλλο, δεν παίζουν τέτοια σκηνικά , απλά όταν πεινάω (πάντα δηλ) μπορεί να βαράνε κόφτες τα νεύρα μου

    είχα σκεφτεί για ευαισθησία στην ινσουλίνη κλπ αλλα έκανα τις γενικές μου όπως κάθε χρόνο κ βγήκαν όπως είπε ο γιατρός "καλύτερες κ απο μικρού παιδιού"

    no idea πραγματικά , έκανα ένα πείραμα εντομεταξύ με Intermittent fasting για μια εβδομάδα κ με κόβω να το σταματάω , δε γουστάρω καθθθθθθοοοοοολου λέμε

    ούτε οι γύρω μου
    Though I walk through the Valley of the Shadow of Death, I fear no Evil, for I am the baddest Motherfucker in the Valley.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-12-16 11:44 #32
    Προεπιλογή
    2 μερες τωρα παντως που αυξησα τις θερμιδες στο πρωινο μου (600-650 απο 300-350) εχει παει καλα η φαση, το βραδυ μου κοπηκε αυτη η λιμοκτονια. σημερα θα δω και με την προπονηση τι θα γινει. fasting ουτε καν το σκεφτομαι, θα παθω αδηφαγικα επεισοδια στανταρ και θα παρω 25 κιλα σε 1 μηνα η διατροφολογος μου ειπε οτι τα πρωβιοτικα μπορει να βοηθησουν στον ελεγχο της πεινας..δεν ξερω βεβαια κατα ποσο ισχυει βεβαια γτ εγω γ#@%#αι στο γιαουρτι καθε μερα αλλα δεν ειδα να εκανε την διαφορα καθολου
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-12-16 14:00 #33
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Φιλε δεν ειναι λαθος αυτο που σου ειπε ο διατροφολογος.
    Κατι που πολυς κοσμος δε γνωριζει ειναι οτι το πεπτικο συστημα ειναι ενας 2ος εγκεφαλος.Η σωστη ισορροπια των καλων βακτηριων στα εντερα,ειναι ζωτικης σημασιας για την υγεια μας σε πααρα πολλα θεματα οπως προληψη-καταπολεμηση καρκινου,ανοσοποιητικο,ρυθμιση σωματικου βαρους,απορροφηση και συνθεση βιταμινων μεχρι διαμορφωση διαθεσης κτλ κτλ κτλ.

    Tωρα το γιαουρτι που λες οτι το χεις λιωσει,δεν περιλαμβανει ολη τη γκαμα προβιοτικων...εχει ενα συγκεκριμενο τυπο.

    Μπορεις να παρεις σε συμπληρωμα ετοιμα...πχ απο Now Foods εχει καλα.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123