Θέμα: Xtend (Scivation)

Σελίδα 17 από 19 ΠρώτηΠρώτη ... 71516171819 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 241 έως 255 από 272
  1. 21-09-16 14:05 #241
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Tο ιδιο πραγμα ειναι φιλε.Δεν πινεις κατι διαφορετικο με το να αγορασεις bcaa αντι για πρωτεινη.

    Απλα μια whey εχει μεσα κ καποια παραπανω αμινοξεα περα απο τα bcaa.

    H μονη διαφορά(?) ειναι οτι οταν παρεις μια πρωτεινη whey ας πουμε,το σωμα σου πρεπει να τη διασπασει σε αμινοξεα πρωτου τα εκμεταλλευτει...ενω με το xtend ξερω γω,τα παιρνει ηδη ετοιμα,εχεις και καλα γλιτωσει το σταδιο αυτο της διασπασης..κλαιν μαιν δλδ.

    Δεν ξερω ποιος σου χει πει οτι το ενα θα σου επηρεασει τα φαρμακα που παιρνεις ενω το αλλο οχι,ενω μιλαμε για τα ιδια συστατικα στην ουσια.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 21-09-16 14:26 #242
    Προεπιλογή
    Ακριβώς αυτό. Γλυτώνω το στάδιο της διάσπασης, για αυτό πιστεύω ότι θα επιβαρύνω λιγότερο το οργανισμό μου. Δεν μου έχει πει κάποιος ότι το ένα επηρεάζει και το άλλο όχι καμία σχέση. Απλά το κάνω εγώ για λιγότερη επιβάρυνση.

    Ελπίζω να είναι ο καλύτερος συνδιασμός για εμένα. Θα το δούμε. Θα το πάρω μόνο μετά 1 scoop υπολογίζω

    Ευχαριστώ πάρα πολύ για τις απαντήσεις. Γενικότερα για το συγκεκριμένο έχω δει και καλά reviews οπότε πιστεύω ότι πολύ καλύτερο από ast4500 που έλεγα να πάρω
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 21-09-16 14:46 #243
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    παρτα μ κλειστα ματια μεχρι στιγμης το εχω δοκιμασει σε πρασινο μηλο ,καρπουζι και μανγκο νεκταρ η μια καλυτερη απο την αλλη ειναι σε θεμα γευσης..επομενως στοχος οταν το τελειωσω αυτο π εχω ειναι fruit punch ή strawberry kiwi
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 21-09-16 15:46 #244
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mihalis19 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακριβώς αυτό. Γλυτώνω το στάδιο της διάσπασης, για αυτό πιστεύω ότι θα επιβαρύνω λιγότερο το οργανισμό μου.
    ρε φιλε αυτο που γραφεις τωρα εχει τοσο νοημα, οσο να εγραφες οτι θα βαλεις το κοτοπουλο στο μπλεντερ να το κανεις χυλο για να γλιτωσεις το σταδιο της πεψης απο το στομαχι.
    ελεος δλδ, 2016 εχουμε, διαβαστε κ 2 πραγματα ρε γαμωτο, σαν κατι μανουλες του facebook ορισμενοι..
    επιβαρυνση, ακου επιβαρυνση..ντα φακ, δηλαδη..
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 22-09-16 14:08 #245
    Προεπιλογή
    Κοίτα σίγουρα οι γνώσεις μου είναι περιορισμένες. Σίγουρα δεν είμαι master. Όμως όχι και εντελώς άσχετος ή απλά ένα παιδάκι που νομίζει ότι θα πάρει πρωτείνη και χωρίς γυμναστική απλά θα φουσκώσει.

    Έχω πολύ καλά στοιχεία για τον εαυτό μου και ξέρω αν με επηρεάζει ή όχι μια πρωτείνη. Έχω κάνει εξετάσεις πριν πάρω κάτι και έχω κάνει μόλις έχω τελειώσει μετά από χρήση 2 μηνών(οι πρωτείνες ήταν 88% - 93% καθαρές). Σίγουρα οι τιμές στο συκώτι μου ήταν ανεβασμένες. Προφανώς γιατί δουλεύει πολύ περισσότερο. Εγώ αυτό την στιγμή δεν θέλω να επιβαρυνθεί - δουλέψει περισσότερο γιατί αναφέρω ότι ήδη παίρνω και άλλα φάρμακα. Επίσης δεν ξέρω αν θα δω κάτι ανεβασμένο με τα αμινοξέα. Η αλήθεια είναι ότι δεν το πιστεύω απλά θα το δοκιμάσω.

    Μπορεί το όλο σκεπτικό να είναι λάθος. Απλά αναφέρω τι ισχύει για εμένα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 22-09-16 14:28 #246
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Το θεμα ειναι τα χεις μπερδεψει στο μυαλο σου λογω ημιμαθειας περι σκευασματων πρωτεινης και σκευασματων αμινοξεων.

    Και πανω σε αυτο το κομματι δεν ισχυουν αλλα σε σενα και αλλα στους υπολοιπους.

    ΚΑΜΙΑ διαφορά δεν κανει σε θεμα επιβαρυνσης ειτε παρεις whey ειτε σκετα bcaa.Απλα βγαλτο απο το μυαλο σου.

    Το γεγονος οτι ειχες ανεβασμενες τιμες μπορει να οφειλεται σε χιλιους δυο λογους.

    Ασχετος δεν θεωρειται απαραιτητα μονο καποιος που νομιζει οτι θα παρει πρωτεινη κ θα φουσκωσει,αλλα και αυτος που νομιζει οτι η whey σα whey για παραδειγμα δημιουργει προβλημα.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 22-09-16 14:42 #247
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mihalis19 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοίτα σίγουρα οι γνώσεις μου είναι περιορισμένες. Σίγουρα δεν είμαι master. Όμως όχι και εντελώς άσχετος ή απλά ένα παιδάκι που νομίζει ότι θα πάρει πρωτείνη και χωρίς γυμναστική απλά θα φουσκώσει.

    Έχω πολύ καλά στοιχεία για τον εαυτό μου και ξέρω αν με επηρεάζει ή όχι μια πρωτείνη. Έχω κάνει εξετάσεις πριν πάρω κάτι και έχω κάνει μόλις έχω τελειώσει μετά από χρήση 2 μηνών(οι πρωτείνες ήταν 88% - 93% καθαρές). Σίγουρα οι τιμές στο συκώτι μου ήταν ανεβασμένες. Προφανώς γιατί δουλεύει πολύ περισσότερο. Εγώ αυτό την στιγμή δεν θέλω να επιβαρυνθεί - δουλέψει περισσότερο γιατί αναφέρω ότι ήδη παίρνω και άλλα φάρμακα. Επίσης δεν ξέρω αν θα δω κάτι ανεβασμένο με τα αμινοξέα. Η αλήθεια είναι ότι δεν το πιστεύω απλά θα το δοκιμάσω.

    Μπορεί το όλο σκεπτικό να είναι λάθος. Απλά αναφέρω τι ισχύει για εμένα.
    μετα απο ποσο καιρο αφου ειχες κανει γυμναστικη τελευταια φορα εκανες εξετασεις?..συνηθως καλο ειναι να μενεις 3-4 μερουλες χωρις να πας γυμναστηριο πριν κανεις εξετασεις αιματος..
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 22-09-16 20:05 #248
    Προεπιλογή
    Σίγουρα δεν έχω γνώσεις! Παίζει να είμαι και ημιμαθής αλλά προσπαθώ να μάθω! Αν κανω λάθος απλα κανω λάθος! Μην παρεξηγηθώ δεν λέω οτι φταίνε μόνο οι πρωτεΐνες λέω οτι απλα και αυτές σίγουρα όσο ναναι θα επιδράσουν αρνητικά.
    Αυτο.

    Και για να γυρίσω στο θέμα. Μετά απο πόση ώρα μπορώ να φάω μετά το bcaa υπέχει κατι συγκεκριμένο;
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 23-09-16 00:45 #249
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    εχω παρει κρεατινη πολυ καιρο σχετικα δεν εχω κοψει πρωτεινη για πολλα χρονια συνεχομενα(κανω εξετασεις αιματος μια φορα το χρονο) πιστεψε με δεν εχεις θεμα με το συκωτι..

    απο εκει κ περα δεν παιζει ρολο αν η ωρα π θα τα πιεις με ποτε θα φας..κ επειδη το εχουμε γα@@σει λιγο το θεμα γιατι ειναι για ρεβιου προιοντος κ οχι αυτα που σχολιαζουμε εδω καλο θα ειναι να αρχισεις να διαβασεις μεσα απο το φορουμ στα αντιστοιχα θεματα τι ειναι αμινοξεα κ τι πρωτεινη..γιατι τα εχεις ΠΟΛΥ μπερδεμενα στο μυαλο σου..και γενικα αυτες οι αποψεις επικρατουν σε αυτους που εχουν αγνοια στο θεμα των συμπληρωματων..
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 25-09-16 18:11 #250
    Προεπιλογή
    Τις μέρες που δεν κάνουμε προπόνηση πρέπει να παίρνουμε;
    Επίσης κατι ακόμα. Μετά απο πόση ώρα θα μπορούσα να φάω μετά το xtend?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 26-09-16 17:40 #251
    Προεπιλογή
    Εγω τα καταναλωνα ιντρα.
    Βασικα κανα 10 λεπτο πριν ξεκινησω επινα το μισο και το υπολοιπο μεσα στην προπο.
    Τις οφφ μερες δεν χρειαζεται.
    Αν τα πινεις μεσα στην προπο, τοτε με το που τελειωσεις μπορεις να φας δεν εχεις θεμα..
    Μην ψειριζεται την μαιμου
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 08-12-16 03:14 #252
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    Μ τελειωνουν σε λιγο καιρο και θα ξαναπαρω εχω δοκιμασει καρπουζι μανγκο κ πρασινο μηλο απο τις υπολοιπες ποια μ προτεινεται(σσσ. αν υπαρχει καποιος που τις εχει δοκιμασει..)
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 09-12-16 15:04 #253
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο amateur666 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μ τελειωνουν σε λιγο καιρο και θα ξαναπαρω εχω δοκιμασει καρπουζι μανγκο κ πρασινο μηλο απο τις υπολοιπες ποια μ προτεινεται(σσσ. αν υπαρχει καποιος που τις εχει δοκιμασει..)
    Παρόλο που το θέμα της γεύσης είναι υποκειμενικό, θα σου πούμε τις πιο δημοφιλείς γεύσεις τουλάχιστον σε εμάς.
    Πρώτη είναι η Orange και δεύτερη Green Apple. Δες εδώ τη συσκευασία των 420gr και εδώ των 1242gr.
    www.athlitis.gr
    Το πρώτο κατάστημα στην Ελλάδα, από το 1966.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 17-01-17 11:07 #254
    Προεπιλογή
    Αυτές τις μέρες ισχύει στον ΑΘΛΗΤΗ μία καταπληκτική προσφορά για το XTEND 1242gr. Δείτε το εδώ.
    www.athlitis.gr
    Το πρώτο κατάστημα στην Ελλάδα, από το 1966.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 17-01-17 20:06 #255
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΑΘΛΗΤΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτές τις μέρες ισχύει στον ΑΘΛΗΤΗ μία καταπληκτική προσφορά για το XTEND 1242gr. Δείτε το εδώ.
    μεχρι ποτε τελειωνει η προσφορα?
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 17 από 19 ΠρώτηΠρώτη ... 71516171819 ΤελευταίαΤελευταία