Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 22
  1. 16-03-15 10:25 #1
    Προεπιλογή Creatine Ethyl Ester (Warriolab)
    Καλημέρα σας...
    Θα ήθελα να ρωτήσω την γνώμη σας για την Κρεατίνη της Warrior Lab ethyl ester...

    Σας Ευχαριστώ



    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-03-15 16:38 #2
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Από τιμή και ποιότητα είναι εγγύηση. Αλλά το πως θα δουλέψει πάνω σου, θα πρέπει να τη δοκιμάσεις συν να προσέξεις και όλες τις παραμέτρους για να έχεις καλύτερα αποτελέσματα.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 16-03-15 16:42 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από τιμή και ποιότητα είναι εγγύηση. Αλλά το πως θα δουλέψει πάνω σου, θα πρέπει να τη δοκιμάσεις συν να προσέξεις και όλες τις παραμέτρους για να έχεις καλύτερα αποτελέσματα.
    Όταν λες παραμέτρους?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 16-03-15 16:46 #4
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    εχεις ξαναπαρει κρεατινη γενικα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 16-03-15 16:47 #5
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    -Διατροφή όσο γίνεται πιο σωστή.
    -Προπόνηση να δίνεις το 100% των δυνατοτήτων σου.
    -Ξεκούραση για ανάρρωση.
    -Άλλες Δραστηριότητες που πιθανόν να σου απορροφούν ενέργεια.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 16-03-15 16:48 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχεις ξαναπαρει κρεατινη γενικα?
    οχι..είναι η πρωτη φορά..είναι αυτη που μοθ προτειναν..δεν ξερω αν το εκαναν για προωθηση προϊόντος ή όντως αξίζει...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 16-03-15 16:50 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    -Διατροφή όσο γίνεται πιο σωστή.
    -Προπόνηση να δίνεις το 100% των δυνατοτήτων σου.
    -Ξεκούραση για ανάρρωση.
    -Άλλες Δραστηριότητες που πιθανόν να σου απορροφούν ενέργεια.
    όλα αυτά τα κάνω..παίρνω και την Complete 8 επίσης της Warriorlab όπου θέλω να την συνδυάσω με κρεατίνη...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 16-03-15 16:51 #8
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ωραια,αφου ειναι πρωτη φορα καλυτερα δοκιμασε την μονουδρικη..της ιδιας εταιριας ειναι μια χαρα.

    επισης καλο ειναι να εισαι λιγο ρεαλιστης οσον αφορα τα αποτελεσματα που περιμενεις απο την χρηση της..θα σου δωσει κατι σε δυναμη κ ισως λιγο σε καλυτερα πρηξιματα κλπ ,αλλα επειδη πολλοι περιμενουν "παπαδες" κ μετα λενε "δεν με επιασε" γιαυτο το αναφερω.

    αφου δοκιμασεις την μονουδρικη ,απο εκει κ περα αν δεις οτι σου δουλευει εχει καλως..αν οχι μπορεις να δοκιμασεις κ αλλες μορφες κρεατινης οπως αυτη εδω που ανοιξες το θεμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 16-03-15 16:55 #9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    ωραια,αφου ειναι πρωτη φορα καλυτερα δοκιμασε την μονουδρικη..της ιδιας εταιριας ειναι μια χαρα.

    επισης καλο ειναι να εισαι λιγο ρεαλιστης οσον αφορα τα αποτελεσματα που περιμενεις απο την χρηση της..θα σου δωσει κατι σε δυναμη κ ισως λιγο σε καλυτερα πρηξιματα κλπ ,αλλα επειδη πολλοι περιμενουν "παπαδες" κ μετα λενε "δεν με επιασε" γιαυτο το αναφερω.

    αφου δοκιμασεις την μονουδρικη ,απο εκει κ περα αν δεις οτι σου δουλευει εχει καλως..αν οχι μπορεις να δοκιμασεις κ αλλες μορφες κρεατινης οπως αυτη εδω που ανοιξες το θεμα.
    απλά μου είπαν οτι η μονουδρικη κανει περισσοτερη κατακράτηση υγρών...και μου προτειναν αυτή γιατι εχω λιγο περισσοτερο ποσοστό λίπους...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 16-03-15 16:56 #10
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    οχι φιλε δεν ισχυει αυτο οπως στο ειπαν.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 16-03-15 17:00 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    οχι φιλε δεν ισχυει αυτο οπως στο ειπαν.
    υπάρχει κατι αλλο που προτείνετε σε κρεατίνη (άλλη μάρκα ή εταιρία)....δεν περιμένω ''παπάδες'' απο μια κρεατίνη αλλά μου φάνηκε σαν προώθηση προϊόντος από το συγκεκριμένο μαγαζι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 16-03-15 17:00 #12
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Η κατακράτηση υγρών είναι επόμενη με την χρίση συμπληρωμάτων όταν η διατροφή δεν είναι σωστή με επιπλέον θερμίδες από λίπος και υδατάνθρακα. Η παραπανίσια ποσότητα πρωτεΐνης επίσης επιφέρει κατακράτηση υγρών, αν και συνήθως σπάνια συμβαίνει.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 16-03-15 17:03 #13
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο eliot Εμφάνιση μηνυμάτων
    υπάρχει κατι αλλο που προτείνετε σε κρεατίνη (άλλη μάρκα ή εταιρία)....δεν περιμένω ''παπάδες'' απο μια κρεατίνη αλλά μου φάνηκε σαν προώθηση προϊόντος από το συγκεκριμένο μαγαζι...
    της ιδιας εταιριας η μονουδρικη αλλιως παλι σε μονουδρικη αυτη της allmax..
    υπαρχουν κ οι 2 στο eshop.

    δεν ειναι θεμα προωθησης απαραιτητα μιας κ το προιον σαν προιον ειναι μια χαρα..το θεμα ειναι οτι σαν ατομο που δεν εχεις ξαναχρησμοποιησει κρεατινη δες καλυτερα την μορφη που σου ειπα μιας κ ειναι η πιο δοκιμασμενη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 16-03-15 17:11 #14
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    της ιδιας εταιριας η μονουδρικη αλλιως παλι σε μονουδρικη αυτη της allmax..
    υπαρχουν κ οι 2 στο eshop.

    δεν ειναι θεμα προωθησης απαραιτητα μιας κ το προιον σαν προιον ειναι μια χαρα..το θεμα ειναι οτι σαν ατομο που δεν εχεις ξαναχρησμοποιησει κρεατινη δες καλυτερα την μορφη που σου ειπα μιας κ ειναι η πιο δοκιμασμενη.
    διαβάζοντας και άλλα θέματα ουσιαστικά ''θάβανε'' το προϊόν αυτο...δεν αμφισβητώ τα λεγομενά σου...απλα ως καποιος που δεν ξέρει θέλω κατι ποιοτικό, χωρίς να νιώσω οτι πέταξα τα λεφτά μου...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 16-03-15 17:19 #15
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    αν αναφερσαι στην εταιρια..
    κατ αρχας αν εγω πιστευα οτι ηταν για θαψιμο ,θα το εθαβα εγω πρωτος..
    δευτερον εχω χρησιμοποιησει διαφορα προιοντα της εταιριας αυτης πολυ πριν γραφτω στο φορουμ οποτε εχω αποψη κ σιγουρα δεν μπορει να με κατηγορησει κανεις οτι αυτα που γραφω τα γραφω ετσι...κ ακομα τα χρησιμοποιοω μιας κ αρκετα τα θεωρω καλες κ αξιοπιστες επιλογες σε θεματα τιμης/ποιοτητας..οποιος λεει κατι αντιθετο μαλλον το λεει απο αγνοια η κακια η εστω αν θες προσωπικη αποψη ,αλλα χωρις υποσταση..
    οσο καλα μπορει να ειναι καποια προιοντα οποιασδηποτε αλλης εταιριας αλλα τοσο ειναι κ αυτης.

    αν τωρα αναφερεσαι στο προιον ,δλδ στην εθυλεστερικη κρεατινη ,σου εγραψα κ πιο πανω οτι για πρωτη φορα καλυτερα να παρεις μονουδρικη.
    λυσεις κ επιλογες υπαρχουν πολλες..για μενα ολες ιδιες ειναι γιαυτο σου προτεινα αυτη της ιδιας εταιριας ή μια της allmax..μπορεις αν θες να παρεις της ΟΝ,της universal κλπ...ολες ιδιες ειναι φιλε ,παρε οποια θες εσυ
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία