Θέμα: BCAA (ΜyProtein)

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 39 από 39
  1. 30-11-16 00:45 #31
    Προεπιλογή
    μου ηρθαν σημερα και τα δοκιμασα, 5γρ μεσα στην προπονηση, μεχρι να παω γυμναστηριο ειχαν διαλυθει, σαν γευση μετρια για να τα πινεις συνεχεια μεσα στην προπονηση, καλυτερα η πριν η μετα μονορουφη (η γευση ηταν λεμονι και Lime)
    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 01-12-16 23:57 #32
    Προεπιλογή
    Θα τα δοκιμασω με ηλεκτρολυτες nutrend, και θα πω εντυπωσεις. Ευχαριστω, παιδια!
    @beef τα ibcaa εχω παρει, ολα τα ποστ τα εχω δει
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 01-12-16 23:59 #33
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ε, αυτα που εχεις παρει ειναι διαφορετικο πραγμα απο αυτα του θεματος..διαλυονται κ ολας αμμεσα, που βολευουν κ για ποστ..
    ευγε
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-12-16 00:02 #34
    Προεπιλογή
    Έφη αν δεις ότι δε σου αρέσουν, ο θείος Βεεφουλης τα πίνει αντί για νερό, οπότε μάλλον θα χαρεί να τα ανταλλάξετε με κάτι
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 02-12-16 23:39 #35
    Προεπιλογή
    μετα απο 3-4 μερες που τα χρησιμοποιω εχει αρχισει και μου αρεσει πολυ η γευση της...τα πινω μιση ωρα πριν την προπο και αμεσως μετα. τωρα βεβαια δεν ξερω μηπως ειναι καλυτερα να τα πινω μεσα στην προπονηση, ειμαι σε φαση ογκου, τι θα με συμβουλευαται?
    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-12-16 01:37 #36
    Banned
    Εγγραφή
    03-06-2016
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    383
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostas kou Εμφάνιση μηνυμάτων
    μετα απο 3-4 μερες που τα χρησιμοποιω εχει αρχισει και μου αρεσει πολυ η γευση της...τα πινω μιση ωρα πριν την προπο και αμεσως μετα. τωρα βεβαια δεν ξερω μηπως ειναι καλυτερα να τα πινω μεσα στην προπονηση, ειμαι σε φαση ογκου, τι θα με συμβουλευαται?
    Πριν και μετα για μενα ειναι μπομπα
    Εγω τα βαζω πριν μαζι με νιτρικο και μετα με την κρεατινη
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 03-12-16 01:57 #37
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eggbo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πριν και μετα για μενα ειναι μπομπα
    Εγω τα βαζω πριν μαζι με νιτρικο και μετα με την κρεατινη
    mazi με κρεατινη κανοουν καλη αποροφηση? αν βαλω μαζι κρεατινη - bcaa- γλουταμινη λες να ειναι τοο much?
    kai μετα απο 10 λεπτα πρωτεινη
    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 03-12-16 09:14 #38
    Banned
    Εγγραφή
    03-06-2016
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    383
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostas kou Εμφάνιση μηνυμάτων
    mazi με κρεατινη κανοουν καλη αποροφηση? αν βαλω μαζι κρεατινη - bcaa- γλουταμινη λες να ειναι τοο much?
    kai μετα απο 10 λεπτα πρωτεινη
    γιατι too much ? πριν λιγο καιρο μεταπροπονητικο ειχα whey+κρεατινη+glutamine ολα εναν αχταρμα τα κανα και το πινα αχχαααχχα
    βαλε κρεατινη bcaa σιγουρα και μετα απο 20' πιες και whey τωρα για την γλουταμινη τι να σε πω...εγω δουλεια δεν ειδα να με κανει ή δεν το παρατήρησσα. οχι οτι δε μπορεις ομως να το κανεις οπως το λες.2 μηνες που πειρα γλουταμινη παντως δεν ειδα καμια διαφορα ή τουλαχιστον δεν την καταλαβα....
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 07-03-17 19:38 #39
    Προεπιλογή BCAA MY PROTEIN ΔΟΣΟΛΟΓΙΑ
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!
    ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΑΠΟ MYPROTEIN ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ ΤΑ ΒCAA ΜΕ ΓΕΥΣΗ BRAZILIAN GUAVA.
    ΓΡΑΦΕΙ ΟΤΙ ΣΤΑ 5 ΓΡ ΔΙΝΕΙ 5 ΓΡ BCAA 40% ΛΕΦ 20% ΙΣΟ 20% ΒΑΛ
    ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΣΑΝ ΙΝΤΡΑ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΓΕΥΜΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟ ΑΠΕΧΕΙ 3,5 ΩΡΕΣ?
    ΕΠΙΣΗΣ ΣΥΝΙΣΤΑΤΑΙ Η ΧΡΗΣΗ ΤΟΥ ΕΦΟΣΟΝ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΙ ΤΟ RUSH 15 ΛΕΠΤΑ ΠΡΙΝ??


    **Γράφε με μικρούς χαρακτήρες,ειναι κανόνας του φορουμ.Bodybuilding.gr Team***
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123