Θέμα: ZMA (Inkospor)

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 19
  1. 07-09-15 14:29 #1
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή ZMA (Inkospor)
    Όνομα: pol_pl_X-Treme-ZMA-90-kaps--458_1.jpg Εμφανίσεις: 850 Μέγεθος: 24,9 KB
    Όνομα: ZMA__1.jpg Εμφανίσεις: 911 Μέγεθος: 65,4 KB

    ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΡΟΙΟΝΤΟΣ:

    ΑΠΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΣΕ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΥΣ ΑΘΛΗΤΕΣ.

    To ZMA της ΙΝΚΟ περιέχει τον ιδανικό συνδυασμό Ψευδαργύρου και Μαγνησίου, εμπλουτισμένο με τις βιταμίνες Β6 και Ε, προσφέροντας με αυτό τον τρόπο μία πολύ σημαντική αύξηση στην αυξητική ορμόνη καθώς και στην φυσική ενδογενή τεστοστερόνη, οδηγώντας έτσι στην απόλυτη αύξηση της μυϊκής μάζας, της δύναμης και την μυϊκής αποθεραπείας.

    Επίσης οι έρευνες έχουν δείξει ότι το ΖΜΑ αυξάνει την αντοχή και βοηθάει στην καλύτερη ποιότητα του ύπνου.

    Το ΖΜΑ της ΙΝΚΟ αποδίδει πολύ καλύτερα σε συνδυασμό με ΗΜΒ και Κρεατίνη οδηγώντας σε απίστευτα αποτελέσματα δύναμης και αποθεραπείας.

    Συσκευασία: 90 caps
    -------------------------


    Κλασσική συνταγή,ΖΜΑ απο την inkospor,σε πολύ δυνατή τιμή..Η περιεκτικότητα στα συστατικά ειναι σε ανεκτα επιπεδα,γεγονός που δικαιολογεί και την καλή τιμή του προιόντος..

    Αυτη την περίοδο ειναι εκτος αποθέματος,στο eshop του φορουμ ,μιας και το εψαξα για να το αγοράσω
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 07-09-15 14:43 #2
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Το θεμα ειναι οτι δε λεει το βασικοτερο πραμα,περαν των ποσοτητων,τις μορφες του zinc,mag και b6
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 07-09-15 16:22 #3
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Ingredients: magnesium oxide, calcium phosphate, magnesium carbonate, gelatin, zinc
    oxide, vitamin E, anti-caking agents: silicic acid, magnesium salts derived from acids
    dietary fat; vitamin B6, dyes: titanium dioxide and ferric oxide
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-09-15 16:43 #4
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Καλα κρασια δλδ...oxide μορφη...πεταμενα λεφτα οποιος το παρει Μακρια

    Εδω που τα λεμε,εγω βαζω zinc picolinate τις 50αρες καψουλες της Now πριν τον υπνο με αδειο στομαχι.Κανει μεγαλη διαφορά το πρωι,πολυ πιο ξεκουραστος ξυπνας και πιο εντονη στυση λολ,χωρις πλακα.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη COBRA_STYLE : 07-09-15 στις 16:45
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 16-01-16 02:49 #5
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Όνομα: 01-001-090-ZMA-90caps_800x800-WEB.jpg Εμφανίσεις: 820 Μέγεθος: 102,0 KB

    Όνομα: 01-001-090-ZMA-90caps_.jpg Εμφανίσεις: 770 Μέγεθος: 94,2 KB
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 16-01-16 13:15 #6
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Αξιζει τον κόπο να το παρει κανεις αυτο εδω?
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 03-10-16 11:29 #7
    Προεπιλογή
    μια ερωτηση παιδες.... το χρησιμοποιω πριν τον υπνο αλλα αντι να με ξεκουραζει ξυπναω πιο κουρασμενος απο οταν κοιμαμαι χωρις να το χρησιμοποιω τι παιζει τωρα με αυτο??
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 03-10-16 11:46 #8
    Προεπιλογή
    3 ποστ πιο πανω η - πιθανη- απαντηση σου....
    -> Όλο αερόβιο , αερόβιο , πότε θα πιάσω σίδερα ???
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 03-10-16 11:57 #9
    Προεπιλογή
    Το ΖΜΑ της ΙΝΚΟ αποδίδει πολύ καλύτερα σε συνδυασμό με ΗΜΒ και Κρεατίνη οδηγώντας σε απίστευτα αποτελέσματα δύναμης και αποθεραπείας.


    αυτο εννοεις σαν πιθανη απαντηση?? εγω δεν το βλεπω σαν απαντηση βεβαια σε αυτο που ρωτησα γιατι το συνδυαζω με κρεατινη αλλα δεν με βοηθαει καθολου σε ποιοτητα στον υπνο
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 03-10-16 12:40 #10
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Μαλλον αναφερεται στο ποστ του cobra οπου γραφει οτι τα συστατικα του ειναι σε oxide μορφη(mag+zinc) συνεπως πολυ μικρη απορροφηση της δοσολογιας που αναγραφει. Tespa, θεωρω πως εχεις υψηλες προσδοκιες απο το zma, και εγω εχω παρει αλλα ποτε δεν παρατηρησα κατι το διαφορετικο ουτε επωφεληθηκα με πιο ξεκουραστο υπνο ουτε τιποτα. Αν θες κατι για πριν τον υπνο θα σε παροτρυνα να παρεις κανα σκετο magnesium chelated.
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 03-10-16 13:16 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μαλλον αναφερεται στο ποστ του cobra οπου γραφει οτι τα συστατικα του ειναι σε oxide μορφη(mag+zinc) συνεπως πολυ μικρη απορροφηση της δοσολογιας που αναγραφει. Tespa, θεωρω πως εχεις υψηλες προσδοκιες απο το zma, και εγω εχω παρει αλλα ποτε δεν παρατηρησα κατι το διαφορετικο ουτε επωφεληθηκα με πιο ξεκουραστο υπνο ουτε τιποτα. Αν θες κατι για πριν τον υπνο θα σε παροτρυνα να παρεις κανα σκετο magnesium chelated.
    δεν θα πω οχι σε αυτο που λες ( οτι ειχα-εχω υψηλες προσδοκιες απο το zma) αλλα οποτε το χρησιμοποιουσα ειχα πιο αθλιο υπνο απο οταν δεν το χρησιμοποιουσα και αυτο με παραξενεψε, οσο για το magnesium chelated που λες θα το δοκιμασω σε ευχαριστω πολυ
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 03-10-16 16:03 #12
    Προεπιλογή
    Δεν φταίει το zma που είχες άθλιο ύπνο. Ήταν να τον έχεις και τον είχες. Απλά έτυχε να παίρνεις αυτό το διάστημα και το συγκεκριμένο προϊόν και λανθασμένα συνδιασες το προϊόν με τον άσχημο ύπνο που είχες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 03-10-16 16:22 #13
    Προεπιλογή
    Ο Feth με ''έπιασε'' αυτό εννοούσα και γενικά ισχύουν αυτά που σου έγραψε.
    Δοκίμασε κάτι σε ΝΟW ή άν είσαι σε budget και της Warriorlab προσωπικά μου άρεσε.
    Κοίτα πέρα απο λίγο καλύτερη ανάρρωση - εμένα με βοηθάει αρκετά στα doms - και ίσως βαθύτερο ύπνο μήν περιμένεις πολλά παραπάνω.
    Άλλωστε νομίζω είσαι μικρός στην ηλικία , απευθύνεται σε λίγο μεγαλύτερους σάν και του λόγου μου...
    Πιθανή άλλη αιτία είναι ότι προκαλεί βαθύ ύπνο και ζωντανότερα όνειρα οπότε άν έβλεπες εφιάλτες σου χάλασε τον ύπνο αντί να στον φτιάξει..
    Long shot βέβαια.....
    -> Όλο αερόβιο , αερόβιο , πότε θα πιάσω σίδερα ???
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 03-10-16 18:12 #14
    Προεπιλογή
    ευχαριστω για τις απαντησεις παιδες με καλυψατε πληρως μπορω να πω
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 06-10-16 08:59 #15
    Προεπιλογή
    Παντος εγω βρε παιδια που εχω δοκιμασει zma με παει αιμα το πρωι κατα την διαρκειας της ημερας και δεν ξαναπηρα από τότε. Να προλάβω ερώτηση πιθανον οχι δεν το εχω συνδυάσει με γαλακτο προϊόντα ξέρω ότι δεν κάνει.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία