Θέμα: 16 χρονος

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 26
  1. 15-05-16 22:24 #1
    Το avatar του χρήστη basilis(cult)

    Εγγραφή
    07-06-2015
    Περ.
    Παντου
    Μηνύματα
    263
    Προεπιλογή 16 χρονος
    Καλησπερα.Οι εξης φωτογραφιες ειναι μετα απο 7 μηνες γυναστηριο.Οταν ξεκινησα δεν ηξερα καθολου απο γυμναστικη ουτε τι παει να παει γραμμωση ογκος κλπ για αυτο και τους πρωτους 3-4 μηνες εκανα οτι νανε.Μετα το πηρα πολυ πιο σοβαρα και τους τελευτεους 2 μηνες ακολουθο ενα προγραμα γυμναστικης και διατροφης για ογκο το οποιο το εχω αγορασει απο ειδικο.
    Τα στατιστικα μου ειναι τα εξης:
    16 χρονων 1.78 υψος 63 κιλα Όνομα: IMG_0614.JPG Εμφανίσεις: 1099 Μέγεθος: 101,0 KB Όνομα: IMG_0606.jpg Εμφανίσεις: 1094 Μέγεθος: 71,3 KBΌνομα: IMG_0612.jpg Εμφανίσεις: 1089 Μέγεθος: 69,7 KBΌνομα: IMG_0613.jpg Εμφανίσεις: 1090 Μέγεθος: 46,1 KB
    Συγνωμη αλλα δεν ξερω γιατι ειναι στραβες οι φωοτογραφιες.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη basilis(cult) : 15-05-16 στις 22:26
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 15-05-16 22:25 #2
    Banned
    Εγγραφή
    13-05-2016
    Μηνύματα
    3
    Προεπιλογή
    Καλά τα πας Βασίλη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-05-16 22:27 #3
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Πολύ καλός φιλε, εισαι σε πολύ καλη ηλικια οπου οι ορμονες σου βράζουν, αν θα σου πρότεινα κάτι θα ήταν να μην το παρατησεις και να εκμεταλευτεις την μικρή σου ηλικια.
    Επίσης, θα σου πρότεινα να ξεκινησεις να διαβάζεις το φόρουμ και οσο περισσοτερο μπορείς πάνω σε διατροφη/προγραμματα/προπονηση ώστε να μην βασιζεσαι σε ειδικούς και να πετάς τζαμπα χρηματα.

    Καλη συνέχεια
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-05-16 22:30 #4
    Το avatar του χρήστη basilis(cult)

    Εγγραφή
    07-06-2015
    Περ.
    Παντου
    Μηνύματα
    263
    Προεπιλογή
    Ευχαριστω πολυ για τις γρηγορε απαντησεις σας Οσο για τη διατροφη εχω διαβασει πολυ και ειχα ξεκινησει και μονος μου με το να μετραω θερμιδες κλπ αλλα δεν με βοηθησε και πολυ.Τωρα με το προγραμμα τα παω πολυ καλα ολα ειναι μετρημενα δηλαδη πρωτεινες υδατανθρακες κλπ.Αυτο που σκευτηκα ειναι να ειμαι 3-4 μηνες σε ογκο οστε να βαλω καποια καλα μυικα κιλα και 1 μηνα γραμμωση ωστε να "στεγνοσω".
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 16-05-16 12:12 #5
    Το avatar του χρήστη basilis(cult)

    Εγγραφή
    07-06-2015
    Περ.
    Παντου
    Μηνύματα
    263
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύ καλός φιλε, εισαι σε πολύ καλη ηλικια οπου οι ορμονες σου βράζουν, αν θα σου πρότεινα κάτι θα ήταν να μην το παρατησεις και να εκμεταλευτεις την μικρή σου ηλικια.
    Επίσης, θα σου πρότεινα να ξεκινησεις να διαβάζεις το φόρουμ και οσο περισσοτερο μπορείς πάνω σε διατροφη/προγραμματα/προπονηση ώστε να μην βασιζεσαι σε ειδικούς και να πετάς τζαμπα χρηματα.

    Καλη συνέχεια
    Φιλε το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν θα το παρατησω γιατι μου αρεσει παρα μα παρα πολυ
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 17-05-16 21:00 #6
    Το avatar του χρήστη basilis(cult)

    Εγγραφή
    07-06-2015
    Περ.
    Παντου
    Μηνύματα
    263
    Προεπιλογή
    Καλησπερα αυτη ειναι η διατροφη μου.Αν πρπεει να προσθεσω κατι η να αλλαξω κατι γενικα πειτε το μου. http://prntscr.com/b57ely http://prntscr.com/b57eur http://prntscr.com/b57f2g
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 17-05-16 22:00 #7
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Φιλε αυτά τα φαγητα δεν βγαζουν ουτε 3000 θερμίδες.. μηπως εχεις ξεχασει να ανεβασεις καποιο επιπλέον screenshot?

    Τα περισσοτερα απο αυτά που έχεις τα καταναλώνω σε καθημερινη βαση οπότε γνωρίζω τις θερμίδες πανω κάτω εκτός και αν τα σκουπακια πρωτεινης ειναι ογκου και οχι αυτα που κυμαινονται απο 100-120 θερμιδες.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Feth : 17-05-16 στις 22:05
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 17-05-16 22:42 #8
    Το avatar του χρήστη basilis(cult)

    Εγγραφή
    07-06-2015
    Περ.
    Παντου
    Μηνύματα
    263
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε αυτά τα φαγητα δεν βγαζουν ουτε 3000 θερμίδες.. μηπως εχεις ξεχασει να ανεβασεις καποιο επιπλέον screenshot?

    Τα περισσοτερα απο αυτά που έχεις τα καταναλώνω σε καθημερινη βαση οπότε γνωρίζω τις θερμίδες πανω κάτω εκτός και αν τα σκουπακια πρωτεινης ειναι ογκου και οχι αυτα που κυμαινονται απο 100-120 θερμιδες.
    http://prntscr.com/b58wf7 ξεχασα και αυτο. Η πρωτεινη μου ειναι η elite μου την συστησε αυτος που μου εβγαλε το προγραμμα για μυικη αναπτυξη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 17-05-16 22:49 #9
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Όπου_υπάρχει_θέληση_

    Εγγραφή
    07-11-2014
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.757
    Προεπιλογή
    Εντάξει δεν είναι άσχημη για τον στόχο...αλλά πολύ περιοριστική θα έλεγα...

    όπως λες είσαι 16 ετών...Μπορείς να ακολουθήσεις αυτήν την διατροφή μακροπρόθεσμα? (μακάρι)

    Αλλά για μένα κακώς πλήρωσες φίλε μου για μια διατροφή που μπορούσες να φτιάξεις και μόνος σου....Anyway σου εύχομαι καλή επιτυχία στον στόχο
    Όποιος δεν θέλει να 'ναι το αμόνι, πρέπει να γίνει το σφυρί
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 17-05-16 22:55 #10
    Προεπιλογή
    Εισαι μικρος,εισαι στην αρχη ακομη αλλα τετοια πλατιτσα λιγοι συνομηλικοι σου θα εχουν. Μαθε οσο μπορεις απο εδω μεσα κ αφου σου αρεσουν τοσο πολυ τα , θα εχεις αποτελεσματα με τον χρονο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 17-05-16 23:14 #11
    Το avatar του χρήστη basilis(cult)

    Εγγραφή
    07-06-2015
    Περ.
    Παντου
    Μηνύματα
    263
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Όπου_υπάρχει_θέληση_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εντάξει δεν είναι άσχημη για τον στόχο...αλλά πολύ περιοριστική θα έλεγα...

    όπως λες είσαι 16 ετών...Μπορείς να ακολουθήσεις αυτήν την διατροφή μακροπρόθεσμα? (μακάρι)

    Αλλά για μένα κακώς πλήρωσες φίλε μου για μια διατροφή που μπορούσες να φτιάξεις και μόνος σου....Anyway σου εύχομαι καλή επιτυχία στον στόχο
    Φιλε καθε μηνα ανανεωνω προγραμμα διατροφης-γυμναστικης συμφωνα με τα αποτελεσματα μου.Ευχαριστω πολυ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 17-05-16 23:15 #12
    Το avatar του χρήστη basilis(cult)

    Εγγραφή
    07-06-2015
    Περ.
    Παντου
    Μηνύματα
    263
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εισαι μικρος,εισαι στην αρχη ακομη αλλα τετοια πλατιτσα λιγοι συνομηλικοι σου θα εχουν. Μαθε οσο μπορεις απο εδω μεσα κ αφου σου αρεσουν τοσο πολυ τα , θα εχεις αποτελεσματα με τον χρονο.
    Ειμαι μικρος το ξερω αλλαμου αρεσει παρα πολυ.Ειναι τροπος ζωης πλεον για μενα σαν να εχω εθιστει lol :'D .Ευχαριστω πολυ θα ανβαζω και φωτογραφιες να βλεπετε την προοδο μου
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 31-05-16 18:11 #13
    Προεπιλογή
    φιλε μου,εχεις αρκετα καλη βαση,ιδικα στην πλατη.

    Για την ωρα,το μονο που θα πρεπει να σε νοιαζει ειναι να μην χανεις προπονησεις, να εχεις προοδο στο γυμναστηριο , και να τρως απλα....ΠΟΛΥ! Εισαι σε μια φαση που αρχιζεις να εχεις τεραστειο peak σε πολλες αναβολικες ορμονες , πραγμα που σημενει οτι θα χτυσεις μια παρα πολυ καλη δομη την οποια σε 2-3 χρονακια θα μπορεις να "κοψεις" για παραλια και θα πεφτουν τα σαγωνια
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 01-06-16 15:37 #14
    Το avatar του χρήστη basilis(cult)

    Εγγραφή
    07-06-2015
    Περ.
    Παντου
    Μηνύματα
    263
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Flintz Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε μου,εχεις αρκετα καλη βαση,ιδικα στην πλατη.

    Για την ωρα,το μονο που θα πρεπει να σε νοιαζει ειναι να μην χανεις προπονησεις, να εχεις προοδο στο γυμναστηριο , και να τρως απλα....ΠΟΛΥ! Εισαι σε μια φαση που αρχιζεις να εχεις τεραστειο peak σε πολλες αναβολικες ορμονες , πραγμα που σημενει οτι θα χτυσεις μια παρα πολυ καλη δομη την οποια σε 2-3 χρονακια θα μπορεις να "κοψεις" για παραλια και θα πεφτουν τα σαγωνια
    Ευχαριστω πολυ φιλε Προπονησεις εννοειται πως δεν χανω ουτε για πλακα και τρωω οσο πρεπει
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 01-06-16 19:22 #15
    Προεπιλογή
    Φίλε μου πιο πρόγραμμα διατροφής χρησιμοποιείς?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία