Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4
  1. 30-12-16 15:30 #1
    Προεπιλογή ποτε να παρω πρωτεινη
    λογω ελλειψης χρονου κανω γυμναστικη στο σπιτι.το γυμναστηριο ειναι αρκετα μακρια και δεν βολευει.οποτε εχω παρε δυο χερουλια για πους απς,ενα μονοζυγο,δυο οχτακιλα βαρακια και εχω κανει πατεντα με δυο μπουκαλια εναμιση λιτρου νερου για εξτρα βαρακια.κανω δυο σετ των δεκα επαναληψεων καθε μυηκη ομαδα,κατι σαν το german volume training ,για οσους ξερουν.
    κανω δευτερα στηθος,τριτη ωμους,τεταρτη δικεφαλο,πεμπτη τρικεφαλο και παρασκευη πλατη.ποδια κανω καθε μερα απο δυο ασκησεις των εξι επαναληψεων διαφορα ομως,παραδειγμα σκουατ,απαγωγους αλλα και αλλες ασκησεις μονο με το βαρος του σωματος.σηνηθως μου βγαινει στο σαρανταλεπτο τη μερα ολη η γυμναστικη μου.επειδη δουλευω ολη μερα την κανω αναγκαστικα το βραδυ.τι θελω να ρωτησω.
    την πρωτεινη την ανακατευω στα διαλλειματα και την πεινω παλι στα διαλλειματα λιγη λιγη συνηθως στη δευτερη ασκηση αναμεσα απο τα σετ.κανω καλα η καλυτερα να τελιωσω και να την πιω στο τελος?
    ξεχασα το καθε διαλλειμα διαρκει μισο λεπτο με χρονομετρο
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 30-12-16 15:31 #2
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Καλύτερα στο τέλος
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 30-12-16 15:40 #3
    Το avatar του χρήστη LuNaT1C

    Εγγραφή
    07-07-2014
    Περ.
    Ioannina
    Μηνύματα
    532
    Προεπιλογή
    Έχει καμιά ουσία το να παίρνεις απλά ένα σκουπ πρωτεΐνης μετά από κάθε είδους άσκησης και τέλος?
    Θέλω να πω θα κάνει κάτι αυτό το σκουπ άμα όλο το υπόλοιπο σου διατροφικό πρόγραμμα είναι απλά ότι να ναι ?

    Για παράδειγμα...θα βοηθούσε αυτή η πρόσληψη πρωτεΐνης από σκόνη κάποιον που όλη την υπόλοιπη ημέρα δεν έχει καταναλώσει πρωτεΐνη?
    Από όσο ξέρω για να πετύχεις τους στόχους σου όποιοι και αν είναι αυτοί πρέπει να συμπληρώσεις τα μάκρος σου...
    Με βάση αυτό τα ερωτήματά μου...
    Loosers in mind have no life...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 30-12-16 15:56 #4
    Προεπιλογή
    φροντιζω γενικα να τρωω καλα και σωστα οσο μπορω βεβαια.τρωω μονο απο εξω λογω φορτου εργασιας αλλα μονο μαγειρευτα.σπανια τρωω ψωμι γενικα.κανω τεσσερα γευματα την μερα.την πρωτεινη την παιρνω καθαρα σαν συμπληρωμα και οχι τπτ παραπανω.και καθε δυο μηνες ενα μηνα δεν παιρνω πρωτεινη.
    Απάντηση με παράθεση