Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 8 από 8
  1. 12-01-17 00:29 #1
    Προεπιλογή θερμαινομενο υποστρωμα,
    Παιδια καλησπερα.. δεν το εχω ξανακανει αλλη φορα και θα ηθελα τη γνωμη σας,, εχω παρει ενα ηλεκτρικο θερμαινομενο υποστρωμα στο κρεβατι και το χρησιμοποιω οταν παω για υπνο.. κανει καλο στο σωμα μου να το ζεσταινω ετσι η θα παθω τιποτα, παντως σαν αισθηση μου αρεσει και κοιμαμαι και πιο ευκολα και βαθεια.. ειναι ευεγετικο για τα ποδια και τη μεση η θα με πονανε μετα απο καποιο διαστημα? ασχοληθηκε κανεις? ευχαριστω..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-01-17 00:53 #2
    Προεπιλογή
    Οταν εχει κρυο οπως τωρα η αρχικη αισθηση να μπαινεις σε ενα ζεστο κρεβατι ειναι ωραια. Μετα αυτο μπορει να γινει με καλο σκεπασμα , το θεμα ειναι οτι εαν ειναι κρυο το δωματιο δεν μπορει να σε καλυψει πληρες το θερμαινομενο υποστρωμα γιατι κρυωνεις με την αναπνοη.
    Αν ομως αισθανεσαι ανετα κ ωραια καθ ολη την διαρκεια του υπνου χρησιμοποιησε το.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-01-17 00:58 #3
    Προεπιλογή
    οχι κανονικα ειναι το δωματιο κανονικη θερμοκρασια. απλα το αναφερο το θεμα γιατι λογω κουρασμενων ποδιων και μεσης απο το τεννις το αναφερω μηπως δεν κανω καλο που τα κραταω ζεστα.. σηνηθως οι αθλητες για να φυγει η κουραση η η φλεγμονη τα ριχνουν παγο..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-01-17 19:11 #4
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Μια χαρα ειναι. Μειωνει και την υγρασια...
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-01-17 00:18 #5
    Προεπιλογή
    Ειναι τελειο! Ειναι εξαιρετικο!
    Απο αποψη υγειας δεν το χω ψαξει. Ομως το πηρα κι εγω απ το Ηρακλειο τα Χριστουγεννα και το φερα εδω στο Κλεβε που και καλοριφερ να αναβεις το κρεβατι ειναι παγος και κανει πολλη δουλεια! Τη νυχτα τ αφηνω και ανοικτο καποιες φορες, αυτο δεν ξερω αν ειναι καλο. Ζεσταινει εξαιρετικα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 19-01-17 17:43 #6
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Τα σπαει..χρησιμοποιω ενα τετοιο εδω κ 4 χρονια περιπου..οντως κανεις πιο ξεκουραστο υπνο, κ βοηθα σε θεματα με τη μεση, κλπ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 19-01-17 17:55 #7
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dimitriseas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια καλησπερα.. δεν το εχω ξανακανει αλλη φορα και θα ηθελα τη γνωμη σας,, εχω παρει ενα ηλεκτρικο θερμαινομενο υποστρωμα στο κρεβατι και το χρησιμοποιω οταν παω για υπνο.. κανει καλο στο σωμα μου να το ζεσταινω ετσι η θα παθω τιποτα, παντως σαν αισθηση μου αρεσει και κοιμαμαι και πιο ευκολα και βαθεια.. ειναι ευεγετικο για τα ποδια και τη μεση η θα με πονανε μετα απο καποιο διαστημα? ασχοληθηκε κανεις? ευχαριστω..
    εχω κ εγω το βαζω στο 5 30 λεπτα πριν πεσω για υπνο κ μετα στο 1 μεχρι το πρωι που θα ξυπνησω...το χρησιμοποιω κανα 3 μηνο τωρα
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 19-01-17 18:12 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα σπαει..χρησιμοποιω ενα τετοιο εδω κ 4 χρονια περιπου..οντως κανεις πιο ξεκουραστο υπνο, κ βοηθα σε θεματα με τη μεση, κλπ..
    αυτο ακριβως ηθελα να επιβεβαιωθει ... νιωθω κ εγω μια βελτιωση στη μεση που με ποναει χρονια τωρα λογω οτι παιζω αρκετο τεννις και την εχω ταλαιπωρησει
    Απάντηση με παράθεση