Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4
  1. 21-01-17 16:03 #1
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή Your Nitro Man Power (Energybody Systems)
    Όνομα: 01-168-049-Your-Nitro-Product-24x30ml-web-1.jpg Εμφανίσεις: 554 Μέγεθος: 186,0 KB

    Όνομα: 01-168-049-Your-Nitro-Product-24x30ml-web-new.jpg Εμφανίσεις: 551 Μέγεθος: 86,1 KB
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-01-17 16:30 #2
    Προεπιλογή
    Όσο κι αν ακουστεί περίεργο το προϊόν αυτό στη Γερμανία πωλήται κυρίως σε βενζινάδικα για οδηγούς που κάνουν μακρινά ταξίδια και πρέπει να κρατάνε τις αισθήσεις τους σε εγρήγορση. Προϊόντα για αυτόν τον σκοπό είναι πολύ διαδεδομένα στις Η.Π.Α., και τα τελευταία χρόνια αναπτύσσονται και στην Ευρώπη.

    Στην Ελλάδα το φέρνουμε εδώ και λίγες εβδομάδες και από εμάς τουλάχιστον το έχουν πάρει μόνο άτομα που πηγαίνουν γυμναστήριο. Οι εντυπώσεις μέχρι στιγμής είναι πολύ καλές όσον αφορά την ενέργεια και το focus κατά την διάρκεια της προπόνησης.

    Θα θέλαμε τις απόψεις όσων από εσάς το έχετε δοκιμάσει.
    www.athlitis.gr
    Το πρώτο κατάστημα στην Ελλάδα, από το 1966.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-01-17 22:47 #3
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    εχω παρει κανα δυο αμπουλες για δοκιμη..η γευση ειναι τυπικη ξινουτσικη, οπως σε ολα αυτα του ειδους, ειτε ειναι αμινοξεα, ειτε καφεινουχα, αλλα κατεβαινει μια χαρα..
    απο θεμα ενεργειας, μου εδωσε φουλ, απλα την μια φορα δεν το ειχα παρει μονο του, αλλα το συνδιασα με το complete pre κ με επιασε χοροπηδητο στο γυμναστηριο
    πηγα να κρασαρω η αληθεια ειναι, οποτε απο μονο του, ειναι αρκετο για τους περισοτερους..κ γω, σαν τους Γερμανους οδηγους εχω παντα πεταμενα στην τσαντα της δουλειας ενα τετοιο κ ενα flapjack βρωμης, για τις δυσκολες ωρες
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 25-01-17 22:59 #4
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Το αφροδισιακο maca τι ειπε?
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση