Καλησπερα,πριν 3 μηνες εσπρωξα με το αριστερο χερι αποτομα και με ολη μου την δυναμη σε πλαγια θεση μια ντουλαπα,ξερω χαζομαρα μου,ειχα νευρα,τελος παντον,εκεινη την ωρα και για 1 μηνα δεν ειχα ενοχλησεις τιποτα,υστερα εκανα ασκησεις με βαρακια,ομολογο ειχα καιρο να κανω βαροι και εχει εδω και 2 μηνες εχω ενοχλησεις στον ωμο και σαν πιασιμο ως τον αγκωνα,δεν εχω εντονο πονο,απλα σαν πιασιμο και δεν μπορω να φερω το χερι μου εντελως πισω απο το κεφαλι,οταν παω να το κανω εχω λιγο πονο σαν μουδιασμα,μιλαω ειλικρινα δεν κανω καλη διατροφη τον τελευταιο καιρο και ειχα καιρο να κανω βαρακια.Τι μπορει να εχει συμβει?ειναι πιστευετε κατι σοβαρο?γενικα πιανομαι ευκολα ειχε πιαστει και η μεση μου πριν απο αυτο με ταλαιπωρουσε 5 μηνες,μολις περασε η μεση με επιασε αυτο,η μεση περασε μονη της,που ειχα παει σε γιατρο μου την ειχε κανει χειροτερα ο αλητης και ετσι δεν πολυ τους εμπιστευομαι,εδω μεσα επισης ειχα βρει κατι βιταμινες που με βοηθησαν απιστευτα σε αλλο μου προβλημα και με σωσατε,ξερω εχετε πολλοι απο εσας μεγαλυτερες γνωσεις και απο γιατρους.Μπορειτε να προτεινετε καποια διατροφη ωστε να βοηθησει?Αν νιωσω οτι χειροτερευει εννοειται θα παω νοσοκομειο ομως θα ηθελα παρακαλω τις γνωμες σας.Ευχαριστω.