Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 47
  1. 18-03-10 23:31 #1
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή Hot Blood (Scitec Nutrition)
    Το μελος panosdive είχε κανει ενα ποστ σχετικα με το Hot Blood της Scitec Nutrition.Το ποστ σβηστηκε κατα λαθος οπότε ανογω εγω ενα τοπικ.Το εχει δοκιμασει κανεις;;




    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 20-03-10 10:52 #2
    Προεπιλογή
    Θα το δοκιμάσω σήμερα και θα σας πώ τις εντυπώσεις μου.
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-03-10 16:57 #3
    Προεπιλογή
    επιτρεπετε γλουταμινη με το hot blood κ πια συμπληρωματα επιτρεποντε γνωριζει κανενας για αυτο
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-03-10 18:23 #4
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    την γλουταμινη μπορείς να την παίρνεις μαζί με οποιαδήποτε συμπληρώματα χρησιμοποιείς.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 20-03-10 18:52 #5
    away
    Εγγραφή
    14-05-2009
    Περ.
    Burkina Faso
    Μηνύματα
    962
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    την γλουταμινη μπορείς να την παίρνεις μαζί με οποιαδήποτε συμπληρώματα χρησιμοποιείς.
    Εκτος και αν αναφερεται αλλο στην ετικετα.
    Εχω συμπληρωμα που λεει να μην παιρνεις γλουταμινη μαζι γιατι θα επηρεασει τη δραση του ή αν παιρνεις να ειναι κατω απο 10gr την ημερα. Τωρα, απ`τη στιγμη που ειναι το πιο αφθονο αμινοξυ στον οργανισμο δεν ξερω γιατι το λεει, αλλα εν πασει περιπτωση αφου δε βλεπω αμεσα ωφελη απο αυτην, μπορω να την κοψω για καποια διαστηματα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 20-03-10 18:54 #6
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο panosdive Εμφάνιση μηνυμάτων
    επιτρεπετε γλουταμινη με το hot blood κ πια συμπληρωματα επιτρεποντε γνωριζει κανενας για αυτο
    Ναι μονο με whey μην το παρεις μαζι γιατι μπερδευονται τα αμινοξεα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 20-03-10 18:54 #7
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο flowin_through Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εκτος και αν αναφερεται αλλο στην ετικετα.
    Εχω συμπληρωμα που λεει να μην παιρνεις γλουταμινη μαζι γιατι θα επηρεασει τη δραση του ή αν παιρνεις να ειναι κατω απο 10gr την ημερα. Τωρα, απ`τη στιγμη που ειναι το πιο αφθονο αμινοξυ στον οργανισμο δεν ξερω γιατι το λεει, αλλα εν πασει περιπτωση αφου δε βλεπω αμεσα ωφελη απο αυτην, μπορω να την κοψω για καποια διαστηματα.
    Το cell mass δεν το λεει αυτο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 20-03-10 19:01 #8
    away
    Εγγραφή
    14-05-2009
    Περ.
    Burkina Faso
    Μηνύματα
    962
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manos_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το cell mass δεν το λεει αυτο?
    Kοντα επεσες. Epozine -NT
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 21-03-10 16:15 #9
    Προεπιλογή
    υπαρχη καπια γνωμη για το hot blood εχει αποτελεσματα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 22-03-10 11:50 #10
    Προεπιλογή
    Εγώ το πήρα το Σάββατο το hot blood.
    To ήπια 45 λεπτά πριν να πάω γυμναστήριο.
    Μόλις πέρασαν 20 λεπτά άρχισα να νιώθω τσιμπήματα στα χέρια και στα πόδια ελαφρά.
    Οταν πήγα γυμναστήριο δεν υπήρχε καμιά αλλάγή. Από το μέσο της προπόνησης και μετά είδα διαφορά. Εκανα με περισσότερη άνεση τις ασκήσεις μου, μάλιστα πρόσθεσα και λίγα κιλάκια. Επίσης θα αναφέρω ότι το Σάββατο είχα ώμους-χέρια. Πάντα πρίζονται πολύ τα χέρια μου όταν τα προπονώ γιατί κάνω σουπερ σετ τις ασκήσεις δικεφάλων και τρικεφαλων. Το Σάββατο όμως νομίζω πως πριστήκανε περισσότερο από άλλες φορα. Σήμερα ίσως ξαναπάρω αν δώ κάτι διαφορετικό θα το γράψω.
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 22-03-10 13:19 #11
    Προεπιλογή
    πρεπει να τον περνοθμε μονο πριν τιν προπονηση στο κουτι γραφη αν περνετε σαν συμπληρωμα κρεατινης μπωρης κ πριν απο τα γευματα νομιζω τελικα ποτε κ ποες φορεσ τιν ημερα για μεγηστα αποτελεσματα ευχαρηστω
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 22-03-10 16:06 #12
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο flowin_through Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εκτος και αν αναφερεται αλλο στην ετικετα.
    Εχω συμπληρωμα που λεει να μην παιρνεις γλουταμινη μαζι γιατι θα επηρεασει τη δραση του ή αν παιρνεις να ειναι κατω απο 10gr την ημερα. Τωρα, απ`τη στιγμη που ειναι το πιο αφθονο αμινοξυ στον οργανισμο δεν ξερω γιατι το λεει, αλλα εν πασει περιπτωση αφου δε βλεπω αμεσα ωφελη απο αυτην, μπορω να την κοψω για καποια διαστηματα.
    Σε αλλο post του forum διαβασα απο τον bane οτι δεν πρεπει να περνεις γλουταμινη παρεα με νιτρικα αρα μαλλον τα συμπληρωματα που αναφερατε θα ειχαν νιτρικα μεσα λογικα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 26-03-10 23:08 #13
    Προεπιλογή
    περνω εδω κ μια εβδομαδα 2 scoup πριν την προπονηση κ δεν ξεκωλανε τα χερια μου απο τα βαρη μεχρι τωρα καλα παμε
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 28-07-10 20:55 #14
    Το avatar του χρήστη ANGEL81

    Εγγραφή
    29-03-2010
    Περ.
    athens greece
    Μηνύματα
    133
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το μελος panosdive είχε κανει ενα ποστ σχετικα με το Hot Blood της Scitec Nutrition.Το ποστ σβηστηκε κατα λαθος οπότε ανογω εγω ενα τοπικ.Το εχει δοκιμασει κανεις;;




    παιδια καλησπερα...........το συγκεκριμενο συμπληρωμα που μπορει να το βρει κανεις;κ σε τι τιμη ειναι;
    I am the punishment of god...If you had not commited great sins,god would not have sent a punishment like me upon you,and when provoked,may the ashes of my enemies lay beneathe my feet -GENGIS KHAN
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 28-07-10 21:17 #15
    Το avatar του χρήστη Senereison

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Περ.
    Protein City
    Μηνύματα
    179
    Προεπιλογή
    κανε μου ένα pm και θα σου πω..
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία