Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 47
  1. 20-09-14 17:36 #31
    Το avatar του χρήστη capo

    Εγγραφή
    10-09-2014
    Περ.
    Patra
    Μηνύματα
    75
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RAMBO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πηρα ενα δειγμα απο αυτο (20γρ) με επιασε στα 15 λεπτα,η προπονηση πηγε αρκετα καλα δεν εμεινα απο ενεργεια και ειχα πολυ καλα πρηξιματα
    δηλαδη δουλευει? γιατι το κραζουν ολοι τοτε
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 21-09-14 03:14 #32
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Σε μενα ναι..
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 26-09-14 12:45 #33
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω το δοκίμασα καποια στιγμη.Ενα υπέροχο τίποτα ,μονο το κουτι ειναι λίγο hardcore
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο capo Εμφάνιση μηνυμάτων
    δηλαδη δουλευει? γιατι το κραζουν ολοι τοτε
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RAMBO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε μενα ναι..
    Η κάθε φόρμουλα "κουμπώνει¨ διαφορετικά σε κάθε αθλούμενο,ειδικα στα preworkouts ,εμένα προσωπικά όλο το κουτι να έπινα , δεν θα μου έδινε καποια αίσθηση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 27-09-14 01:12 #34
    Το avatar του χρήστη capo

    Εγγραφή
    10-09-2014
    Περ.
    Patra
    Μηνύματα
    75
    Προεπιλογή
    παντωσ ειναι αρκετα φθηνο, θα το τιμησω
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-10-14 19:05 #35
    Προεπιλογή
    σρυ που ξεθαβω αφτο το παλιο θεμα να σας ροτισω εχω παρη αφτο το νιτρικο hot blood κ εχω κ μια προτεινη isostar reload λεγετε και γραφι οτι πινετε μετα την προπονιση και σκεφτομε να πινω το νιτρικο πριν την προπινιση κ ισοσταρ μετα την προπονιση κατι που πσιλοφοβαμε πεζι να παθω τιποτα με αφτο το νιτρικο??πιτε μου της γνομες σας παρακαλω και τη προτινετε?..επισεις επερνα την universal gain fast 3100 για 2 μινες τορα την τελιοσα κ σκεφτομε να κανω αφτο που σας ιπα..ευχαριστω
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-10-14 19:18 #36
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    απο το Τεπελένι εισαι φιλε?

    αν θες γραφε σωστα γιατι βγαζουμε τα ματια μας..λιγος σεβασμος σε αυτους που διαβαζουν τα ποστ σου δεν βλαπτει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 13-10-14 22:00 #37
    Το avatar του χρήστη capo

    Εγγραφή
    10-09-2014
    Περ.
    Patra
    Μηνύματα
    75
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SpieR Εμφάνιση μηνυμάτων
    σρυ που ξεθαβω αφτο το παλιο θεμα να σας ροτισω εχω παρη αφτο το νιτρικο hot blood κ εχω κ μια προτεινη isostar reload λεγετε και γραφι οτι πινετε μετα την προπονιση και σκεφτομε να πινω το νιτρικο πριν την προπινιση κ ισοσταρ μετα την προπονιση κατι που πσιλοφοβαμε πεζι να παθω τιποτα με αφτο το νιτρικο??πιτε μου της γνομες σας παρακαλω και τη προτινετε?..επισεις επερνα την universal gain fast 3100 για 2 μινες τορα την τελιοσα κ σκεφτομε να κανω αφτο που σας ιπα..ευχαριστω
    μπορεις να το κανεις αλλα να το παιρνεις το νιτρικο 1 μερα και 1 μερα off, να μην επιβαρυνεις πολυ και το συκωτι σου
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 31-01-16 22:02 #38
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    καινουρια εκδοση του προιοντος..

    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 02-02-16 00:00 #39
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    εκανα 2 προπονησεις ηδη με αυτο..
    ας δουμε τα βασικα..η δοση ειναι 1μιση σκουπ..εγω πηρα κ τις 2 φορες μονο 1, γιατι στο 1μιση η καφεινη παει στα 300μιλι, που το θεωρησα πολυ, ακομα κ για μενα που γενικα δεν εχω θεμα ακομα κ με μεγαλυτερες απο αυτην δοσεις.
    αυτο που μου εκανε τρομερη εντυπωση, ειναι το ποσο σπασμενη ειναι η σκονη σε μικρα σωματιδια..τοσο, που σχεδον οσο κ να πατηκωσω μεσα στο σκουπ, μου δινει την εντυπωση οτι παιρνει κ αλλο..
    απο διαλυτοτητα τελεια..απο γευση, πηρα πορτοκαλι,κ ειναι απιστευτη..κατι σαν χυμο σαγκουινι..ουτε γλυκια, ουτε ξινη, νομιζω θα του εδινα την πρωτη θεση, αναμεσα στα 3 καλυτερα του ειδους σε γευση απο αυτα που εχω δοκιμασει.

    στην πρωτη προπονηση μου εκανε λιγο ταχυκαρδια, αλλα ισως εφταιγε οτι βιαζομουν κ ολας, οποτε την πηγα γρηγορα, με αποτελεσμανα εχω ανεβασμενους παλμους..
    σημερα εκανα ποδια, κ πηγε απιστευα..κ χωρις κρασαρισματα.

    γενικα, να πω την αμαρτια μου, ειναι το πρωτο προιον απο αυτη την εταιρια που δοκιμαζω, καθως δεν την εχω κ σε πολυ υποληψη..κολληματα ειναι αυτα..
    αλλα εμεινα εντυπωσιασμενος..ακομα κ για το κοστος του, ειναι πολυ τιμιο προιον
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 02-02-16 00:24 #40
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Oσες φορές το δοκιμασα (απο δείγμα) ,σε γεύση κυρίως σαγκουίνι,εμεινα απόλυτα ευχαριστημένος τόσο απο την απόδοση μεσα στην προπονηση οσο και απο τα τεχνικα χαρακτηριστικα (διαλυτότητες κλπ!!)

    το συστηνω!
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 08-02-16 15:01 #41
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Μωρε μπραβο....
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 23-04-16 22:11 #42
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    μου βγηκε πολυ καλο το πρωτο κουτι που εγραψα κ απο πανω κ πηρα κ 2ο..γευση tropical fruit punch αυτη την φορα, οχι γιατι την ηθελα, αλλα γιατι δεν ειχε αυτη που ειχα παρει πιο πανω
    κ ειμουν σκεπτικος για την γευση γιατι ενω η απο πανω δεν με ειχε ενοχλησει, αυτη εδω εχει υπερβολικα πολλα χρωστικα μεσα κ με ψιλοενοχλησε στην κοιλια..οχι κατι τρομερο, αλλα αν το ηξερα θα περιμενα να βρω το πορτοκαλι που ηταν κομπλε..
    κατα τα αλλα πολυ δυνατο οπως παντα κ στο 1 σκουπ κιολας...
    αλλα μιλαμε για τοσο πολυ χρωστικες μεσα που ηταν λες κ εβαφα αυγα για το Πασχα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 17-06-16 11:45 #43
    Το avatar του χρήστη 3_more_reps

    Εγγραφή
    08-10-2015
    Περ.
    Κρήτη
    Μηνύματα
    11
    Smile Μπόμπα
    Καλημέρα σε όλους. Με το συγκεκριμένο σκεύασμα είμαι απόλυτα ικανοποιημένος σε όλους τους τομείς. Έχω κόψει τα πάντα, εννοώ (έξτρα) κρεατίνες, αμινοξέα πρωτείνες. Παίρνω μόνο το hot blood τίποτα άλλο. Σε μένα αυτό το σύστημα δούλεψε και δουλεύει αρκετά καλά 6 μήνες τώρα.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη 3_more_reps : 17-06-16 στις 11:57
    No Pain, No Gain, Let's Train!

    https://www.youtube.com/watch?v=itx3udN1HJ0
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 18-06-16 15:01 #44
    Προεπιλογή
    Eιναι στα υποψιν για μελλοντικη αγορα !!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 12-01-17 22:51 #45
    Προεπιλογή
    Καλησπερα, ξερει καποιος αν πουλανε πουθενα δειγματα της?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία