Σελίδα 646 από 646 ΠρώτηΠρώτη ... 146546596636644645646
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 9.676 έως 9.689 από 9689
  1. 12-01-14 19:35 #9676
    Το avatar του χρήστη kostasrimis

    Εγγραφή
    10-07-2012
    Περ.
    thesaloniki
    Μηνύματα
    71
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RAMBO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μονο αν κατεβεις στο ολυμπια
    χαχαχα! τώρα ειλικρινά πια είναι η αποψη σου ?
    21st century ninja , fast on feet quick on water bring me to the darkest hole and i will find the light
     

  2. 12-01-14 19:36 #9677
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Να βγαλεις την μια μπανανα και να βαλεις και κανα αλλο φρουτο,βαλε και καμοια σαλτσα και μην ανχωνεσαι αυτα ειναι λεπτομερειες
    Y.o.l.o
     

  3. 12-01-14 19:39 #9678
    Το avatar του χρήστη kostasrimis

    Εγγραφή
    10-07-2012
    Περ.
    thesaloniki
    Μηνύματα
    71
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RAMBO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να βγαλεις την μια μπανανα και να βαλεις και κανα αλλο φρουτο,βαλε και καμοια σαλτσα και μην ανχωνεσαι αυτα ειναι λεπτομερειες
    σε ευχαριστώ !
    21st century ninja , fast on feet quick on water bring me to the darkest hole and i will find the light
     

  4. 12-01-14 23:53 #9679
    Προεπιλογή Συμβουλες για τη διατροφη μου.
    8 το πρωι?μισο μπολ γαλα 1.5% με 70 περιπου γραμμαρια βρωμης μιση κουταλια κακαο και μιση στεβια
    1 φετα ολικης ψωμι με ταχινι η φυστικοβουτηρο?αυτο για ξεκινημα πριν τη δουλεια.

    γυρω στις 11 εχω μια πιτα τορτιγιας με ψητα λαχανικα αρακα καροτο πιπερια κρεμμυδι με στηθος κοτοπουλο ψητο.
    κατα τις 2 δυο φετες ολικης σε μορφη τοστ με μια φετα τυρι τρικαλινο 10% μια φετα βραστη γαλοπουλα και ταχινι η φυστικοβουτηρο.
    αυτα μεχρι τις 5.30 που ξεκινω προπονηση.
    κατα τις 6.45 κυριο γευμα.
    κυριακη-μοσχαρακι σπαλα λεμονατο με καστανο ρυζι??.κατα τις 8.30 το βραδυ σα τελευταιο γευμα 1 κεσεδακι κοτατζ με 6-7 αμυγδαλα ψημενα και λιγο κανελλα.

    δευτερα το ιδιο γευμα και το βραδυ αντι για κοτατζ?μαρουλι πιπεριες και τονο σαλατα?
    τριτη?φακες νεροβραστες με λιγο ρυζι καστανο και κρεμμυδι?.στις 20.30 κοτατζ αμυγδαλα και κανελα.
    τεταρτη το ιδιο γευμα και αντι για κοτατζ?.σαλατα,
    πεμπτη?στηθος κοτοπουλο με καστανο ρυζι η ψητα λαχανικα και το βραδακι κοτατζ αμυγδαλα και κανελα
    παρασκευη?.μακαρονια ολικης νεροβραστα με πιπεριες τονο και κρεμμυδια?η ενα μπιφτεκι γαλοπουλας με ρυζι?.και βραδακι κοτατζ.
    σαβατο καποιες φορες το εχω ελευθερο?οκ δε ξεφευγω?.ισως λιγο ψαρονεφρι με πατατες φουρνου η γλυκοπατατα.
    ενδιαμεσα στο βραδυνο και στο απογευματινο παντα πινω πρασινο τσαι με μιση κουταλια μελι?
    Να σημειωσω οτι δε μπορω να φαω με τιποτα αυγα?.δεν αντεχω τη γευση τους και δυσκολευομαι στο γιαουρτι??επισης ουτε φρουτα?αλλα τρωω αφθονα λαχανικα?.το μονο φρουτο που μπορω να φαω προς το παρον ειναι το μηλο.
    Ειμαι 173,38 χρονων…και ζυγιζω 69 κιλα….
    Θα ηθελα να με συμβουλεψετε αν κανω σωστα ολα αυτα?…επισης ποσες θερμιδες πρεπει να παιρνω την ημερα…..θελω να γραμμωσω μονο……
    ευχαριστω.
     

  5. 13-01-14 01:20 #9680
    Το avatar του χρήστη kostasrimis

    Εγγραφή
    10-07-2012
    Περ.
    thesaloniki
    Μηνύματα
    71
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kotopoulos Εμφάνιση μηνυμάτων
    8 το πρωι?μισο μπολ γαλα 1.5% με 70 περιπου γραμμαρια βρωμης μιση κουταλια κακαο και μιση στεβια
    1 φετα ολικης ψωμι με ταχινι η φυστικοβουτηρο?αυτο για ξεκινημα πριν τη δουλεια.

    γυρω στις 11 εχω μια πιτα τορτιγιας με ψητα λαχανικα αρακα καροτο πιπερια κρεμμυδι με στηθος κοτοπουλο ψητο.
    κατα τις 2 δυο φετες ολικης σε μορφη τοστ με μια φετα τυρι τρικαλινο 10% μια φετα βραστη γαλοπουλα και ταχινι η φυστικοβουτηρο.
    αυτα μεχρι τις 5.30 που ξεκινω προπονηση.
    κατα τις 6.45 κυριο γευμα.
    κυριακη-μοσχαρακι σπαλα λεμονατο με καστανο ρυζι??.κατα τις 8.30 το βραδυ σα τελευταιο γευμα 1 κεσεδακι κοτατζ με 6-7 αμυγδαλα ψημενα και λιγο κανελλα.

    δευτερα το ιδιο γευμα και το βραδυ αντι για κοτατζ?μαρουλι πιπεριες και τονο σαλατα?
    τριτη?φακες νεροβραστες με λιγο ρυζι καστανο και κρεμμυδι?.στις 20.30 κοτατζ αμυγδαλα και κανελα.
    τεταρτη το ιδιο γευμα και αντι για κοτατζ?.σαλατα,
    πεμπτη?στηθος κοτοπουλο με καστανο ρυζι η ψητα λαχανικα και το βραδακι κοτατζ αμυγδαλα και κανελα
    παρασκευη?.μακαρονια ολικης νεροβραστα με πιπεριες τονο και κρεμμυδια?η ενα μπιφτεκι γαλοπουλας με ρυζι?.και βραδακι κοτατζ.
    σαβατο καποιες φορες το εχω ελευθερο?οκ δε ξεφευγω?.ισως λιγο ψαρονεφρι με πατατες φουρνου η γλυκοπατατα.
    ενδιαμεσα στο βραδυνο και στο απογευματινο παντα πινω πρασινο τσαι με μιση κουταλια μελι?
    Να σημειωσω οτι δε μπορω να φαω με τιποτα αυγα?.δεν αντεχω τη γευση τους και δυσκολευομαι στο γιαουρτι??επισης ουτε φρουτα?αλλα τρωω αφθονα λαχανικα?.το μονο φρουτο που μπορω να φαω προς το παρον ειναι το μηλο.
    Ειμαι 173,38 χρονων…και ζυγιζω 69 κιλα….
    Θα ηθελα να με συμβουλεψετε αν κανω σωστα ολα αυτα?…επισης ποσες θερμιδες πρεπει να παιρνω την ημερα…..θελω να γραμμωσω μονο……
    ευχαριστω.
    κάνεις κατι λάθος. Κατα την άποψη μου διάβασε πρώτα κάποια άρθρα σχετικά με την διατροφή. πρωτα απο ολα αυτα που τρως πρέπει να σου αρέσουν, αμα δεν μπορείς να φας κατι τοτε γιατι να το κανεις με το ζόρι ? Επίσης το να χάσεις η να βάλεις κιλά ειναι κατι υποκειμενικό. μπορεί κάποιος να ειναι λεπτός και να θελει να χάσει κιαλα κιλα γιατι πιστεύει οτι θα φανει το six pack. Επίσης το ποιο σημαντικό ειναι να τρώει κανεις σωστά και να γυμνάζεται για την υγεία. Αυτο που προσπαθώ ειναι κανε τον αθλητισμό και την διατροφή κομμάτι της ζωής σου. Προσπάθησε να τρως πολλα γευματα 5 -6 την ημέρα και ακόμη και να μην υπάρχει ο χρόνος τοτε υπάρχουν τα ταπερ. Δεν υπάρχει καμιά δικαιολογία. Επίσης το ποσες θερμίδες κλπ ειναι κατι το οποίο θα το κρίνεις μόνος σου. Εκει που θελω να καταλήξω ειναι οτι άρχισε να γυμνάζεσαι σωστά και να τρως σωστά και τοτε η εσωτερική υγεία θα φανεί και εξωτερικά, άλλωστε ολα θέλουν κόπο. Θα σε συμβούλευα να κατατάξεις το forum εχει πολλά άρθρα που θα σε βοηθήσουν να κάνεις μια καλή αρχή!
    21st century ninja , fast on feet quick on water bring me to the darkest hole and i will find the light
     

  6. 13-01-14 20:23 #9681
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostasrimis Εμφάνιση μηνυμάτων
    κάνεις κατι λάθος. Κατα την άποψη μου διάβασε πρώτα κάποια άρθρα σχετικά με την διατροφή. πρωτα απο ολα αυτα που τρως πρέπει να σου αρέσουν, αμα δεν μπορείς να φας κατι τοτε γιατι να το κανεις με το ζόρι ? Επίσης το να χάσεις η να βάλεις κιλά ειναι κατι υποκειμενικό. μπορεί κάποιος να ειναι λεπτός και να θελει να χάσει κιαλα κιλα γιατι πιστεύει οτι θα φανει το six pack. Επίσης το ποιο σημαντικό ειναι να τρώει κανεις σωστά και να γυμνάζεται για την υγεία. Αυτο που προσπαθώ ειναι κανε τον αθλητισμό και την διατροφή κομμάτι της ζωής σου. Προσπάθησε να τρως πολλα γευματα 5 -6 την ημέρα και ακόμη και να μην υπάρχει ο χρόνος τοτε υπάρχουν τα ταπερ. Δεν υπάρχει καμιά δικαιολογία. Επίσης το ποσες θερμίδες κλπ ειναι κατι το οποίο θα το κρίνεις μόνος σου. Εκει που θελω να καταλήξω ειναι οτι άρχισε να γυμνάζεσαι σωστά και να τρως σωστά και τοτε η εσωτερική υγεία θα φανεί και εξωτερικά, άλλωστε ολα θέλουν κόπο. Θα σε συμβούλευα να κατατάξεις το forum εχει πολλά άρθρα που θα σε βοηθήσουν να κάνεις μια καλή αρχή!
    οκ.κατανοητα αυτα που μου λες...δε τρωω κατι με το ζορι..η διατροφη μου ειναι αρκετα ισορροπημενη και γυμναζομαι 5 φορες τη βδομαδα περιπου 1.30 λεπτα την ημερα..ο αθλητισμος και η διατροφη εχει γινει τον τελευταιο 1.5 χρονο μερος της ζωης μου...πριν 3-4 χρονια ζυγιζα 110 κιλα και τωρα ειμαι 69 με γυμναστικη και διατροφη...απλα τους τελευταιου μηνες αρχισα να θελω να κανω διατροφη γραμμωσης μιας και ολο αυτο το καιρο απλα συντιρουμουνα στα κιλα μου...οποτε γιαυτο ρωταω για την ενλογω διατροφη...αν ειναι μια καλη αρχη......ευχαριστω παντως για την απαντηση,και περιμενω και περαιτερω συμβουλες.....μια απο τις αποριες μου π.χ.ειναι...οτι ξεκιναω μεν με βρωμη το πρωι σε απαχο γαλα μαζι με μια φετα ψωμι ολικης αλεσης προζυμι αλλοιμενη σε ταχινι η φυστικοβουτηρο...αυτο καθε μερα....για δεκατιανο δυο φετες τοστ με γαλοπουλα βραστη τυρι 10% και ταχινι...και κατα τις μια μια πιτα τορτιγια μαζι με κοτοπουλο στηθος και λαχανικα ψητα.......αυτο που θελω να ρωτησω ειναι,αν ειναι,υπερβολικες αυτες οι ποσοτητες υδατανθρακα που λαμβανω τις ωρες της δουλειας.....κατα τις 18.30 ειναι το κυριως γευμα μου και τελευταιο σε υδατανθρακες αν αυτο περιεχει...το βραδυ σαλατα η κοτατζ..........
    ευχαριστω και παλι.
     

  7. 13-01-14 21:51 #9682
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Nikolas_mk2

    Εγγραφή
    05-06-2012
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    2.990
    Προεπιλογή
    Φίλε αν θες να χασεις κιλά για να γραμμωσεις θα πρεπει να ριξεις θερμίδες κατω απο τη συντήρηση σου,οποτε θα πρεπει να προσεχεις και τις ποσότητες-ετσι οπως ταγραφεις δεν μπορει να ξερει καποιος αν εισαι εντάξει ή όχι.
     

  8. 13-01-14 22:01 #9683
    Το avatar του χρήστη rey1989

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.023
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα

    έχω μπερδευτεί και δεν ξέρω τι να κάνω. Την βοήθεια σας λίγο γιατι αυτή τη φορά διαφέρει λίγο αυτό που προσπαθώ να κάνω με παλιότερα και δεν με παίρνει για πειράματα και λάθη οπότε ειπα να πάρω μια γνώμη πριν κάνω κάτι.

    θέλω να φτιάξω σωστή την διατροφή μου γιατι έριξα αρκετά τους υδατάνθρακες μιας και ξεκίνησα σοβαρά προσεγμένη διατροφή πριν κάποιες ημέρες και ήθελα να καθαρίσω.

    Ενδεικτικά αυτή τη στιγμή είμαι σε

    1. Πρωινό : 6 ασπράδια /1 κρόκος / 50γρ βρώμη/ 50γρ γάλα 2% / 20γρ κακάο σκέτο
    2. Μεταπροπ : 6 ασπράδια
    3. Μεσημεριανό : 150γρ άψητο Κρέας (Στήθος κότα/ψαρονέφρι/μοσχάρι) + Σαλάτα + κσ ελαιόλαδο
    4. Βραδινό : 150γρ άψητο Κρέας (Στήθος κότα/ψαρονέφρι/μοσχάρι) + Σαλάτα + κσ ελαιόλαδο
    5: Πριν τον ύπνο : γιαούρτι 2% + 10γρ αμύγδαλα άψητα

    στόχος μου να στεγνώσω όσο το δυνατών περισσότερο μέχρι τον άλλο μήνα (μέσα προς τέλος) που θα κάνω κοιλιοπλαστική έτσι ώστε να γίνει σε μικρότερη επιφάνεια και γεμίζοντας αργότερα να έχω καλύτερο αποτέλεσμα.
    μείωσα μέχρι αηδίας τον ΥΔ γιατι έχω θέμα και γεμίζω νερά αλλα κ ήθελα να speedάρω την διαδικασία απόλιας λίπους (είχα σκεφτεί να κρατήσω ψηλά Πρωτεΐνη και λιπαρα και τον υδατάνθρακα στο πάτωμα)

    ευτυχώς όμως ξαναμπήκα και άρχισα να θυμάμαι οτι αυτές οι υπερβολές που έκανα δεν με βοηθούσαν αλλα το αντίθετο .

    η πρώτη μου σκέψη μιας και βρίσκομαι στα 75kg ήταν να επιστρέψω στα 185Π/185Υ/75Λ

    η διαφορά με παλιότερα ειναι πως τώρα κάνω καλύτερες και μεγαλύτερες προπονήσεις και στο τέλος βάζω αερόβια (διάδρομο 15 λεπτά = 150cal @ 135-140 HR / 15 κλήση-6 με 6,5 speed)
    απο αυριο θα τον πάω στα 20λεπτά.

    Σκεφτόμουν να βάλω και το Σάββατο σαν ξεχωριστή ημέρα (6η) full αερόβια 1-1,5 ώρα αλλα όσοι το άκουσαν (στο γυμναστήριο κ φίλοι ) με συμβούλεψαν να μην το κάνω για να ξεκουράζομαι.

    Συγνώμη για το ποστ τοίχο αλλα έιναι σημαντικό

    πείτε μου σας παρακαλώ τη γνώμη σας αλλα και με βάση αυτό που θέλω να κάνω τι διατροφή θα μου προτείνατε να ακολουθήσω? . Να αφήσω την επέμβαση για αργότερα δεν γίνεται για διαφόρους λόγους.
    Though I walk through the Valley of the Shadow of Death, I fear no Evil, for I am the baddest Motherfucker in the Valley.
     

  9. 16-01-14 21:58 #9684
    Προεπιλογή Διατροφη
    Καλησπέρα σε όλους...

    Ζυγίζω 109 κιλά ημουν 135 με διατροφη και πολυ κόπο έχασα αυτα τα κιλά!κανω γυμναστικη φανατικά εδω και ενάμιση χρονο!εχω δει τρομερή αλλαγή πάνω μου ομω αυτο δεν αρκει!σημερα ειχα μια αψιμαχια με τα παιδιά στο γυμναστηριο οτι εχω χάσει πολυ μάζα και στο τελος θα μείνω πολυ αδύνατος κατι που δεν θελω!ειμαι 1,91!στοχος μου ειναι τα 95 κιλά!!αυτη την στιγμή εχω αρκετό λίπος!κανω διατροφη παίρνω πρωτεΐνη εδω και ενα μήνα να συνεχίσω ετσι η να βάλω και άλλη πρωτεΐνη στην διατροφη μου;
    Εδω ειναι η διατροφη μου!
    Αναγράφω μια τυχαία μέρα!
    Πρωινό
    1 φλυτζάνι δημητριακά ολικής με 1 φλυτζάνι γάλα 1.5%
    Η ενα τοστ γαλοπούλα τυρί με ολικής και ενα φυσικό χυμό πορτοκαλί!
    Δεκατιανό
    1 φρυγανιά ολικής 2 ασπράδια
    Μεσημεριανό
    150γρ κρέας απαχο (ψαρονεφρι,μοσχάρι,κοτόπουλο)με άφθονη σαλάτα και μια κουταλιά λάδι
    Απογευματινό
    1 μπάρα δημητριακών
    Βραδινό
    90γρ τόνο η κοτόπουλο με σαλάτα


    Υ.Γ ανάμεσα απο το πρωινό και το δεκατιανό μου κανω την προπόνηση μου!η οποία ειναι 40 λεπτα βάρη και μισή ωρα αερόβια!μετα την προπόνηση παίρνω 1.5 σκουπ πρωτεΐνη καθαρή!
     

  10. 21-01-14 17:01 #9685
    Το avatar του χρήστη Billys51

    Εγγραφή
    27-03-2012
    Περ.
    MuscleBeach
    Μηνύματα
    589
    Προεπιλογή
    Παιδια καλησπερα εχω μια απορια..Εγω μολις τελειωνω την προπονηση παιρνω ενα σκουπ πρωτεινη και μετα απο καμια 20-30 λεπτα κανω κανονικο γευμα με πρωτεινη και υδατ και χαμηλα λιπαρα..αθροιστικα η πρωτεινη μου ειναι καμια 50γρ πανω κατω που παιρνω και απο το σκουπ και απο το γευμα..υπαρχει προβλημα?προλαβαινει ο οργανισμος να την αφομοιωσει ? γτ καπου διαβασα οτι ο οργανισμος αφομοιωνει μεχρι 35-40 γρ πρωτεινης απο καθε γευμα
     

  11. 21-01-14 17:23 #9686
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο rey1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα

    έχω μπερδευτεί και δεν ξέρω τι να κάνω. Την βοήθεια σας λίγο γιατι αυτή τη φορά διαφέρει λίγο αυτό που προσπαθώ να κάνω με παλιότερα και δεν με παίρνει για πειράματα και λάθη οπότε ειπα να πάρω μια γνώμη πριν κάνω κάτι.

    θέλω να φτιάξω σωστή την διατροφή μου γιατι έριξα αρκετά τους υδατάνθρακες μιας και ξεκίνησα σοβαρά προσεγμένη διατροφή πριν κάποιες ημέρες και ήθελα να καθαρίσω.

    Ενδεικτικά αυτή τη στιγμή είμαι σε

    1. Πρωινό : 6 ασπράδια /1 κρόκος / 50γρ βρώμη/ 50γρ γάλα 2% / 20γρ κακάο σκέτο
    2. Μεταπροπ : 6 ασπράδια
    3. Μεσημεριανό : 150γρ άψητο Κρέας (Στήθος κότα/ψαρονέφρι/μοσχάρι) + Σαλάτα + κσ ελαιόλαδο
    4. Βραδινό : 150γρ άψητο Κρέας (Στήθος κότα/ψαρονέφρι/μοσχάρι) + Σαλάτα + κσ ελαιόλαδο
    5: Πριν τον ύπνο : γιαούρτι 2% + 10γρ αμύγδαλα άψητα

    στόχος μου να στεγνώσω όσο το δυνατών περισσότερο μέχρι τον άλλο μήνα (μέσα προς τέλος) που θα κάνω κοιλιοπλαστική έτσι ώστε να γίνει σε μικρότερη επιφάνεια και γεμίζοντας αργότερα να έχω καλύτερο αποτέλεσμα.
    μείωσα μέχρι αηδίας τον ΥΔ γιατι έχω θέμα και γεμίζω νερά αλλα κ ήθελα να speedάρω την διαδικασία απόλιας λίπους (είχα σκεφτεί να κρατήσω ψηλά Πρωτεΐνη και λιπαρα και τον υδατάνθρακα στο πάτωμα)

    ευτυχώς όμως ξαναμπήκα και άρχισα να θυμάμαι οτι αυτές οι υπερβολές που έκανα δεν με βοηθούσαν αλλα το αντίθετο .

    η πρώτη μου σκέψη μιας και βρίσκομαι στα 75kg ήταν να επιστρέψω στα 185Π/185Υ/75Λ

    η διαφορά με παλιότερα ειναι πως τώρα κάνω καλύτερες και μεγαλύτερες προπονήσεις και στο τέλος βάζω αερόβια (διάδρομο 15 λεπτά = 150cal @ 135-140 HR / 15 κλήση-6 με 6,5 speed)
    απο αυριο θα τον πάω στα 20λεπτά.

    Σκεφτόμουν να βάλω και το Σάββατο σαν ξεχωριστή ημέρα (6η) full αερόβια 1-1,5 ώρα αλλα όσοι το άκουσαν (στο γυμναστήριο κ φίλοι ) με συμβούλεψαν να μην το κάνω για να ξεκουράζομαι.

    Συγνώμη για το ποστ τοίχο αλλα έιναι σημαντικό

    πείτε μου σας παρακαλώ τη γνώμη σας αλλα και με βάση αυτό που θέλω να κάνω τι διατροφή θα μου προτείνατε να ακολουθήσω? . Να αφήσω την επέμβαση για αργότερα δεν γίνεται για διαφόρους λόγους.
    Στην περιπτωση σου θα εβαζα λιγο παραπανω υδατανθρακα 2-3 μερες τη βδομαδα τις μερες που θα κανα ποδια,πλατη και στηθος.Η διαιτα που ακολουθεις στρεσαρει πολυ τον οργανισμο και τον καταπιεζει και καλο ειναι να μην ακολουθειται για μεγαλα διαστηματα(οχι πανω απο 2-3 βδομαδες κατα τη γνωμη μου).Δωσε στον οργανισμο σου ενεργεια δλδ δωσε του λιγο υδατανθρακα να μπορει να αποκατασταθει καλυτερα.Εχω ακολουθησει και γω περιπου διατροφη σαν αυτη που εγραψες και επεσα πααααρα πολυ σε μυικη μαζα και δυναμη ασχετα πως ειχα ψηλα την πρωτεινη.Επεσα και σε λιπος βεβαια αλλα δεν κρατησα την μυικη μαζα που θα θελα.
     

  12. 22-01-14 21:36 #9687
    Προεπιλογή Whey
    Γεια σας να ρωτησω κατι...Whey optimum παιρνω 1 σκοοπ πρωι και ενα πριν κ 1 μετα ν παιρνω 1 ακριβως η και λιγο παραπανω?
     

  13. 22-01-14 22:01 #9688
    Το avatar του χρήστη rey1989

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.023
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Steloukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στην περιπτωση σου θα εβαζα λιγο παραπανω υδατανθρακα 2-3 μερες τη βδομαδα τις μερες που θα κανα ποδια,πλατη και στηθος.Η διαιτα που ακολουθεις στρεσαρει πολυ τον οργανισμο και τον καταπιεζει και καλο ειναι να μην ακολουθειται για μεγαλα διαστηματα(οχι πανω απο 2-3 βδομαδες κατα τη γνωμη μου).Δωσε στον οργανισμο σου ενεργεια δλδ δωσε του λιγο υδατανθρακα να μπορει να αποκατασταθει καλυτερα.Εχω ακολουθησει και γω περιπου διατροφη σαν αυτη που εγραψες και επεσα πααααρα πολυ σε μυικη μαζα και δυναμη ασχετα πως ειχα ψηλα την πρωτεινη.Επεσα και σε λιπος βεβαια αλλα δεν κρατησα την μυικη μαζα που θα θελα.
    σ'ευχαριστώ αλλα έχω αλλάξει ήδη διατροφή (άνοιξα και θέμα)
    δεν πρόκειται να κάνω άλλες υπερβολές , μόνο αρνητικό αποτέλεσμα δίνουν
    Though I walk through the Valley of the Shadow of Death, I fear no Evil, for I am the baddest Motherfucker in the Valley.
     

  14. 27-01-14 01:11 #9689
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.562
    Προεπιλογή
    Το παρόν τόπικ κλειδώνει,καθώς οι πληροφορίες "χανονται" στο πληθος των σελιδών που έχει φτάσει.
     

Σελίδα 646 από 646 ΠρώτηΠρώτη ... 146546596636644645646