Αναζήτηση:

Type: Posts; Χρήστης: Polyneikos

Σελίδα 1 από 20 1 2 3 4
Αναζήτηση: Η αναζήτηση ολοκληρώθηκε σε 0,09 δευτερόλεπτα
  1. Απαντήσεις
    55
    Εμφανίσεις
    38.169

    Πολλοί και γνωστοί σε αυτην την φωτογραφία. ...

    Πολλοί και γνωστοί σε αυτην την φωτογραφία.
    Ξενοφώντας Μπραούνος,Μαρία Λάβδα,Μαίρη Γιανναρά, Ντίνα Μέργιανου, Μαρία Μπίμπα, Βαγγέλης Φύτρος, Χρήστος Παπακώστας!
  2. Απαντήσεις
    0
    Εμφανίσεις
    47

    IFBB Muscletech Diamond Cup Egypt (18-20 Φεβρουαρίου, Κάϊρο)

    Diamond Cup πραγματοποιείται το διάστημα 18-20 Φεβρουαρίου στο Κάϊρο από την IFBB International.
    Θα δοθούν 14 Elite κάρτες στις κατηγορίες που θα τρέξουν:

    Men’s Bodybuilding
    Men’s Classic...
  3. Απαντήσεις
    37
    Εμφανίσεις
    12.536

    ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ 24-01-2021

    ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ 24-01-2021


    ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΤΗΣ Π.Ο.Σ.Δ. ΤΗΝ 24/01/2021


    Πραγματοποιήθηκε την 24 Ιανουαρίου 2021, η πρώτη για το νέο έτος συνεδρίαση του Διοικητικού Συμβουλίου...
  4. Απαντήσεις
    7
    Εμφανίσεις
    2.971

    Λογικά θα σου ζητήσουν χαρτιά από Ε.Ο.Φ. κτλ, τα...

    Λογικά θα σου ζητήσουν χαρτιά από Ε.Ο.Φ. κτλ, τα οποιά φυσικά και δεν θα μπορείς να προσκομίσεις, οπότε στην καλύτερη να φτιάξεις κανα τελωνειακό τούμπανο :weights::P
  5. Θέμα: Tom Platz

    Από Polyneikos
    Απαντήσεις
    72
    Εμφανίσεις
    38.084

    Tom Platz!! 133813 133814 133815 ...

    Tom Platz!!

    133813

    133814

    133815


    133816
  6. Απαντήσεις
    7
    Εμφανίσεις
    2.971

    ^^Φίλε το πιο πιθανό είναι να το πληρώσεις και...

    ^^Φίλε το πιο πιθανό είναι να το πληρώσεις και μετά να σου κολλήσει κιόλας...
  7. Απαντήσεις
    55
    Εμφανίσεις
    38.169

    WABBA Παγκόσμιο Πρωτάθλημα 1995 - Μαρμπέγια...

    WABBA Παγκόσμιο Πρωτάθλημα 1995 - Μαρμπέγια Ισπανία


    133788
  8. Θέμα: Dave Palumbo

    Από Polyneikos
    Απαντήσεις
    1
    Εμφανίσεις
    129

    Dave Palumbo

    O Dave Palumbo, πολύ γνωστός στους χώρους του bodybuilding , με την πολύπλευρή του δράση, νομίζω αξίζει αναφοράς .

    133783


    Ξεκίνησε τον αθλητισμό ως δρομέας μεγάλων αποστάσεων.
    Διαγωνίστηκε...
  9. Θέμα: Tony Pearson

    Από Polyneikos
    Απαντήσεις
    10
    Εμφανίσεις
    5.269

    133779

    133779
  10. Θέμα: Milos Sarcev

    Από Polyneikos
    Απαντήσεις
    30
    Εμφανίσεις
    8.350

    Ask George "Dr Testosterone" Touliatos E98 with...

    Ask George "Dr Testosterone" Touliatos E98 with Milos Sarcev!


    Στο 98ο επεισόδιο της εκπομπής του Muscular Development, φιλοξενείται ο Σέρβος πρωταθλητής και Coach Μilos Sarcev που απαντά...
  11. Θέμα: Ed Corney- R.I.P.+

    Από Polyneikos
    Απαντήσεις
    45
    Εμφανίσεις
    21.345

    H πόζα κατατεθέν του Ed αλλά εδώ σε αρκετά μικρή...

    H πόζα κατατεθέν του Ed αλλά εδώ σε αρκετά μικρή ηλικία!!


    133772
  12. Θέμα: Frank Zane

    Από Polyneikos
    Απαντήσεις
    117
    Εμφανίσεις
    55.174

    Frank Zane με μαλλί rockabilly!! 133771

    Frank Zane με μαλλί rockabilly!!

    133771
  13. Θέμα: Chris Dickerson

    Από Polyneikos
    Απαντήσεις
    14
    Εμφανίσεις
    7.243

    Δεν είναι από τους Οlympia που με ενθουσίαζαν ,...

    Δεν είναι από τους Οlympia που με ενθουσίαζαν , αλλά παρόλα αυτά γράφτηκε στην χρυσή ιστορία των τροπαιούχων!!!


    133769


    133770
  14. Απαντήσεις
    174
    Εμφανίσεις
    71.984

    ΤΗΕ ΜΥΤΗ!! 133768

    ΤΗΕ ΜΥΤΗ!!



    133768
  15. Απαντήσεις
    387
    Εμφανίσεις
    175.171

    Και μια κλασσική του πόζα! 133767

    Και μια κλασσική του πόζα!

    133767
  16. Απαντήσεις
    387
    Εμφανίσεις
    175.171

    Αφιέρωμα του ΑΘΛΗΤΗ στον Arnold, μέσα της...

    Αφιέρωμα του ΑΘΛΗΤΗ στον Arnold, μέσα της δεκαετίας του 1970! Αξίζει να διαβαστεί!

    133760

    133761


    133762
  17. Θέμα: Reg Park - R.I.P. +

    Από Polyneikos
    Απαντήσεις
    22
    Εμφανίσεις
    11.956

    Mερικά από τα πολλά εξώφυλλα για τα περιοδικά που...

    Mερικά από τα πολλά εξώφυλλα για τα περιοδικά που είχε φιλοξενηθεί

    133756

    133755


    133754
  18. Θέμα: Reg Park - R.I.P. +

    Από Polyneikos
    Απαντήσεις
    22
    Εμφανίσεις
    11.956

    Reg Park - O Tιτάνας από το Yorkshire! ...

    Reg Park - O Tιτάνας από το Yorkshire!


    Birthday: June 7, 1928
    Died: November 22, 2007
    Birthplace: Leeds, West Yorkshire, ENGLAND
    Nickname: The Titan From Yorkshire
    Height: 6′ 1″ (187 cm)...
  19. Θέμα: Lou Ferrigno

    Από Polyneikos
    Απαντήσεις
    71
    Εμφανίσεις
    34.594

    Big Louie ! 133743

    Big Louie !

    133743
  20. Απαντήσεις
    23
    Εμφανίσεις
    6.038

    O αθλητής του Νubret, Τhierry Pastel σε μια...

    O αθλητής του Νubret, Τhierry Pastel σε μια δυναμική πόζα!

    133742
  21. Θέμα: Juliette Bergmann

    Από Polyneikos
    Απαντήσεις
    4
    Εμφανίσεις
    1.768

    133741

    133741
  22. Απαντήσεις
    99
    Εμφανίσεις
    54.640

    O Franco, όταν κέρδισε την χαμηλή κατηγορία και...

    O Franco, όταν κέρδισε την χαμηλή κατηγορία και το Overall, το 1970 στο Mr Europe.
    Στην φωτογραφία διακρίνεται και ο Nubret.

    133740
  23. Θέμα: Frank Zane

    Από Polyneikos
    Απαντήσεις
    117
    Εμφανίσεις
    55.174

    Αλλες 2 φωτογραφίες του Zane από το υλικό του...

    Αλλες 2 φωτογραφίες του Zane από το υλικό του Zane

    133738


    133739
  24. Θέμα: Milos Sarcev

    Από Polyneikos
    Απαντήσεις
    30
    Εμφανίσεις
    8.350

    Milos - Kevin - Ronnie, μονομάχοι! 133736 ...

    Milos - Kevin - Ronnie, μονομάχοι!

    133736

    133737
  25. Απαντήσεις
    387
    Εμφανίσεις
    175.171

    Ο Arnold Schwarzenegger, γεννήθηκε στις 30...

    Ο Arnold Schwarzenegger, γεννήθηκε στις 30 Ιουλίου 1947 στην ήσυχη πόλη Graz της Αυστρίας.
    Ως και τα πρώτα εφηβικά του χρόνια, πουλούσε πάγο στα πάρκα της πόλης. Ο πατέρας του τον ενθάρρυνε σε...
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 25 από 500
Σελίδα 1 από 20 1 2 3 4