Σελίδα 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 567
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 91 έως 98 από 98
  1. 23-01-14 17:15 #91
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο herculas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στον πόσο καιρό κάνετε και κανά διάλειμμα από κρεατίνη ?
    δεν ειναι αναγκη για κανενα οφ..αν θες μπορεις να περνεις κ συνεχομενα για χρονια,δεν υπαρχει θεμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 24-01-14 16:47 #92
    Προεπιλογή
    Η καλύτερη κρεατινή για εμένα με τα αποτελέσματα είναι..πριν 6 μήνες έιχα πάρει την κρεακαλικη χαλια μαυρα..τσάμπα λεφτα..μονδρουική είναι αψογη..τώρα για υδροχλορικη δεν έχω δοκιμάσει οπότε σου προτείνο μία μονδρουική..βέβαια μην την πετάξεις συνέχισε μέχρι να τελειώσει..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 24-01-14 16:48 #93
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ειναι αναγκη για κανενα οφ..αν θες μπορεις να περνεις κ συνεχομενα για χρονια,δεν υπαρχει θεμα.
    Και να συμπληρώσω πρέπει να πίνεις πάνω απο 2μιση λίτρα..αλλιώς θα έχεις επιπτώσεις..πόνους κτλ..Σε εμενα αυτό είχε γίνει πάντως και το έχω διαβάσει και εδώ μέσα..αλλά κάθε 2 μήνες άμα είναι μην κάνεις οφ αλλα πάρει λιγοτερες ποσότητες..εγώ τις σταματάω πάντως γιατί δεν θέλω να πάθω τίποτα στο μέλον..(40-50) χρονών..
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bodyfit1994 : 24-01-14 στις 16:50 Αιτία: Ξέχασα κάτι..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 29-03-14 15:15 #94
    Προεπιλογή
    Τελικά ξαναπήρα krealkalyn της EFX.
    Μετά από καμιά βδομάδα παρατήρησα στο κουτί ότι έχουν αλλάξει τη συνιστώμενη δοσολογία.

    Στο παλιό κουτί πίσω έλεγε για 1 ταμπλέτα πριν και μία μετά την προπόνηση , για σωματικό βάρος έως 175 lbs και αντίστοιχα 2 πριν 2 μετά για βάρος από 175 -200 lbs και 3 πριν 3μετά για βάρος από 200 lbs και πάνω.
    Στο νέο κουτί αναφέρει πάλι 1 πριν 1 μετά για τις 175 lbs και μετά λέει 2 πριν 2 μετά για βάρος 175 lbs και πάνω.

    Η ταμπλέτα είναι ίδια και περιέχει και στα 2 σκευάσματα 1500 mg buffered creatine monohydrate.
    Τι άλλαξε και μια σοβαρή εταιρία σαν την EFX μετατρέπει την δοσολογία ?
    Στα 93 κιλά που είμαι να παίξω 2+2 ή όπως έπαιζα 3+3 ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 29-03-14 15:36 #95
    Το avatar του χρήστη SotosTheBoss

    Εγγραφή
    02-08-2013
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    1.743
    Προεπιλογή Κρεατίνη Kre-Alkalyn
    Εγω θα σε ρωτήσω κάτι άλλο

    Την πρώτη φορά σου δούλεψε;


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    «Τ' αγαθά κόποις κτώνται...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 29-03-14 16:05 #96
    Προεπιλογή
    Σε θέματα απόδοσης , αύξησης κιλών-επαναλήψεων δε νομίζω αν και δε μπορώ να είμαι σίγουρος.
    Μετά από 4 χρόνια αποχή και κλείνοντας πλέον 6 μήνες στο γυμναστήριο έχω φτάσει σε επιδόσεις κοντά σε αυτές που είχα.
    Από εδώ και πέρα θα καταλάβω αν προσφέρει κάτι.
    Κατακράτηση υγρών δεν είχα αλλά σωματικό βάρος δεν έβαλα .
    Βέβαια ξεκίνησα 100 κιλά λαπάς και πλέον είμαι 93 και δείχνω (τουλάχιστον με ρούχα ) αρκετά καλός.

    Εκεί που βλέπω διαφορά είναι σε θέματα αποθεραπείας .
    Σταμάτησα κρεατίνη και είχα αρκετούς μυικούς πόνους ,πιασίματα, μυική κόπωση και με το που ξαναξεκίνησα την κρεατίνη είμαι ήδη πολύ καλύτερα.

    Να συμπληρώσω ότι παίρνω επίσης β αλανίνη , νιτρικό πριν την προπόνηση και σταθερά πρωτείνες από συμπληρώματα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 29-03-14 18:17 #97
    Το avatar του χρήστη SotosTheBoss

    Εγγραφή
    02-08-2013
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    1.743
    Προεπιλογή
    Γιατι δεν δοκιμαζεις την μονουδρικη;
    «Τ' αγαθά κόποις κτώνται...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 29-03-14 20:37 #98
    Προεπιλογή
    Προτίμησα την αλκαλική μόνο για το γεγονός ότι ήταν σε ταμπλέτα .
    Δεν είχα άλλο λόγο αφού και αυτή είναι μονουδρική με σοδίτσα .....Βέβαια την πλήρωσα πιο ακριβά.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 567

Tags for this Thread