Θέμα: Waxy Vol (PhD)

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 56
  1. 08-10-10 10:43 #31
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο savage Εμφάνιση μηνυμάτων
    δε μου λετε ρε παιδια,ειναι η ιδεα μου η τελευταια κατι εχει αλλαξει στο waxy?σαν αν ειναι πιο βαρυ στο στομαχι μου καποιες μερες,και δεν ειμαι ο μονος που το χρησιμοποιει και το παρατηρησε.ειχε κανενας αλλος προβλημα παρομοιο με το εν λογω προιον?

    Προσωπικά κανένα πρόβλημα με το εν λόγω προϊόν οπως κανένα πρόβλημα δεν έχουν όσοι φίλοι το χρησιμοποιούν αυτή τη περίοδο.
    Πόσο καιρό το χρησιμοποιείς?
    Έχεις σκεφτει το ενδεχόμενο να σε έχει κουράσει και να θες να δοκιμάσεις κάτι άλλο?
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 08-10-10 16:21 #32
    Προεπιλογή
    Υπαρχει κατι αλλο εναλλακτικο ή καλυτερο με ισως λιγο πιο ωραια γευση;

    Εχω το cherry, αλλα δε μου αρεσει και πολυ. Το mango το εχει δοκιμασει κανεις;
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 08-10-10 16:23 #33
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Eγω απορω πως το αλευρι μπορει να γινει γευστικο,αν δοκιμασετε unflavored θα καταλαβετε για τι αρχικη γευση μιλαμε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 08-10-10 18:02 #34

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσωπικά κανένα πρόβλημα με το εν λόγω προϊόν οπως κανένα πρόβλημα δεν έχουν όσοι φίλοι το χρησιμοποιούν αυτή τη περίοδο.
    Πόσο καιρό το χρησιμοποιείς?
    Έχεις σκεφτει το ενδεχόμενο να σε έχει κουράσει και να θες να δοκιμάσεις κάτι άλλο?
    το χρησιμοποιω σερι απο το φεβρουαριο αλλα δε με εχει κουρασει,γιατι να με κουρασει?απλα τελευταια καποιες φορες ειδικα απο τοτε που αυξησα λιγο τη δοση μου καθοταν βαρυ στο στομαχι ενω δε θα επρεπε(καθοτι το waxy κατ'ουσιαν δε σταματα στο στομαχι).ισως δε του ειχα ριξει πολυ νερο και ηταν πιο βαρυ απ'οτι συνηθως το ροφημα.
    αλλα το θεμα ειναι οτι και αλλο ατομο που το χρησιμοποιει και πιο πολυ καιρο απο μενα προσεξε το ιδιο.
    ελπιζω να ειναι τυχαιο η απλα η ιδεα μας και οχι να επεσαν τα ποιοτικα σταναταρ του εν λογω συμπληρωματος.

    Υγ.Αφου εσυ απ'οτι εχεις πει δε το χρησιμοποιεις το waxy vol,λογικο ειναι να μην εχεις προβλημα με αυτο,ετσι δεν ειναι?
    Ειπαμε να υποστηριζουμε την εταιρια για την οποια δουλευουμε αλλα οχι κι ετσι ρε Νασσερ

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσωπικα ο συνδιασμος δεξτροζη-μαλτοδεξτρινη με χαλουσε πολυ και δεν μου εδινε περιθώρια να φάω σύντομα το επόμενο γεύμα.

    Η πρωτη λυση ηταν ρυζαλευρο-δεξτροζη-πρωτεινη και επειτα ρυζαλευρο-πρωτεινη.
    Τωρα προτειμαω να κανω κατευθειαν κανονικο γευμα μετα την προπονηση ή αν προκειται να καθυστερησω, προηγειται απλο γευμα συμπληρωματος πρωτεινη.

    Κατα περιοδους εχω χρησιμοποιήσει και το PhD Recovery για μετα την προπονηση, ενα συμπληρωμα που περιεχει πρωτεινη isolate ,waxy barley, γλουταμινη, κρεατινη, αντιοξειδωτικά και αμινοξεα. Αρκετα καλο θα ελεγα.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπαρχει κατι αλλο εναλλακτικο ή καλυτερο με ισως λιγο πιο ωραια γευση;

    Εχω το cherry, αλλα δε μου αρεσει και πολυ. Το mango το εχει δοκιμασει κανεις;
    Εχω δοκιμασει και το μανγκο και ηταν χειροτερο σε γευση,αλλα οκ γουστα ειναι αυτα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 08-10-10 18:29 #35
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο savage Εμφάνιση μηνυμάτων

    Υγ.Αφου εσυ απ'οτι εχεις πει δε το χρησιμοποιεις το waxy vol,λογικο ειναι να μην εχεις προβλημα με αυτο,ετσι δεν ειναι?
    Ειπαμε να υποστηριζουμε την εταιρια για την οποια δουλευουμε αλλα οχι κι ετσι ρε Νασσερ


    .
    Ξεχασα να σου δωσω αναφορα τι χρησιμοποιω και τι δεν χρησιμοποιω. Ειδες να γραφω πουθενα οτι δεν το εχω χρησιμοποιησει? Να ζητησω και συγνωμη?
    Πολυ ευαισθητο στομαχι εχεις τελευταια και σε επηρεάζει ... και εφοσον δεν εισαι κακοπροαιρετος δεν θα εψαχνες ασκοπα να μου πεις αν το εχω χρησιμοποιησει ή οχι
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 08-10-10 18:51 #36

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξεχασα να σου δωσω αναφορα τι χρησιμοποιω και τι δεν χρησιμοποιω. Ειδες να γραφω πουθενα οτι δεν το εχω χρησιμοποιησει? Να ζητησω και συγνωμη?
    Πολυ ευαισθητο στομαχι εχεις τελευταια και σε επηρεάζει ... και εφοσον δεν εισαι κακοπροαιρετος δεν θα εψαχνες ασκοπα να μου πεις αν το εχω χρησιμοποιησει ή οχι
    μπα....δε χρειαστηκε να ψαξω ιδιαιτερα. απλα σε εκεινη τη συζητηση ειχα συμμετασχει και γω οπως βλεπεις και το θυμομουν(αλλωστε ειχες αναφερει και καπου αλλου οτι δε χρησιμοποιεις waxy αλλα βαριεμαι να ψαξω,δεν ειναι αυτος ο σκοπος μου).

    κανενας δε σου ζητησε να ζητησεις συγνωμη.τη δουλεια σου κανεις,και καλα κανεις και εξυπηρετεις τα συμφεροτα της phD,αλλα δε χρειαζεται να το κανεις με τετοιο τροπο.

    οσο για τις ειρωνειες για το στομαχι μου δε θα ασχοληθω καν.μια χαρα ειναι το στομαχι μου.το μονο που χαλαει το στομαχι μου ειναι η υποκρισια και η κολακεια.
    εγω αλλωστε οπως εχω ξαναπει δεν εκπροσωπω καμια εταιρια,δεν εχω κανενα μαγαζι και κανενα συμφερον.ειμαι αναρχοαυτονομος και τα λεω τα πραματα οπως ειναι στα ισα,ανεξαρτητως πολιτικου κοστους.

    οπως τα ειπα για τη pharma whey & το waxy vol,τα λεω και για την ηρακλης και τα ειπα και για την performance (κι ας ειναι χορηγος του nadiacrow team).
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 08-10-10 19:03 #37
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο savage Εμφάνιση μηνυμάτων
    κανενας δε σου ζητησε να ζητησεις συγνωμη.τη δουλεια σου κανεις,και καλα κανεις και εξυπηρετεις τα συμφεροτα της phD,αλλα δε χρειαζεται να το κανεις με τετοιο τροπο.

    οσο για τις ειρωνειες για το στομαχι μου δε θα ασχοληθω καν.μια χαρα ειναι το στομαχι μου.το μονο που χαλαει το στομαχι μου ειναι η υποκρισια και η κολακεια.

    Eφοσον σε ενοχλει η υποκρισια και η κολακεια, να τα κοψεις!!
    Και μαθηματα ηθικης κανε εκει που σε παιρνει οχι σε μενα. Το μονο που βγαζω απο τα οσα γραφεις ειναι πως εισαι κομπλεξικος. Και δυστυχως συμφωνουν πολλοι μαζι μου... εδω κολαει και η ειρωνια για το ευαισθητο στομαχακι σου...
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 08-10-10 19:12 #38

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    ευχαριστω που μου επιβεβαιωνεις ποσο δικιο εχω
    το γεγονος οτι πας να αναγεις την κριτικη μου για το προιον της εταιριας,σε προσωπικο ζητημα επιτιθεμενος προς εμενα και δειχνοντας την εμπαθεια σου,τα λεει ολα.
    Δυστυχως για σενα δεν προκειται να το συνεχισω.Δεν τσιμπαω τοσο ευκολα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 08-10-10 20:37 #39
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο savage Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δυστυχως για σενα δεν προκειται να το συνεχισω.Δεν τσιμπαω τοσο ευκολα.

    Εχω και καραβιδάκι, ή θελεις σκουλικακι??
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 18-10-10 00:55 #40

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    δυστυχως σε αντιθεση με το τι πιστευουν πολλοι,επειδη ουτε κομπλεξικος ουτε κακοπροαιρετος ειμαι,οταν κανω κατι λαθος(εστω και απο αγνοια),μου αρεσει να το παραδεχομαι.
    τελικα ακολουθωντας τη συμβουλη του μητσου(devil) να διαλυω σε αναλογια 1:10 το waxy με νερο,διαπιστωσα οτι το προβλημα ηταν μαλλον οτι ειχα αυξησει αρκετα την ποσοτητα waxy maize τελευταια (αρχικα απο 60 στα 80 και εν τελει στα 100 γραμ),αλλα δεν αυξησα αναλογα και την ποσοτητα νερου(αλλωστε δε χωραει 1 λιτρο το σεηκερ και να θελω).
    πλεον το διαλυω σε πολυ περισσοτερο νερο απ'οτι πριν,και μου ειναι πολυ πιο ελφαρυ στο στομαχι μου,οποτε ολα καλα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 18-10-10 01:08 #41
    Banned
    Εγγραφή
    22-11-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.896
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο savage Εμφάνιση μηνυμάτων
    δυστυχως σε αντιθεση με το τι πιστευουν πολλοι,επειδη ουτε κομπλεξικος ουτε κακοπροαιρετος ειμαι,οταν κανω κατι λαθος(εστω και απο αγνοια),μου αρεσει να το παραδεχομαι.
    τελικα ακολουθωντας τη συμβουλη του μητσου(devil) να διαλυω σε αναλογια 1:10 το waxy με νερο,διαπιστωσα οτι το προβλημα ηταν μαλλον οτι ειχα αυξησει αρκετα την ποσοτητα waxy maize τελευταια (αρχικα απο 60 στα 80 και εν τελει στα 100 γραμ),αλλα δεν αυξησα αναλογα και την ποσοτητα νερου(αλλωστε δε χωραει 1 λιτρο το σεηκερ και να θελω).
    πλεον το διαλυω σε πολυ περισσοτερο νερο απ'οτι πριν,και μου ειναι πολυ πιο ελφαρυ στο στομαχι μου,οποτε ολα καλα.


    η γευση μανγκο τι ελεγε τελικα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 18-10-10 01:09 #42

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    τελικα μου αρεσε.την ειχα παρεξηγησει την 1η φορα που το ειχα παρει και απο τοτε επαιρνα μονο berry
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 19-10-10 23:39 #43
    Προεπιλογή
    Αμα πινουμε ενα λιτρο με το waxy και μετα αλλο μισο με την πρωτεινη και κατα την προπονηση αλλο ενα λιτρο, δεν ειναι υπερβολικο; Μιλαμε για 2,5 λιτρα μεσα σε 2 ωρες!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 14-07-11 23:58 #44
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Η γεύση berry πολύ καλή
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 15-07-11 02:58 #45
    Προεπιλογή
    Χρησιμοποιω την unflavored εδω και καιρο, δεν ειναι ασχημη, το αντιθετο θα ελεγα. Μαζι με microwhey βανιλια μετα το γυμναστηριο. Μερικες φορες οταν δεν εχω φαει και πολυ καλα παιρνω αλλη μια δοση πριν το γυμναστηριο.

    Λετε να δοκιμασω και το mango; Αλλα μαζι με την πρωτεϊνη θα πρεπει να ειναι αηδια. Μαλλον θελει να τα πινω ξεχωριστα.

    Τελος, θα ηθελα να ρωτησω εαν κανει και για ογκο. Εχω 2 κουτια σχεδον γεματα δεξτροζη-μαλτοδεξτρινη και τα αφησα για το καλοκαιρι. Τον χειμωνα σκεφτομαι να τα ξεκινησω. Γενικα για ογκο, τι ειναι το καλυτερο; Για γραμμωση πιστευω πως το waxy ειναι κορυφη, οπως και το vitargo.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία