Σελίδα 2 από 8 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 107
  1. 08-02-11 02:24 #16
    Το avatar του χρήστη jimmy007

    Εγγραφή
    20-09-2010
    Περ.
    Athens,Greece
    Μηνύματα
    1.522
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι ειχα παρει. Σιδηρο δεν εχουν ουτε οι animal pak. Και καλα κανουν και δε εχουν σιδηρο, γιατι σε μεγαλες ποσοτητες γινεται τοξικος! Και συνηθως παιρνουμε το 100% απο τις διαφορες τροφες.
    Α σωστά.. Thanks...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 08-02-11 02:26 #17
    Προεπιλογή
    πολυ δυνατο και το joint n flex complex.βγαζει ωραια πραγματακια τλκ η controlled labs.θα τη τσιμπισω καποια στιγμη αυτη
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 28-04-11 14:10 #18
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    τις πηρα κ γω τελικα..
    λογικα θα τις δουλευω σε φουλ δοσεις 6ταμπς ανα μερα.
    οψωμεθα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 28-04-11 14:29 #19
    Προεπιλογή
    Me too... Τις είχα τσιμπήσει εδώ και κάνα μήνα, αλλά μετά το τέλος των διακοπών του Πάσχα τις ξεκινάω. Την άλλη βδομάδα δηλαδή.

    Να ρωτήσω και κάτι... Το Joint complex και το Flex complex, λέτε και με 4 την ημέρα να είναι κομπλέ; 71 κιλά είμαι...
    You 're not training to win friends.
    You 're not training to look pretty.
    You 're not training to stare some chick's ass (well... sometimes).
    You know why you 're training. And if you don't, then get the hell out because you 're just taking up space... This is heavy duty.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 28-04-11 14:31 #20
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tommygunz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να ρωτήσω και κάτι... Το Joint complex και το Flex complex, λέτε και με 4 την ημέρα να είναι κομπλέ; 71 κιλά είμαι...
    δεν εχει να κανει με κιλα αυτο.
    κ δυστυχως για να δεις διαφορα δεν μπορεις να κανεις εκπτωση με τις δοσολογιες των συγκεκριμενων συστατικων.
    εγω θα περνω φουλ δοση κ θα συμπληρωνω κ μια δοση απο ELASTAMINE.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 28-04-11 14:34 #21
    Προεπιλογή
    Kατάλαβα... Οπότε πάω και εγώ φουλ δόση. Πάλι καλά που πήρα και κάτι Adam και δε θα ξεμείνω...
    You 're not training to win friends.
    You 're not training to look pretty.
    You 're not training to stare some chick's ass (well... sometimes).
    You know why you 're training. And if you don't, then get the hell out because you 're just taking up space... This is heavy duty.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 28-04-11 15:01 #22
    Προεπιλογή
    2ο κουτι που εχω. Κανονικα 6 χαπακια την ημερα, 3/3 ή 2/2/2 αναλογα την ημερα και πως με βολευει.

    Απλα εχω παρατηρησει οτι τα ουρα ειναι αρκετα κιτρινα, οπως και με τις adam, ενω με το animal pak καθολου κιτρινα.

    Επισης αν τις κρατησεις στο στομα για λιγο παραπανω, λιωνουν και αφηνουν μια παραξενη γευση, σαν πιπερι ενα πραμα.. Και χρωματιζουν και τη γλωσσα.. Γιατι δλδ επρεπε να ηταν πορτοκαλι; Για το ονομα;

    Οι επομενες που θα παρω θα ειναι οι adam σε softgels και θα παρω και καποιο συμπληρωμα για αρθρωσεις. Ή να συνεχισω ξανα με Orange Triad;
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 28-04-11 15:29 #23
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι επομενες που θα παρω θα ειναι οι adam σε softgels και θα παρω και καποιο συμπληρωμα για αρθρωσεις. Ή να συνεχισω ξανα με Orange Triad;
    Δοκίμασε Adam με softgels με ξεχχωριστό συμπλήρωμα για αρθρώσεις όπως είπες και δες τις διαφορές που παρατήρησες σε σχέση με τις Orange Triad.
    Μετά την επιλογή ανάμεσα στα δύο εγώ τουλάχιστον θα την έκανα με βάση
    1) Τι δουλεύει πιο καλά
    2)Τιμή

    Αν για παράδειγμα ο συνδυασμός Adam και ξεχωριστού συμπληρώματος για αρθρώσεις σου βγαίνει κατά πολύ ακριβότερος από τις Orange Triad και βλέπεις να κάνουν ακριβώς τα ίδια πράματα, τότε προτίμησε τις Orange.
    You 're not training to win friends.
    You 're not training to look pretty.
    You 're not training to stare some chick's ass (well... sometimes).
    You know why you 're training. And if you don't, then get the hell out because you 're just taking up space... This is heavy duty.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 28-04-11 15:32 #24
    Προεπιλογή
    Απλα με ανησυχει και αυτο το κιτρινο χρωμα στα ουρα, χωρις οι ποσοτητες στις βιταμινες Β να ειναι τεραστιες.. Αντιθετως οταν παιρνω animal pak και purple in train που εχει τεραστιες ποσοτητες δεν εχω τετοιο χρωμα..

    Ισως οφειλεται και στην χρωστικη των βιταμινων;
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 28-04-11 17:14 #25
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων

    Ισως οφειλεται και στην χρωστικη των βιταμινων;
    οχι ισως,σιγουρα.
    οι ανταμ που επερνα που ειχαν χλωροφυλη σαν coating ,κατουραγα πραθινο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 29-04-11 13:37 #26
    Προεπιλογή
    Έχει ειπωθεί πολλές φορές, το κίτρινο χρώμα στα ούρα οφείλεται στην αποβολή παραπανίσιων ποσοτήτων βιταμινών Β. Με άλλα λόγια, το σώμα πήρε τις Β που χρειαζόταν και αποβάλλει όσες δεν χρειάζεται. Με... επίσης άλλα λόγια, είναι σημάδι ότι οι πολυβιταμίνες έκαναν την δουλειά τους και δεν συντρέχει κανένας λόγος ανησυχίας.

    Προσωπικά, οι μόνες πολυβιταμίνες με τις οποίες δεν έχω δει... neon χρωματάκι είναι οι Daily Vits της NOW οι οποίες έχουν μόλις το 100% της ΣΗΔ. Με όλες τις άλλες οι οποίες έχουν δεκάδες φορές την ΣΗΔ, οι πρώτες «ντουφεκιές» είναι πάντα κίτρινες και οι άλλες λιγότερο, εφόσον φυσικά έχω πιει και νερό.
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 30-04-11 00:10 #27
    Προεπιλογή
    Και με το animal pak γιατι σχεδον ποτε δε βλεπω κιτρινο χρωμα στα ουρα; Πως το εξηγεις; Καλυτερη ποιοτητα του συμπλεγματος της βιταμινης Β; Γιατι απο ποσοτητες σχεδον οι ιδιες ειναι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 30-04-11 01:00 #28
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και με το animal pak γιατι σχεδον ποτε δε βλεπω κιτρινο χρωμα στα ουρα; Πως το εξηγεις; Καλυτερη ποιοτητα του συμπλεγματος της βιταμινης Β; Γιατι απο ποσοτητες σχεδον οι ιδιες ειναι.
    Τι να σου πω βρε deluxe; Εγώ με όλες βλέπω κίτρινα Μήπως κάνεις κάτι και για κάποιο λόγο δεν απορροφάς το Animal Pak;
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 03-05-11 14:30 #29
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και με το animal pak γιατι σχεδον ποτε δε βλεπω κιτρινο χρωμα στα ουρα; Πως το εξηγεις; Καλυτερη ποιοτητα του συμπλεγματος της βιταμινης Β; Γιατι απο ποσοτητες σχεδον οι ιδιες ειναι.
    περιεργο.... αμα δεν βλεπεις κιτρινο χρωμα σημαινει οτι αποροφας αρκετα μεγαλη ποσοτητα....
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 03-05-11 15:16 #30
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    περιεργο.... αμα δεν βλεπεις κιτρινο χρωμα σημαινει οτι αποροφας αρκετα μεγαλη ποσοτητα....
    Να έχουμε επίσης υπόψη μας ότι στην πραγματικότητα οι ποσότητες των Β που αντιστοιχούν στο ένα σακουλάκι είναι όσο ενάμιση χάπι Opti-Men.
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 8 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία