Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 27
  1. 24-08-10 13:25 #1
    Το avatar του χρήστη Senereison

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Περ.
    Protein City
    Μηνύματα
    179
    Προεπιλογή Hell N.O. (Stacker2)
    H STACKER 2 παρουσιάζει την πιο ισχυρή και αποτελεσματική φόρμουλα νιτρικού οξέος στον κόσμο. Το HELL N.O. είναι ισχυρότερο από οποιαδήποτε μορφή κούρασης στην προπόνηση. Πιο δυνατό από την μεγαλύτερη παραγωγή γαλακτικού οξέος.



    Το HELL N.O. δεν είναι ένα βοήθημα για την προπόνηση. Είναι η ίδια η βάση της προπόνησης. Όταν οι φίλοι σου κάθονται στο σπίτι με ένα καφέ στο χέρι, εσύ εξαπολύεις επίθεση στα βάρη και τις μπάρες. Δεν είσαι το ίδιο και δεν πρέπει να τρέφεσαι το ίδιο.
    Για πρώτη φορά στη ζωή σου θα δεις τόσο έντονες φλέβες στα χέρια σου. Για πρώτη φορά θα σηκώσεις κιλά που ούτε στον ύπνο σου δεν είχες φανταστεί. Για πρώτη φορά θα νιώσεις το αίμα σου να κοχλάζει και παρόλα αυτά για πρώτη φορά την επόμενη μέρα θα είσαι τόσο μα τόσο ξεκούραστος και έτοιμος για ακόμα μια μάχη.




    Μόλις πείρα 3 δείγματα από το hell n.o θα το δοκιμάσω το βραδυ και θα σας πω εντυπώσεις αν και είμαι κατά τον νιτρικών....
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-08-10 04:47 #2
    Προεπιλογή
    Εντυπώσεις ???
    Μεγαλη κουβεντα να λεει: '' Η ισχυρότερη φορμουλα νιτρικού οξέος στον κόσμο'' , οποτε αναμένουμε να ακουσουμε και τις εντυπώσεις σου σιγουρα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-08-10 12:11 #3
    Προεπιλογή
    Προφανως τα extreme το λενε αυτο για διαφημιστικους λογους. Κλασσικο φαινεται.

    creatine pyruvate.. αχμ..

    Οι οδηγιες τι τροπο ληψης προτεινουν; Εχει και υλεκτρολυτες μεσα, θα μπορουσε να πινεται και κατα τη διαρκεια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 06-09-10 17:40 #4
    Προεπιλογή
    Πηρα ενα δειγμα σημερα να το δοκιμασω πριν τη μπαλα. Θα τρεχω τα 100 μετρα πιο γρηγορα απο τον Γιουσειν Μπολτ και η δυναμη μου θα ειναι τιτανια σαν του Ατλα, θα βαραω τη μπαλα με δυναμη και ταχυτητα μεγαλυτερη του Roberto Carlos!!! Και θα ειμαι και ακουραστος! Χαχαχα
    Για να δουμε τι ρολο βαραει και αυτη... χεχε
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Devil Randime : 06-09-10 στις 19:47
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 26-09-10 18:15 #5
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.611
    Προεπιλογή
    Το δοκιμασα εγω.Πηρα 3 φακελακια.Γευση λεμονι,ΧΑΛΙΑ.Ενα πρασινο πραγμα,σαν να πίνεις το ξερατο του HULK.Ηθελα να το πιω γρηγορα να τελειωνει.
    Mου δουλεψε παντως,καλο focus,εγρηγορση και ωραιο pumping στην προπονηση...Δεν ξερω αν θα μπω στην διαδικασια να παρω κουτι ολοκληρο αλλα τα φακελακια για τις δυσκολες μερες ειναι ιδανικα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 27-09-10 22:44 #6
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Πηρα και γω ενα δειγμα το Σαββατο πριν γυρισω Σαλονικα.Το δοκιμασα σημερα στα χερια.Δεν μου εδωσε κατι ουτε αισθανθηκα καμια διαφορα.Κιλα επαιξα τα ιδια περιπου που παιζω παντα εχοντας και μια βδομαδα ρεπο πριν.Ισως μου εδωσε λιγο καλυτερο πρηξιμο μονο.Με λιγα λογια αλλο ενα νιτρικο που δεν μου εκανε τπτ!!!
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 08-10-10 19:37 #7
    The Descendant
    Το avatar του χρήστη Dreiko

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Monsterville
    Μηνύματα
    8.212
    Προεπιλογή
    Σημερα το δοκιμασα απο δειγμα,ειχα ποδια,η γευση ηταν μεταξυ calgonit,skip και ariel,μαλιστα οταν το επινα εβαλα τα γελια γιατι σε συνδυασμο με το χρωμα(πρασινο)θυμηκα τον πολυνεικο που ειχε πει για τον Hulk...Απο αποτελεσματα τωρα ειχα σχετικα καλα pumps...αυτο.....για μενα προσωπικα δεν αξιζει....υπαρχουν πολυ καλυτερα...
    τιποτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 08-10-10 21:33 #8

    Εγγραφή
    27-04-2010
    Περ.
    Κυπρος
    Μηνύματα
    367
    Προεπιλογή
    Ρε παιδια αυτα τα νιτρικα βοηθουν και σε ποδοσφαιρικη προπονηση? Η αποκλιστικα για βαρη? Επειδη οταν παω προπονηση χρισημοποιω λιποδιαλυτες για να βγαζω ανετα την προπ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 11-10-10 17:55 #9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Marios1991 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε παιδια αυτα τα νιτρικα βοηθουν και σε ποδοσφαιρικη προπονηση? Η αποκλιστικα για βαρη? Επειδη οταν παω προπονηση χρισημοποιω λιποδιαλυτες για να βγαζω ανετα την προπ!
    το συγκεκριμενο σε βοηθαει πολυ αν εχεις μερες να πας τουαλετα ειναι μακραν οτι καλυτερο εχεις δοκιμασει στη ζωή σου. εχει και υπεροχη γευση που σε βοηθαει ΑΝΕΤΑ στην αφοδευση με τη μια. Κατι μεταξυ πυρηνικού αποβλήτου σε συνδυασμό SKIP με ARIEL... Καλό προϊόν!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 11-10-10 18:02 #10

    Εγγραφή
    27-04-2010
    Περ.
    Κυπρος
    Μηνύματα
    367
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Randime Εμφάνιση μηνυμάτων
    το συγκεκριμενο σε βοηθαει πολυ αν εχεις μερες να πας τουαλετα ειναι μακραν οτι καλυτερο εχεις δοκιμασει στη ζωή σου. εχει και υπεροχη γευση που σε βοηθαει ΑΝΕΤΑ στην αφοδευση με τη μια. Κατι μεταξυ πυρηνικού αποβλήτου σε συνδυασμό SKIP με ARIEL... Καλό προϊόν!!
    αχαχαχαχαχαχαχαχαχα +1
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 11-10-10 21:26 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Randime Εμφάνιση μηνυμάτων
    το συγκεκριμενο σε βοηθαει πολυ αν εχεις μερες να πας τουαλετα ειναι μακραν οτι καλυτερο εχεις δοκιμασει στη ζωή σου. εχει και υπεροχη γευση που σε βοηθαει ΑΝΕΤΑ στην αφοδευση με τη μια. Κατι μεταξυ πυρηνικού αποβλήτου σε συνδυασμό SKIP με ARIEL... Καλό προϊόν!!
    Είναι δηλαδή το πρώτο νιτρικό που σου εξασφαλίζει ξε-πρήξιμο, και όχι πρήξιμο! Καλή φάση!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 12-10-10 02:21 #12
    Προεπιλογή
    Εμενα παντως η γευση του μου αρεσε αρκετα....μου 8υμισε κατι απο ζαχαρωτο-γλυκακι που ετρωγα μικρος αλλα δεν 8υμαμαι τι βεβαια οντως στο ανακατεμα γινεται ενα πρασινο υγρο που δεν σε ελκυει κιολα......

    ......σαν αποτελεσμα μου εκανε εντυπωση πως βοη8ησε αρκετα....τωρα δεν ξερω αν ειναι placebo effect αλλα η προπονα πηγε αρκετα καλυτερα απο τ προγραμματισμενο....
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 14-12-10 20:04 #13
    Το avatar του χρήστη traffic

    Εγγραφή
    26-03-2009
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    155
    Προεπιλογή
    Το Solero shots πρεπει να σου θύμισε!Ενα πραγμα σαν παγωτο με πρασινα μικρα μπαλακια!!Εγω το εχω δοκιμασει 2-3 φορες και το κατβάζω με κλειστή την μυτη!Διαφορα είδα μόνο στο στομαχι μου....με ενοχλουσε πολύ!Επισης την πρώτη φορα που το δοκίμασα με επιασε ενα τρελό κρασαρισμα μες την προπο,λαχανιαζα απ την 2η επαναληψη(εκανα ποδια) και ζαλιζομουν συνεχεια...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 15-12-10 06:04 #14
    Το avatar του χρήστη LeoSake

    Εγγραφή
    02-11-2010
    Περ.
    Thessaloniki/Rhodes
    Μηνύματα
    49
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stelios025 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι δηλαδή το πρώτο νιτρικό που σου εξασφαλίζει ξε-πρήξιμο, και όχι πρήξιμο! Καλή φάση!
    Φοβερός !
    χαχαχαχα
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 23-12-10 05:42 #15
    Προεπιλογή
    δοκιμασα μια δοση τν προυγουμενη εβδομαδα...βγηκε πιο ξεκουραστα η προπονηση σιγουρα..μικρη ανοδο που ηταν placebo σιγουρα..θα ηθελα να το δοκιμασω σε στα8ερη βαση αλλα τωρα πηρα το e-noxide..στο μελλον ισως
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία