Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 27 από 27
  1. 08-02-12 17:02 #16

    Εγγραφή
    01-09-2011
    Περ.
    χαλκιδα
    Μηνύματα
    96
    Προεπιλογή
    παιδες εγω που τ δοκιμασα για ενα 7ιμερο μου φανικε αρκετα καλο ....τσιτες δυναμη..περισσσοτερα κιλα..απο τν 2η 3η μερα αν θυμαμαι καλα ..πιστευω πωσ ειναι λιγο τσιμπιμενει τιμουλ:α( ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-02-12 12:02 #17
    Το avatar του χρήστη mikrasiatis

    Εγγραφή
    14-11-2011
    Περ.
    Διονυσος city
    Μηνύματα
    59
    Προεπιλογή ----
    νΤΑΞ..... κανει δουλιτσα αν και απαισια γευση Απαισια λεμε......ιδιο με της extrifit...
    Μαγκιτεςς///..Είναι η ώρα να χτίσω το γιόφυρι.......
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 31-12-12 12:42 #18
    Προεπιλογή
    an kai prokeitai gia palio post eipa na to ksethapsw mias kai etuxe na agorasw to sugkekrimeno pre workout prin 5 meres...h alitheia einai oti to agorasa mias kai itan to monadiko sto katasthma pou piga kai ithela opws dipote nitriko...me vash ta sustatika tou den perimena kai tipota idiaitero...exontas malista kai to nano vapor (perfomance) mexri prin apo ligo kairo....sthn ousia twra....to nitriko auto einai polu kalo mono apo apopsh priksimatos...ta priksimata tou einai para polu kala kai dinei kai entonh flevikotita..tha tolmousa na to valw sta polu kala apo thema pumping...alla ola ta alla einai xalia...kata thn diarkeia ths proponisis me epiase mia zalada entonh,ponokefalos kai eftasa sto shmeio na thelw na parathsw thn proponish...den mporousa na sugkentrwthw...(exw dokimasei apeira proionta autou tou eidous kai exv sunithisei thn kafeinh)..opote apo thn apopsh auth den tha to proteina......sta thetika to polu kalo priksimo pou einai sigouro oti dinei...

    *** Γραφε με ελληνικους χαρακτηρες,ειναι κανονας του φορουμ.Mods Team ***
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-06-15 22:49 #19
    Το avatar του χρήστη Stake

    Εγγραφή
    05-06-2015
    Περ.
    Chania, Crete, Greece
    Μηνύματα
    3
    Post Hell N.O
    είναι καλό αυτό ή όχι... έχετε κανένα καλό να μου προτείνετε;
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-06-15 10:06 #20

    Εγγραφή
    26-11-2013
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    67
    Προεπιλογή
    Προσωπικά δεν μου πήγε πολύ καλά.
    Μου δημιουργούσε μία ανακατωσούρα στο στομάχι, όμως μπορει να είναι και υποκειμενικό.
    Αντίθετα το άλλο προεξασκητικό της Stacker, το Rush, δεν μου δημιουργούσε αυτό το πρόβλημα και το ένοιωθα πολύ καλύτερο και σε αποτέλεσμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 09-06-15 11:45 #21
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stake Εμφάνιση μηνυμάτων
    είναι καλό αυτό ή όχι... έχετε κανένα καλό να μου προτείνετε;
    Όπως λένε κ στις προηγούμενες σελίδες δεν έμειναν ευχαριατημένοι σαν πλειοψηφία, οπότε από αυτό παίρνεις μια γενική άποψη για το προϊόν. Το Rush από την ίδια εταιρία που ακούστηκε είναι μια καλή επιλογή. Αλλά επειδή έτσι γενικά δεν μπορούμε να προτείνουμε..πες μας λίγο αν έχεις δοκιμάσει άλλα pre-workouts και ποια σου έκατσαν καλύτερα, ώστε αναλόγως να σου προτείνω εγώ ή κάποιο άλλο μέλος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 10-09-15 13:25 #22
    Προεπιλογή
    Η Stacker λανσάρει μία βελτιωμένη εκδοχή αυτού του προεξασκητικού με καλύτερες γεύσεις και κάποιες διαφορές στη σύνθεση. Σας παρουσιάζουμε το νέο κουτί και το νέο πινακάκι συστατικών. Από σήμερα είναι διαθέσιμο στον ΑΘΛΗΤΗ.

    Όνομα: 01-130-027 Hell-NO for web.jpg Εμφανίσεις: 511 Μέγεθος: 69,3 KB
    Όνομα: 01-130-027 Hell N.O. - Sup. Facts.jpg Εμφανίσεις: 550 Μέγεθος: 144,9 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 10-09-15 13:40 #23
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    30gr ???
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 10-09-15 14:21 #24
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nive Εμφάνιση μηνυμάτων
    30gr ???
    Στο προϊόν αυτό η Stacker ακολουθεί την «παλιά συνταγή» των προεξασκητικών και έχει συμπεριλάβει υδατάνθρακες. Σε αντίθεση με το RUSH Enraged, το άλλο τους προεξασκητικό όπου βγαίνει σε μορφή concentrate, αυτό εξακολουθεί να είναι πιο «βαρύ» ανά δόση.
    Σε σχετική ερώτηση που τους κάναμε μας είπαν ότι εξακολουθεί να υπάρχει ένα αρκετά μεγάλο κοινό που ζητάει αυτού του είδους τα προεξασκητικά, οπότε η εταιρία με τα δύο της σχετικά προϊόντα, προσπαθεί να προσεγγίσει και τις δύο κατηγορίες αθλητών. Για τις γεύσεις πάντως με μία πρώτη δοκιμή που κάναμε χθες, τις βρήκαμε πολύ βελτιωμένες.
    Φυσικά ο κόσμος θα κρίνει…
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 10-09-15 16:04 #25
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Ευχαριστώ για την απάντηση.
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 27-10-15 19:48 #26
    Προεπιλογή
    Το πήρα πρόσφατα σε γεύση τρόπικαλ.
    Η γεύση του δεν με τρέλανε και την άλλη φορά θα πάρω λεμόνι.
    Σε αποτέλεσμα όμως μου πήγε πολύ καλά, πρηξίματα,focus κ.τ.λ.
    Να πω ακόμα ότι στο τέλος της προπόνησης αισθανόμουν καλά χωρίς κρασαρίσματα κ.τ.λ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 02-05-17 13:01 #27
    Προεπιλογή
    Αυτές τις μέρες είναι σε προσφορά στον ΑΘΛΗΤΗ.
    Δείτε το εδώ.
    www.athlitis.gr
    Το πρώτο κατάστημα στην Ελλάδα, από το 1966.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12