Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 27
  1. 26-11-10 00:12 #1
    Προεπιλογή Creatine (Inkosport)



    χαιρετω ολους σας!

    περνω σχεδον ενα μηνα την κρεατινη X-treme της Inko απο τα xtr.
    Εχω κανει κανονικα 5 μερες φορτομα και μετα 5γρ μετα την προπονα καθε μερα. το προβλημα μου ειναι οτι δεν εχω δει καποια διαφορα στη δυναμη μου,και απο πριξιμο πολυ λιγα πραγματα...

    μιπος φταει κατι? η γινετε κατι με τον οργανισμο μου και δεν την λειτουργει σωστα... δεν μπορω να καταλαβω...Μιπος με καποια αλη κρεατινη θα ειχα καλητερα αποτελεσματα?

    ευχαριστω για την κατανοηση!
    Keep Your Eyes Open!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 26-11-10 00:46 #2
    Το avatar του χρήστη Στελιος

    Εγγραφή
    23-10-2010
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    334
    Προεπιλογή
    και εγω αυτην παιρνω, δεν εκανα ποτε Load και ειμαι οκ με την συγκεκριμενη..
    η πρωτη σου κρεατινη ειναι?
    Θέλω να γίνω αυτό που ήμουν τότε που ήθελα να γίνω αυτό που είμαι τώρα
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 26-11-10 00:59 #3
    Προεπιλογή
    ναι φιλε η πρωτη, και απογοητευτικα να σου πω λιγο...
    Keep Your Eyes Open!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 26-11-10 10:00 #4
    Το avatar του χρήστη Mitsen

    Εγγραφή
    02-04-2010
    Περ.
    Piraeus
    Μηνύματα
    2.293
    Προεπιλογή
    Eίχα διαβάσει στο παρελθόν πως υπάρχουν και άτομα που δεν τους πιάνει η κρεατίνη, αλλα είναι μειοψηφία... Ίσως αν δοκίμαζες κάποια άλλη τι να πω?
    Where the mind goes, the body follows...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 26-11-10 16:58 #5
    The Blacksmith
    Το avatar του χρήστη Tasos Green

    Εγγραφή
    10-05-2010
    Περ.
    Kepler 22-b
    Μηνύματα
    3.465
    Προεπιλογή
    εγω αυτην χρησημοποιω παντα σε περιοδους ογκου... ειναι πολυ ποιοτικη κρεατινη.. στην δευτερη εβδομαδα θα δεις διαφορα στην δυναμη.... μην περημενεις να σηκωνεις 30 κιλα πανω με την μια... σταδιακα θα σε πιασει.. δωκιμασε να την παρεις με waxy εμενα με πιανει πολυ καλα ετσι...
    Sometimes you have to pretend the fool, to fool the fool that takes you for fool !
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 26-11-10 17:32 #6
    Προεπιλογή
    την περνω 1 μηνα περιπου... αυτο που μου κανει εντιποση ειναι οτι την παιρνει και ο κολιτος μου.. και μου λεει οτι νιοθει αλη φαση και οτι τον πιανει τρελα... κατι που σε εμενα δεν γινετε...
    Keep Your Eyes Open!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 26-11-10 17:42 #7
    The Blacksmith
    Το avatar του χρήστη Tasos Green

    Εγγραφή
    10-05-2010
    Περ.
    Kepler 22-b
    Μηνύματα
    3.465
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο oldhiphop Εμφάνιση μηνυμάτων
    την περνω 1 μηνα περιπου... αυτο που μου κανει εντιποση ειναι οτι την παιρνει και ο κολιτος μου.. και μου λεει οτι νιοθει αλη φαση και οτι τον πιανει τρελα... κατι που σε εμενα δεν γινετε...
    δοκιμασε αλο τυπο τοτε... παρε καμια αλκαλικη, εθυλεστερικη...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Tasos Green : 26-11-10 στις 18:03
    Sometimes you have to pretend the fool, to fool the fool that takes you for fool !
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 26-11-10 18:24 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο oldhiphop Εμφάνιση μηνυμάτων
    την περνω 1 μηνα περιπου... αυτο που μου κανει εντιποση ειναι οτι την παιρνει και ο κολιτος μου.. και μου λεει οτι νιοθει αλη φαση και οτι τον πιανει τρελα... κατι που σε εμενα δεν γινετε...
    Από ξεκούραση πως πας? Κοιμάσαι καλά?
    Μήπως γίνεται κάτι λάθος στην διατροφή?

    Εγώ έχω της reflex και ειναι δεύτερη φορά που την χρησιμοποιώ τώρα... Έχω 1 βδομάδα που την παίρνω και ήδη είδα μια άνοδο στην δύναμη. Και την πρώτη φορά που την έπερνα είδα αρκετά καλή άνοδο σε δύναμη.
    Απλά δεν έκανα φόρτωμα, αλλά έπερνα τις ημέρες που έκανα προπόνηση 5 gr. με το πρωινό + 5 gr. μετά την προπόνηση. Τις ημέρες που δεν έκανα προπόνηση έπαιρνα μόνο 5 gr. με το πρωινό. Άμα είναι δοκίμασέ το έτσι την άλλη φορά.
    You 're not training to win friends.
    You 're not training to look pretty.
    You 're not training to stare some chick's ass (well... sometimes).
    You know why you 're training. And if you don't, then get the hell out because you 're just taking up space... This is heavy duty.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 26-11-10 21:43 #9
    Το avatar του χρήστη Surfer

    Εγγραφή
    06-07-2010
    Περ.
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Μηνύματα
    100
    Προεπιλογή
    Φίλε μου τσέκαρε καταρχήν πόσο σωστά έκανες το φόρτωμά σου τις πρώτες πέντε ημέρες, νερό να πίνεις πολύ και ιδιαίτερα κατα τη διάρκεια της προπόνησης, επίσης προσπάθησε να ανεβάσεις την ένταση της προπόνησής σου...εαν τα κάνεις όλα άψογα, σταμάτησέ τη για ένα διάστημα και ξαναμπές με φόρτωμα...
    Η κρεατίνη αυτή είναι εξαιρετικής ποιότητας...Υπάρχουν topic εδώ μέσα για τη σωστή χρήση της κρεατίνης...
    Καλή επιτυχία
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 27-11-10 01:05 #10
    Προεπιλογή
    πιστευω πως δεν κανω κατι λαθος... αν δοκιμασω μονουδρικη αλης ετεριας? π.χ reflex μπορει να ειναι καλιτερα η δεν πεζει ρολο?
    Keep Your Eyes Open!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 27-11-10 03:32 #11
    The Blacksmith
    Το avatar του χρήστη Tasos Green

    Εγγραφή
    10-05-2010
    Περ.
    Kepler 22-b
    Μηνύματα
    3.465
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο oldhiphop Εμφάνιση μηνυμάτων
    πιστευω πως δεν κανω κατι λαθος... αν δοκιμασω μονουδρικη αλης ετεριας? π.χ reflex μπορει να ειναι καλιτερα η δεν πεζει ρολο?
    ολες οι μονουδρικες ειναι ιδιες οι ποιοτητα αλαζει απλα απο τον τροπο παραγωγης... ρε συ μιπως πινεισ καμια σοδα αντι για μονουδρικη? λεω εγω τωρα μια υποθεση κανω... η inkospor ειναι πολυ αξιοπιστη εταιρια...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Tasos Green : 27-11-10 στις 03:36
    Sometimes you have to pretend the fool, to fool the fool that takes you for fool !
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 27-11-10 12:23 #12
    Προεπιλογή
    οχι ρε φιλε ειπαμε...οχι και σοδα... δεν ειμαι τρελος ισος να παρω καποια αλη την επομενη φορα... τι προτινετε? στο πιο καθαρο παντα.
    Keep Your Eyes Open!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 27-11-10 14:42 #13
    The Blacksmith
    Το avatar του χρήστη Tasos Green

    Εγγραφή
    10-05-2010
    Περ.
    Kepler 22-b
    Μηνύματα
    3.465
    Προεπιλογή
    δοκίμασε την μονουδρικη της all stars... πολυ καλη και αυτη και καθαρη...
    Sometimes you have to pretend the fool, to fool the fool that takes you for fool !
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 27-11-10 16:32 #14
    Προεπιλογή κρεατινη
    καλησπερα φιλε κ εγω reflex περνω.παντα 5 γρ.μετα την προπονιση,και χωρις φορτωμα που λενε στην αρχη κ οντως εχω δει διαφορα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 09-02-12 13:27 #15
    Προεπιλογή
    To ξεθαβω και θελω να ρωτησω για τη συγκεκριμενη Creatine (INKO), νομιζω οτι δεν εχει την ενδειξη creapure λεει ομως 100% κρεατινη. Ειναι καθαρη τελικα η να προτιμαμε αλλες οπως της reflex?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία