Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 17
  1. 27-08-10 02:54 #1
    Προεπιλογή 6th Gear Creatine Complex (Stacker2)
    τι γνομη εχετε για αυτα που υποστιριζει και υποσχετε?







    Μια φορά κι ένα καιρό η μονοϋδρική κρεατίνη ήταν η επανάσταση στο χώρο της αθλητικής διατροφής. Από τότε κύλησε πολύ νερό στο μύλο και σήμερα η ίδια μορφή κρεατίνης θεωρείται από πολλούς παρωχημένη και ξεπερασμένη. Η επιστήμη της αθλητικής διατροφής έχει σχεδιάσει και παρουσιάσει πολλές μορφές κρεατίνης, πολύ πιο αποδοτικές και ευκολότερα απορροφήσιμες από τον οργανισμό.

    Η νέα φόρμουλα κρεατίνης της STACKER 2 προσφέρει ένα μοναδικό συνδυασμό 6 μορφών κρεατίνης. Έχει συμπυκνώσει δηλαδή όλη τη νέα τεχνολογία σε ένα και μόνο προϊόν, αφού παρέχει όλα τα πλεονεκτήματα της κρεατίνης (δύναμη, έκρηξη, αντοχή και μυϊκό πρήξιμο) χωρίς τα μειονεκτήματά της (κατακράτηση υγρών, πτώση μετά τη διακοπή λήψη της κτλ). Αν θέλεις σίγουρα, εντυπωσιακά και κυρίως μόνιμα αποτελέσματα η 6TH GEAR CREATINE της STACKER 2 είναι η μόνη λύση.
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη oldhiphop : 27-08-10 στις 02:59
    Keep Your Eyes Open!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 27-08-10 06:34 #2
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    απλα μου ερχετε να βαλω τα κλαματα απ' αυτα που γραφουν




    παρε μια μονουδρικη να κανεις δουλειας σου
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 27-08-10 08:22 #3

    Εγγραφή
    16-06-2009
    Περ.
    ΑΛΙΜΟΣ
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Όπως βλέπετε δεν αναγράφετε αναλυτικά η περιεκτικότητα κάθε μορφής κρεατίνης, τυχαίο;; Μάλλον από τα 6 γρ. τα 5 είναι μονουδατική και το 1 γρ. όλα τα άλλα. Τώρα αν το κόστος του παραπάνω προϊόντος είναι περίπου στα 15-20 ευρώ, ίσως ,αξίζει να το πάρεις, αν είναι παραπάνω δε νομίζω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 27-08-10 10:57 #4
    Προεπιλογή
    20 και κανει....γιατι αυτο που γραφει για μονιμα αποτελεσματα που το πατε?

    κατι αλο η κρεατινι της BSN CELL MASS κανει καλη δουλεια?

    ***Παραμενουμε στο θεμα.Υπαρχει αναλογο τόπικ για τον προιον της BSN***
    Keep Your Eyes Open!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 27-08-10 15:26 #5
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giorgospet Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όπως βλέπετε δεν αναγράφετε αναλυτικά η περιεκτικότητα κάθε μορφής κρεατίνης, τυχαίο;; Μάλλον από τα 6 γρ. τα 5 είναι μονουδατική και το 1 γρ. όλα τα άλλα. Τώρα αν το κόστος του παραπάνω προϊόντος είναι περίπου στα 15-20 ευρώ, ίσως ,αξίζει να το πάρεις, αν είναι παραπάνω δε νομίζω.
    η μονοιδρικη εχει την μικροτερη ποσοτητα απο τις αλλες δες την ετικετα
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 28-08-10 18:34 #6
    Προεπιλογή
    Δειχνει τουμπανιασμενη φορμουλα κρεατινης και με Beta-Alanine μεσα, ηταν αυτη να παρω σημερα, αλλα πολυ ακριβη ρε παιδια και βγαζει με το ζορι 20 μερες οποτε και δε τη προτίμησα...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Devil Randime : 28-08-10 στις 18:36
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 13-11-11 23:07 #7
    Προεπιλογή
    κανενα ριβιου για αυτο το σκευασμα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 17-03-12 18:15 #8
    Προεπιλογή
    To δοκιμασα σε συσκευασια μιας δοσης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Διαλυτοτητα: Καληη
    Γευση: Πορτοκαλι, λιγο ψευτικη, λιγο too much οσων αφορα την ζαχαρη (ή τουλαχιστον ετσι μου φανηκε, γιατι δεν εχω πιει ποτε ξανα υδατανθρακα σε σκονη) αλλα το ευχαριστηθηκα πραγματικα
    Αποτελεσματα: Νταξει που να ξερω, ισως κατι να εγινε πανω μου παντως την επομενη ημερα που ξαναεκανα προπονηση ημουν αρκετα δυνατος και ετοιμος για ολα
    Σκεψεις: Πολυ ακριβη για μενα, τα περισσοτερα συστατικα ουσιαστικα τα εχουν και συμπληρωματα με τιμη χαμηλοτερη κατα 10+ ευρω, βεβαια εχει πολλα διαφορετικα ειδη κρεατινης, πραγμα σπανιο, και δεν ξερω αν ειναι καλυτερο, παντως εχει πραγμα μεσα..... Με στενοχωρει που δεν λεει ποση β-αλανινη εχει μεσα το ηλ***θιο, λες και ειναι καμια τρομερη φορμουλα και φοβουνται μην την κλεψουν.

    Αν ειχα μεγαλυτερη οικονομικη ανεση θα την επαιρνα, και ισως το κανω ακομα και τωρα, αλλα οπως εχω πει τωρα πια δινω εμφαση μονο σε βασικα συμπληρωμα πρωτεινης, βιταμινες και κρεατινη μονουδρικη σκετη.

    Αντε γιατι μαλλον θα κοπουν και αυτα με αυτα τα οικονομικα πια, αμαν
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 29-03-12 12:25 #9
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    θα το δοκιμασω σημερα να γουσταρω προπονηση,αμα ζησω μετα θα σας πω πως ητανε...(εν το μεταξυ μονο γευση πορτοκαλι βρηκα σε δειγματα)
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 29-03-12 22:19 #10
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    μια ακομα τραγικη εμπειρια στην ζωη μου πανω στο θεμα συμπληρωματα..
    απο διαλυτοτητα ηταν πολυ καλα
    γευση σκετος
    καμοια σχεση με πορτοκαλι δεν ξερω καν αν ηταν χαλασμενο η οχι η προπονηση ακυρωθηκε γιατι μου εχει ξεσκισει το στομαχι ακομα και τωρα δεν μπορω να φαω
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 27-11-12 01:18 #11
    Προεπιλογή
    λοιπον λοιπον
    πήρα αυτήν τν κρεατίνη γτ ήθελα να δοκιμάσω και ενα blend εε και είχε και διάφορες μορφες μέσα και ειπα γτ οχι...τωρα τν άρχισα τν παρασκευή μετα τν προπόνηση με ενα σκοοπ,χωρις φόρτωμα που λεει 2 σκοοπ για 5 μέρες και άρχισα με ενα κατευθείαν συντήρηση ειτε μέρες προπόνησης ειτε οχι!σμρα δευτέρα ομως στο στήθος δν είχα καμιά διαφορά σε δύναμη ουτε σε πρήξιμο θελω να πιστεύω πως ειναι νωρίς εε?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 27-11-12 12:26 #12
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    πιστευε κ μη ερευνα...

    δλδ ουτε μια βδομαδα δεν την περνεις αποτι καταλαβα..
    περιμενε λιγο ακομα..αν κ μην περιμενεις κ πολλα πολλα..συνηθως οι περισοτεροι παρεξηγουν τα κερδη που μπορει να εχουν απο μια κρεατινη..
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 27-11-12 16:04 #13
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    πιστευε κ μη ερευνα...

    δλδ ουτε μια βδομαδα δεν την περνεις αποτι καταλαβα..
    περιμενε λιγο ακομα..αν κ μην περιμενεις κ πολλα πολλα..συνηθως οι περισοτεροι παρεξηγουν τα κερδη που μπορει να εχουν απο μια κρεατινη..
    ναιι ουτε μια βδομάδα ρρ συυ,τν παρασκευη θα κλείνω μια βδομάδα,και χωρίς φόρτωμα γτ λεει για τς πρώτες 5 μέρες 2 σκουπ !.. πρμνω να δω όμως περισσότερα πράγματα απο μια απλη μονουδρική κρεατίνη !εγω πήγα με τν σκοπό για μια απλή και στο τέλος ανατράπηκαν τα σχέδια!!!να δούμε θα ανέβω κθλου σε δύναμη η τσάμπα 25 πάνω απο μια απλη μικροιονισμένη μονουδρική ?! αντε να δούμε σας υπόσχομαι και ρεβιουυ με το καλοο
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 23-12-12 14:43 #14
    Προεπιλογή
    και ενα ρεβιου έτσι για να υπάρχει μιας και το έχω καιρό μπορω να πω καθαρά τν γνώμη μου...
    λοιπον ας αρχίσουμε απο διαλυτότητα η οποία με άφησε άφωνο ειδικά για κρεατίνη..με ούτε 200 μλ νερο και 2 κουνήματα δεξιά αριστερά τέλος!παρα πολυ καλη μπράβο..απο γεύση λεμόνι ηταν σαν καμιά λεμονάδα που τν είχες αφήσει ανοιχτή και είχε φύγει η γευση τς...ηταν ωραία εμένα μου άρεσε,και ξίνιζε και λίγο!
    στο κυρίως τώρα!
    μου έδωσε πολυ πολυ πολυ καλη ανάρρωση,δν το πρμνα τόσο καλη,επίσης δν μου κράτησε κθλου νερα!απο πρίξημο τώρα δν ξέρω αλλα δν μου έδωσε κτ το τρομερό λίγα πράγματα ίσως και τπτ...
    απο δύναμη τώρα μπορω να πω με σιγουριά μετα απο 2 3 βδομαδες αρχίζει και σε ανεβάζει
    όπως και να έχει απέχει απο μια απλη μονουδατική κρεατίνη...εγω θα τν ξανα έπαιρνα
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 25-10-16 10:18 #15
    Προεπιλογή
    Αυτές τις μέρες είναι σε προσφορά στο e-shop.

    Δείτε τη εδώ.
    www.athlitis.gr
    Το πρώτο κατάστημα στην Ελλάδα, από το 1966.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία