Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 21 από 21
  1. 20-04-07 18:55 #16
    Banned
    Εγγραφή
    30-09-2006
    Περ.
    Drama, Greece
    Μηνύματα
    1.446
    Προεπιλογή
    Κανένα μωρό δεν του δίνουμε τέτοιες ποσότητες.
    Εγω έχω δυο παιδιά και κάποτε ήταν και μωρά, και φυσικά και είχαν φουσκώματα, κόψιμο αλλά και αέρια, όπως όλοι οι άνθρωποι και σίγουρα δεν ηταν απο ή μόνο το γάλα ή την σκόνη γάλακτος.
    Το γάλα είναι για τα μωρά, κατα την δική μου άποψη.

    Δεν είναι κακή η πρότασή σου για περίοδο όγκου, απλά είναι λίγο υπερβολική στις δόσεις και έχει και μια υπερβολή στις επιλογές, και στις 4 επιλογές του συνόλου του γεύματος έχεις γαλακτοκομικά, πέρα απο την σκόνη γάλακτος με το γάλα έχεις και γιαούρτι και παγωτό και οι 4 αυτές επιλογές μαζί δεν την κάνουν πιό φθηνή.
    Και δεν πειράζει βέβαια αν είναι και cheat meal, όλοι κάνουμε απο αυτά, εγω πάντως μόλις τελειωσω την προετοιμασία φέτος θα την πέσω για μερικές μέρες σε ποσότητες παγωτών κι ας έχω και φουσκώματα κ.λ.π. και φυσικά όχι μόνο σε παγωτά, φυσικά αυτό δεν θα γινεται μόνιμα όπως είπα.
    Το ίδιο θα κάνουν πιστεύω και όσοι προετοιμάζω.

    Αυτο ηθελα να διαχωρίσω πάνω στην πρότασή σου και όχι να την κατηγορήσω.
    Επίσης και το ότι δεν είναι λύση αντικατάστασης ενός σωστού γεύματος ή μιας δόσης whey, απλά είναι μια πρόταση για ποικιλία ας πούμε, σαν κάτι πρόσθετο ας πούμε.
    Λογικά όποιος κάνει σοβαρό μποντυμπίλντιγκ και παίρνει και συμπληρωματα πέραν των κανονικών και επιθυμητών "σωστών" γευμάτων, δεν ανιτκαθιστά ποτέ κάποιο γεύμα του, δηλαδή δεν αφήνει ποτέ να έρθει σε κατάσταση έκτακτης λύσης, απλά προσθέτει ανάλογα τα κέφια του και τους στόχους του κάθε περίοδο ή αντικαθιστά έστω κάτι σκόπιμα όχι απο ανάγκη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 20-04-07 21:33 #17
    Προεπιλογή
    sorry αμα το ειδατε ετσι. δεν το ειπα με κακια.αντιθετως ......και ουτε εχω παρεξηγησει κανεναν,σας θεωρο φιλαρακια μου ετσι.nick δεν απαντ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-04-07 22:53 #18
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Btw πού βρισκουμε αυτην την σκονη γαλακτος; Εχει τιποτα σε σουπερ μαρκετς; ( σορρυ αν ειναι χαζη η ερωτηση,αλλα δεν ξερω πού υπαρχει )
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-04-07 23:05 #19
    Προεπιλογή
    Νικο για τσεκαρε λιγο τον καταλογο του Bodybuilding.gr Store,σιγουρα θα βρεις συμπληρωματα σε αρκετα χαμηλες τιμες.Και καλα και φθηνα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 20-04-07 23:26 #20
    Retired mod
    Το avatar του χρήστη gpol

    Εγγραφή
    30-10-2006
    Περ.
    Kerkira
    Μηνύματα
    987
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο billys15
    Btw πού βρισκουμε αυτην την σκονη γαλακτος; Εχει τιποτα σε σουπερ μαρκετς; ( σορρυ αν ειναι χαζη η ερωτηση,αλλα δεν ξερω πού υπαρχει )
    ναι
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 14-10-07 18:09 #21
    Προεπιλογή Re: Κατι καλο και φθινο
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nickos46
    Για καποιων που δεν εχει χρηματα γαι να αγοραση μια πρωτεινη ηπαρχη κατι αλλο καλο και εναλακτικο. μπορητε να αγορασεται γαλα σε σκονη. ενα φλιντζανι απο αυτο θα σας δοσει περιπου 32γρ. πρωτεινη. εαν προσθεσετε ακομα φρεσκο γαλα και μια μπαλα παγωτο το κτιπησετε και το ποιητε και τελοσ φατε και ενα γιαουρτι τοτε θα παρετε 50γρ. πρωτεινη που ειναι αρκετα
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12