Θέμα: Tribulus

Σελίδα 7 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 56789 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 91 έως 105 από 136
  1. 19-12-12 21:39 #91
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    νομίζω οτι 3 ημέρες ειναι πολύ λίγες για να βγάλλεις ενα ασφαλές πόρισμα για την αποτελεσματικότητα του σκευάσματος που άρχισες
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-04-13 23:15 #92
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    δεν εχω καταλήξει ρε παιδια το συγκεκριμενο βοηθαει εστω και στο ελαχιστο σε λιμπιντο ή αυξηση της ενδογενους τεστο?..
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-04-13 23:43 #93
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    το τελευταιο σιγουρα οχι...
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-04-13 23:54 #94
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Στην βρωμα της μασχαλης σιγουρα
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 02-04-13 23:59 #95
    Προεπιλογή
    Ναι βοηθαει! Ολα εξαρτωνται βεβαια σε ποια φαση ειναι ο οργανισμος σου κ η ηλικια σου .
    Εγω περυσι που πηρα για ενα μηνα περιπου virtix που εκανα λιγο ποιο καλη προπονηση σε γυμναστηριο,με βοηθησε.
    Δεν περιμενεις βεβαια θαυματα ,αλλα νομιζω εχω την πειρα να καταλαβαινω αν κατι με πιανει η οχι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-04-13 00:52 #96
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    για αποθεραπεια το θελω...απλως δεν ξερω κατα ποσο θα βοηθησει..εστω και σε λιμπιντο..καλα θα ηταν αν εκανε δουλεια...
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 03-04-13 00:53 #97
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Παρε κατι καλυτερο τοτε..
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 03-04-13 09:01 #98
    Το avatar του χρήστη morbit_killer

    Εγγραφή
    05-12-2011
    Περ.
    ilion athens
    Μηνύματα
    411
    Cool
    το tribulus είναι απάτη , το μόνο που κάνει είναι μία ελαφρά αύξηση σπέρματος , αλλά σε καμία περίπτωση δεν ενδεικνύεται για bodybuilders , η αρχική του χρήση από την αρχαιότητα ήταν για την θεραπεία της στείρωσης
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 08-04-13 14:32 #99
    Το avatar του χρήστη Aristosdem

    Εγγραφή
    10-10-2012
    Περ.
    Limassol-Cyprus
    Μηνύματα
    130
    Προεπιλογή
    Εγω πιστευω οτι αν το παρεις μονο του ισως σου αύξηση λιγο τη λιμπιτο,,θα το προτιμουσα σε blend με διαφορα αλλα βοτανια
    Keep pumping...!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 15-04-13 14:08 #100
    Προεπιλογή
    Eχω πάρει της now foods....tribulus 1000mg.....δεν εχω δει καμμια διαφορά ουτε σε λίμπιντο ουτε σε αποδοση ουτε τιποτα.

    εχουν μεινει 5-6 χαπια ακομα θα το τελειωσω κ δεν εχω σκοπο να ξαναπαρω..........ευτυχως που τα πηρα απο Αμερικη 9 ευρω (οι κλεφτες τα πουλανε εδω 25-30 ευρω)
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 15-04-13 14:44 #101
    Προεπιλογή
    Πριν απο 7-8 χρονια περίπου είπαμε με ενα φίλο μου να δοκιμάσουμε κατα πόσο δουλευει το σκέυασμα μιας και ακουγόταν πολύ ενδιαφέρον τότε.Ετσι κάναμε 4 μετρησης τεστοστερόνης τότε χοντρικά θυμάμαι γύρω στα 180 ευρω.Επερνα τότε nitro tech - cell tech - noxplode(bsn) kai anator.Δυστυχώς δεν εχω τις μετρησεις πια επειδη είχα σταματησει καποιο διάστημα και δεν θυμαμαι kai σε απολυτους αριθμούς τις μετρήσεις.1η μετρηση με φυσιολογικη τιμή γυρω στο 10 εγω ειχα 12.2η μετρηση 4μερες μετα παλι γυρω στο 12.Ξεκιναω το tribulus και 10 μερες μετα 3η μετρηση γυρω στο 14.και αλλες 5 μερες μετα γυρω στο 14.Δεν μπορω να πω οτι στο gym ειδα καποια διαφορα προσθετοντας το tribulus με αυτα που επερνα ομως ηξερα οτι δουλευε.Μπορει η 2 αυτες μοναδες να μην κανουν το μπαμ στη διαφορα ομως εγω κοιμομουν ησυχος γνωριζοντας τα ωφελη μιας εστω και μικρης αυξησης της testo.Φυτικο ειναι στο φιναλε.Δεν ειναι μαγικο ελιξηριο.
    I don’t eat for taste, I eat for function.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 19-04-13 11:38 #102
    Προεπιλογή
    Προσωπικά και αν ποτε χρησιμοποιούσα tribulus , θα αγόραζα το tribestan της φαρμακευτικής sopharma. Τουλάχιστον θα είχα μεγαλύτερη βεβαιότητα για την καθαρότητα του εκχυλίσματος.
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  

    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 16-06-13 09:01 #103
    Προεπιλογή
    Είμαι στο δεύτερο κύκλο του tribulus της EFX.

    Κάθε κάψουλα έχει:

    750mg tribulus terrestris 20% (με άλλα λόγια θέλω 3 κάψουλες ημερησίως)
    75mg saw palmetto
    10mg Ψευδάργυρο
    150 mg L-arginine (άσχετο με τα υπόλοιπα )

    Αποτελέσματα:

    Διαφορά στη δύναμη: Ανύπαρκτη
    Διαφορά στην ενέργεια: Ανύπαρκτη
    Διαφορά στην ανάρρωση: Ανύπαρκτη

    Λίμπιντο: εμφανώς αυξημένη..... μονο σε αυτόν τον τομέα δουλεύει το συμπλήρωμα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MyoBomb : 16-06-13 στις 09:04
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 16-06-13 11:43 #104
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MyoBomb Εμφάνιση μηνυμάτων

    Διαφορά στη δύναμη: Ανύπαρκτη
    Διαφορά στην ενέργεια: Ανύπαρκτη
    Διαφορά στην ανάρρωση: Ανύπαρκτη
    Δεν νομιζω σε αυτα που γραφεις να εβλεπες καμια διαφορα.Καλο ειναι να ξερει καποιος τι να περιμενει απο τα συμπληρωματα που περνει.Μια αυξηση της τεστοστερονης θα επιδραση σε αυξηση της μυικης μαζας μεσο της πρωτεινοσυνθεσης.Αυτη ειναι η δουλεια της.Και ναι διαφορα στην λιμπιντο.
    I don’t eat for taste, I eat for function.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 17-06-13 03:16 #105
    Προεπιλογή
    Δεν νομιζω σε αυτα που γραφεις να εβλεπες καμια διαφορα.Καλο ειναι να ξερει καποιος τι να περιμενει απο τα συμπληρωματα που περνει.Μια αυξηση της τεστοστερονης θα επιδραση σε αυξηση της μυικης μαζας μεσο της πρωτεινοσυνθεσης.Αυτη ειναι η δουλεια της.Και ναι διαφορα στην λιμπιντο.
    Δε διαφωνώ φίλε μου, απλώς νόμιζα οτι αύξηση της τεστοστερόνης συνεπάγεται και αύξηση σε επίπεδο δύναμης και αντοχής, χωρίς και πάλι να είμαι σίγουρος.

    Επίσης το εν λόγω συμπλήρωμα έχει και 75Mg saw palmetto μέσα.

    Με άλλα λόγια νομίζω οτι η EFX (που φαίνεται και αξιόλογη εταιρία) περισσότερο ήθελε να έχουμε καύλες και να μπούμε σε ένα Placebo οτι ανέβηκε η testo, ... παρά οτι πράγματι ανέβηκε η testo.

    Δεν είναι τυχαίο οτι όσους παλιούς του χώρου ρώτησα για αυτό το συμπλήρωμα μου είπαν

    ''-Θές απλά να μαμάς καλύτερα ή να ανεβάσεις τέστο? Γιατί το δεύτερο δε το βρίσκεις σε μαγαζιά με συμπλήρώματα, αλλά σε φαρμακεία ..''
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 7 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 56789 ... ΤελευταίαΤελευταία