Σελίδα 2 από 17 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 244
  1. 03-09-10 22:45 #16
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνω κατερινη.Δε χρειαζεται να ειναι φετες ο αλλος,αλλα να μην ειναι και τελειως αφτιαχτος ενω εχει 5-10 χρονια στα βαρη!
    με 5+ χρονια και να ειναι άφτιαχτος δε γίνεται, αυτο λεω ποιο πανω Eddie.
     

  2. 03-09-10 23:33 #17
    Προεπιλογή
    Ειναι λίγο άτοπη η ερώτηση!
    Δηλαδή υπάρχει κανένας bodybuilder που να μήν φαίνετε οτι είναι???
    Άλλο γυμνάζομαι χρόνια και έχω ένα ωραίο σώμα και άλλο κάνω bodybuilding.
    Ένας κολυμβητής, ένας αθλητης στίβου, πολεμικών τεχνών, μπασκετμπολίστας....μπορεί να έχει εκπληκτικό σώμα, μυώδες και να είναι φέτες...αλλά δεν είναι bodybuilder γιατί πολύ απλά το bb είναι ένα διαφορετικό άθλημα με τα δικά του standards και αυτοί που το υπηρετούν ΣΙΓΟΥΡΑ φαίνονται!!!

    υ.γ. το forum έχει χιλιάδες μέλη που κάνουν βάρη και πέρνουν συμπληρώματα αλλά οι bodybuilders ζήτημα να είναι καμιά 30αριά...
     

  3. 03-09-10 23:58 #18
    Προεπιλογή
    BB ειναι ο καθενας απο την στιγμη που πιανει σιδερα.... Τωρα εαν θελει μπορει να γινει και επαγγελματιας στο ειδος .
     

  4. 04-09-10 00:10 #19
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GiannhsLar Εμφάνιση μηνυμάτων
    BB ειναι ο καθενας απο την στιγμη που πιανει σιδερα.... Τωρα εαν θελει μπορει να γινει και επαγγελματιας στο ειδος .
    δεν συμφωνω μαζι σου Γιαννη.Για μενα ΒΒερ ειναι αυτος που ακολουθει ενα συγκεκριμενο προγραμμα διατροφης και ασκησης εχοντας καποιους στοχους.Τωρα αν τους φτασει ειναι αλλο θεμα γιατι οπως προειπωθηκε ειναι και θεμα γονιδιων.Αλλα και να μην τους φτασει αυτο δεν τον μειωνει και δεν τον κανει λιγοτερο ββερ
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
     

  5. 04-09-10 00:19 #20
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TEFAAtzis Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν συμφωνω μαζι σου Γιαννη.Για μενα ΒΒερ ειναι αυτος που ακολουθει ενα συγκεκριμενο προγραμμα διατροφης και ασκησης εχοντας καποιους στοχους.Τωρα αν τους φτασει ειναι αλλο θεμα γιατι οπως προειπωθηκε ειναι και θεμα γονιδιων.Αλλα και να μην τους φτασει αυτο δεν τον μειωνει και δεν τον κανει λιγοτερο ββερ
    Ναι μητσο ειναι μπερδεμα, βασικα ββ ειναι τροπος ζωης.. και δν τον κανουν ολοι σιγουρα..
     

  6. 04-09-10 00:23 #21
    Προεπιλογή
    bber για το δικο μου το μυαλο ειναι ανθρωποι σαν τον γιαννη αναγνωστου,με μεγαλη μυικη μαζα κ χωρις λιπος.κατεβαινουν σε αγωνες κ γενικα η ζωη τους περιστρεφεται γυρω απο το bb.εννοω αυστηρη διατροφη,προπονηση,συμπληρωματα κτλ.εβαλα σαν παραδειγμα τον γιαννη που τον εχουμε δει ολοι μεσα απο εδω,σιγουρα υπαρχουνε κ αλλα παιδια που ειναι η' ηταν σε αυτο το επιπεδο.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη thanasis reaction : 04-09-10 στις 00:26
     

  7. 04-09-10 00:42 #22
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thanasis reaction Εμφάνιση μηνυμάτων
    bber για το δικο μου το μυαλο ειναι ανθρωποι σαν τον γιαννη αναγνωστου,με μεγαλη μυικη μαζα κ χωρις λιπος.κατεβαινουν σε αγωνες κ γενικα η ζωη τους περιστρεφεται γυρω απο το bb.εννοω αυστηρη διατροφη,προπονηση,συμπληρωματα κτλ.εβαλα σαν παραδειγμα τον γιαννη που τον εχουμε δει ολοι μεσα απο εδω,σιγουρα υπαρχουνε κ αλλα παιδια που ειναι η' ηταν σε αυτο το επιπεδο.
    καποιος αλλος δλδ που κανει αυστηρη διατροφη,προπονηση,συμπληρωματα κτλπ αλλα δεν κατεβαινει σε αγωνες για τους χ,ψ λογους τι ειναι για σενα???No offence συντοπιτη
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
     

  8. 04-09-10 00:48 #23
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TEFAAtzis Εμφάνιση μηνυμάτων
    καποιος αλλος δλδ που κανει αυστηρη διατροφη,προπονηση,συμπληρωματα κτλπ αλλα δεν κατεβαινει σε αγωνες για τους χ,ψ λογους τι ειναι για σενα???No offence συντοπιτη
    την αποψη μου ειπα ρε φιλε!
     

  9. 04-09-10 00:50 #24
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thanasis reaction Εμφάνιση μηνυμάτων
    την αποψη μου ειπα ρε φιλε!
    Βρε καλα κανεις,αλλα και γω απορια το χω.Τι ιδιοτητα δινεις σε αυτον που ασχολειται αλλα δεν ειναι αγωνιστικος?
     

  10. 04-09-10 00:54 #25
    Προεπιλογή
    ρε παιδια γιατι κολλατε σε μια λεξη?το ειπα ξεκαθαρα οτι με το δικο μου μυαλο οταν ακουω οτι ο αλλος ειναι bber περιμενω να δω κατι αναλογο.εσεις δηλ.τι περιμενετε να δειτε?γιατι τα παιρνετε ολα σε προσωπικο επιπεδο?
     

  11. 04-09-10 00:57 #26
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thanasis reaction Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε παιδια γιατι κολλατε σε μια λεξη?το ειπα ξεκαθαρα οτι με το δικο μου μυαλο οταν ακουω οτι ο αλλος ειναι bber περιμενω να δω κατι αναλογο.εσεις δηλ.τι περιμενετε να δειτε?γιατι τα παιρνετε ολα σε προσωπικο επιπεδο?
    Χαιρω πολυ,και γω το ιδιο!!Οταν ακουω για bber το μυαλο μου παει σε αγωνιστικο!!Αλλη ηταν η ερωτηση ομως.

    Τεσπα,να δε συνεχιζω γιατι θα παρεξηγηθουμε στο τελος.
     

  12. 04-09-10 00:58 #27
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρε καλα κανεις,αλλα και γω απορια το χω.Τι ιδιοτητα δινεις σε αυτον που ασχολειται αλλα δεν ειναι αγωνιστικος?
    μη αγωνιστικος
     

  13. 04-09-10 01:02 #28
    Προεπιλογή
    αυτος που κανει αυστηρη διατροφη,προπονηση κ συμπληρωματα τι ειναι με ρωτας?αυτο το κανει ενα αρκετα μεγαλο ποστοστο οσων ασχολουνται με διαφορα αθληματα η' μονο με το γυμναστηριο.γιατι πρεπει να εχουν κ ονομασια ολοι αυτοι?αυτο εκανα κ γω οταν ημουν αθλητης του στιβου,αυτο κανω κ τωρα που παω απλα στο gym,αλλα bber δεν ειμαι.
     

  14. 04-09-10 13:46 #29
    Το avatar του χρήστη silk

    Εγγραφή
    06-05-2010
    Περ.
    κιατο
    Μηνύματα
    333
    Προεπιλογή
    απαντηση στην ερωτηση

    ναι αυτος που ειναι μποντιμπιλντερ οχι πρεπει, φαινεται.
    εδω που μενω και γυρω περιοχες(κιατο ξυλοκαστρο βραχατι)
    μιας και δεν ειμαι και παιδι ηρεμο,
    ολοι μα ολοι νομιζουν πως τρυπιεμαι.ασχετοι βασικα.
    γιατι πολυ απλα οτι και να βαλω κανει μπαμ.δεν σου λεω να βαλω χχλ ενω φοραω λαρτζ.
    τον περσινο χειμωνα ειδικα ειχα φτασει 90 κιλα κοντα και ειμαι 1,68 βια.
    ειδικα με ρουχα ημουν σαν φουσκι.
    βλεπω αλλους βεβαια στ γυμ που με τ ρουχα δεν σου κανουν αισθηση και ειναι φετες.αν και γενικα μου αρεσουν τα μπικ γκαις, τα βαρια σωματα.
     

  15. 04-09-10 16:57 #30
    Το avatar του χρήστη flexakis

    Εγγραφή
    08-07-2008
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    247
    Προεπιλογή
    Bodybuilder κατ΄εμε ειναι αυτος που οταν φοραει μακρια ρουχα φαινετε!οχι αυτοι που φενονται οτι γυμναζονται και ειναι 65 κιλα φετες μονο οταν ειναι με μαγιο στην παραλια.(εξου και ο ορος fitness).
    ISSA Certified Fitness Trainer/Certified Fitness Nutrition

     

Σελίδα 2 από 17 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία