Σελίδα 8 από 19 ΠρώτηΠρώτη ... 67891018 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 106 έως 120 από 277
  1. 12-06-11 07:47 #106
    Προεπιλογή
    Εχω καποιο προβλημα με τον υπνο τη τελευταια εβδομαδα. Οι ωρες που εχω κοιμηθει τις τελευταιες ημερες ειναι αντιστοιχα :

    7.5 / 7 / 3 / 4.5 / και σημερα 8!!

    Κατι δε παει καλα.. Και δεν εχω δουλεια να πεις οτι ξυπναω με το ζορι. Ξυπναω απο μονος μου! OEP παιρνω ειτε 2, ειτε 3 καψουλες, λετε να φταιει ο λιποδιαλυτης;

    Αλλα παιρνω εδω και καμμια 20αρια ημερες.. Δε ξερω..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-06-11 08:15 #107
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχω καποιο προβλημα με τον υπνο τη τελευταια εβδομαδα. Οι ωρες που εχω κοιμηθει τις τελευταιες ημερες ειναι αντιστοιχα :

    7.5 / 7 / 3 / 4.5 / και σημερα 8!!

    Κατι δε παει καλα.. Και δεν εχω δουλεια να πεις οτι ξυπναω με το ζορι. Ξυπναω απο μονος μου! OEP παιρνω ειτε 2, ειτε 3 καψουλες, λετε να φταιει ο λιποδιαλυτης;

    Αλλα παιρνω εδω και καμμια 20αρια ημερες.. Δε ξερω..
    καμια διαφορα ειδες σε αυτες τις 20 μερες,πανω στο σωμα σου?η μονο ενεργεια σου δινει?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-06-11 12:00 #108
    Προεπιλογή
    Μπα ενεργεια δε μου δινει. Εχω χασει μερικα κιλα και σιγουρα λιπος. Φαινονται περισσοτερες γραμμωσεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-06-11 12:04 #109
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχω καποιο προβλημα με τον υπνο τη τελευταια εβδομαδα...
    ...λετε να φταιει ο λιποδιαλυτης;


    Με τόσα διεγερτικά μέσα λογικό ειναι να επηρεαστεί ο ύπνος σου....
    και εγω δεν κοιμόμουν καλά...
    κόψε τη δεύτερη δόση (απογευματινή) αν χρειαστει...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-06-11 12:57 #110

    Εγγραφή
    02-04-2010
    Περ.
    Korinos,Katerinis
    Μηνύματα
    46
    Προεπιλογή
    ναι σιγουρα επηρεαζει ο λιποδιαλυτης κ γω τ ιδια παθενω με τον υπνο. αν δν παρω απογευματινη δν εχω ενεργεια καθολου το απογευμα.αλα κοιμαμαι νωρισ σχετικα και με πολυ καλυτερη ποιοτητα υπνου δλδ πιο βαθυς υπνος κ χωρις ενδιαμεσα ξυπνηματα.οποτε για 1-2 μερες μην περνεις τν απογευματινη κ θα στρωσει λιγο ο υπνος σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-06-11 14:03 #111
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sTeLaKoS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απ' το επίσημο site:




    1-2 κάψουλες το πρωί και 1 6-8 ώρες αργότερα. Μη ξεπερνάτε τις 3 κάψουλες σε 24 ώρες και τις 8 εβδομάδες χρήσης.
    aaa ok!..ευχαριστω!
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-06-11 16:14 #112
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχω καποιο προβλημα με τον υπνο τη τελευταια εβδομαδα. Οι ωρες που εχω κοιμηθει τις τελευταιες ημερες ειναι αντιστοιχα :

    7.5 / 7 / 3 / 4.5 / και σημερα 8!!

    Κατι δε παει καλα.. Και δεν εχω δουλεια να πεις οτι ξυπναω με το ζορι. Ξυπναω απο μονος μου! OEP παιρνω ειτε 2, ειτε 3 καψουλες, λετε να φταιει ο λιποδιαλυτης;

    Αλλα παιρνω εδω και καμμια 20αρια ημερες.. Δε ξερω..
    Ολες αυτες οι μλκιες που πινουμε(λιποδιαλυτες λεω) επηρεαζουν.Και γω τα ιδια εχω παθει αλλα με το λιπο6(ευτυχως τελειωνει αυριο).

    Πχ χτες Σαββατο εκανα προπονηση 11.00-13.00 και το βραδυ μπαλα 10.15-12.00.Κοιμηθηκα στις 3 και ξυπνησα μονος μου στις 9.30.Παρολη την κουραση που ειχα και έχω...

    Δοκιμασε λοιπον να παιξεις με τις δοσεις του λιπο και δες αν θα υπαρψει διαφορα στις ωρες υπνου...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-06-11 22:23 #113
    Το avatar του χρήστη jimmy007

    Εγγραφή
    20-09-2010
    Περ.
    Athens,Greece
    Μηνύματα
    1.522
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bodydarma Εμφάνιση μηνυμάτων


    Με τόσα διεγερτικά μέσα λογικό ειναι να επηρεαστεί ο ύπνος σου....
    και εγω δεν κοιμόμουν καλά...
    κόψε τη δεύτερη δόση (απογευματινή) αν χρειαστει...
    Εντάξει 300 mg καφείνη την ημέρα δεν είναι και τίποτα τρομερό για τους περισσότερους. Εξαρτάται από την ευαισθησία στην καφείνη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-06-11 23:25 #114
    Προεπιλογή
    Παλαιοτερα επαιρνα περισσοτερη καφεϊνη. Παιζει να ειναι και το αγχος που εχω τις τελευταιες ημερες με καποια πραγματα που εγιναν.. Δε ξερω..
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 12-06-11 23:28 #115
    Το avatar του χρήστη jimmy007

    Εγγραφή
    20-09-2010
    Περ.
    Athens,Greece
    Μηνύματα
    1.522
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παλαιοτερα επαιρνα περισσοτερη καφεϊνη. Παιζει να ειναι και το αγχος που εχω τις τελευταιες ημερες με καποια πραγματα που εγιναν.. Δε ξερω..
    To άγχος επηρεάζει τον ύπνο. Έχω βρει σχετικές έρευνες γιατί με ενδιέφερε για μια εργασία που έκανα πρόσφατα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 12-06-11 23:49 #116
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παλαιοτερα επαιρνα περισσοτερη καφεϊνη. Παιζει να ειναι και το αγχος που εχω τις τελευταιες ημερες με καποια πραγματα που εγιναν.. Δε ξερω..
    Παιζει...Εγω ενας φιλος μου ανεβασε λευκα αιμοσφαιρια και του ειπαν ειναι απ το στρες

    Ατιμο αγχος
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 14-06-11 16:10 #117
    Banned
    Εγγραφή
    17-05-2011
    Μηνύματα
    206
    Προεπιλογή
    Ένα από τα καλά και τίμια προϊόντα που υπάρχουν στην αγορά όσο αναφορά τα Thermogenics


    Θετικά
    1)Βοηθάει στο κάψιμο του λίπος (συνήθως σε αυτούς που έχουν ποσοστά κάτω από 20% λίπος)
    2)Πολύ ιδρώτας
    3)Ενέργεια
    4)Μειώνετε λίγο και η όρεξη (όχι σε όλους)
    5)Με μια καλή δίαιτα βοηθάει στο χάσιμο βάρους και δίνει ψυχολογική υποστήριξη στο γυμναστήριο


    Αρνητικά
    1)Άγχος (μπορεί να κοντρολαριστεί με NOW GABA)
    2)Δεν είναι για ευαίσθητα στομάχια (είναι θέμα συνήθειας)
    3)Αϋπνία σε όσους έχουν ευαισθησία στα stims (μπορεί να κοντρολαριστεί με NOW Melatonin)
    4)Υπερένταση (μπορεί να κοντρολαριστεί με NOW GABA)
    5)Το συνηθίζει ο οργανισμός σχετικά σύντομα και χάνετε η αποτελεσματικότητα του (όπως τα pre workout)


    Το χρησιμοποίησα μία φορά αλλά δεν τρελαίνομαι γενικά με τα Thermogenics.

    Βαθμολογία στην κατηγορία του : 8/10
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 14-06-11 16:29 #118
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Rourke Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ένα από τα καλά και τίμια προϊόντα που υπάρχουν στην αγορά όσο αναφορά τα Thermogenics


    Θετικά
    1)Βοηθάει στο κάψιμο του λίπος (συνήθως σε αυτούς που έχουν ποσοστά κάτω από 20% λίπος)
    2)Πολύ ιδρώτας
    3)Ενέργεια
    4)Μειώνετε λίγο και η όρεξη (όχι σε όλους)
    5)Με μια καλή δίαιτα βοηθάει στο χάσιμο βάρους και δίνει ψυχολογική υποστήριξη στο γυμναστήριο


    Αρνητικά
    1)Άγχος (μπορεί να κοντρολαριστεί με NOW GABA)
    2)Δεν είναι για ευαίσθητα στομάχια (είναι θέμα συνήθειας)
    3)Αϋπνία σε όσους έχουν ευαισθησία στα stims (μπορεί να κοντρολαριστεί με NOW Melatonin)--->ενταξει πιστευω οτι αν δεν θεσ να χαλασεισ περιττα λεφτα το GABA ειναι αρκετο i think για τ θεμα τ υπνου να σε βοηθησει εκτοσ τν αλλων που βοηθαει οπωσ κ εγραψεσ ο ιδιοσ..4)Υπερένταση (μπορεί να κοντρολαριστεί με NOW GABA)
    5)Το συνηθίζει ο οργανισμός σχετικά σύντομα και χάνετε η αποτελεσματικότητα του (όπως τα pre workout)


    Το χρησιμοποίησα μία φορά αλλά δεν τρελαίνομαι γενικά με τα Thermogenics.

    Βαθμολογία στην κατηγορία του : 8/10
    δλδ αν παρω κ δευτερο κουτι δεν θ με πιασει τ ιδιο με το πρωτο??..οπωσ με τισ φορμουλεσ νιτρικου(π.χ. νο -χπλοντ)..
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 14-06-11 16:34 #119
    Banned
    Εγγραφή
    17-05-2011
    Μηνύματα
    206
    Προεπιλογή
    Directions For OxyELITE Pro: As a dietary supplement, take 1-2 capsules on an empty stomach before breakfast. Take an additional 1 capsule six to eight hours later on an emptystomach, if needed. Due to extreme potency, begin by taking 1 capsule before breakfast and 1 capsule six to eight hours later to assess tolerance. DO NO USE PRODUCT FOR LONGER THAN 8 WEEKS FOLLOWED BY A SUBSEQUENT 4 WEEK BREAK. DO NOT EXCEED 3 CAPSULES IN ANY 24 HOUR PERIOD.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 14-06-11 16:37 #120
    Banned
    Εγγραφή
    17-05-2011
    Μηνύματα
    206
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο amateur666 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δλδ αν παρω κ δευτερο κουτι δεν θ με πιασει τ ιδιο με το πρωτο??..οπωσ με τισ φορμουλεσ νιτρικου(π.χ. νο -χπλοντ)..
    Κάπως έτσι...Τώρα άλλοι παίρνουν συνέχεια pre workout και λένε ότι τους πιάνουν....
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 8 από 19 ΠρώτηΠρώτη ... 67891018 ... ΤελευταίαΤελευταία