Σελίδα 18 από 19 ΠρώτηΠρώτη ... 816171819 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 256 έως 270 από 277
  1. 25-03-13 11:53 #256
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    απολυτος καμια..... τα στιμς δεν δημιουργουν ελειμα απο μονα τους....

    δεν εχει νοημα η χρηση του σε τετοια περιοδο.... εκτος και αν εκανε τιποτα σε IF οπου πιθανοτατα να ειχε ενα μικρο κερδος αλλα οχι τιποτα το ιδιαιτερο...
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-04-13 01:40 #257
    Προεπιλογή
    Εχει γινει πολυ χαλια η φορμουλα ή ειναι η ιδεα μου;;



    Proprietary Blend 160mg *
    Bauhinia Purpurea L. (Leaf And Pod) Extract, Norcoclaurine HCI, Aegeline, Boerhavia Diffusia (Root) Extract, Hemerocallis Fulva (Flower) Heat Concentrated Extract

    Caffeine 135mg *


    * Daily Value not established
    Other Ingredients:
    Modified Food Starch, Gelatin, Vegetable Stearate, Silicon Dioxide, E133, E129, E171


    Τι ειναι ολα αυτα τα φυτα;
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 24-04-13 18:53 #258
    Προεπιλογή
    Μολις παρελαβα 2 κουτια. Οριστε τι γραφει η ετικετα:

    Όνομα: 2013-04-24-222 (800x496).jpg Εμφανίσεις: 1543 Μέγεθος: 208,6 KB

    Γνωριζουμε τι κανει το καθενα απο τα βοτανα και φυτα που εχει μεσα; Πρωτη φορα τα βλεπω ολα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 28-04-13 23:05 #259
    Προεπιλογή
    φίλε deluxe πρώτες εντυπώσεις από την καινούργια formula?
    αξίζει κατά την γνώμη σου?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 28-04-13 23:23 #260

    Εγγραφή
    27-04-2010
    Περ.
    Κυπρος
    Μηνύματα
    367
    Προεπιλογή
    Oxyelite pro new formula vs old formula Εμπιστευομαι πολυ αυτους τους τυπους. Δες το μπορει να σου λυθει η απωρια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 29-04-13 00:25 #261
    Προεπιλογή
    Από ότι κατάλαβα υπάρχει μέγαλη διαφορά στα 2 σκευάσματα.
    Ευχαριστώ Μάριε...
    Δεν ξέρω όμως γιατί ακόμα ψήνομαι να το δοκιμάσω???
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 29-04-13 04:46 #262

    Εγγραφή
    27-04-2010
    Περ.
    Κυπρος
    Μηνύματα
    367
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thanasis100 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από ότι κατάλαβα υπάρχει μέγαλη διαφορά στα 2 σκευάσματα.
    Ευχαριστώ Μάριε...
    Δεν ξέρω όμως γιατί ακόμα ψήνομαι να το δοκιμάσω???
    φιλε παντως εχω καποιο φιλο εδω που σπουδαζω αγγλια , το εχει παρει τωρα για το καλοκαιρι και κακως πηρε την νεα εκδοση καταλαθος γιατι δεν ξερει να αγοραζει online πραγματα, ειναι στην πρωτη εβδομαδα και μου ειπε καμια σχεση με την παλια εκδοση και οτι εχει πεταξει τα λεφτα του. θα το επαιρνα και εγω αλλα τελευταια στιγμη αγορασα το tight xtreme της San στο οποιο ειχα δοκιμασει samples και οντος του βαζω 9/10 (το κανω στακ επισης με lean xtreme DS)! Sorry αν βγηκα εκτος του θεματος!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 30-04-13 02:06 #263
    Προεπιλογή
    Στη μια καψουλα εχω μεινει, γιατι δε γυμναζομαι ακομα, μετα το πασχα θα ξεκινησω κανονικα.. Δε βλεπω τωρα καμια διαφορα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 30-04-13 09:05 #264
    Το avatar του χρήστη ΠανοςΒ

    Εγγραφή
    04-12-2011
    Περ.
    Κορωπι
    Μηνύματα
    1.865
    Προεπιλογή
    Αγόρασα ένα κουτί απο Ελλάδα τον Δεκεμβρη (μαλλον το παλιό ηταν) και δεν μπορεσα να το τελειώσω. Με ενα χαπάκι το πρωί μονο το μεσημερι ήμουν σα να ειχα φαι ξύλο. Και δεν ειμαι και αμάθητος σε στιμς. Πχ. το ANIMAL CUTS που ειναι αρκετά δυνατό δεν με κρασάριζε τόσο πολύ.

    Τα χάρισα στον κουμπάρο μου και αυτός ειναι κατενθουσιασμένος γιατί του κόβουν την πείνα χωρις πολυ πολυ τσιτα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 26-05-13 19:43 #265
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα σε όλους,

    Χθες παρήγγειλα αυτό το προιόν (oxyelite pro) εντυπωσιασμένος απο τα συστατικά του. Το πρόβλημα είναι οτι δεν έχω ξανακάνει χρήση λιποδιαλύτη και φοβάμαι αρκετα με τα sides.
    Απο stims έχω πάρει οτι είχε μέσα το No Explode και 1-2 ήπια νιτρικά που χρησιμοποιούσα κ δεν ειχα πρόβλημα.

    Πριν 2 χρόνια που έκανα καρδιογράφημα ο γιατρός μου είπε οτι είμαι σε καλή κατάσταση αλλά βρήκε οτι έχω φύσημα. Επίσης καπνίζω.

    Θα υπάρξει πιστεύετε κάποιο πρόβλημα με το καρδιαγγειακό ή να μη μασάω και να το πάρω?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 04-07-13 14:12 #266
    Προεπιλογή
    Τα εχτρεμε που έχουν αυτό το προιόν έχουν δύο περιγραφές !

    Διαλέγεις κάποια ?
    Τι γίνετε γιατί δεν έχω καταλάβει ?

    http://www.xtr.gr/thermogenetika/670...USPlabs%29.htm
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 04-07-13 14:20 #267
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο moumia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα εχτρεμε που έχουν αυτό το προιόν έχουν δύο περιγραφές !

    Διαλέγεις κάποια ?
    Τι γίνετε γιατί δεν έχω καταλάβει ?

    http://www.xtr.gr/thermogenetika/670...USPlabs%29.htm
    Λογικά θα πήγαν να προσθέσουν την καινούργια φόρμουλα (αριστερή) και θα ξέχασαν να σβήσουν την παλιά. Πάρε ένα τηλ. να ρωτήσεις....
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 06-07-13 17:30 #268
    Προεπιλογή
    Σωστος πήγα στο μαγαζι και μου ειπε αυτό που λες εσύ...
    Κρίμα πάντως..
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 28-08-13 03:21 #269
    Προεπιλογή
    Για όσους ψάχνουν τον παλιο καλό OxyElite Pro την αμερικάνικη έκδοση με όλα τα καλά συστατικά, μπορείτε να το βρείτε στο eshop μου
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 14-09-13 00:09 #270
    Προεπιλογή
    καλησπερα και συγχαρητηρια σε οσους συντελεσαν στην δημιουργια αυτου του forum.
    διαβαζω εδω και τρεις μερες και ακομα δεν μπορω ν αποστηθισω λογω απειριας με το αθλημα,και βεβαια αυτο δειχνει οτι θα χρειαστω και λιγη βοηθεια.
    για να πω την αληθεια δεν πριμενα οτι για φτιαξεις ενα καλλιγραμο κορμι χρειαζονται τοσες γνωσεις,υπομονη,επιμονη και πανω απ ολα θεληση....
    στο θεμα μου ομως οσο ανα φορα το συγκεκριμενο προοιον.
    {να αναφερω οτι ειμαι 1.76 και 98 κιλα και διανυω το 37 ετος της ηλικιας μου.ποτε δεν ειχα καλλιγραμο κορμι,ουτε ειχα ασχοληθει με γυμναστηρια η γενικοτερα αθληση παρ ολο που το επαγγελμα μου το επιβαλει.το 2010 ειχα καταφερει να κατεβω απο τα 104 κιλα στα 85 μμε πολυ αεροβια ασκηση,εξαντλητικη διαιτα (μεγα λαθος,αλλα δεν ηξξερα) και με δυο κουτια λιποδιαλυτες.στην αρχη πηρα hydroxycut με τους οποιους δεν ειδα διαφορα και μετα πηγα σε BSN και Atrophex απο τους οποιους εμεινα πολυ ευχαριστημενος.να τονισω εδω οτι η μονη δυνατη παρενεργεια που ειχα ηταν οι ζαλαδες,μαλλον λογω εφεδρινης η κατι παραπλησιο.}
    Οσο αναφορα τους OEP και εδω ειμαι πολυ ευχαριστημενος(ευχαριστω το φιλο απο πανω που απο εκει τους αγορασα και οτι μου ειπε ισχυει).
    ξεκινησα για τρεις μερες με 1+1(ενα πρωι πριν παω για δουλεια και ενα τ απογευμα πριν το τρεξιμο).
    τρομερη ενεργεια,πολυ εφιδρωση η οποια ειναι διαρκειας κιολας,δεν νιωθω εντονα το αισθημα της πεινας σχεδον καθολου θα ελεγα.
    πολυ καλο προοιον.
    παρενεργειες δεν εχω παρατηρησει ακομη.
    απο αυριο θα ξεκινησω 2+2 μαζι με περισσοτερη ασκηση.το πρωι ελλειπτικο και το απογευμα τρεξιμο.
    επειδη πηρα 2 κουτακια,να ρωτησω εδω.
    θα πρεπει να κανω αποθεραπεια οταν τελειωσει το πρωτο και μετα να συνεχισω το αλλο???????
    να τονισω οτι ειναι οι παλιοι καλοι OEP.οι αμερικανικοι.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 18 από 19 ΠρώτηΠρώτη ... 816171819 ΤελευταίαΤελευταία