Σελίδα 37 από 38 ΠρώτηΠρώτη ... 2735363738 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 541 έως 555 από 569
  1. 28-11-13 11:20 #541
    Προεπιλογή
    λέει 3 tabs δυο φορές την ημερα. οποτε συνολο 6
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 01-12-13 18:30 #542
    Προεπιλογή
    Ρε παιδιά, μετα απο όσα έχουν γίνει, έχουν ακουστεί και έχουν γραφτεί για τον gaspari, πραγματικά αγοράσετε ακόμα προϊόντα της εταιρίας του;;;
    Για να πω την αλήθεια δεν έχω δοκιμάσει ποτέ τις anavite, αλλα δεν θα το ρίσκαραν μονο και μονο για όσα λεγονται γι αυτόν τον τελευταίο ενάμιση χρόνο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 01-12-13 18:40 #543
    Προεπιλογή
    και εγω δυσταζα να της αγορασω αλλα μετα απο πολυ σκεψη της πηρα γιατι λενε καλα λογια για την anavite
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 10-12-13 18:37 #544
    Προεπιλογή
    ρε παιδια η καινουργια πια ειναι? αυτη?

    Όνομα: 1589_1123.jpg Εμφανίσεις: 572 Μέγεθος: 11,4 KB
    η αυτη?

    Όνομα: Anavite1.jpg Εμφανίσεις: 598 Μέγεθος: 144,2 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 10-12-13 19:05 #545
    Προεπιλογή re
    Η επάνω φίλε!
    Τα χρυσά σλόγκαν των σωστών έλλήνων Bodybuilders:
    - " Όποιος έχει πιό ωραίο σώμα από εμένα, παίρνει αναβολικά και δε θα του σηκώνεται σε 3 χρόνια."
    - " Παίρνεις πρωτείνη? Εχω είμαι φυσικός, ρε φίλε."
    - " Ποιά πόδια ρε φίλε, τί να τα κάνεις τα πόδια..? Παίξε ώμους!"
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 10-12-13 19:56 #546
    Προεπιλογή
    ωραια σε ευχαριστω
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 10-12-13 20:58 #547
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Geotas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε παιδιά, μετα απο όσα έχουν γίνει, έχουν ακουστεί και έχουν γραφτεί για τον gaspari, πραγματικά αγοράσετε ακόμα προϊόντα της εταιρίας του;;;
    Για να πω την αλήθεια δεν έχω δοκιμάσει ποτέ τις anavite, αλλα δεν θα το ρίσκαραν μονο και μονο για όσα λεγονται γι αυτόν τον τελευταίο ενάμιση χρόνο...
    δηλαδη τι εχει ακουστει απο τον gaspary?μονο για τις πρωτεινες του.
    θες superpump?για την εποχη του ηταν απο τα κορυφαια οπως το size on θες anavite?μια απο τις καλυτερες πολυβιταμινες μπροστα της το animal pack για την δικια μου γνωμη δεν πιανει μια το δευτερο.
    aminomax 8000 πανω μου μια χαρα δουλεψανε για την δουλεια που ηθελα.

    μην βιαζεστε να κατακρινετε μια εταιρια επειδη εχει βγαλει ενα με δυο προιοντα μουφεξ να το πω ετσι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 11-12-13 00:36 #548
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dio32 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δηλαδη τι εχει ακουστει απο τον gaspary?μονο για τις πρωτεινες του.
    θες superpump?για την εποχη του ηταν απο τα κορυφαια οπως το size on θες anavite?μια απο τις καλυτερες πολυβιταμινες μπροστα της το animal pack για την δικια μου γνωμη δεν πιανει μια το δευτερο.
    aminomax 8000 πανω μου μια χαρα δουλεψανε για την δουλεια που ηθελα.

    μην βιαζεστε να κατακρινετε μια εταιρια επειδη εχει βγαλει ενα με δυο προιοντα μουφεξ να το πω ετσι.
    Φίλε, αν ψάξεις στο ιντερνετ θα δεις όσα γράφονται για την Gaspari. Θα δεις και πόσες καταδικαστικές αποφάσεις έχει η εταιρία στο εξωτερικό για τα προϊόντα της. Δεν είναι τυχαίο που αλλάζει συνεχώς επωνυμίες στις πρωτεϊνες του γιατί όλες βγαίνουν σκάρτες στους ελέγχους.
    Όσο για τα υπόλοιπα προϊόντα, γιατί να τα πάρω όταν μια εταιρία δεν φημίζεται για τα ποιοτικά της προϊόντα, όταν έχω τόσες άλλες επιλογές;;;
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 11-12-13 00:43 #549
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Geotas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε, αν ψάξεις στο ιντερνετ θα δεις όσα γράφονται για την Gaspari. Θα δεις και πόσες καταδικαστικές αποφάσεις έχει η εταιρία στο εξωτερικό για τα προϊόντα της. Δεν είναι τυχαίο που αλλάζει συνεχώς επωνυμίες στις πρωτεϊνες του γιατί όλες βγαίνουν σκάρτες στους ελέγχους.
    Όσο για τα υπόλοιπα προϊόντα, γιατί να τα πάρω όταν μια εταιρία δεν φημίζεται για τα ποιοτικά της προϊόντα, όταν έχω τόσες άλλες επιλογές;;;
    από τις πιο μισητές μου εταιρίες, είμαι δηλωμένος πολέμιος της. Σκάρτη εταιρία, σκάρτο μάρκετινγκ, μία εταιρία που την έχτισε ουσιαστικά η Liz και τώρα που έφυγε έχει πάρει την κατιούσα...εκκρεμούν ΤΑ μύρια όσα εναντίον της και αν η δικαιοσύνη λειτουργήσει πάει για λουκέτο. Και δεν είναι οι πρωτείνες της μόνο που λέτε, αυτό είναι το λιγότερο. Τι προορομικά/ορμονικά μέσα στα προϊόντα της, τι απαγορευμένα διεγερτικά που δεν αναγράφονταν, τι ΕΤΗ τώρα στο detonate της πόπης το κάγκελο. Βέβαια αν κ πολέμιος, παραμένω αντικειμενικός και η anavite (αν έχει αυτά που αναγράφει) είναι μία από τις καλύτερες πολυβιταμίνες της αγοράς! Φοβερές επιλογές βιταμινών κ μετάλλων + την αγαπημένη β-α.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 11-12-13 13:14 #550
    Προεπιλογή
    Όλες οι εταιρείες βγάζουν καλά και... μούφα προϊόντα. Άλλες λιγότερο και άλλες περισσότερο ίσως, αλλά ΚΑΜΙΑ δεν μπορεί να ισχυριστεί ότι το 100% της γκάμας της είναι καλό και αξίζει.

    Η NOW για παράδειγμα, έχει κατηγορηθεί ότι οι ταμπλέτες της Adam δεν διαλύονται. Η ΟΝ, ότι είχε βρεθεί μεγάλη ποσότητα μολύβδου στην Opti-Men (αν θυμάμαι καλά), κτλ.

    Στην τελική, το θέμα για εμάς είναι από κάθε εταιρεία να ξέρουμε ποια προϊόντα είναι καλά και ποια όχι, και να κινούμαστε αναλόγως.

    Σε ό,τι αφορά το θέμα μας λοιπόν, μπορεί η Gaspari να έχει θέμα με τις πρωτεϊνες της (δεν έχω άποψη, δεν έχω ασχοληθεί ούτε έχω πάρει ποτέ καμμία), αλλά η Anavite είναι όντως καλή. Είναι γνωστό ότι πολλές φορές μαζί με τα ξερά καίγονται και τα χλωρά, αλλά σε αυτή την περίπτωση κάτι τέτοιο είναι άδικο.
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 11-12-13 13:40 #551
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lao Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όλες οι εταιρείες βγάζουν καλά και... μούφα προϊόντα. Άλλες λιγότερο και άλλες περισσότερο ίσως, αλλά ΚΑΜΙΑ δεν μπορεί να ισχυριστεί ότι το 100% της γκάμας της είναι καλό και αξίζει.

    Η NOW για παράδειγμα, έχει κατηγορηθεί ότι οι ταμπλέτες της Adam δεν διαλύονται. Η ΟΝ, ότι είχε βρεθεί μεγάλη ποσότητα μολύβδου στην Opti-Men (αν θυμάμαι καλά), κτλ.

    Στην τελική, το θέμα για εμάς είναι από κάθε εταιρεία να ξέρουμε ποια προϊόντα είναι καλά και ποια όχι, και να κινούμαστε αναλόγως.

    Σε ό,τι αφορά το θέμα μας λοιπόν, μπορεί η Gaspari να έχει θέμα με τις πρωτεϊνες της (δεν έχω άποψη, δεν έχω ασχοληθεί ούτε έχω πάρει ποτέ καμμία), αλλά η Anavite είναι όντως καλή. Είναι γνωστό ότι πολλές φορές μαζί με τα ξερά καίγονται και τα χλωρά, αλλά σε αυτή την περίπτωση κάτι τέτοιο είναι άδικο.
    Για anavite συμφωνώ, αν έλεγα κάτι άλλο θα ήμουν άδικος, είναι πάρα πολύ καλή επιλογή. Όσο γι αυτό είναι η πιο ορθή μέθοδος για να κάνεις τις σωστές επιλογές.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 13-12-13 00:25 #552
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    εμενα παντως μου προκαλει ναυτια/ζαλαδα , αδιαθεσια/αδυναμια , ταση για εμετο...

    και η παλια φορμουλα αλλα και η καινουρια που δοκιμασα πριν μια βδομαδα.. και ουτε καν ολοκληρη δοση , στα 2 καπς...
    Αν δεν κανω λαθος και την παλια φορμουλα και την καινουρια τις ετρεξα παραλληλα με oep..

    Σημερα ελεγα να την δωσω και εκανα μια τελευταια δοκιμη.. 3+3 σε 2 γευματα.. Τσιμπηματα απο αλανινη και κανενα προβλημα..

    Τελικα θα την κρατησω.. το oep ειναι με την 1.3 η εκδοση , αυτο σιγουρα θα το σουταρω..

    *πριν 1.5 χρονο ημουν stim junkie , τωρα χρειαζομαι μιση δοση απο νιτρικα η "λιποδιαλυτη" για να βγαλω σουπερ προπονησεις!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 09-01-14 00:39 #553
    Προεπιλογή
    Ρε παιδες,τι γινεται με την anavite;

    Σε πολλα site (ελληνικα και μη) που πηγα να παραγγειλω και αλλα ελεγε στα συστικα στο site και αλλα στο κουτι.

    Πχ στο site ελεγε για D3 στα 250 Iu ενω το κουτι 1000 IU.

    Το ιδιο με ασβεστιο και φωσφορο. Δεν εχω κανει καποιο λαθος στις ταμπλετες (ολες οι τιμες ητανε με βαση τις 3) .Τι γινεται; την αναβαθμισαν η παιζει τιποτα με τα σιτε;
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 09-01-14 11:33 #554
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Προφανώς δεν έχουν αλλάξει τις ταμπέλες από τη παλαιότερη έκδοση.

    Σύντομα πάντως κυκλοφορεί έκδοση σε σκόνη.
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 09-01-14 14:34 #555
    Προεπιλογή
    hmm Μαλιστα.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 37 από 38 ΠρώτηΠρώτη ... 2735363738 ΤελευταίαΤελευταία