Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 46
  1. 20-06-11 15:32 #31
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aris1988 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε παιδεια θελω ν κανω ενα κυκλο με test booster ετσι για απο περιεργεια να δω αν οντοσ κανει εστω και κατι λιγο σε σχεση με αυτα που υποσχοντε οι ετεριες.
    αλλα σε περιπτωση που δεν δω κανενα αποτελεσμα περα απο τα λεφτα που θα πεταξω τι συνεπειες μπορει να χω στην υγεια μου μπορει με ενα κυκλο να παθω καμια ζημια?και επισης τι παρενεργειες παιζουν?οπως τριχοφυια ακμη κτλ?το ξερω πως εδω αξιολογουμε το προιον απλα σκεφτομουν να παρω το vitrix αλλα μου παν πως ειναι μουφα και ειπα μηπωε αυτο ειναι ποιο λιγο μουφα!
    αυτο ειναι εντελως μουφα.... με το tribulus τα 2 sides που εχω δει σε φορουμ ειναι οτι θα σου ελαφρινει την τσεπη και 2-3 ατομα οπου ειχαν χοντρο θεμα με τα οιστρογονα.... αλλα το πρωτο ειναι το πιο συνηθισμενο....
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 24-10-11 01:27 #32
    Προεπιλογή TESTO-4HD (STACKER)
    Όνομα: 491_0259.jpg Εμφανίσεις: 3433 Μέγεθος: 14,9 KBΌνομα: testo_.jpg Εμφανίσεις: 3587 Μέγεθος: 178,9 KBΌνομα: testo_.jpg Εμφανίσεις: 3587 Μέγεθος: 178,9 KB

    Απλά μαθήματα αντρικής δύναμης σε τρία στάδια:
    1ο στάδιο: Από την 1η ως τη 10η μέρα χρήσης του Testo – 4HD θα νιώθεις τα επίπεδα τεστοστερόνης σου να ανεβαίνουν καθημερινά κι από λίγο. Θα νιώθεις πιο δυνατός, πιο ενεργητικός, πιο ευδιάθετος και αποφασισμένος για όλα.

    2ο στάδιο: Από τη 11η ως την 20η μέρα: Η τεστοστερόνη συνεχίζει να ανεβαίνει καθημερινά.
    Σίγουρα δεν έχεις νιώσει κάτι τέτοιο στο παρελθόν. Το σώμα σου αρχίζει να γεμίζει με σκληρούς και στεγνούς μυς, η δύναμή σου αυξάνει συνεχώς και αρχίζεις να βλέπεις σιγά σιγά τις πρώτες σκληρές φλέβες να διαγράφονται στα χέρια σου. Είσαι σε καλό δρόμο.

    3ο στάδιο: 3η και 4η εβδομάδα: Έχεις ήδη μπει στο νόημα. Αυτό που ζεις δεν μπορεί να είναι αληθινό. Η δύναμή σου έχει φτάσει στα επίπεδα που πάντα ονειρευόσουν. Η φλεβικότητα έχει ξεφύγει από κάθε όριο κι αυτό το πράγμα δείχνει να μην έχει σταματημό. Το σώμα σου μοιάζει με ένα πύργο που δεν μπορεί να πέσει με τίποτα. Δεν νιώθεις κούραση, δεν νιώθεις πίεση. Το μόνο που νιώθεις είναι τους μυς σου να γεμίζουν τα ίδια ρούχα στα οποία πριν ένα μήνα έπλεες.


    Αυτό κάνει το STACKER 2 TESTO-4HD, για αυτό είναι τόσο δημοφιλές στην Αμερική.


    Συσκευασία: 120 caps
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 24-10-11 01:30 #33
    Προεπιλογή
    παιδια εχει κανεις ιδεα για το προιον αυτο?εδω διαβαζω οτι κανει πραματα και θαυματα
    παρακαλω οποιος το εχει δοκιμασει να πει καποια γνωμη,γιατι απ οτι λεει πρεπει να ειναι απιστευτο
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 24-10-11 01:43 #34
    Προεπιλογή
    Πιο μουφα πραμα δε εχω δει στη ζωη μου. Μερικες εταιριες πραγματικα κοροϊδευουν τον κοσμο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 24-10-11 01:55 #35
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    κανουμε και κανα search πρωτα...

    η γνωμη μου για το προιον ειναι μερικα ποστ πιο πισω....
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 24-10-11 01:56 #36
    Προεπιλογή
    Υπάρχει ήδη εδώ http://forum.bodybuilding.gr/showthr...hlight=STACKER
    αλλά πέρα απο αυτό, και μόνο από την διαφήμιση απο εμένα τρώει άκυρο!! Δεν μπορώ όταν προσβάλλουν τη νοημοσύνη μου, κάτι παθαίνω!

    Με πρόλαβες DEVIL!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 24-10-11 03:15 #37
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Asiatis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα ηθελα να κανω εναν κυκλο και θα κανω και εξετασεις μετα δω τι γινετε.
    αδερφε βγαινω λιγο εκτος θεματος,αλλα μηπως ξερεις περιπου ποσο θα κοστισει για εξετασεις των επιπεδων τεστοστερονης?
    ειμαι 21 χρονων και ρωταω γιατι δε μου τρεχουν και απ τα πατζακια τα λεφτα
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 16-08-12 15:48 #38
    Προεπιλογή
    Το συγκεκριμένο εκρηκτικό προιόν το έχω δοκιμάσει!ειδικά μετά την 4η εβδομάδα δε μπορούσα να μαζέψω τη δύναμη μου.κιλά απίστευτα.δύναμη αφάνταστη!Πέρα από την πλάκα μεγαλύτερη μαλ...α δεν υπάρχει!!!
    Πάντως έχει πολύ σούπερ διαφήμιση!!!τα σπάνε οι ανθρωποι που έχουν στο μαρκετινγκ
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 31-08-15 15:01 #39
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    ....αυτό είναι που βραβεύτηκε?
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 01-09-15 12:17 #40
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nive Εμφάνιση μηνυμάτων
    ....αυτό είναι που βραβεύτηκε?
    Ναι βραβεύτηκε από Ευρωπαϊκό εισαγωγέα σε διαγωνισμούς αντίστοιχους με το γνωστό αμερικάνικο σάϊτ. Εντάξει η διαφήμιση είναι τραβηγμένη απ τα μαλλιά, εγώ μόνο στην πλάκα την έχω πάρει γιατί ποτέ δεν κοιτάω διαφημίσεις...πας στην ετικέτα αμέσως κ άμα σου αρέσει το παίρνεις. Σιγά μην διαβάζω τις διαφημίσεις για να πάρω συμπλήρωμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 02-09-15 13:23 #41
    Προεπιλογή
    Τα προηγούμενα χρόνια πολλές εταιρίες χρησιμοποιούσαν υπερβολές στα κείμενα παρουσίασης των προϊόντων τους. Κάποιες φορές μάλιστα υποχρέωναν τους αντιπροσώπους τους να ακολουθούν αυτόν τον τρόπο marketing με ανάλογα κείμενα.

    Πιστεύουμε πως αυτός ο τρόπος είναι λάθος και χαιρόμαστε που περισσότερες εταιρίες αλλάζουν σταδιακά τα κείμενα τους.

    Η STACKER είναι μία από αυτές και το νέο κείμενο του Testo 4HD είναι εντελώς διαφορετικό (Testo 4HD). Σταδιακά θα αλλαχθούν και τα κείμενα στα υπόλοιπα προϊόντα. Πάνω στην ουσία του θέματος, όπως ανέφερε και ο Sobral παραπάνω, σημασία έχουν κυρίως τα συστατικά και κατά πόσο ταιριάζουν στον καθένα μας.

    Σας παρουσιάζουμε το νέο πινακάκι συστατικών.

    Όνομα: Testo-4HD-Sup.-Facts.jpg Εμφανίσεις: 2326 Μέγεθος: 160,5 KB

    Το Testo 4HD είναι από τα πιο δημοφιλή προϊόντα του e-shop σε αυτή την κατηγορία. Προφανώς δουλεύει καλά αλλιώς κάποιος δεν θα το ξανάπαιρνε. Ταο βραβείο που αναφέρθηκε παραπάνω το πήρε στη FIBO 2015. Παρακάτω θα δείτε και το αυτοκόλλητο που είναι στη συσκευασία.

    Όνομα: FullSizeRender(4).jpg Εμφανίσεις: 2358 Μέγεθος: 46,5 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 03-10-15 00:31 #42
    Προεπιλογή
    Mετα απο χρηση ενος μηνος κ προσπαθωντας να διαχωρισω τα αποτελεσματα του απο αλλα συμπληρωματα (κρεατινη,βιταμινες,πρωτεινη) κατεληξα στο συμπερασμα οτι ''κατι κανει''.
    Καμια σχεση βεβαια με την γελοια αρχικη του διαφημιση αλλα οταν ξερεις μεχρι τι μπορει να προσδοκας απο ενα τετοιο προιον μενεις ευχαριστημενος ,τουλαχιστον για μενα ,για ποιο μικρες ηλικιες δεν ξερω. Εαν περιμενεις θαυματα θα απογοητευτεις.
    Παντως εχω παρατηρησει οτι δυο φορες που εχω δοκιμασει σκετο tribulus διαφορετικων εταιρειων δεν ειδα καμια διαφορα οσο κ αν προσπαθουσα να πεισω τον εαυτο μου για το αντιθετο. Φαινεται οτι τα blend λειτουργουν καλυτερα.
    Κ επ ευκαιρια συγκρινοντας το με τοΌνομα: 11224_0901.jpg Εμφανίσεις: 2102 Μέγεθος: 19,8 KB που μου συνεστησε ο φιλος Beef πριν μηνες ,θυμαμαι οτι αυτο σαν να εδινε περισσοτερο ενεργεια στην προπονηση ενω το 4HD σαν να ειχε πιο ''ειδικα'' αποτελεσματα , κ ας εχουν κ τα δυο στοχο την αυξηση της ενδογενους τεστοστερονης με τα ιδια οποια αποτελεσματα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 03-10-15 11:37 #43
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Χρηστο το test freak ειναι οντως καλο!!!
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 05-07-16 15:28 #44
    Προεπιλογή
    Τελείωσα δυο κουτιά συνεχόμενα πριν δυο βδομάδες με 6 κάψουλες τη μέρα. Ξεκόλλησα σε δύναμη και όγκο όποτε λέω να το ξαναπάρω απο απο Οκτώβρη αυτή τη φορα βάζοντας και d-aspartic που απ'οσο ξέρω συνδυάζεται.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 06-07-16 16:28 #45
    Προεπιλογή
    Eγω το δοκιμασα και μου δουλεψε καλα. Ειχα λιγο κολλησει στα κιλα και μπορω να πω ότι μου εδωσε το κατι παραπανω σε δυναμη. 6 καψουλακια τη μερα το επερνα. Σιγουρα καποια στιγμη θα το ξαναπαρω !!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία