Σελίδα 9 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 789
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 121 έως 122 από 122
  1. 11-09-10 22:52 #121
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ledis Εμφάνιση μηνυμάτων
    μανο απο οσο καταλαβα εισαι απο τα παιδακια που επειδη την ειδαν φουσκωτοι νομιζουν πως εγιναν και δαρτες και στη πρωτη στραβη αρχιζουν τα κλισε του τυπου <<ενταξει ρε φιλε δεν εγινε και τιποτα,δεν ειναι αναγκη να τσακωθουμε κιολας >>και τετοια η σπανιοτερα ειδικα μπροστα σε γκομενα η παιδια ηλικιας 15-18 μπαινουν σε καυγα για να το παιξουν ιστορια και συνηθως τρωνε μαπες.
    τελοσπαντων εχεις προσβαλει αρκετο κοσμο και οτι και να σου γραψω απο οσο καταλαβα δεν αξιζει γιατι δεν εχεις το μυαλο να τα επεξεργαστεις








    ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΣ ΤΟ ΔΟΥΝ ΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ
    ΣΕ ΕΝΑ ΣΟΒΑΡΟ ΦΟΡΟΥΜ ΒΡΙΣΙΕΣ ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ...


    και επειδη η ψυχολογια τυχαινει να ειναι και το αντικειμενο σπουδων μου για κανε μας μια αναλυση ρε ειδικε και σε αυτο γιατι εχω ορεξη να γελασω βραδυτικα
    ελα πες μου για τη ψυχοσυνθεση βιαιων ατομων εξηγησε τα εσυ που τα ξερεις (και) αυτα να σε δουμε...
    ελα να τα πουμε απο κοντα αφου το πιστευεις αυτο.Οσο γιαυτα που λες οτι προσβαλω κτλ για να μην μου λενε τα παιδια τιποτα του φορουμ μαλλον δεν το κατεχεις το αντικειμενο που σπουδαζεις αδερφε.Η μαλλον εισαι τοσο κομπλεξακι που σαβατο βραδυ ειπες να βγαλεις τα αποθημενα σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-09-10 22:57 #122
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    νομίζω ότι το θέμα έχει εξαντληθεί!!

    τα είπαμε όλα!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 9 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 789