Σελίδα 3 από 9 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 122
  1. 09-09-10 15:05 #31
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TEFAAtzis Εμφάνιση μηνυμάτων
    επειδη εκανα πολυ πιο παλια tae kwon do και επειδη εχω και φιλους απο την σχολη που κανουν διαφορες πολεμικες τεχνες με την σειρα μου θα ταχθω υπερ της τεχνικης.Ενταξει ο Διονυσης εχει ενα δικιο για αυτο που λεει για την ξυλοχωριτικοτητα αλλα αμα ο αλλος ξερει να δερνει εχει δλδ τεχνικη και ξερει πως θα σε βαρεσει και που τοτε και 45 κιλα να ειναι μπορει να σου κανει μεγαλη ζημια ειλικρινα!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-09-10 15:06 #32
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    όσα και να ξέρεις, όσες πολεμικές τέχνες και να ξέρεις, άμα δεν το λέει η καρδία σου θα τις τρως και θα σε κάνουν συνέχεια ασήκωτο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 09-09-10 15:11 #33
    Το avatar του χρήστη hunteranimator

    Εγγραφή
    04-05-2010
    Περ.
    σαλαμινα
    Μηνύματα
    342
    Προεπιλογή
    Φιλε Qlim4X καλο θα ητανε καλο θα ητανε να διαβασεις απο την αρχη ολα τα post,γιατι λες πραγματα που δεν στεκουνε με την ΚΑΜΙΑ!
    Προτηνεις να κανει μια κοπελιτσα[45-50 κιλα] taekwondo χαχα το 95% των κινησεων ειναι με ποδια τι θα κανει δηλαδη αμα φοραει τζιν?η φοραει τακουνια?η αμα ειναι μεσα σε κλειστο χωρο?π.χ. club,ανσασερ,διαδρομο.Μετα λες να κανει kick box,με ποια προοπτικη?Θα χαλασει τα καλαμια της[εμφανισιακα].Εγω ειμαι 93 κιλα 1,77 υψος 18% λιπος εαν ερθει σε εμενα μια κοπελιτσα να μου κανει kick box 10 θα φαω 1-2 θα φαει στο υπογαστριο και στο σαγονι απο εμενα τελιωσε η κοπελα,εδω στο Κ1 λυποθυμανε μουλαρια απο τετια κτυπηματα.Να σου πω και το αλλο ποσα μπουνιδια θελει ενα γομαρι απο μια κοπελα 45 κιλων για να πεσει κατο?και αν τα χωσει αυτος τοση ωρα τι θα κανει?Τελος της λες να κανει καπουερα για ποιο λογο θα εχει βγει με τακουνι και φουστα και θα κανει κολοτουμπες η στριφογυριστες κλωτσιες?που δεν παιζει μεσα σε ενα χρονο να μην παθει και κανεναν τραυματισμο στην προπονηση.Φαντασου μια γκομενα να κανει καπουερα θα φαει καμια ντουμπα και θα γελαει και το ποικιλομορφο ποικιλόμορφο εριφιον,ασε που και εκει θελει κιλα.Να ξερεις πως γενικα ενα γομαρι δεν πεφτει και πολυ ευκολα.
    Το καλητερο ειναι να κανει βαροι η να κανει κραβ μαγκα www.kravmaga.gr οπως ειπε και ο φιλος ledis η F.C.S. που ειναι παραπλησια.
    ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΤΥΧΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ...
    ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ...
    Η ΛΙΓΟΤΕΡΗ ΤΥΧΕΡΗ...
    ΠΑΘΑΙΝΩ...ΜΕΤΑ ΑΚΟΥΩ...ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ...
    ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ...
    ...ΠΑΘΑΙΝΩ...ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΙ ΑΚΟΥΩ...ΔΕΝ ΜΑΘΑΙΝΩ...ΑΥΤΗ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 09-09-10 15:12 #34
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    όσα και να ξέρεις, όσες πολεμικές τέχνες και να ξέρεις, άμα δεν το λέει η καρδία σου θα τις τρως και θα σε κάνουν συνέχεια ασήκωτο!
    και η καρδια σου να το λεει,αμα δεν ξερεις που πανε τα 4 και βαρας αερα κοπανιστο οπως οι περισσοτεροι θα τις φας και θα του πεις και ευχαριστω του αλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-09-10 15:27 #35
    Το avatar του χρήστη eri_87

    Εγγραφή
    23-02-2010
    Περ.
    Άρτα/Καλλιθ
    Μηνύματα
    1.624
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TEFAAtzis Εμφάνιση μηνυμάτων
    επειδη εκανα πολυ πιο παλια tae kwon do και επειδη εχω και φιλους απο την σχολη που κανουν διαφορες πολεμικες τεχνες με την σειρα μου θα ταχθω υπερ της τεχνικης.Ενταξει ο Διονυσης εχει ενα δικιο για αυτο που λεει για την ξυλοχωριτικοτητα αλλα αμα ο αλλος ξερει να δερνει εχει δλδ τεχνικη και ξερει πως θα σε βαρεσει και που τοτε και 45 κιλα να ειναι μπορει να σου κανει μεγαλη ζημια ειλικρινα!!!
    Συμφωνώ! Μερικά χτυπήματα είναι μπαμ και κάτω....

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    όσα και να ξέρεις, όσες πολεμικές τέχνες και να ξέρεις, άμα δεν το λέει η καρδία σου θα τις τρως και θα σε κάνουν συνέχεια ασήκωτο!
    It is a shame to grow old without ever seeing the STRENGTH and BEAUTY body is capable...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 09-09-10 15:49 #36
    Το avatar του χρήστη No Cash

    Εγγραφή
    30-12-2008
    Περ.
    Athena
    Μηνύματα
    610
    Προεπιλογή
    συμφωνω με την πλειοψηφια... φυσικα και παιζει ΤΡΕΛΟ ρολο το βαρος!


    για να φτασει σε σημειο να σε "εχει" κοπελα 30 κιλων λιγοτερων απο εσενα... πρεπει να εχει κανει πρωταθλητισμο μποοοοολικα χρονια...

    και παλι επειδη αναφερθηκε το kick boxing... ο δρομος δεν ειναι ring με κανονες και τα λοιπα.... αν τν κοπελιτσα των 45 κιλων.. την αρπαξει η πεσει πανω της ενας των 85..... τι θα κανει? low kicks?


    τρανη αποδειξη.. οτι SIZE DOES MATTER....!!! o sapp που σε Κ1... παρολο που ηταν παντελως ασχετως απο τεχνικη καταρτιση... ξυλοφορτωσε μια φορα τον Hoost... πρωταθλητη πολλες φορες στα Κ1.... τον στριμωξε.. του περασε καμποσες "καλες".. και παρτον κατω... και δεν εκανε "καλα" μονο τον hoost...

    αργοτερα που τον "μαθαν" ομως και κρατουσαν αποσταση.. οκ τον σακατεψαν...


    και ολα αυτα σε συνθηκες αγωνα με ορους Κ1... που δεν μπορεις να αγκαλιαζεις τον αντιπαλο..
    stealin dealin killin
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 09-09-10 15:52 #37
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    και η καρδια σου να το λεει,αμα δεν ξερεις που πανε τα 4 και βαρας αερα κοπανιστο οπως οι περισσοτεροι θα τις φας και θα του πεις και ευχαριστω του αλλου
    καλα αλλα λογια να αγαπιωμαστε!!

    αυτο ειπα εγω???

    απλα και να ξερεις κατι θελει να εχεις και καρδια!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 09-09-10 15:54 #38
    Το avatar του χρήστη hunteranimator

    Εγγραφή
    04-05-2010
    Περ.
    σαλαμινα
    Μηνύματα
    342
    Προεπιλογή
    αν τν κοπελιτσα των 45 κιλων.. την αρπαξει η πεσει πανω της ενας των 85..... τι θα κανει? low kicks? xaxaxa:rolf
    ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΤΥΧΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ...
    ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ...
    Η ΛΙΓΟΤΕΡΗ ΤΥΧΕΡΗ...
    ΠΑΘΑΙΝΩ...ΜΕΤΑ ΑΚΟΥΩ...ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ...
    ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ...
    ...ΠΑΘΑΙΝΩ...ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΙ ΑΚΟΥΩ...ΔΕΝ ΜΑΘΑΙΝΩ...ΑΥΤΗ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 09-09-10 16:08 #39
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλα αλλα λογια να αγαπιωμαστε!!

    αυτο ειπα εγω???

    απλα και να ξερεις κατι θελει να εχεις και καρδια!!
    δε το ειπα για σενα...κουλαρε...λεω περαν της καρδιας θελει και περισσοτερο τεχνικη...αυτο
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 09-09-10 16:10 #40
    Προεπιλογή
    θα σου προτεινα κατι που δεν ειναι πολυ διαδεδομενο γιατι ολοι κοιταζουν πως να πλακωθουν στις μπουνιες κατ'ευθειαν κ δεν εννοω τα παιδια εδω μεσα αλλα μιλαω γενικα.σου προτεινω το αικιντο,εκανα προσφατα γυρω στον ενα μηνα αλλα λογο οικονομικων το σταματησα,ειναι κ 60ευρω τον μηνα βλεπεις.η σχολη ειχε καμποσα κοριτσακια!!σε πληροφορω οτι αυτη η τεχνη γιατι δεν προκειται για πολεμικη...λειτουργει με την δυναμη του αλλου.δλδ οσο γρηγορα κ νευρικα κ δυνατα σου ερθει ο αλλος....τοσο πιο ευκολα θα τον πεταξεις κατω κ θα τον κανεις να σε παρακαλαει να τον αφησεις,βεβαια στην κριση σου ειναι αν θες να του εξαρθρωσεις το χερι σε δυο σημεια.το αικιντο ειναι με λαβες κ εξαρθρωσεις,παρα πολυ καλο...απλα θελει υπομονη μεχρι να το μαθεις αφου αν σκεφτεις οτι στα δυο χρονια προπονησης...θεωρησε αρχαριος!!!!!!!!!!!!!
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 09-09-10 16:42 #41
    Προεπιλογή
    δεν συμφωνω.. αν εχει τα κοτσια και την ταχτικη δεν εχουν σημασια τα κιλα... μην τρελαθουμε... κοπελια μαθε κατι και μην φοβασαι τιποτα....
    Τράβα Γερά, Σήκω Ψηλά...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 09-09-10 16:44 #42
    Προεπιλογή
    συμφωνω Ηλια μαζι σου...
    Τράβα Γερά, Σήκω Ψηλά...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 09-09-10 17:34 #43
    Προεπιλογή
    1.60m είμαι. όσα κιλά και αν πάρω δεν θα κάνει και μεγάλη διαφορά, τι 45 τι50. πολλές φορές δουλεύω βράδυ και σχολάω αργά. αδελφό, ξάδερφο, μπαμπά, γκόμενο δεν έχω. πρέπει να προσέχω εγώ τον εαυτό μου. όσον αφορά τώρα ο paulakos που είχε απορία αμα μου έχει τύχη κάτι ναι μου έτυχε και δεν θέλω να μου ξανατύχει. Είμαι πολύ προσεχτική απλά αυτό πολλές φορές δεν φτάνει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 09-09-10 17:40 #44
    Banned
    Εγγραφή
    22-11-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.896
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο liza.k Εμφάνιση μηνυμάτων
    αδελφό, ξάδερφο, μπαμπά, γκόμενο δεν έχω.

    Λοιπαμε

    Πηγενε γραψου τοτε σε μια σχολη kickbox και ξεκηνα.μην ακους για τραυματισμους στα καλαμια κτλ ΠΑΝΤΑ θα παιζεις με προστατευτικα.

    Αν σου ειναι ευκολο να μας πεις και σε πια περιοχη εισαι για να σου βρουμε ενα αξιολογο γυμναστηριο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 09-09-10 17:53 #45
    Προεπιλογή
    http://www.youtube.com/watch?v=wMaN0...eature=related

    http://www.youtube.com/watch?v=Dfy-v...eature=related

    http://www.youtube.com/watch?v=HcyRP...eature=related

    δεστα για να παρεις μια ιδεα απο κραβ μαγκα


    hunteranimator εχω δει τα βιντεακια που εβαλες σε αλλο θεμα για το fcs και οντως ειναι παραπλησιο ,πολυ πρακτικο αν και δυστυχως δεν εχω δει καποια σχολη που να το διδασκει
    δυστυχως σημερα που μετραει να εισαι μουρη και να το παιζεις ιστορια πουλανε αλλες πολεμικες τεχνες στην Ελλαδα που η πρακτικη τους εφαρμογη ειναι πολυ μικρη σε πραγματικες συνθηκες
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ledis : 09-09-10 στις 17:59
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 9 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία