Σελίδα 1 από 7 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 96
  1. 13-09-10 20:55 #1
    Προεπιλογή Ασκηση 21 για δικεφαλα, απλα φοβερη!!!
    λοιπον σημερα για πρωτη φορα ειπα να δοκιμασω και εγω την ασκηση 21 με μπαρα για τα δικεφαλα!! η αισθηση ηταν φοβερη!! ειχα και βοηθο απο διπλα να με βοηθαει οταν θα κολουσα,κυριως στο τελευταιο σετ οπου ανεβασα κιλα αρχιζα να ζοριζομαι φοβερα στις τελευταιες επαναληψεις!! οταν εκανα και τα τρια σετ μαζι δεν μπορουσα να σηκωσω και να κουνησω τα χερια μου!! ηταν απιστευτα πιασμενοι και οι πηχεις και πιο πολυ τα δικεφαλα!!

    παιδια ειναι φοβερη ασκηση!! ομως απο οτι ακουσα την κανεις για 1 μηνα ,4 προπονησεις δλδ ,1 μηνα ξεκουραζεσαι και μετα παλι!! μηνα παρα μηνα παει!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-09-10 21:11 #2
    Το avatar του χρήστη Mitsen

    Εγγραφή
    02-04-2010
    Περ.
    Piraeus
    Μηνύματα
    2.293
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Τ.Ε.Φ.Α.Α Εμφάνιση μηνυμάτων
    λοιπον σημερα για πρωτη φορα ειπα να δοκιμασω και εγω την ασκηση 21 με μπαρα για τα δικεφαλα!! η αισθηση ηταν φοβερη!! ειχα και βοηθο απο διπλα να με βοηθαει οταν θα κολουσα,κυριως στο τελευταιο σετ οπου ανεβασα κιλα αρχιζα να ζοριζομαι φοβερα στις τελευταιες επαναληψεις!! οταν εκανα και τα τρια σετ μαζι δεν μπορουσα να σηκωσω και να κουνησω τα χερια μου!! ηταν απιστευτα πιασμενοι και οι πηχεις και πιο πολυ τα δικεφαλα!!

    παιδια ειναι φοβερη ασκηση!! ομως απο οτι ακουσα την κανεις για 1 μηνα ,4 προπονησεις δλδ ,1 μηνα ξεκουραζεσαι και μετα παλι!! μηνα παρα μηνα παει!!!
    Παμπάλαια ασκηση
    Εγώ την κάνω οποτε έχω δικέφαλα. Πρώτη φορα το ακούω αυτό..

    Γιατί όμως??
    Where the mind goes, the body follows...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-09-10 21:23 #3
    Προεπιλογή
    και εγω την εκανα για αρκετο καιρο
    και οντως στην αρχη ειχε τρομερα πρηξιματα στα χερια
    αλλα οσο περνουσε ο καιρος επεφταν αυτα

    ισως για αυτο να λεει μηνα παρα μηνα
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-09-10 22:07 #4
    Προεπιλογή
    βασικα ψιλοκαψιμο την θεωρω αυτην την ασκηση....αισθανεσαι το γαλακτικο οξυ μεχρι το κεφαλι!!!
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-09-10 22:12 #5
    Προεπιλογή
    ε ας μας πει κάποιος και μας που δεν ξέρουμε τι είναι αυτή η άσκηση που καίει τόσο πολύ τους δικέφαλους!!
    ARNOLD is numero uno
    Απάντηση με παράθεση
     

  6.  

  7. 13-09-10 22:28 #7
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο malmsteen1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ε ας μας πει κάποιος και μας που δεν ξέρουμε τι είναι αυτή η άσκηση που καίει τόσο πολύ τους δικέφαλους!!
    [YOUTUBE="CjBfKKRW5nE"]CjBfKKRW5nE[/YOUTUBE]

    την πρωτη φορα αρχηγε μην βαλεις πολλα κιλαα γιατι αντι να τα καψεις θα τα κοψεις τα δικεφαλα
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 14-09-10 21:57 #8
    Προεπιλογή
    οκ. κατανοητό! ευχαριστώ για τα βίντεο. φαίνεται πολύ επίπονο...
    ARNOLD is numero uno
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 15-09-10 21:23 #9
    Προεπιλογή
    ειναι φοβερη !! ειδικα αμα στο τελευταιο σετ βαλεις κιλα να ζοριζεσαι ,μετα δεν μπορεις να κουνησεις τα χερια σου για κανα 2 λεπτο!! απλα αυτη την ασκηση την κανεις μηνα παρα μηνα γτ καιει πολυ το μυ και αμα τη χρησημοποιεις συνεχεια μετα απο ενα σημειο θα σου κανει κακο!!! ασε που επειδη ειναι τοσο επιπονη ασκηση μπορει να τραυματιστεις αμα την κανεις συνεχεια!!! βασικα αυτη η ασκηση ειναι για αυτους που κανουν πολλα χρονια ββ ,για ανωτερο επιπεδα δλδ!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 22-09-10 00:19 #10
    Post
    αυτη η ασκηση δεν λεγεται στραβομπαρα εγω ετσι την ξερω???????
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 22-09-10 12:41 #11
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.614
    Προεπιλογή
    Οχι,δεν λεγεται έτσι γιατι δεν ειναι απαραιτητο ότι θα την κανεις με στραβομπαρα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 22-09-10 16:27 #12
    Το avatar του χρήστη geo28

    Εγγραφή
    27-11-2009
    Περ.
    zanarkand ruins
    Μηνύματα
    1.095
    Thumbs down
    απ τις πιο λαλακιες ασκησεις...δλδ για να καταλαβω θα κανεις 21 ρεπς για μια ασκηση θα πρηστουν λιγο τα χερια για κανα 3λεπτο και μετα τι?θα μεγαλωσουν?ηθελα να ξερω γιατι κανετε αυτες τις ηλιθιες ποζεροασκησεις επινοημενες απ ολους τους roided up bbers οι οποιοι οτι και να κανουν θα δουλεψει πανω τους..παιξτε βαρια σε βασικες ασκησεις και βαλτε και 2 απομονωσης το πολυ για δικεφαλους και μια χαρα μεγαλωνουν τα χερια..ηθελα να ξερω ποισς ειπε οτι τα χερια μεγαλωνουν μ αυτο το πραμα,,χιλιες φορες θα μεγαλωσουν αν κανεις καλο παγκο πΑρα μ αυτο...
    "A lie gets halfway around the world before the truth has a chance to get its pants on."
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 22-09-10 16:34 #13
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    ποσα cm ειναι τα χερια σου ?^^

    εγω πιστευω ειναι κ γαμω τις ασκησεις για να τελειωνεις μια προπονηση δικεφαλων .
    κ για να μεγαλωσουν τα χερια θελουν ασκησεις απομωνωσεις - δεν φτανουν οι βασικες μονο ..παγκος κτλ
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 22-09-10 16:37 #14
    Banned
    Εγγραφή
    22-11-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.896
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    ποσα cm ειναι τα χερια σου ?^^

    εγω πιστευω ειναι κ γαμω τις ασκησεις για να τελειωνεις μια προπονηση δικεφαλων .
    κ για να μεγαλωσουν τα χερια θελουν ασκησεις απομωνωσεις - δεν φτανουν οι βασικες μονο ..παγκος κτλ
    +1
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 22-09-10 16:38 #15
    Το avatar του χρήστη geo28

    Εγγραφή
    27-11-2009
    Περ.
    zanarkand ruins
    Μηνύματα
    1.095
    Προεπιλογή
    ναι ωραια τα χερια μ ειναι 40 εκατ. αυτη τη στιγμη και κανω ενα χρονο και κατι καθαρα γυμναστικη...λιγο ειναι?δε νομιζωδεν ειπα μονο βασικες αλλα καμια δυο απομονωσης...αν νομιζεις οτι πρεπει να πρηστεις εκεινη τη στιγμη για να μεγαλωσεις λαθος κανεις...
    "A lie gets halfway around the world before the truth has a chance to get its pants on."
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 7 123 ... ΤελευταίαΤελευταία