Σελίδα 2 από 20 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 295
  1. 21-09-10 19:50 #16
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.810
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vAnY Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειμαι κι εγω πολυ επιφυλακτικη σ αυτα....δεν τα πολυπιστευω...

    εγω να δείς βάνυ πόσο επιφυλακτικός ήμουν , αφού όταν μου το έδειξε ελεγα ποιός ξέρει τι χαζομάρα θα είναι όπως αυτα που βγαίνουν κατα καιρούς για διάφορες περιπτώσεις και υπόσχονται θαύματα , αλλα όταν το είδα στην πράξη με άμεσα αποτελέσματα δεν είχα λόγο να αμφιβάλω

    και αν κάποιος δεί στο νετ το τι είναι και πώς δουλεύει θα καταλάβει , γιατι είναι αποτέλεσμα έρευνας και όχι απλα μια προσωπική άποψη κάποιου .

    δεν μιλάμε για κάτι που σε κάνει σούπερμαν αλλα για κάτι που εμφανώς έχει ευεργετικές ιδιότητες ώστε να αποδίδει το σώμα στίς δυνατότητές του και τίποτε περισσότερο , εγω δεν διάβασα στο νετ εκτός απο κάτι γενικά , αλλα αυτα που λέω τα είδα στην πράξη , αλλιώς και να τα διάβαζα δεν μου λέει κάτι αν δεν τα δω στην πράξη
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 21-09-10 20:38 #17
    Το avatar του χρήστη Titanium

    Εγγραφή
    01-06-2010
    Περ.
    Volos
    Μηνύματα
    4.074
    Προεπιλογή
    Αυτο το φορανε συνεχια????δεν παθενει τιποτα απο νερα,δεν σκουριαζει η δεν χανει τις ιδιοτιτες του????Τι λες εσυ Ηλια που το εχεις κανει και τεστ ντραιβ???
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 21-09-10 23:43 #18
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.810
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Titanium Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο το φορανε συνεχια????δεν παθενει τιποτα απο νερα,δεν σκουριαζει η δεν χανει τις ιδιοτιτες του????Τι λες εσυ Ηλια που το εχεις κανει και τεστ ντραιβ???

    είναι εφ όρου ζωής δεν χάνει τις ιδιότητές του απλα μπορεί να χαλάσει το κούμπωμα η να κοπεί σε σκληρή μεταχείρηση , γιατι είναι δερμάτινο , σε σιλικόνη , η κρεμασμένο στο λαιμό , εγω αυτό που εχω το φορούσα και στη θάλασσα και στην προπόνηση άλλα δεν βλέπω σημάδια φθοράς καθόλου .

    άλλωστε και να φθαρεί την δουλεια την κάνει το έλασμα που περικλείετε εσωτερικα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 30-11-10 11:25 #19
    Προεπιλογή
    θελω και εγω ηλια απο to ampli5 το ελληνικο σιτε καλα ειναι?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη je666 : 30-11-10 στις 11:28
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 04-12-10 17:50 #20
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.810
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο je666 Εμφάνιση μηνυμάτων
    θελω και εγω ηλια απο to ampli5 το ελληνικο σιτε καλα ειναι?

    μια χαρά είναι το ίδιο πράγμα είναι με το αμερικάνικο , μακάρι να συγκεντρώσουμε στοιχεία και να μπορέσουμε αν υπάρχει δυνατότητα προώθησης μέσω του ε-σοπ τού φόρουμ
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 07-12-10 18:38 #21
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.810
    Προεπιλογή
    σήμερα έμαθα πως έδειξαν και στην τηλεόραση το αμπλι5 και μάλιστα ο λιάγκας έβγαλε το παουερ μπάλανς που φορούσε και φοράει τώρα το βραχιόλι αμπλι5

    επίσης πρίν λίγο μιλούσα με τον μανώλη τον τζινίδη στο τηλέφωνο που και αυτός φορούσε το παουερ μπαλανς και το πέταξε, λέει καμία σχέση το ένα με το άλλο , απίστευτη διαφορά .δεν χρειάστηκα λέει ηλία πολύ για να πειστω οτι είναι πολύ καλλύτερο
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 07-12-10 18:49 #22
    Το avatar του χρήστη ovelix

    Εγγραφή
    21-10-2008
    Περ.
    χαλκιδα
    Μηνύματα
    370
    Προεπιλογή
    παιζει μεσο του φορουμ να πετυχουμε καλυτερη τιμη ?
    Καλυτερα Τρεις Μερες λυκος παρα...μια ζωη προβατο
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 07-12-10 19:08 #23
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.810
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ovelix Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιζει μεσο του φορουμ να πετυχουμε καλυτερη τιμη ?

    αυτο δεν το γνωρίζω αυτός που είναι αντιπρόσωπος είναι ακόμη αθήνα και έχει κάτι παρουσιάσεις στην τηλεόραση που αν μάθω ημέρα και ώρα και σε πιο κανάλι θα το αναφέρω στο φόρουμ
    όταν τα πούμε απο κοντα θα ρωτήσω μήπως υπάρχει δυνατότητα για καλύτερη τιμή , αλλα πληροφοριακά αναφέρω πως αυτη η τιμή ήταν για το παλιο που δεν έχει καμία σχέση σε ντιζάιν και ποιότητα με αυτο
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 07-12-10 19:23 #24
    The Blacksmith
    Το avatar του χρήστη Tasos Green

    Εγγραφή
    10-05-2010
    Περ.
    Kepler 22-b
    Μηνύματα
    3.465
    Προεπιλογή
    Ηλια ενημερωσε μας για τις παρουσιασεις.... και κανε ψιστιρι για καλυτερη τιμη γιατι θελω να το κανω δωρο σε δυο φιλους και με τσουζει η τσεπη μου λιγο...
    Sometimes you have to pretend the fool, to fool the fool that takes you for fool !
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 07-12-10 19:41 #25
    Το avatar του χρήστη Mitsen

    Εγγραφή
    02-04-2010
    Περ.
    Piraeus
    Μηνύματα
    2.293
    Προεπιλογή
    και εγώ είμαι πολύ επιφυλακτικός με κάτι τέτια... μέχρι αρνητικός θα έλεγα!

    Υπάρχουν πολλοί κερδοσκόποι που σκέφτονται διαφορες πατέντες προκειμενου να πουλήσουν, ίσως νάναϊ και ψυχολογικό... Δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι ένα κομμάτι μέταλλο μπορεί να επηρεάσει μέχρι και το ανοσοποιητικό σύστημα
    Where the mind goes, the body follows...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 07-12-10 19:48 #26
    The Blacksmith
    Το avatar του χρήστη Tasos Green

    Εγγραφή
    10-05-2010
    Περ.
    Kepler 22-b
    Μηνύματα
    3.465
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mitsen Εμφάνιση μηνυμάτων
    και εγώ είμαι πολύ επιφυλακτικός με κάτι τέτια... μέχρι αρνητικός θα έλεγα!

    Υπάρχουν πολλοί κερδοσκόποι που σκέφτονται διαφορες πατέντες προκειμενου να πουλήσουν, ίσως νάναϊ και ψυχολογικό... Δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι ένα κομμάτι μέταλλο μπορεί να επηρεάσει μέχρι και το ανοσοποιητικό σύστημα
    εγω ειμαι της γνωμης να το ψαχνεις μονο σου σε οτι και αν σου προτεινουν και αμα δεν σε πειθει να πραξεις αναλογα... εγω ετσι κανω... και το βρισκω απολυτα φυσιολογικο να εισαι επιφυλακτικος ....
    Sometimes you have to pretend the fool, to fool the fool that takes you for fool !
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 07-12-10 20:15 #27
    Το avatar του χρήστη Mitsen

    Εγγραφή
    02-04-2010
    Περ.
    Piraeus
    Μηνύματα
    2.293
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Tasos Green Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω ειμαι της γνωμης να το ψαχνεις μονο σου σε οτι και αν σου προτεινουν και αμα δεν σε πειθει να πραξεις αναλογα... εγω ετσι κανω... και το βρισκω απολυτα φυσιολογικο να εισαι επιφυλακτικος ....
    +1 σε ότι γραφεις
    Σε καμια περίπτωση δεν λέω ότι δεν θα το δοκιμάσω...
    Άμα τύχει και το πάρει κάποιος γνωστός μου, θα σας ενημερώσω.


    Πάντως αυτό το βραχιολάκι πρέπει νάναι που φοράνε πολλοί το τελευταίο καιρό.
    (είχα κάνει ένα post στη Κωσταντίνα Κασκάνη και την ρώτησα για ένα βραχιολάκι που forage σε μια photo)
    Where the mind goes, the body follows...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 07-12-10 20:46 #28
    Μuscles 'R' Sexy
    Το avatar του χρήστη vAnY

    Εγγραφή
    01-05-2009
    Περ.
    Athens Greece
    Μηνύματα
    2.310
    Προεπιλογή
    το power balance το βραχιολι ειναι πολυ της "μοδας" τελευταια οντως πολλοι το φορανε, αλλα τωρα πιο πολυ το κανουν για να ειναι τρεντι παρα το οτι οντως πιστευουν οτι ειναι "θαυματουργο".
    Δεν εχω αποψη για το συγκεκριμενο βραχιολι, ειμαι πααρα πολυ επιφυλακτικη σε κατι τετοια.
    Ηρθε στα χερια μου ομως ενα βραχιολι ampli5 ομως εχθες, δωρο ενος πολυ καλου μου φιλου, ο οποιος το φοραει επισης. Τοτε που το ειχα προτοδει στο καρπο του τον ρωτησα τι ωραιο βραχιολι ειναι αυτο ? και μου πε για τις ιδιοτητες του και καλα... εγω ομως γελουσα μεσα μου λεω ναι καλα σιγα μη κανει τετοια θαυματα ενα βραχιολι.
    . Τοτε μου εκανε ενα τεστ ισσοροπιας και ενα αλλο δυναμης, καθε φορα πρωτα χωρις το βραχιολι, και μετα φοροντας το.
    Ε παιδια μα το θεο εμεινα "μαλακας" που λενε, οντως ειχα καλυτερη ισσοροποια, κι επειδη ειμαι αρκετα καχυποπτη λεω ναι καλα ειναι επειδη κραταω κατι στα χερια μου, για κατσε να κραταω πχ το κινητο μου να δω αν θαχω το ιδιο αποτελεσμα, και ομως κρατοντας αλλο αντικειμενο δεν πιανει το "κολπο".
    Το τεστ με προβληματισε διοτι οπως εχω ξαναπει δεν πιστευω ευκολα, γενικα, ειδικα αμα δεν δω αποδειξεις.
    Τωρα εχω το βραχιολι, το οποιο μου αρεσει πολυ εμφανισιακα, κι αυτο μου φτανει, τωρα εαν εχει καποιες επιδρασεις στη δυναμη η την ισσοροποια μου, μακαρι να εχει... εγω το φοραω, σε κακο δεν μπορει να μου βγει, σιγα ενα βραχιολι ειναι στο κατω κατω, και πιο ομορφο απο τα power balance κατα τη γνωμη μου ..

    http://forum.bodybuilding.gr/attachm...1&d=1291743904

    α και για να προλαβω τυχον σχολια: oχι δεν δουλευω για την ampli5 ουτε τα πουλαω ουτε εχω καποιο συμφερον....
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Muscles Are Sexy
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 07-12-10 20:58 #29
    Το avatar του χρήστη Mitsen

    Εγγραφή
    02-04-2010
    Περ.
    Piraeus
    Μηνύματα
    2.293
    Προεπιλογή
    Όταν λες δύναμη τι ακριβώς εννοείς?
    Είδες δηλαδή καμια διαφορα στο γυμναστήριο?

    Πραγματικά με προβλημάτισες θέλω πολύ κάποιον να με πείσει
    Where the mind goes, the body follows...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 07-12-10 21:05 #30
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Βάνυ έχουμε το ίδιο!


    Unisex είναι ε;;;;
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 20 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία