Σελίδα 20 από 20 ΠρώτηΠρώτη ... 10181920
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 286 έως 295 από 295
  1. 08-05-12 04:23 #286
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο noob Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ηλία, με σεβασμό στο λέω και χωρίς να εννοώ ότι είσαι χαζός και φαντάζεσαι πράγματα. Τα placebo είναι πολύ ισχυρά και έχουν πραγματικά και μετρήσιμα αποτελέσματα.

    Σε τριχόπτωση, το πιο συνηθισμένο σκεύασμα που δίνουμε έχει μινοξιδίλη. Αυτή δίνει θετικό αποτέλεσμα στο 72% των ασθενών. Το placebo (νερό με λάδι) δίνει στο 60%.

    Εάν είχα τριχόπτωση και μου έδιναν νερό με λάδι ή μινοξιδίλη, θα ήταν πολύ δύσκολο να καταλάβω από το αποτέλεσμα τι από τα δύο μου έδωσαν.
    αυτα τα ξέρω πολύ καλά η δύναμη της ανθυποβολής είναι μεγάλη , έχω άπειρα παραδείγματα να αναφέρω , εγω δεν είμαι του διαβάσματος ότι ξέρω και έχω μάθει είναι απο εμπειρίες και βιώματα .

    εδω έδινα σε κάποιον ενω είμασταν συνενοημένοι 2-3 φίλοι , ζαχαρίνη και λέγαμε είναι ενα πολύ δυνατό αναβολικό και αυτός έφτασε σε 1-2 εβδομάδες να σηκώνει καμια 40 κιλα παραπάνω στον πάγκο και στο τέλος λέγαμε εμείς ρε μπάς και δεν είναι ζαχαρίνη και εμείς την πατήσαμε?

    και μετα το κατάλαβε όταν αυτός που είχε το γυμναστήριο στην καβάλα ξεχάστηκε και μπροστα του έριξε ζαχαρίνη στον καφε , γιατι τον λέγαμε μην το κρατάς στο στόμα γιατι πρέπει κατευθείαν να το καταπιείς και αυτός τρελαμένος καμια 19 χρονών , το κατάπινε και μας έστειλε βλέποντας τον να ουρλιάζει και να σηκώνει με άνεση τα κιλά και μόλις σηκωνόταν απο το σετ ένιωθε και ήταν πρησμένος , αλλα μιλάμε και για εγγεφαλικό άτομο όπως και εγω , αφού μας έβλεπαν ενω δεν είμασταν τεράστιοι να σηκώνουμε πολλα κιλα για τα κυβικά μας και λέγαν καλα ρε πως τα σηκώνετε τα κιλά και έλεγα με το μυαλό όχι με τούς μυς .

    αλλα είπαμε όταν ενα πράγμα το δοκιμάσεις και δείς μετα δεν μπορείς να αμφισβητήσεις και όταν αντι γι αυτό χρησιμοποιείς κάτι άλλο και δεν βγαίνει , τότε λές ακόμα και ανθυποβολή να είναι κάτι κάνει δε βαριέσαι μ αυτο θα ασχολούμε , εδω τόσα πράγματα που κάνουμε και χρησιμοποιούμε αν είναι όλη μέρα με τέτοια θα ασχολούμαστε και θα πρέπει να τα στελνουμε σε εργαστήρια , ότι τρώμε και ότι φοράμε .

    στην τελική δεν αγορασα και οικόπεδο , είχα δώσει και στην μανα μου και φορούσε απο τα πρώτα που είχαν βγεί και τις προάλες μου λέει πήγε σε ενα τσαγκάρη να φτιάξει το κούμπωμα και λέω σε κάνει τίποτε? λέει δεν πονάει η πλάτη μου τόσο όσο πρίν , είπα και γω αφού έστω και να είναι ιδέα της κάνει δουλειά καλά έκανα και της το έδωσα

    όπως και ο διαιτητής της σούπερ λίγκ ο χαραλαμπίδης ναθαναήλ , αυτός το φορούσε στο λαιμό σε άλλο στύλ γιατι απαγορεύετε στο χερι να φοράν κάτι εκτός απο το ρολόι και μέσα απο την μπλούζα δεν φαινόταν , θυμάμε είχε πάρει και για κάποιον άλλο κάτι κατάλαβε κι αυτός , άλλος λέει δεν με κάνει τίποτε , δεκτό κι αυτό, εφόσον δεν βλέπει διαφορα τι να πεί ό άνθρωπος ναι με κάνει?
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-07-13 13:11 #287
    Προεπιλογή
    εγώ παιδιά είδα όλες τις συζητήσεις σας και ακόμα δεν έχω καταλάβει αν αξίζει τελικά η όχι να το πάρω, δεν με έχει πείσει κανένας,πάντως αρχίζω να νοιώθω ότι είναι και αυτό απάτη όπως συνηθίζεται!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-07-13 13:28 #288
    Το avatar του χρήστη jam

    Εγγραφή
    14-05-2013
    Περ.
    Λευκωσια
    Μηνύματα
    499
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο savvas123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ παιδιά είδα όλες τις συζητήσεις σας και ακόμα δεν έχω καταλάβει αν αξίζει τελικά η όχι να το πάρω, δεν με έχει πείσει κανένας,πάντως αρχίζω να νοιώθω ότι είναι και αυτό απάτη όπως συνηθίζεται!!
    το ιδιο και εγω απτην αρχη το διαβασα ολο το τοπικ και μαλλον μουφα φενεται , δεν ειναι λογικο ρε παιδια τι να πω
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 22-07-13 13:49 #289
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Μη δινετε τα λεφτα σας σε τετοιες απατες.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 22-07-13 17:16 #290
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    το καλύτερο είναι ούτε λόγια ούτε υποθέσεις , μια δοκιμη και τέλος αν δεί κάποιος διαφορα στην πράξη τοτε λέει οκ κατι κάνει αν όχι απλα δεν ασχολείτε , δεν χρειάζετε να χολοσκάμε όταν κατι μπορει άμεσα να αποδειχτει στην πράξη
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 23-07-13 03:04 #291
    Το avatar του χρήστη El Topo

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    desert
    Μηνύματα
    393
    Προεπιλογή
    Kαλά ακόμα ασχολούνται κάποιοι με τα χαϊμαλιά αυτά όταν έχει επίσημα αποδειχτεί ότι πρόκειται περι απάτης ολκής.
    Βέβαια κάποιοι τα λέγαμε απ'την αρχή, αλλά πάντα υπάρχουν και οι εύπιστοι.
    Όσοι βέβαια συνεχίζουν να πιστεύουν τέτοιες μπαρούφες, ύστερα κι από τις έρευνες που έχουν γίνει, δεν είναι εύπιστοι αλλά ανόητοι.
    http://www.lifo.gr/now/life/18662
    the more people agree with me
    the more I think I'm wrong
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 08-08-13 14:02 #292
    Το avatar του χρήστη kristin

    Εγγραφή
    30-07-2013
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    47
    Προεπιλογή
    Δεν κατάλαβα τι είδους μέταλλο έχει το συγκεκριμένο βραχιόλι, εγώ όμως φοράω κοσμήματα με μαγνήτη χρόνια τώρα, από απλά σκουλαρίκια, μέχρι ειδικό τεμάχιο ακριβώς στο σημείο που έχεις πρόβλημα, και τα αποτελέσματα είναι φανερά και σίγουρα από τον μαγνήτη κι όχι ανθυποβολή. Έρευνες για τη μαγνητοθεραπεία υπάρχουν πολλές, ψάξτε το λίγο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 23-09-13 21:48 #293
    Προεπιλογή
    Ενας φίλος προσπάθησε να με πείσει οτι λειτουργεί. Επιτακτικά....!!! Σε επίδειξη του είχαν κάνει όλα τα τεστ και είχε πάθει την πλάκα του. Οταν του έκανα όλα τα τεστ κι εγω, αλλά αντί για το Ampli5, του έδωσα να κρατάει μια τρίχα απο τα.... φρύδια μου, στο τσακ τον πρόλαβα. Ετοιμος για το πουκάμισο που φοράνε ανάποδα ήταν....!!!!

    Φυσικά δεν είναι οτι είμαι έξυπνος και μάγκας. Απλά με λίγο ψάξιμο στο διαδίκτυο βρήκα πώς γίνονται τα τεστ....Λίγο πριν αποφασίσω να το πάρω κι εγω, γιατί είχα σχεδόν πειστεί, είπα να το ξαναδω.

    Υπάρχουν άπειρες απάτες στον κόσμο. Και δε προέρχονται μόνο απο χώρες σα τη δική μας (το λέω επειδή συνηθίζουμε να τα χώνουμε στο λαό μας και τα λαμόγια του). Προέρχονται κι απο χώρες σαν την Αμερική, απλά είναι πιο sophisticated, πιο καλά ντυμένες με.... επιστημοσύνη...!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 26-09-13 15:05 #294
    Το avatar του χρήστη kristin

    Εγγραφή
    30-07-2013
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    47
    Προεπιλογή
    Μερικών μετάλλων τις ιδιότητες δεν μπορείς να τις αμφισβητήσεις, όπως του χαλκού και του μαγνήτη, που προσωπικά έχω δοκιμάσει. Το συγκεκριμένο βραχιόλι δεν ξέρω τι έχει, ή τα παρόμοια που κυκλοφορούν. Εγώ τον μαγνήτη τον γνωρίζω ως θεραπευτικό μέταλλο, όπως και τον χαλκό, όχι να σου δίνει ενέργεια ή δύναμη. όπου το δοκίμασα, καθάρισε, θεράπευσε, δεν μου έδωσε όμως δύναμη στο γυμναστήριο πχ που το δοκίμασα να το φορέσω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 01-10-13 10:57 #295
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chr04 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω παρήγγειλα το biobalance που το προωθούν και ολυμπιονίκες, τις προσεχείς μέρες θα σας πω τι γίνεται...
    Ε, τι να γίνει, θα γίνεις ολυμπιονίκης. Τι πιο λογικό;

    Το ampli5 πρέπει όντως να 'ναι πολύ αποτελεσματικό....



























    ...για την τσέπη αυτού που τα πουλάει!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 20 από 20 ΠρώτηΠρώτη ... 10181920