Σελίδα 3 από 20 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 295
  1. 07-12-10 21:35 #31
    The Blacksmith
    Το avatar του χρήστη Tasos Green

    Εγγραφή
    10-05-2010
    Περ.
    Kepler 22-b
    Μηνύματα
    3.465
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vAnY Εμφάνιση μηνυμάτων
    το power balance το βραχιολι ειναι πολυ της "μοδας" τελευταια οντως πολλοι το φορανε, αλλα τωρα πιο πολυ το κανουν για να ειναι τρεντι παρα το οτι οντως πιστευουν οτι ειναι "θαυματουργο".
    Δεν εχω αποψη για το συγκεκριμενο βραχιολι, ειμαι πααρα πολυ επιφυλακτικη σε κατι τετοια.
    Ηρθε στα χερια μου ομως ενα βραχιολι ampli5 ομως εχθες, δωρο ενος πολυ καλου μου φιλου, ο οποιος το φοραει επισης. Τοτε που το ειχα προτοδει στο καρπο του τον ρωτησα τι ωραιο βραχιολι ειναι αυτο ? και μου πε για τις ιδιοτητες του και καλα... εγω ομως γελουσα μεσα μου λεω ναι καλα σιγα μη κανει τετοια θαυματα ενα βραχιολι.
    . Τοτε μου εκανε ενα τεστ ισσοροπιας και ενα αλλο δυναμης, καθε φορα πρωτα χωρις το βραχιολι, και μετα φοροντας το.
    Ε παιδια μα το θεο εμεινα "μαλακας" που λενε, οντως ειχα καλυτερη ισσοροποια, κι επειδη ειμαι αρκετα καχυποπτη λεω ναι καλα ειναι επειδη κραταω κατι στα χερια μου, για κατσε να κραταω πχ το κινητο μου να δω αν θαχω το ιδιο αποτελεσμα, και ομως κρατοντας αλλο αντικειμενο δεν πιανει το "κολπο".
    Το τεστ με προβληματισε διοτι οπως εχω ξαναπει δεν πιστευω ευκολα, γενικα, ειδικα αμα δεν δω αποδειξεις.
    Τωρα εχω το βραχιολι, το οποιο μου αρεσει πολυ εμφανισιακα, κι αυτο μου φτανει, τωρα εαν εχει καποιες επιδρασεις στη δυναμη η την ισσοροποια μου, μακαρι να εχει... εγω το φοραω, σε κακο δεν μπορει να μου βγει, σιγα ενα βραχιολι ειναι στο κατω κατω, και πιο ομορφο απο τα power balance κατα τη γνωμη μου ..

    http://forum.bodybuilding.gr/attachm...1&d=1291743904

    α και για να προλαβω τυχον σχολια: oχι δεν δουλευω για την ampli5 ουτε τα πουλαω ουτε εχω καποιο συμφερον....
    vany να μαντεψω ποιος σου εκανε τα τεστ? εμενα το παλιο σχεδιο με τον ιμαντα μου αρεσε περισοτερο.. ηταν ποιο Hardcore... αυτο δεν μου αρεσει...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Tasos Green : 07-12-10 στις 21:38
    Sometimes you have to pretend the fool, to fool the fool that takes you for fool !
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 07-12-10 21:41 #32
    Το avatar του χρήστη Titanium

    Εγγραφή
    01-06-2010
    Περ.
    Volos
    Μηνύματα
    4.074
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Tasos Green Εμφάνιση μηνυμάτων
    vany να μαντεψω ποιος σου εκανε τα τεστ? εμενα το παλιο σχεδιο με τον ιμαντα μου αρεσε περισοτερο.. ηταν ποιο Hardcore... αυτο δεν μου αρεσει...
    Αυτο ειναι πολυ λεπτεπιλεπτο......
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 07-12-10 21:52 #33
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Tasos Green Εμφάνιση μηνυμάτων
    vany να μαντεψω ποιος σου εκανε τα τεστ? εμενα το παλιο σχεδιο με τον ιμαντα μου αρεσε περισοτερο.. ηταν ποιο Hardcore... αυτο δεν μου αρεσει...

    σιγα να μην το βρείς ρε τάσο , ούτε ο μάντης κάλχας να ήσουνα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-12-10 21:55 #34
    The Blacksmith
    Το avatar του χρήστη Tasos Green

    Εγγραφή
    10-05-2010
    Περ.
    Kepler 22-b
    Μηνύματα
    3.465
    Προεπιλογή
    xaxaaxaxa
    Sometimes you have to pretend the fool, to fool the fool that takes you for fool !
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 07-12-10 21:57 #35
    Το avatar του χρήστη Mitsen

    Εγγραφή
    02-04-2010
    Περ.
    Piraeus
    Μηνύματα
    2.293
    Προεπιλογή
    να κάνω μια ηλίθια ερώτηση???

    Αν φορέσεις 2 βραχιόλια σε κάθε χέρι και αλλα τόσα στους αστραγάλους των ποδιων θα έχεις ακόμα καλύτερα αποτελέσματααα?
    Where the mind goes, the body follows...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 07-12-10 21:59 #36
    The Blacksmith
    Το avatar του χρήστη Tasos Green

    Εγγραφή
    10-05-2010
    Περ.
    Kepler 22-b
    Μηνύματα
    3.465
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mitsen Εμφάνιση μηνυμάτων
    να κάνω μια ηλίθια ερώτηση???

    Αν φορέσεις 2 βραχιόλια σε κάθε χέρι και αλλα τόσα στους αστραγάλους των ποδιων θα έχεις ακόμα καλύτερα αποτελέσματααα?
    σε αυτα κοιτας την "ιδιοτητα" και οχι την ποσοτητα....
    Sometimes you have to pretend the fool, to fool the fool that takes you for fool !
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 07-12-10 22:12 #37
    Το avatar του χρήστη Titanium

    Εγγραφή
    01-06-2010
    Περ.
    Volos
    Μηνύματα
    4.074
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mitsen Εμφάνιση μηνυμάτων
    να κάνω μια ηλίθια ερώτηση???

    Αν φορέσεις 2 βραχιόλια σε κάθε χέρι και αλλα τόσα στους αστραγάλους των ποδιων θα έχεις ακόμα καλύτερα αποτελέσματααα?
    Δεν ξερω αν εχεις καλητερα αποτελεσματα σε αυτα που λεει οτι κανει αλλα το μονο συγουρο αποτελεσμα ειναι οτι θα νιοθεις πιο ελαφρης γιατι θα σου ελαφρινουν οι τσεπες
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 07-12-10 22:34 #38
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mitsen Εμφάνιση μηνυμάτων
    να κάνω μια ηλίθια ερώτηση???

    Αν φορέσεις 2 βραχιόλια σε κάθε χέρι και αλλα τόσα στους αστραγάλους των ποδιων θα έχεις ακόμα καλύτερα αποτελέσματααα?

    αν βάλεις τόσα τότε ανεβαίνεις στην ταράτσα και βουτάς αλλα δεν πέφτεις γιατι θα πετάς σαν τον σούπερμαν

    πλάκα κάνω μην το πάρει κανείς στα σοβαρα , απλα την ίδια δουλεια κάνει και ένα δεν νομίζω και δεν άκουσα να παίζει ρόλο αυτό .

    είναι απλα τα πράγματα ούτε μαγικό είναι ούτε τίποτε , έχω κάποια στοιχεία στα χέρια μου και θα τα ποστάρω να ρίξετε μια ματια
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 07-12-10 23:26 #39
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    και όπως είπα για να μην λέω αερολογίες βάζω και κάποια έγγραφα και πιστοποιητικα καταληλότητος υπογεγραμένα επώνυμα





    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες          
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 07-12-10 23:32 #40
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    και μερικα έγγραφα αλλα στα αγγλικα όποιος ξέρει και δεν βαριέται ρίχνει μια ματια





    και μια δημοσίευση σχετική με το άλλο το power balance

    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 07-12-10 23:38 #41
    The Blacksmith
    Το avatar του χρήστη Tasos Green

    Εγγραφή
    10-05-2010
    Περ.
    Kepler 22-b
    Μηνύματα
    3.465
    Προεπιλογή
    μαστορα τωρα εισαι ωραιος!
    Sometimes you have to pretend the fool, to fool the fool that takes you for fool !
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 07-12-10 23:47 #42
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Tasos Green Εμφάνιση μηνυμάτων
    μαστορα τωρα εισαι ωραιος!
    ε ναί ρε τάσο λέμε που λέμε κάποια πράγματα τουλάχιστον αν υπάρχουν στοιχεία ας τα παραθέτουμε να στηρίζουμε αυτα που λέμε , γιατι τόσα γίνονται που στο τέλος αποδεικνύονται μούφα , τουλάχιστον απο θέμα ασφάλειας δεν υπάρχει θέμα οταν υπάρχουν στοιχεία , απο θέμα αποτελεσματικότητας μιλάνε οι πράξεις και η δοκιμή , όπου όποιος δεί δεν μπορεί να αμφισβητήσει .

    όπως είπε και η βάνυ που είπε οτι το έδειξε και έκανε τεστ ντράιβ ενας φίλος της , ελπίζω να μην ήταν κανένα λαμόγιο αυτός που το έδειξε
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 08-12-10 00:09 #43
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.906
    Προεπιλογή
    Πάντως αν υπαρχει τοσο ενδιαφερον θα μπορουσε να παίξει κ στο e-shop του bodybuilding.gr το προιόν... και εγω το βλεπω σε πολυ κοσμο τελευταια παρότι δε το εχω δοκιμασει.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 08-12-10 00:25 #44
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως αν υπαρχει τοσο ενδιαφερον θα μπορουσε να παίξει κ στο e-shop του bodybuilding.gr το προιόν... και εγω το βλεπω σε πολυ κοσμο τελευταια παρότι δε το εχω δοκιμασει.

    ΜΒ

    μιάς και το e-shop αφορα ανθρώπους που γυμνάζονται ερασιτεχνικα η αγωνιστικα η προσέχουν την διατροφή τους και θέλουν να έχουν καλύτερη απόδοση σωματικα και εγγεφαλικα , (γιατι η διατροφή , άσκηση τα παρέχει αυτα ).
    το ampli5 μιας και βοηθάει σ αυτόν τον τομέα και συμπληρώνει αυτα τα οφέλη , νομίζω ταιριάζει σε ενα e-shop ββ , δεν είναι κακή ιδέα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 08-12-10 00:31 #45
    Μuscles 'R' Sexy
    Το avatar του χρήστη vAnY

    Εγγραφή
    01-05-2009
    Περ.
    Athens Greece
    Μηνύματα
    2.310
    Προεπιλογή
    Στελακο!! Ναι εχουμε το ιδιο ακριβως, μαλλον unisex ειναι αλλα και να μην ηταν εγω ειμαι λιγο αγοροκοριτσο και θα το φορουσα ουτος η αλλος χαχα!!

    Κοιτα για διαφορα στο γυμν. δεν ξερω αν ειδα, αλλα μου φαινεται πως μπορει να ανεβασα λιγο τα κιλα σημερα .. δεν ξερω μπορει να ηταν και placebo effect παντως κι ας ηταν δεν με πειραζει το αποτελεσμα το ιδιο.. χαχα!

    Τι να πω βρε Ηλια κοιτα να δεις ποσοι κομπογιαννιτες υπαρχουν γυρω μας κι ελεγα μεσα μου πωπω αλλη μια "βλακεια" σαν το power balance κι αυτο.... αλλα σε πιο ομορφο... τεσπα θα δειξει ... οπως ειπα και πριν για ομορφια μου αρεσει πολυ, τωρα αν κανει και εξτρα πραγματα οπως λενε εδω τα πιστοποιητικα του Ηλια, τι να πω.μακαρι...
    Muscles Are Sexy
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 20 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία