Σελίδα 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 76 έως 88 από 88
  1. 28-09-10 19:42 #76
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    Πω πω, σκιαχτηκα με την πρωτη κατηγορια.Μπορει ανατομικα να εχουν ωραια αναπτυξη,αλλα γυναικειο κορμι δεν εχουν πλεον.Μην πω για προσωπο........εχουν αλιωθει πληρως.(με ολο το σεβασμο στο αθλημα τους).
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 30-09-10 22:08 #77
    Προεπιλογή
    Θέα η Larissa απτις λίγες τι θέση βγήκε??
    Γιατί δεν είναι μπροστά??????

    ...STAY HUNGRY...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 30-09-10 22:24 #78
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    την 10η θεση πειρε!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 30-09-10 22:28 #79
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    την 10η θεση πειρε!
    Γιατί έτσι το κορίτσι μας????????/
    ...STAY HUNGRY...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 30-09-10 22:30 #80
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    ελα μου ντε!!!

    και εγω αυτην την απορια ειχα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 30-09-10 22:36 #81
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ελα μου ντε!!!

    και εγω αυτην την απορια ειχα!
    ts...ts

    Αδικίες...............
    ...STAY HUNGRY...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 30-09-10 22:58 #82
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο listen your body Εμφάνιση μηνυμάτων
    ts...ts

    Αδικίες...............
    ετσι ειναι, και εγω οταν χανει η αεκ στους διαιτητές τα ρίχνω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 30-09-10 22:59 #83
    Το avatar του χρήστη mina

    Εγγραφή
    27-05-2010
    Περ.
    rhodes
    Μηνύματα
    26
    Προεπιλογή
    Η Λαρισσα ειναι " too muscular" για την κατηγορια που παιζει.. εκανε το λαθος που πολλες κοπελες που προερχονται απο ευρωπαικες χωρες κανουν..το κανε και η Timea Majorova οταν προτοαγωνιζοταν στις ΗΠΑ ομως γρηγορα εμαθε και διορθωσε το λαθος στην Αμερικη στις γυναικειες κατηγοριες "more is not better" η πρεπει να "κατεβει" λιγο, η πρεπει να προχωρησει να παρει ογκο και να παει για women's bodybuilding.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 30-09-10 23:05 #84
    Το avatar του χρήστη mina

    Εγγραφή
    27-05-2010
    Περ.
    rhodes
    Μηνύματα
    26
    Προεπιλογή
    Οχι
    συγγνωμη να διορθωσω.. η κοπελα ειναι απ τη Βραζιλια, την ακουσα να μιλαει και ακουσα πως μιλουσε με βαρια προφορα και Λαρισσα υπεθεσα Ανατολικη Ευρωπη..
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 01-10-10 15:00 #85
    Respected member
    Το avatar του χρήστη GRF

    Εγγραφή
    20-11-2006
    Μηνύματα
    110
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mina Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η Λαρισσα ειναι " too muscular" για την κατηγορια που παιζει.. εκανε το λαθος που πολλες κοπελες που προερχονται απο ευρωπαικες χωρες κανουν..το κανε και η Timea Majorova οταν προτοαγωνιζοταν στις ΗΠΑ ομως γρηγορα εμαθε και διορθωσε το λαθος στην Αμερικη στις γυναικειες κατηγοριες "more is not better" η πρεπει να "κατεβει" λιγο, η πρεπει να προχωρησει να παρει ογκο και να παει για women's bodybuilding.

    Μίνα, εσύ που ξέρεις καλύτερα τα αμερικάνικα κριτήρια και από κοντά λόγω της συμμετοχής σου στο περσινό Bikini Olympia, μπορείς να μας εξηγήσεις π.χ. τι περισσότερο είχε η Erin Stern από τη Nicole Wilkins ώστε να την κερδίσει στο figure;

    Τελικά τι ακριβώς κοιτάνε; Και πώς γίνεται αυτές που κάνουν τη live περιγραφή να προβλέπουν με τέτοια σιγουριά τις θέσεις; Διότι κάτι τέτοιο βλέπουμε κάθε χρόνο - και ειλικρινά εγώ κάθε φορά δυσκολεύομαι να καταλάβω π.χ τι περισσότερο έχει μια κοπέλα που βγαίνει π.χ. 2η από μια που βγαίνει π.χ. 5η. Μιλάω πάντα για το figure, και ίσως και για το bikini. Στο γυναικείο bb είναι πιο ξεκάθαρα τα πράγματα, ενώ στο fitness έχεις και την χορογραφία που καθορίζει πολλά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 12-10-10 17:27 #86
    Το avatar του χρήστη mina

    Εγγραφή
    27-05-2010
    Περ.
    rhodes
    Μηνύματα
    26
    Προεπιλογή
    Όντως είναι ένα μπέρδεμα στο γυναικείο figure και ίσος bikini ώρες, ώρες GRF, ούτε και οι κοπέλες καλά καλά δεν ξέρουν πως να προετοιμαστούν,απλός έχουν αποφασίσει ότι θα πάνε όπως αρέσει στις ίδιες..δηλώνουν. Η IFBB έχει δώσει και δηλώσει περίπου τι προδιέγραφες ψάχνουν και βραβεύουν..ένα σημείο που έχουν ξεκαθαρίσει είναι ότι FIGURE, και BIKINI θα είναι δυο ξεχωριστές κατηγοριες που δεν θα μοιάζουν οι κοπέλες σε "μυηκοτητα".Με το FITNESS άλλη υπόθεση που έχει να κάνει με χορογραφία....Η φετινή νικήτρια Figure Olympia προσωπικά μου αρέσει περισσότερο από την Nicole Wilkins Lee, αλλα έχει να κάνει με πως θα τις δουν οι κριτές και γούστα στο finale γιατί στο bb κανεις compare ωμο με ωμο τετρακέφαλο με τετρακέφαλο, όμως σε αυτές τις γυναικείες κατηγοριες, παίζει ρολο και η καλαίσθηση, το περπάτημα, πως δείχνει στον κόσμο την προσωπικότητα της η διαγωνιζόμενη.Τώρα για το πως ξέρουν και προβλέπουν τη νικήτρια η εάν αυτό γίνετε εγώ δεν μπορώ απαντήσω..αλλα μπορεί το ίδιο να γίνετε με το μεν'σ BB όλες τις κατηγοριες..οι προβλέψεις δεν μπορώ να πω εάν είχαν κάποια βάση η εάν είναι απλά προβλέψεις. Ζητω συγγνώμη από το bodybuilding.gr και εάν χρειαστεί να σβήσουν το reply μου αυτό γιατί έσπασα τον κανόνα και γράφω με λατινικούς χαρακτήρες επειδή βρίσκομαι αυτή τι στιγμή στην Αμερική και το laptop μου εδώ δεν έχει Greek Alphabet αλλα ήθελα να απαντήσω και να κρατήσω επαφή με όλους τους φίλους και φίλες στο bodybuilding.gr!!


    *** Μινα βοηθησαμε λίγο την κατασταση.Για όσους ποσταρουν από εξωτερικο ενα καλο εργαλείο μετατροπης greekenglish σε ελληνικα είναι αυτο το link : http://services.innoetics.com/Greeklish/
    Kανεις αντιγραφη το κειμενο ,πατας μετατροπη και τα βγαζει ελληνικα. Team ***
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 12-10-10 18:06 #87
    Το avatar του χρήστη Menios Ser1985

    Εγγραφή
    13-08-2010
    Περ.
    Karditsa,Greece
    Μηνύματα
    727
    Προεπιλογή
    Γειά σου Μίναααααααααααααα!!!Πώς είσαι?Όπως γνωρίζεις κι εσύ ήδη,τον Νοέμβριο στον αγώνα της IFBB που θα γίνει στην Αθήνα,θα υπάρχει για πρώτη φορά κατηγορία Bikini και μπορούν να συμμετέχουν όλες οι κοπέλες που πληρούν τις προδιαγραφές!Είναι μια πολύ καλή ευκαιρία για όλες τις αθλήτριες που δεν επιθυμούν να έχουν αυξημένη μυική μάζα,να λάβουν μέρος στην κατηγορία αυτή και να διαγωνιστούν!Ελπίζουμε να σε δούμε κι εσένα εκεί στη σκηνή και να σε θαυμάσουμε live!!!
    -The Fallen Army-
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 16-10-10 01:33 #88
    Το avatar του χρήστη mina

    Εγγραφή
    27-05-2010
    Περ.
    rhodes
    Μηνύματα
    26
    Προεπιλογή
    Ευχάριστο bodybuilding.gr!! Γεια σου Μένιο! Ναι χαρήκαμε παρα πολύ όταν μάθαμε ότι ΚΑΙ εδώ ξεκινώντας με τον αγώνα τον Νοέμβριο στην Αθηνα, η IFBB θα δίνει την ευκαιρία σε όσες κοπέλες προτιμούν την κατηγορια BIKINI, να αγωνιστούν!! Χαιρόμαστε παρα πολύ για αυτή την ευκαιρία που μας δίνει η IFBB εδώ στην χωρα μας και βέβαιος θα είμαι εγώ και όσες κοπέλες πιστεύουν ότι τις εκφράζει καλύτερα η κατηγορια αυτή!! Ανυπομονούμε να είμαστε μέρος της νέας αυτής πρωτοβουλίας της IFBB εδώ στην Ελλάδα!!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456