Σελίδα 25 από 31 ΠρώτηΠρώτη ... 152324252627 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 361 έως 375 από 452
  1. 20-05-12 12:55 #361
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    επειδή το ξέρω και σε καταλαβαίνω γι αυτο το λέω , απο ένα σημειο και μετα δεν αποφασίζουμε μόνοι μας και η συμβολή και συγκατάθεση των δικών μας ανθρώπων που είναι δίπλα μας είναι καθοριστική και με βαρύνουσα σημασία .

    γιατι αγώνες σημαίνει καλή ψυχολογία και μια δόση τρέλας , καλής τρέλας βέβαια όχι παλαβωμάρας και το θετικό κλίμα πάντα βοηθάει

    Ηλια μου χτες που το ανεφερες απο περιεργια το συζητησα και ειλικρινα μου εριξε ενα οχυρο με την απαντηση του!!!!!
    Αν ποτε θα ηθελα ....μαλλον αν ποτε εβρισκα το θρασσος(εσυ το αναφερεις ως τρελα) ειπε να το κανω.....θα με στηριζε απολυτα!!!Αρκει να εβαζα μετρο σε τυχον μετεπειτα προσπαθεια εξελιξης!!!
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 20-05-12 12:59 #362
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο marvin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ηλια μου χτες που το ανεφερες απο περιεργια το συζητησα και ειλικρινα μου εριξε ενα οχυρο με την απαντηση του!!!!!
    Αν ποτε θα ηθελα ....μαλλον αν ποτε εβρισκα το θρασσος(εσυ το αναφερεις ως τρελα) ειπε να το κανω.....θα με στηριζε απολυτα!!!Αρκει να εβαζα μετρο σε τυχον μετεπειτα προσπαθεια εξελιξης!!!
    αυτα ειναι ...εμενα θα με αφαλόκοβε....
    εμπαινε Νικη
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-05-12 13:10 #363
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο marvin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τασουλη σε κοβω με ασχημα γουστα.... Αν την φτασω βρες μου ενα καλο δικηγορο,καθως ο αντρας μου θα με χωρισει με την μια...!!!
    Σε ευχαριστω πολυ,δεν εχω δοκιμασει μια για ποσες,εχω κανει 4 σετ των 8 επ για 70κιλα και καπου διαβασα οτι δεν ειναι σωστο να υπολογιζεται ετσι η μια.οποτε δεν ξερω να σου πω!!!
    Kανεις 70 κιλα για 8? WOW! Φοβερο για γυναικα!!!

    Υ.Σ. Φταστην εσυ και μη φοβασαι θα τα κανονισω

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-05-12 16:35 #364
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο marvin
    Στελλα μου μεγαλη μου τιμη που το λες,αλλα η Κωσταντινα ειναι μια με μοναδικη!!!!!Μακαρι να της εμοιαζα εστω και στην γαμπα!!!
    Τα πόδια σου είναι καλύτερα από τα δικά της.
    Nothing to show here
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 20-05-12 16:55 #365
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Konstantinos! Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα πόδια σου είναι καλύτερα από τα δικά της.
    Iσχυει!

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 20-05-12 17:09 #366
    Το avatar του χρήστη Stella

    Εγγραφή
    02-09-2009
    Περ.
    Mitilini
    Μηνύματα
    3.025
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο marvin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ηλια μου χτες που το ανεφερες απο περιεργια το συζητησα και ειλικρινα μου εριξε ενα οχυρο με την απαντηση του!!!!!
    Αν ποτε θα ηθελα ....μαλλον αν ποτε εβρισκα το θρασσος(εσυ το αναφερεις ως τρελα) ειπε να το κανω.....θα με στηριζε απολυτα!!!Αρκει να εβαζα μετρο σε τυχον μετεπειτα προσπαθεια εξελιξης!!!
    Nίκη...αυτό είναι καταπληκτικό!!!
    Νομίζω τότε, αφού έχεις και την υποστηριξη από την οικογένεια, να το σκεφτεις και να το δοκιμάσεις!
    Εμεις πάντως πολύ θα θέλαμε να σε δούμε στη σκηνή!

    Και ναι το σώμα σου μοιάζει πολύ με της Κασκάνη σαν σωματότυπος...απλά οκ η Κωνσταντίνα έχει δουλέψει συστηματικά και σκληρά περισσότερα χρόνια και καθοδηγούμενη από εμπειρα άτομα!
    Πάντως αν θυμάσαι που μας έλεγε ότι το "δυσκολο" σημείο και σ΄αυτή τα πόδια ήταν!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 21-05-12 00:57 #367
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Konstantinos! Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα πόδια σου είναι καλύτερα από τα δικά της.

    tasos2

    Iσχυει!
    Παιδια σας ευχαριστω πολυ για το σχολιο αλλα δεν υπαρχει συγκριση!!!!Ισως μοιαζει το σκαρι μας..ισως...αλλα για να μοιασει καποια στην Κωσταντινα χρειαζεται πολυ δουλεια!!!!Δεν ειναι σωστο να γινεται συγκριση με καποια ερασιτεχνης του ειδους σαν εμενα!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη marvin : 21-05-12 στις 01:01
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 21-05-12 00:59 #368
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stella Εμφάνιση μηνυμάτων
    Nίκη...αυτό είναι καταπληκτικό!!!
    Νομίζω τότε, αφού έχεις και την υποστηριξη από την οικογένεια, να το σκεφτεις και να το δοκιμάσεις!
    Εμεις πάντως πολύ θα θέλαμε να σε δούμε στη σκηνή!

    Και ναι το σώμα σου μοιάζει πολύ με της Κασκάνη σαν σωματότυπος...απλά οκ η Κωνσταντίνα έχει δουλέψει συστηματικά και σκληρά περισσότερα χρόνια και καθοδηγούμενη από εμπειρα άτομα!
    Πάντως αν θυμάσαι που μας έλεγε ότι το "δυσκολο" σημείο και σ΄αυτή τα πόδια ήταν!

    Συμφωνουμε απολυτα Στελλα μου σε αυτο!!!
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 21-05-12 03:55 #369
    Προεπιλογή
    Αν θέλεις να μειώνεις τον εαυτό σου κάντο ελεύθερα. Εγώ είπα αυτό που είδα με τα μάτια μου, τίποτα λιγότερο, τίποτα περισσότερο. Το λακωνίζειν εστί φιλοσσοφείν.
    Nothing to show here
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 21-05-12 06:28 #370
    Το avatar του χρήστη magdaline

    Εγγραφή
    09-03-2011
    Περ.
    Czech Republic
    Μηνύματα
    1.650
    Προεπιλογή
    Μη συγκρίνουμε! Άλλο επαγγελματίας με συμπληρώματα,χορηγούς,συστηματική παρακολούθηση κτλπ κ άλλο μια μάνα εργαζόμενη με χόμπυ το ββ. Νίκη σε θεωρώ όμως εξίσου ανταγωνιστική κ σου αξίζουν πολλά συγχαρητήρια. Δική σου η απόφαση να πας στη 1η κατηγορία
    "Κι αν δεν μπορείς να κάμεις την ζωή σου όπως την θέλεις, τούτο προσπάθησε τουλάχιστον όσο μπορείς: μην την εξευτελίζεις μες στην πολλή συνάφεια του κόσμου."
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 21-05-12 10:30 #371
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Konstantinos! Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν θέλεις να μειώνεις τον εαυτό σου κάντο ελεύθερα. Εγώ είπα αυτό που είδα με τα μάτια μου, τίποτα λιγότερο, τίποτα περισσότερο. Το λακωνίζειν εστί φιλοσσοφείν.
    Το οτι δεν μπαινω στην διαδικασια συγκρισης βρε Κωσταντινε μου με καποια επαγγελματια δεν σημαινει οτι μειωνω εμενα.Ομως για να ανεβει η ψυχολογια μου δεν θα μειωσω και την προσπαθεια καποιας που ετσι και αλλιως εχει την αναγνωριση ολων μας!!!Δεν το θεωρω σωστο!!!Οσο καλα ποδια και να εχω η' καταφερω να φτιαξω,δεν θα μπω σε συγκριση με καποιας αλλης.Απλα δεν λειτουργω ετσι!!!Δυστυχως δεν ξερω να λακωνιζω αλλα νομιζω οτι καταλαβες τι θελω να πω!!!!
    Σε ευχαριστω για το σχολιο σου .νομιζω το ανεφερα και πιο πανω οτι με τιμα αλλα το να το ασπαστω εχει διαφορα σκεψης!!!

    Χρονια πολλα κιολας για την γιορτη σου!!!!
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 21-05-12 10:43 #372
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο marvin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το οτι δεν μπαινω στην διαδικασια συγκρισης βρε Κωσταντινε μου με καποια επαγγελματια δεν σημαινει οτι μειωνω εμενα.Ομως για να ανεβει η ψυχολογια μου δεν θα μειωσω και την προσπαθεια καποιας που ετσι και αλλιως εχει την αναγνωριση ολων μας!!!Δεν το θεωρω σωστο!!!Οσο καλα ποδια και να εχω η' καταφερω να φτιαξω,δεν θα μπω σε συγκριση με καποιας αλλης.Απλα δεν λειτουργω ετσι!!!Δυστυχως δεν ξερω να λακωνιζω αλλα νομιζω οτι καταλαβες τι θελω να πω!!!!
    Σε ευχαριστω για το σχολιο σου .νομιζω το ανεφερα και πιο πανω οτι με τιμα αλλα το να το ασπαστω εχει διαφορα σκεψης!!!

    Χρονια πολλα κιολας για την γιορτη σου!!!!
    ποσο πολυ μου αρεσε αυτο το ποστ δεν μπορεις να φανταστειςσυνεχισε την σκληρη προπονηση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 26-05-12 12:04 #373
    Το avatar του χρήστη ovelix

    Εγγραφή
    21-10-2008
    Περ.
    χαλκιδα
    Μηνύματα
    370
    Προεπιλογή
    παρα πολυ καλη δουλεια εχεις κανει ...συγχαρητηρια
    Καλυτερα Τρεις Μερες λυκος παρα...μια ζωη προβατο
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 09-06-12 13:56 #374
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    Δεν το κρυβω πως με την φωτογραφικη μου εχω τσακωθει,παρολα αυτα ειπε να ανεβασω οτι καταφερα να βγαλω..θα βρω καποια στιγμη το καταληλο φως και το να προλαβαινω να στυνομαι μεχρι να πατηθει αυτοματα το κουμπι!!(μαλλον μακρινο ονειρο)


    Όνομα: D9D062A4.jpg Εμφανίσεις: 567 Μέγεθος: 75,4 KB

    Όνομα: B8E65A55.jpg Εμφανίσεις: 554 Μέγεθος: 76,4 KB

    Όνομα: F055C1F9.jpg Εμφανίσεις: 563 Μέγεθος: 79,3 KB

    Όνομα: 50F50FA6.jpg Εμφανίσεις: 547 Μέγεθος: 74,1 KB
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 09-06-12 14:08 #375
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 25 από 31 ΠρώτηΠρώτη ... 152324252627 ... ΤελευταίαΤελευταία