Σελίδα 19 από 44 ΠρώτηΠρώτη ... 9171819202129 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 271 έως 285 από 660
  1. 29-08-11 01:10 #271
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Οχι φιλε μη το κανεις ετσι. Καθε μυικη 1 φορα τη βδαμαδα οχι παραπανω. Απο σετ καλα ειναι. Βαλε και σκουατ που ειπε κι ο απο πανω με ελευθερη μπαρα, ειναι η πιο βασικη ασκηση στο bodybuilding.

    Πες και περιπου τι κιλα κανεις στις βασικες περισσοτερο (παγκος, σκουατ, κωπηλατικη με αλτηρα για πλατη κτλ). Αν εισαι χαμηλα ισως να χρειαζεσαι για αρχη ενα προγραμμα καθαρα για δυναμη. Νομιζω ειναι καλυτερο να ξεκινανε ετσι οσοι δεν ειναι και πολυ ψηλα σε κιλα

    Επισης αφου εχεις χρονο να πηγαινεις 5 μερες κανε το σπλιτ. 1)Πλατη 2)Στηθος 3)Ποδια 4)ξεκουραση 5)Δικεφαλοι-τρικεφαλοι 6)Ωμοι 7)ξεκουραση

    Και κατι αλλο. Αεροβικη μη κανεις ποτε πριν την προπονηση. Αν θες κανε 6-7 λεπτα περπατημα χαλαρα για ζεσταμα. Μετα την προπονηση κανε
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tasos2 : 29-08-11 στις 01:18

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 29-08-11 02:45 #272
    Προεπιλογή
    βαλε fina!!!!!!βαλε fina!!!!να βαλει??ναι !!!7 χρονια...?επιφυλασομαι να πηγαινει καποιος επτα χρονια γυμναστηριο,κ να μην ξερει διατροφη κ ασκησεις κ προγραμμα γυμναστηκης...ειναι λογικο?οχι δεν κανω τον ξυπνιο,απλα τοσα χρονια κ δεν ρωτας απο πιο νωρις καποιον απο το γυμναστηριο σου βρε αδερφε,τι να κανω η' τι κανω λαθος?ενας χριστιανος δεν υπηρχε να του πει κατι?ενα περιοδικο σχετικο δεν επαιρνε γιανα βλεπει τα σωματα που του αρεσουν κ να διαβασει δυο τρεια αρθρα??εχω εναν κολλητο κθε φορα που θα βγουμε θα αρχισει,τι κανεισ ρε συ κ εισαι ετσι?θελω κ γω να γινω...καθε φορα θα του πω τα ιδια,καθε φορα θα του βγαλω προγραμμα κ διατροφης κ βαρη κ αεροβιο.καθε φορα ειναι χειροτερος απο πριν...γιατι δεν κανει τιποτα απο αυτα που του λεω...κ εχω καταλαβει καποιεσ φορεσ που εχουμε κανει μαζι γυμναστικη,οτι το σωμα του δεν αρπαζει,δεν σκαει,δεν ανταποκρινεται ρε παιδι μου!εγω θα κανω ενα σετ ζεσταμα κ οι δικεφαλοι θα γινουν σαν μπαλοτσες,αυτοσ θα ολοκληρωσει τις ασκησεις κ θα ειναι φλατ...παντως απο την φωτο που ειδα,δεν δικαιολογουνται επτα χρονια...οτι κ να τρως.μυικοτητα μηδεν,χωρις παρεξηγησει κ χωρις να το παιζω εξυπνος κ ειδικος κ χωρις κανενα δολο.προσ θεου δεν εχω προσωπικα με κανενα.στην τελικη δεν εχουμε ολοι τα γονιδια για καποια πραγματα...τι να κανουμε...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-09-11 21:54 #273
    Προεπιλογή
    Εαν αυτα τα 7 χρονια γυμναστικης με βαρη ειναι με καποιες διακοπες,μικρες η μεγαλυτερες ανα περιοδους,και χωρις σωστη διατροφη,τοτε λογικο ειναι να μην βλεπεις διαφορά στο σωμα σου.Εαν η απαντηση ειναι ναι,ακομα και σωστα να προπονεισαι τον υπολοιπο καιρο που γυμναζεσαι,και αφου λες οτι τα "κιλα που κανεις" ασκησεις ειναι ισως και λιγο παραπανω απο τον μεσο ορο,τοτε μαλλον το θεμα ειναι να φτιαξεις σωστα την διατροφη σου και να συνεχισεις,συστηματικα ομως(εαν δεν το κανεις δλδ),τις προπονησεις και με τον καιρο και χωρις βιασυνη και αγχος ολα θα ερθουν.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-09-11 22:19 #274
    Το avatar του χρήστη sadistic

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Νew zealand/auckland
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dominik Εμφάνιση μηνυμάτων
    βαλε fina!!!!!!βαλε fina!!!!να βαλει??ναι !!!7 χρονια...?επιφυλασομαι να πηγαινει καποιος επτα χρονια γυμναστηριο,κ να μην ξερει διατροφη κ ασκησεις κ προγραμμα γυμναστηκης...ειναι λογικο?
    λογικοτατο ειναι...ξερω καμποσα παιδια που καναμε βαρη απο το 1987.ξεκινησαμε μαζι ....καθε μερα.εγω εκανα τα δικα μου εκεινοι τα δικα τους.εγω ειχα φορτωσει,αυτοι [2 συγκεκριμενα]ηταν τα ιδια.παμε στα τωρινα.πριν 1 χρονο ξανααρχισα εντατικοτερα,παλι ιδιο σκηνικο αλλα διαφορετικα ατομα.καθε μερα μαζι εγω τα δικα μου αυτοι τα δικα τους.εγω φορτωσα ...αλλαξα....αυτοι εκει ακομα το ψαχνουν.βγαλε συμπερασματα.καπιοι δεν ενδιαφερονται να μαθουν,ακουσουν κανουν κατι διαφορετικο.αυτο που ξερουν[νομιζουν]ειναι αρκετο.και η πλειοψηφια των νεων παιδιων στο γυμναστηριο ΔΕΝ γνωριζουν πως να κανουν σωστα τιςασκησεις και ποια ασκηση κανει τι.....λυπηρο.υπαρχει πλεον ιντερνετ και 1002 πραγματα.βεβαια δεν μιλαω για τους γραφοντες.απλα ειπα την δικη μου γνωμη
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-09-11 12:52 #275
    Προεπιλογή Σωματοτυπο Μηδενιστης
    Παιδιά είναι ακριβώς το σώμα που θέλω να κάνω και θα ήθελα να μου πείτε κατά πόσο εύκολο η δύσκολο είναι να το πετύχεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 09-09-11 12:55 #276
    Προεπιλογή



    δεν ειναι κατι πολυ σπουδαιο να φτιαξεις τετοιο σωμα


    αν και το βλεπω για κλειδωμα το τοπικ σου
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 09-09-11 13:00 #277
    Το avatar του χρήστη Kostas95

    Εγγραφή
    02-07-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    559
    Προεπιλογή
    χαχααχαχαχ...Αρχισαμε παλι..Μετα τον σωματοτυπο του Ρουβα,σωματοτυπο Μηδενιστη..ΑΜΑΝ!!Κρατηστε την προσωπικοτητα σας και μην γινεστε θυματα της μοδας..Οτι αρεσει στις γκομενες εμεις απο πισω σαν σκυλακια?Δηλαδη αν στις γκομενες αρεσει ο Παγκαλος σε λιγο καιρο θα λεμε σωματοτυπο παγκαλου?ελα τωρα..Δεν εχει κατι τρομερο ο Μηδε το φτιαχνεις τετοια σωμα..
    Τα μόνα πράγματα για τα οποία μετανιώνεις στη ζωή σου, είναι τα ρίσκα που δεν πήρες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 09-09-11 13:01 #278
    Προεπιλογή
    Το εύκολο η δύσκολο έχει να κάνει με την κατάσταση που βρίσκεσαι. Πως θες να ξέρουμε. Ισως ο σωματότυπος σου να μην μπορέι να γίνει κάν έτσι. Το σκαρί σου να είναι άλλο.
    Ξεκίνα απο τα τατού και τα αξεσουάρ και βλέπεις (αστειεύομαι φυσικά )
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 09-09-11 13:22 #279
    Προεπιλογή
    ελεος αδερφε ελεος που θες να γινεις σαν τον μπουλη τον μηδενιστη!ΑΚΟΥ ΜΗΔΕΝΙΣΤΗΣ!!xaxaxaxaα ρε Ελλάδα αθανατη!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 09-09-11 13:28 #280
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Αρκέσου στο ΣΩΜΑ ΜΟΝΤΕΛΟΥ ή αν δε σ'αρέσουν τα μοντέλα στο Σωματότυπος Vin Disel.
    Bodybuilding forum είμαστε, αρκετά με αυτού του είδους τόπικ. Λουκέτο.
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 19-10-11 16:51 #281
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη the_big_litho

    Εγγραφή
    03-03-2008
    Περ.
    Aθηνα
    Μηνύματα
    1.216
    Προεπιλογή
    Ας συνεχισω το τοπικ μιας και μ αρεσει να βλεπω μεταμορφωσεις...

    Όνομα: chris-hemsworth-shirtless-pics.jpg Εμφανίσεις: 2862 Μέγεθος: 59,0 KB

    Όνομα: Chris-Hemsworth.jpg Εμφανίσεις: 2103 Μέγεθος: 14,5 KB

    Συνημμένο Αρχείο 0
    Cris Hemsworth
    Ph. Ed.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 30-10-11 17:00 #282
    Προεπιλογή
    πως γινεται να γινω σαν τον adkins????οεο??
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 31-10-11 11:20 #283
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    ο μονος απο αυτους που ειδα να εχει σωστο σωμα με καλες αναλογιες και συμμετρια ειναι ο βαν νταμ.και απο γυναικες η λουσι λοουλες η εβαντζελιν λιλι και η πρωτη κοπελα στις φωτο μου διαφευγει το ονομα της.ολοι οι αλλοι με εξεραιση το μπραντ πιτ που ειναι λες και βγηκε ο χαρος παγανια και τον αλλο το φλουφλη απο το blade που προ blade ηταν σαν σπιρτο και μετα κουμπωσε την αυξητικη για να γινει λιγο καλυτερος απο αδυνατοςειναι φουσκωτοι αναλογως την ταινια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 31-10-11 14:39 #284
    Προεπιλογή
    Για τον τελευταιο στην φωτο... Στην ταινια Thor ηταν απλα εξωπραγματικος.
    My name is Daniel Lugo and I believe in fitness
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 31-10-11 14:54 #285
    Το avatar του χρήστη BODYMPAL

    Εγγραφή
    05-04-2011
    Περ.
    XANIA KΡHTH!
    Μηνύματα
    208
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 19 από 44 ΠρώτηΠρώτη ... 9171819202129 ... ΤελευταίαΤελευταία