Σελίδα 3 από 25 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 369
  1. 05-10-10 00:24 #31
    Banned
    Εγγραφή
    07-11-2007
    Περ.
    Natural World
    Μηνύματα
    776
    Προεπιλογή
    δεν το βρισκω τρομερα παραλογο,σταματησε διατροφη βαρη και εκοψε κ φαρμακο για 3 χρονια.λογικο
     

  2. 05-10-10 00:34 #32
    Το avatar του χρήστη pan0z

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    1.290
    Προεπιλογή
    Δεν νομιζω επαγγελματιες ββερ οταν σταματανε να κατεβενουν σε αγωνες να σταματανε τα παντα ενοοω απο διατροφη και ειδικα βαρη.Λογικα αυτοι οι ανθρωποι ειχαν την ιδια τρελα με εμας συνεχισαν σε επαγγελματικο επιπεδο και οταν ειδα οτι περναει η φουρνια τους ειπαν τελος αλλα δεν νομιζω να τους εφυγε και η αγαπη για το αθλημα.(αποψη μου)
     

  3. 05-10-10 00:35 #33
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jGod Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν το βρισκω τρομερα παραλογο,σταματησε διατροφη βαρη και εκοψε κ φαρμακο για 3 χρονια.λογικο
    Δεν διαφωνώ μαζί σου...λογική είναι η πτώση του, αλλά βλέπεις έναν άνθρωπο που διεκδικούσε πριν μερικά χρόνια καλές θέσεις στο Olympia και στο Arnold Classic να μην μπορέσει με το σώμα του πλέον να περάσει ούτε για θεατής... είναι λιιιιγο εξωφρενικό
     

  4. 05-10-10 00:39 #34
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι μου λες ρε φιλε
    το 90% των ανθρωπων ειναι εθισμενοι στο καπνισμα ...
    ο καθενας με τα κοληματα του
    φυσικο αποτελεσμα σε τετοιο επιπεδο δεν προκειται να δεις
    κακο του κεφαλιου τους..ε αρα βλεπουμε ψευτικα σωματα, ή μαλλον σχεδον ψευτικα αφου σιγουρα καταβαλουν και μεγαλη προσπαθεια σε θεμα προπονησης και διατροφης....αλλα παλι θα πω,τι να το κανεις...
     

  5. 05-10-10 00:50 #35
    Banned
    Εγγραφή
    07-11-2007
    Περ.
    Natural World
    Μηνύματα
    776
    Προεπιλογή
    στην ζωη ολα πρεπει να τα περιμενεις...ακομη κ αλλαγη φιλοσοφιας στην διαρκεια της ζωης σου.
     

  6. 05-10-10 00:53 #36
    Το avatar του χρήστη No Cash

    Εγγραφή
    30-12-2008
    Περ.
    Athena
    Μηνύματα
    610
    Προεπιλογή
    μικρη παρενθεση... "ακμη" τι σημαινει ακριβως....
    stealin dealin killin
     

  7. 05-10-10 01:11 #37

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    σπυρια
     

  8. 05-10-10 01:17 #38
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    θες το site???
    στειλτο σε pm αν μπορεις Κομπρα!!!
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
     

  9. 05-10-10 07:57 #39
    Veteran
    Το avatar του χρήστη kutsup

    Εγγραφή
    07-10-2008
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    577
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    To Λινκ διαγραφεται γιατι στο φόρουμ που μας παραπεμπτει υπάρχουν banners καταστηματων που εμπορεύονται αναβολικες ουσίες...
    Οποιος το διαβασε ή ο topic starter μπορεί να κανει μια ανακεφαλαίωση των 55 σελιδων αλλα εχετε υπόψην ότι εκ των πραγματων η κουβεντα αυτη αναλογα την εξέλιξη της θα πρέπει ή να κλειδωθει ή να μετακινηθει..
    Γιατί στρουθοκαμηλίζετε ρε παιδιά? Το internet είναι γεμάτο από τέτοια μαγαζιά. Η πλειοψηφία των "τρανών" ΒΒers στην Ελλάδα έτσι συμπληρώνει το "χαρτζιλήκι" της και μη μου πείτε ότι πρώτη φορά το ακούτε.
     

  10. 05-10-10 08:01 #40
    Veteran
    Το avatar του χρήστη kutsup

    Εγγραφή
    07-10-2008
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    577
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Antonis Giannoulis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορει καποιος για παραδειγμα με 3gr/week να εχει τρομερα sides οπως γυναικομαστιες, χολυστερινες, ανεβασμενες τρανσαμινασες, ακμη...κ.α ενω καποιος αλλος να μην καταλαβαινει τιποτα. Εκει δινουν βαση, στις αντοχες δηλαδη που εχει καθε οργανισμος οπως και στην δυνατοτητα να μπορει να αφομειωνει τις μεγαλες ποσοτητες αας..
    Την αρωματοποίηση, τα λιπίδια, και τις τρανσαμινάσες δεν τα γλυτώνει κανείς. Ειδικά τα 2 τελευταία στα πόσιμα είναι 100% δεδομένα. Εκτός και αν είναι εξωγήινος. Για το κλείσιμο του HPTA δεν λέω γιατί ούτως ή άλλως είναι τελειωμένοι αφού δεν σταματάνε τη χρήση.
     

  11. 05-10-10 08:09 #41
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kutsup Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί στρουθοκαμηλίζετε ρε παιδιά? Το internet είναι γεμάτο από τέτοια μαγαζιά. Η πλειοψηφία των "τρανών" ΒΒers στην Ελλάδα έτσι συμπληρώνει το "χαρτζιλήκι" της και μη μου πείτε ότι πρώτη φορά το ακούτε.
    Δεν μας απασχολει τι κανει το ιντερνετ ή γενικα τι κανει ο καθενας...Εδω εχουμε ενα φόρουμ για να συζηταμε τις αποψεις μας.Τωρα το να παραπεμπτεις σε ενα αλλο φόρουμ ενα τοπικ 55 σελιδων αν μην τι αλλο δεν μας αφορα αμεσα.Πες μας εσυ Kutsup τι ξερεις και τι εχεις καταλαβει από τον χωρο.Αοριστα και ανωνυμα εχουμε ακουσει πολλα.Επίσης παρόλο την εμπειρια σου στα αασ και στα φόρουμς δεν καταλαβαινω γιατι ανοιγεις θεμα ανοικτα στο φόρουμ που εσυ ο ίδιος κατευθυνεις σε χημικα μονοπατια και συζητησεις,θα μεταφερθει όπως παει και το εχω τονισει από χθες....
     

  12. 05-10-10 08:37 #42
    Veteran
    Το avatar του χρήστη kutsup

    Εγγραφή
    07-10-2008
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    577
    Προεπιλογή
    Δεν έχει να κάνει με τα χημικά μονοπάτια που αναφέρεις αλλά με μια πραγματικότητα του BBing η οποία καταστρέφει πολλούς. Και αυτοί οι πολλοί γίνονται αντικείμενα θαυμασμού από πιτσιρικάδες που προσπαθούν να τους μοιάσουν. Δεν αναφέρεται αν πρόσεξες σε συγκεκριμένα φάρμακα αλλά σε στο τι είναι αυτό που κάνει τους επαγγελματίες να συνεχίζουν και να ξεχωρίζουν από τους υπόλοιπους.
    Το να προσπαθούμε να κρυβόμαστε πίσω από το δάκτυλο μας δεν σημαίνει ότι οι άλλοι που διαβάζουν δεν καταλαβαίνουν τι γίνεται.
    Και όσο για το τι έχω δει αν θέλεις ευχαρίστως να τα κάνουμε και επώνυμα. Δεν έχω κανένα πρόβλημα με αυτούς που τα πουλάνε για να εξηγούμαστε. Ο καθένας κάνει τη δουλειά του. Στο μυαλό αυτού που τα αγοράζει βρίσκεται η ευθύνη και σαφώς στην "παραπλάνηση" των forums.
     

  13. 05-10-10 09:28 #43
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Το φορουμ είναι χωρος ενημερωσης και όχι παραπλάνησης,δεν εχω ακουσει κανεναν να λεει φαε τόσο κοτόπουλο ή παρε το ταδε κουτι πρωτεινης για να γίνεις σαν τον Cutler,ισα ισα εχει ανοιξε σε πολλους νεους αθλουμενους τα ματια που μεχρι τότε οι παραστασεις τους ήταν καποια περιοδικα (κατευθυνομενα συμφεροντων) ή τους γνωστους -αγνωστους γκουρου των γυμναστηριων και των καταστηματων συμπληρωματων διατροφης.
    Από εκεί και περα αν καποια φόρουμς θελουν να γίνουν εκολαπτήρια χρηστων αασ εμας δεν μας αντιπροσωπευει για αυτο και σε τόσα νεα μελη (σε ηλικια και σε χρόνο ενασχόλησης)εχουμε αρνηθει πρόσβαση στην Χημικη Ενότητα ,τωρα όσοι εχουν συμφεροντα μπορεί να τα παρουσιαζουν ρόδινα...
    Τωρα από εκει και περα αν καποιος βρεθεί και πει εκ των υστερων ότι από ενα φόρουμ,ενα περιοδικο ή 5 φωτογραφίες μπηκα στο λουκι των φαρμακων και καταστραφηκα παίζει με την νοημοσύνη μας ή είναι ο ίδιος κουτος.
     

  14. 05-10-10 09:42 #44
    Προεπιλογή
    ακυρος λιγο, ( ναι για εμενα μιλαω) ειδα το σαιτ κλπ, εκτως τν μπανερ'σ που οντως ηταν ντιγκα στιν διαφημηση για καθε ειδους αασ... ηταν ενα ενδιαφερον "τοπικ" σε σχεση με Προ και αασ.. δν μπορω να πω οτι θα ωθησει καποιον στα αασ.. απλα θα δει γνωμες χρηστων ( ναι βεβαια και δν λενε τις παρενεργειες απλα οτι ειναι μεγαλες η ποσοτητες...) αλλα ειναι , οκ... απλα τωρα πχ... αλλαζει λιγο η γνωμη μου με το απλα κανει καποιος ενα κυκλο και τι... απλα πλεων μπαινει ο παραγοντας ποσοτητα... αφτα.. οποιος θελει να μαθει για τα αασ.. υπαρχει τροπος και το τοπικ με αφτες τις 55 σελιδες δν λεει κατι συγκεκριμενο... απλα διαβαζεις και διαβαζεις...
     

  15. 05-10-10 10:15 #45
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.916
    Προεπιλογή
    Νομίζω λινκς σαν αυτό που έβαλε ο kutsup περιέχουν κάποιες αλήθειες, αλλά και ισοπεδώνουν άλλες. Ειδικά όταν το κοινό που τις διαβάζει δεν είναι ενημερωμένο για το θέμα της χημικής υποστήριξης και των επαγγελματιών bbers.

    Εγώ που πρόλαβα το λινκ, περα από τις πωλήσεις ουσιών, νομίζω οτι αυτο το θεμα ΔΕΝ είχε θέση στις Γενικές Συζητήσεις.

    Δεν κρύβεται κανείς πίσω από το δάχτυλό του, αλλά η κατ' επανάληψη διάδοση των μελανών σημείων του αθλήματός μας, δεν κάνει πρώτα από όλα καλό στο ίδιο το άθλημα, πόσο μάλλον σε ένα φόρουμ που ο μέσος αναγνώστης είναι αρχάριος.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
     

Σελίδα 3 από 25 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία