Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 35 από 35
  1. 12-10-10 15:33 #31
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    οτι δεν εχω ποτε αδικο
    σωστο κ αυτο
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-10-10 15:23 #32
    Το avatar του χρήστη Michaelangelo

    Εγγραφή
    19-03-2010
    Περ.
    Kuopio/Finland
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Να συμπληρώσω μονο σε αυτά που είπαν οι υπόλοιποι,
    λεπτομέρεια τις λεπτομέρειας. Eκεί που έχεις gala, μείωσε την πρωτεΐνη whey στα 15-20 γραμμάτια. Από το gala στην ποσότητα αυτή παίρνεις ήδη 10-12 grams πρωτεΐνης!
    Insta: @savvoulidis.sportstherspy
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-10-10 17:16 #33
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Menios Ser1985 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε Fotis3,να θυμάσαι μία φράση από έναν πολύ μεγάλο Έλληνα ΒΒερ:
    -In Protein We Trust-
    Συνήθως δεν έχουμε το αποτέλεσμα που θέλουμε σε μυική ανάπτυξη επειδή η καθημερινή μας πρόσληψη σε πρωτείνη είναι ελλιπής!Δοκίμασε 3 μήνες με 250 γρ. πρωτείνης καθημερινά όπως έχεις τώρα και στη συνέχεια μείωσέ τα σε 150γρ. καθημερινά για 3 μήνες και πες μας τα αποτελέσματα!

    Το εκανα εγω αυτο...

    Δεν ειδα σχετικα καμια (με γυμνο ματι) διαφορα! Δηλαδη απο τα 3+ γρ/κιλο πηγα στα 2-2,2 γρ/κιλο

    ps A kai το ελλειμα θερμιδων που δημιουργηθηκε απο την μειωση της πρωτενης το αναπληρωσα με υδατ κυριως, και λιγα λιπαρα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-10-10 23:18 #34
    Το avatar του χρήστη Menios Ser1985

    Εγγραφή
    13-08-2010
    Περ.
    Karditsa,Greece
    Μηνύματα
    727
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο noz1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το εκανα εγω αυτο...

    Δεν ειδα σχετικα καμια (με γυμνο ματι) διαφορα! Δηλαδη απο τα 3+ γρ/κιλο πηγα στα 2-2,2 γρ/κιλο

    ps A kai το ελλειμα θερμιδων που δημιουργηθηκε απο την μειωση της πρωτενης το αναπληρωσα με υδατ κυριως, και λιγα λιπαρα!
    Είναι σχετικό αυτό.Ανάλογα στο άτομο.Αυτό που έχω δεί πάντως στους περισσότερους που βοηθάω αλλά και σε μένα είναι ότι μόλις αυξηθεί η συνολική ημερήσια προσληψη πρωτείνης ,αυξάνεται και η άλιπη μάζα και το σώμα δείχνει πολύ πιο σκληρό!
    -The Fallen Army-
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 14-10-10 01:04 #35
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Menios Ser1985 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι σχετικό αυτό.Ανάλογα στο άτομο.Αυτό που έχω δεί πάντως στους περισσότερους που βοηθάω αλλά και σε μένα είναι ότι μόλις αυξηθεί η συνολική ημερήσια προσληψη πρωτείνης ,αυξάνεται και η άλιπη μάζα και το σώμα δείχνει πολύ πιο σκληρό!
    Το οτι αυξανεται η αλιπη μαζα δεν το εχω δει να συμβαινει πανω μου! Ισως να εχεις δικιο!!

    Για το πιο σκληρο συμφωνω!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123