Θέμα: Universal

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 32
  1. 14-10-10 10:26 #16
    Προεπιλογή
    εγω διαφωνω μ αυτο...το οτι μια εταιρεια δεν εχει βγαλει προιοντα απο καθε μπουρδα που κυκλοφορει στο εμποριο εμενα μονο καλο μου βγαζει....ασε που αμα δεις το επισημο site της εχει προσθεσει πολλα προιοντα. http://www.universalnutrition.com/
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 14-10-10 10:30 #17
    Προεπιλογή
    προσωπικα την θεωρω μια απ τις πιο ποιοτικες και ασφαλεις εταιρειες που κυκλοφορουν!!εκτος απο την σειρα animal εχω δοκιμασει και την πρωτεινη της την ultra iso whey και ειχα μεινει αρκετα ευχαριστημενος!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 14-10-10 10:31 #18
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lao Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το θέμα του value for money είναι σημαντικό. Παρόλαυτά, ποιο pack πιστεύεις ότι αξίζει περισσότερο τα λεφτά του σε σχέση με το Animal;

    Επίσης, που έχει μείνει πίσω;
    κοιτα λιγο τα προιοντα τις σε σχεση με αλλες εταιριες

    παρε για παραδειγμα τα testbooster που εχει
    πχ το stak... εχει βγει αρκετο καιρο νομιζω... δεν το εχουν ανανεωσει καθολου...
    ουτε divanil, ουτε icarrin ουτε daa εχει μεσα

    το δε test εχει μεσα divanil αλλα και παλι δεν σου λεει σε τι % το εχει μεσα

    το δε torrent που ηταν απο τα καλητερα postwo που εχω δει σε blend
    εχει ακομα μεσα CEE και μιξ απο υδατανθρακες

    αν και μπορω να πω οτι ειναι απο τις λιγες εταιριες που εβαλαν πρωτες creatine magnesium chelate στα pre/post wo τους...torrent και storm

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Test bosters,Anti estrogens,cortisol blockers,κρεατινες,υδατανθρακες,blend πρωτεινες η καζεινη,sleep aids,μεμονωμενες βιταμινες και πολλα αλλα.Εχει δικιο ο devil..

    Απ την αλλη θα μου πεις,ναι μα γινεται μια εταιρια να εχει 100 προιοντα και να ειναι ολα καλα??Και θα απαντησω λιγο δυσκολο.Αλλα δεν εχει και πολλα βασικα συμπληρωματα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 14-10-10 12:35 #19
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dhmhtrhs Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω διαφωνω μ αυτο...το οτι μια εταιρεια δεν εχει βγαλει προιοντα απο καθε μπουρδα που κυκλοφορει στο εμποριο εμενα μονο καλο μου βγαζει....ασε που αμα δεις το επισημο site της εχει προσθεσει πολλα προιοντα. http://www.universalnutrition.com/

    Μα ποιος μιλησε για μπουρδες?Βασικα συμπληρωματα λειπουν!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dhmhtrhs Εμφάνιση μηνυμάτων
    προσωπικα την θεωρω μια απ τις πιο ποιοτικες και ασφαλεις εταιρειες που κυκλοφορουν!!εκτος απο την σειρα animal εχω δοκιμασει και την πρωτεινη της την ultra iso whey και ειχα μεινει αρκετα ευχαριστημενος!!
    Τεκμηριωσε το αν θες λιγο αυτο,εχεις κανενα πιστοποιητικο που να το αποδεικνυει??Γιατι ολοι λεμε για σουπερκαθαρες εταιριες και στο τελος μολις βγαινει καμια βρωμα μενουμε λαλακες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 14-10-10 12:41 #20
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν μ αρεσει και τοσο σαν εταιρια...

    κανουν τρελη διαφημιση και ειναι και αρκετα ακριβη για αυτα που προσφερει

    και σε σχεση με αλλες εταιριες εχει μεινει πολυ πισω στα προιοντα της
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 14-10-10 13:28 #21
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dhmhtrhs Εμφάνιση μηνυμάτων
    προσωπικα την θεωρω μια απ τις πιο ποιοτικες και ασφαλεις εταιρειες που κυκλοφορουν!!εκτος απο την σειρα animal εχω δοκιμασει και την πρωτεινη της την ultra iso whey και ειχα μεινει αρκετα ευχαριστημενος!!




    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τεκμηριωσε το αν θες λιγο αυτο,εχεις κανενα πιστοποιητικο που να το αποδεικνυει??Γιατι ολοι λεμε για σουπερκαθαρες εταιριες και στο τελος μολις βγαινει καμια βρωμα μενουμε λαλακες.
    ειπα την λεξη προσωπικα...το οποιο σημαινει οτι εχω βγαλει αυτο το συμπερασμα απο την οποια εμπειρια εχω στα συμπληρωματα καθως και απο προσωπικα κριτηρια..δεν ειπα ειναι αξιοπιστη εταιρεια για να μου ζητησεις πιστοποιητικα!!

    η universal ειναι μια εταιρεια που δεν εχει να αποδειξει τιποτα!!ολα αυτα τα χρονια που ειναι στον χωρο εχει κτισει ενα ονομα και κυριως μεσα απο την σειρα της animal..δεν θεωρω πως εχει μεινει πισω στα συμπληρωματα καθως αν κατι δουλευει δεν χρειαζεται να το αλλαξεις ακομα και αν ειναι "παλαιομοδητικο".γνωμη μου!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dhmhtrhs : 14-10-10 στις 13:30
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 14-10-10 13:43 #22
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dhmhtrhs Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειπα την λεξη προσωπικα...το οποιο σημαινει οτι εχω βγαλει αυτο το συμπερασμα απο την οποια εμπειρια εχω στα συμπληρωματα καθως και απο προσωπικα κριτηρια..δεν ειπα ειναι αξιοπιστη εταιρεια για να μου ζητησεις πιστοποιητικα!!

    η universal ειναι μια εταιρεια που δεν εχει να αποδειξει τιποτα!!ολα αυτα τα χρονια που ειναι στον χωρο εχει κτισει ενα ονομα και κυριως μεσα απο την σειρα της animal..δεν θεωρω πως εχει μεινει πισω στα συμπληρωματα καθως αν κατι δουλευει δεν χρειαζεται να το αλλαξεις ακομα και αν ειναι "παλαιομοδητικο".γνωμη μου!!
    Ok,το θεμα δεν ειναι οτι ζηταω απο σενα πιστοποιητικα.Γενικα μιλαω,και οχι μονο για την universal.Καλυτερα να λεμε "εγω αυτην εμπιστευομαι" παρα οτι ειναι πολυ αξιοπιστη κλπ κλπ..αποψη μου βεβαια..
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 14-10-10 13:56 #23
    Προεπιλογή
    συμφωνω μαζι σου,γι αυτο στο πρωτο μου ποστ εγραψα "προσωπικα την θεωρω"...δυστυχως για καμια εταιρεια δεν μπορουμε να ειμαστε σιγουροι και ο καθενας επιλεγει αναλογα με τα κριτηρια του!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 31-10-10 20:58 #24
    Προεπιλογή
    παιδια πιο προιον της universal ειναι για μονοϋδρική κρεατινη?γιατι ειναι τοσα και εχω μπερδευτει..
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 31-10-10 20:59 #25
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostaras8 Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια πιο προιον της universal ειναι για μονοϋδρική κρεατινη?γιατι ειναι τοσα και εχω μπερδευτει..
    Storm
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 31-10-10 21:04 #26
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Storm
    την εχεις δοκιμασει φιλε?αν ναι πως σου φανηκε στον κυκλο που 'κανες με αυτην?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 31-10-10 21:07 #27
    Master of Pain
    Το avatar του χρήστη GEORGEXX1

    Εγγραφή
    01-12-2009
    Μηνύματα
    2.468
    Προεπιλογή
    To creatine powder.
    Για να υψωθείς πάνω από τους ανθρώπους υπάρχουν δυο δρόμοι: με τη δικιά σου επιδεξιότητα ή χάρη στην βλακεία τον γύρω σου ανθρώπων.
    Λα Μπρυγιέρ*
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 31-10-10 21:16 #28
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GEORGEXX1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    To creatine powder.
    η creatine powder δεν ειναι απο την σειρα της universal..
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 31-10-10 21:56 #29
    Master of Pain
    Το avatar του χρήστη GEORGEXX1

    Εγγραφή
    01-12-2009
    Μηνύματα
    2.468
    Προεπιλογή
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Για να υψωθείς πάνω από τους ανθρώπους υπάρχουν δυο δρόμοι: με τη δικιά σου επιδεξιότητα ή χάρη στην βλακεία τον γύρω σου ανθρώπων.
    Λα Μπρυγιέρ*
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 02-11-10 17:48 #30
    Το avatar του χρήστη GyM=life

    Εγγραφή
    31-10-2010
    Περ.
    Switzerland
    Μηνύματα
    685
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lao Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν κρίνω από εδώ:

    Εταιρίες Συμπληρωματων


    δεν υπάρχει topic για την Universal.

    Ποια είναι η γνώμη σας για αυτήν;
    πολυ καλη εταιρια!εχω χρησιμοποιησει ανιμαλ πακ και ανιμαλ κατ απο αυτη και εχω δει πλ καλες διαφορες!
    Failure is not the worst thing in the world...the very worst is not to try...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία