Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 40
  1. 14-10-10 03:06 #1
    Προεπιλογή Monster Mass (Cytosport)
    Γεια σας παιδια, εχει δοκιμασει κανεις αυτο το συμπλήρωμα;





    Ευχαριστω!

    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Polyneikos : 14-10-10 στις 10:33
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 29-05-11 01:43 #2
    Προεπιλογή
    Κανείς??? Θα με ενδιέφερε και μένα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 29-05-11 02:30 #3
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    με μία μπλέντ πρωτείνη, ένα waxy, ένα cla (όχι απαραίτητο) και μία πολυβιταμίνη έχεις αυτό που θες. και σου κρατάει και πολύ παραπάνω. Επίσης πάρα πολύ χοληστερόλη και πολλά λιπαρά (κ μάλιστα saturated) το συγκεκριμένο!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sobral : 29-05-11 στις 02:34
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 31-05-11 17:08 #4
    Προεπιλογή monster mass
    ρε μαγκες,ξερει κανεις αυτο το συμπλιρομα ( monster mass)?? την πηρα πρην 2 βδομαδες και κατι βλεπω σιγα σιγα...καποιος που την εχει δοκιμασει για καιρο να πει την γνωμη του??
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 31-05-11 20:15 #5
    Το avatar του χρήστη gsisr

    Εγγραφή
    31-03-2011
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    304
    Προεπιλογή
    τι βλεπεις;
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 31-05-11 20:19 #6
    Προεπιλογή !!!
    οτι γενικα μου δινει καποια ενεργεια που δεν την ειχα..!! αλλα θελω κιλα,την εχεισ δοκιμασει την κσερεις.??γτ θελω ν μαθω αν ακσιζει ν την συνεχισω...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 01-06-11 15:35 #7
    Το avatar του χρήστη gsisr

    Εγγραφή
    31-03-2011
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    304
    Προεπιλογή
    όχι φίλε μου δε την έχω δοκιμάσει αλλά είναι κλασική πρωτείνη όγκου...σαν υ/α έχει μαλτοδεξτρίνη και waxy αλλά δε λέει ποσότητες...μη τις προτιμάς γενικά τις όγκου εκτός κι αν είσαι πολύ αδύνατος και δε παίρνεις εύκολα κιλά..κυρίως σε βάζουν κιλά στη κοιλιά..τώρα για τη δύναμη που λες αν έχεις φτιάξει τη διατροφή σου λογικό να έχεις περισσότερη ενέργεια...αν ήταν muscletech θ σ λεγα ότι είναι η κρεατίνη..
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 01-06-11 18:15 #8
    Προεπιλογή !!!!!!!!!!
    το θεμα ομως ειναι οτι θελω ν παρω κιλα καταλαβες...ειμαι 61 και θελω ν φτασω στα 72-73........δεν νομιζω ν τα παρω στην κιλια...γτ λιωνω στους κυλιακους......τωρα δεν κσερω κιλας......εχω και φοτο στο προφιλ μ,δεν με λεσ και στεκα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 01-06-11 18:30 #9
    Το avatar του χρήστη gsisr

    Εγγραφή
    31-03-2011
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    304
    Προεπιλογή
    φίλε έχεις πολύ καλή βάση για μένα! μην τη χαλάσεις με ένα τέτοιο προιόν! και δε μιλάω για το συγκεκριμένο αλλά γενικά για τις πρωτείνες όγκου! για μένα αν καταφέρεις να βάλεις τα κιλά τρώγοντας καθαρά θα πετύχεις πολύ καλό αποτέλεσμα! αν βέβαια επιμένεις τελείωσε το κουτί και η αμέσως επόμενη λύση είναι να πάρεις μια πρωτείνη και ένα υ/α βλέπε waxymaize και να τα συνδυάζεις μαζί όταν πρέπει. και πιο οικονομικά θα σου βγει και πιο καθαρά. από κει και πέρα δε συγκρίνεται με το καλό φαί τπτ απ αυτά...

    edit: τώρα είδα τη δόση..βασικά πολύ πιο οικονομικά θα σου βγει αν κάνεις το παραπάνω που σου πα!!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη gsisr : 01-06-11 στις 18:41
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 02-06-11 00:03 #10
    Προεπιλογή
    ναι ενταξει,γενικα γυμναζομαι δεν το αφηνω.....!! οταν λες protein ?? για whey λες?? και τι αλλο μου ειπες..?? ογκο θελω ομως ν μου δοσει.......!!!!κιλα,και γενικα να ανοιξω στην πλατη,να παρω στα χερια και αλλο,και στο στιθος..!!σε ευχαριστω παντοσ.......απλα και η διατροφη μ,δεν ειναι και σταθερη.. ¨( διλ δεν τρωω και πολι καταλαβες....για αυτο περνω και αυτο το συμπλιρομα για να με βωηθισει με το φαει,επιδι δεν εχω και καλη διατροφη....glyco-maize λες?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη vasilis123 : 02-06-11 στις 00:32
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 02-06-11 00:26 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vasilis123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι ενταξει,γενικα γυμναζομαι δεν το αφηνω.....!! οταν λες protein ?? για whey λες?? και τι αλλο μου ειπες..?? ογκο θελω ομως ν μου δοσει.......!!!!κιλα,και γενικα να ανοιξω στην πλατη,να παρω στα χερια και αλλο,και στο στιθος..!!σε ευχαριστω παντοσ.......απλα και η διατροφη μ,δεν ειναι και σταθερη.. ¨( διλ δεν τρωω και πολι καταλαβες....για αυτο περνω και αυτο το συμπλιρομα για να με βωηθισει με το φαει,επιδι δεν εχω και καλη διατροφη....
    Nαί για whey εννοεί το παλικάρι,
    το waxy maize που σου είπα είναι υδατάνθρακας πολύ γρήγορης απορρόφησης,
    και τον παίρνουμε για μετά το γυμναστήριο.

    Για να κάνεις πλάτες, χέρια, στήθος, που θες η διατροφή με την σκληρή προπόνηση
    θα σε βοηθήσει καλύτερα πάρα το master mass.
    No money no
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 02-06-11 00:33 #12
    Το avatar του χρήστη gsisr

    Εγγραφή
    31-03-2011
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    304
    Προεπιλογή
    δυστυχώς εαν δεν κάνεις μια καθαρή διατροφή με πολλές θερμίδες και σκληρη προπόνηση δε θα βάλεις όγκο...η πρωτείνη που λες θα σου βάλει λίπος...μπορείς να τη χρησιμοποιήσεις αν θέλεις για αντικατάσταση ενός γεύματος αυτό είναι το νόημα αυτής τη πρωτείνης αν δε μπορείς να φας κτ στέρεο τουλάχιστον να μη το χάσεις...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 02-06-11 16:44 #13
    Προεπιλογή !!!
    το κσερω αυτο για το συμπλιρομα,για αυτο το εχω γιατι δεν ειμαι και πολι fun του φαγητου...και πεινω το monster οταν δεν τρωω πολι στα καπακια,και μετα την γυμναστικη..οσο ν ειναι κατι θα μ δοσει παραπανω απο το φαγητο..οσο για το λυποσ το καιω απο την γυμναστικη πιστευω.αλλα για το waxy maize το επσαξα και θα παρω,γτ ο υδατανθρακας ειναι πολι καλοσ εχω ακουσει...εχω ακουσει κιολας αντη ν πινεις protein (ογκου) να παρεις μια καλη whey και βρομη,και να τα σινδιαζεις μονο σ..!!βρομη απο το super market να την κανεισ σκονη και να παιζεις και με τα 2.......τι λετε.? και γενικα εγω της διατροφης δεν ειμαι και πολι..αλλα προσεχω τι τροω παντα..και γενικα οτι βρησκω το σαβουριαζω..οχι σοκολατες και μλκιες ομως....γενικα κοιταω να τροω φαει οσο ποιο σιντομα γινετε απο την ωρα που εχω φαει το προηγουμενο....γιατι οπωσ ειπα θελω κιλα..!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη vasilis123 : 02-06-11 στις 16:48
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 02-06-11 17:16 #14
    Το avatar του χρήστη gsisr

    Εγγραφή
    31-03-2011
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    304
    Προεπιλογή
    με τη βρώμη είναι ακόμα καλύτερα τη κάνεις σκόνη θρυματίζεις και κάνα αμύγδαλο και τα πετάς όλα μαζί μεσα στη whey και έτοιμο το γεύμα. το θέμα έιναι ότι στον όγκο λίπος πέρνουμε ότι προπόνηση και να κάνουμε! μία δόση απ αυτό το πράμα έχει παραπάνω λιπαρά απο μια κουταλιά λάδι!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 02-06-11 17:30 #15
    Προεπιλογή
    κατι τετοιο θα κανω μ βρομη μαλλον...θα το ψαξω και θα δω......θα δικσει....θελω ν παω 70 κιλαα γαμωω.....και περνω πολι δυσκολα κιλα.....!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία