Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 25 από 25
  1. 29-07-06 16:29 #16
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη Gasturb

    Εγγραφή
    18-04-2006
    Περ.
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    3.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο billias15
    gasturb mipws ksereis apo pou mporo na agoraso whey? p.x. kanena magazi i kana site?
    Tha sou steilw private mhnyma me links
    Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 30-07-06 20:04 #17
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή -----------
    paidia ti einai to ounce? ekei pou leei p.x. "4-5 ounces of water........" poso ennoei?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 30-07-06 20:13 #18
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη Gasturb

    Εγγραφή
    18-04-2006
    Περ.
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    3.660
    Προεπιλογή Re: -----------
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο billias15
    paidia ti einai to ounce? ekei pou leei p.x. "4-5 ounces of water........" poso ennoei?
    1 US fluid ounces = 29.5735297 ml

    Alla egw me kathe dosh (eite 1 eite 2 scoops) vazw konta sta 550 ml nero, mias k ta 150 h 300 ml pou leei einai liga gia mena. Nero parapanw einai kalo kanei
    Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 30-07-06 20:49 #19
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή --------
    thanx gasturb
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 19-05-17 20:08 #20
    shake :D
    γεια σας ειμαι 17 χρονων 1,80 υψος 70 κιλα δεν ειμαι ουτε χοντρος ουτε λεπτος κανονικος ... επεζα 6 χρονια ποδοσφαιρο σε ομαδα ... τελοσπαντων θα ηθελα να αποκτησω ογκο να φουσκοσω λιγακι καταρχας η κρεατινη ειναι επιβλαβης για τον οργανισμο μου καλω θα ηταν να περιμενω να παω 18 και μετα να παρω? θα μου βγαλει κανα προβλημα υγειας? και ποια θεωρειται ειναι καλη για την ηλικια μου?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 20-05-17 14:13 #21
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Οχι φιλε η κρεατινη παρολο την αποψη της κοινωνιας σε φυσιολογικες ποσοτητες δεν ειναι επιβλαβης για τον οργανισμο σου. Ειχα το ιδιο σωματοτυπο οταν αρχισα - πιστευω οτι αν θες ογκο σε αυτην την φαση πρεπει να γυμναζεσαι τακτικα και να παιρνεις επαρκη πρωτεινη κατα την διαρκεια της ημερας. Η κρεατινη δεν ειναι μαγικη, σου δινει ενα boost στην μυικη αντοχη και βοηθαει στην αναρρωση. Η πρωτεινη απο την αλλη αν λειπει απο την διατροφη σου οσο και να παλευεις δεν θα δεις ογκο. Γενικα οσων αφορα το ειδος της κρεατινης προτεινω παντα μονουδρικη - ειναι το πρωτο ειδος κρεατινης που βγηκε στην αγορα και το 90% των ερευνων επι του θεματος ειναι σε αυτην. Οι αλλες ειναι λιγο αγνωστη περιοχη αυτην την στιγμη. Μια καλη μαρκα για κρεατινη ειναι η Inkospor την χρησιμοποιω αυτην την στιγμη. Ποιοτικη, ξηγημενη και εχει και δοσομετρητη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 20-05-17 14:43 #22
    Προεπιλογή
    γεια σας ειμαι 17 χρονων 1,80 υψος 70 κιλα δεν ειμαι ουτε χοντρος ουτε λεπτος κανονικος ... επεζα 6 χρονια ποδοσφαιρο σε ομαδα ... τελοσπαντων θα ηθελα να αποκτησω ογκο να φουσκοσω λιγακι καταρχας η κρεατινη ειναι επιβλαβης για τον οργανισμο μου καλω θα ηταν να περιμενω να παω 18 και μετα να παρω? θα μου βγαλει κανα προβλημα υγειας? και ποια θεωρειται ειναι καλη για την ηλικια μου?
    Καλησπέρα. Δεν θα σ κανει τίποτα κακό αλλά δεν νομιζω οτι σου χρειαζεται. Κάνε βάρη φάε καθαρά με καλούς υδατάνθρακες και ποιοτική πρωτεΐνη και θα έρθουν όλα. Αργότερα για ενα έξτρα boost την βάζεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 20-05-17 16:25 #23
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manos13235432 Εμφάνιση μηνυμάτων
    γεια σας ειμαι 17 χρονων 1,80 υψος 70 κιλα δεν ειμαι ουτε χοντρος ουτε λεπτος κανονικος ... επεζα 6 χρονια ποδοσφαιρο σε ομαδα ... τελοσπαντων θα ηθελα να αποκτησω ογκο να φουσκοσω λιγακι καταρχας η κρεατινη ειναι επιβλαβης για τον οργανισμο μου καλω θα ηταν να περιμενω να παω 18 και μετα να παρω? θα μου βγαλει κανα προβλημα υγειας? και ποια θεωρειται ειναι καλη για την ηλικια μου?
    καλησπερα και απο μενα φιλε! η κρεατινη δε θα σου κανει κανεναν απολυτως κακο το αντιθετο μαλιστα ειναι το πιο πολυμελετημενο συμπληρωμα διατροφης που υπαρχει! η ηλικια για μενα δεν παιζει ρολο σημαντικο τουλαχιστον οσο η προπονητικη εμπειρια στο σταδιο που εισαι μπορεις να δεις τα αποτελεσματα που θες με ενα καλο διατροφικο πλανο πλουσιο σε πρωτεινες υδατανθρακες και καλα λιπαρα αυτο στην ουσια θα σου δωσει τον ογκο που θες ! βαζεις μια πρωτεινουλα καθαρη η ογκου αν θες και εισαι πενα ! κρατα την κρεατινη για οταν φτασεις σε πλατο! τωρα αν θες οπωςσδηποτε να παρεις η μονουδρικη ειναι καλη για αρχη μετα βλεπεις και αλλα
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 25-01-18 23:33 #24
    Προεπιλογή
    Γεια σας παιδια ειμαι 16 ετων και θελω να παρω πρωτεινη διοτι τα γευματα μου δεν μου παρεχουν τα απαραιτητα γραμμαρια .Τι ειδους πρωτεινη μου προτειναιτε να απαντησει καποιος που ξερει.Ευχαριστω
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 26-01-18 12:49 #25
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Vaggelis17 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας παιδια ειμαι 16 ετων και θελω να παρω πρωτεινη διοτι τα γευματα μου δεν μου παρεχουν τα απαραιτητα γραμμαρια .Τι ειδους πρωτεινη μου προτειναιτε να απαντησει καποιος που ξερει.Ευχαριστω
    Γράψε την διατροφη σου στην αντίστοιχη ενότητα ( Διατροφη)γιατι όπως λες δεν παίρνεις τα απαραίτητα γραμμάρια πρωτεΐνης και αφού δούμε τι τρως τοτε το συζητάμε για συμπληρωμα.

    Δεν ειμαι κατα των συμπληρωμάτων ουτε λέω πως δεν χρειάζεται να παρεις,αλλα πρωτα να δούμε την διατροφη σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12