Σελίδα 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 567
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 91 έως 104 από 104
  1. 04-06-20 15:50 #91
    Προεπιλογή
    Προσπαθώ να το διορθώσω και δεν με αφήνει δεν ξέρω το γιατί.. Εννοώ ότι το παίρνω την Yohimbine το πρωί τέσσερις κάψουλες των 2,5 mg μαζί με 200 mg καφεΐνη και δεν νιώθω σχεδόν τίποτα το έχω δοκιμάσει και με 400 mg καφεΐνη μαζί και σχεδόν τα ίδια ίσως ελάχιστη ταχυπαλμια και σκέφτομαι μήπως δεν με πιάνει η καφεΐνη που έχω δηλαδή της myprotein. Σκέφτομαι σαν εναλλακτική ή να αγοράσω άλλη μάρκα καφεΐνης η το Black burn όποια βοήθεια ευπρόσδεκτη. Εντάξει τώρα??
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη GEOZN8 : 04-06-20 στις 15:53
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-06-20 20:20 #92
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    αδερφε ο τροπος που γραφεις, ειναι ασυναρτητος κ δεν βγαζει νοημα..4 φορες το διαβασα το ποστ σου για να υποθεσω στο περιπου τι θες να γραψεις.
    Δεν μου απάντησες έστω στο περίπου.. Αξίζει η δοκιμή για το Black burn η να πάρω άλλη καφεΐνη μαν ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-06-20 22:15 #93
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    η καφεινη ειναι καφεινη, απο οπου κ αν την παρεις..οποτε ιδια αποτελεσματα θα εχεις, η δεν θα εχεις.
    τωρα καποια συμπληρωματα οπως το συγκεκριμενο εχουν κ αλλα συστατικα μεσα που μπορει να σου δωσουν καλυτερο αποτελεσμα συνδιαστικα, αλλα μπορει κ οχι αναλογα τι σε πιανει κ τι δεν σε πιανει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 05-06-20 01:14 #94
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.796
    Προεπιλογή
    το Black burn είναι ενα πάρα πολύ καλό λιποτροπικό θερμογεννητικό με πολύ καλα αποτελέσματα για την χρήση που προορίζεται , δεν ειναι κατ εξοχήν για διέγερση άσχετα αν δημιουργεί
    τωρα αν κάποιος το παρακάνει τότε απλα συνηθίζει ο οργανισμός στην καφείνη και όσο και να πάρει την πέφτει και για ύπνο άνετα
    Τι κολλήματα είναι αυτα με τα διεγερτικα ποτε δεν το κατάλαβα , στο τέλος θα πάμε και στα σκληρά η σκούπα φίλιπς ρουφάει τη σκόνη
    Και όπως είπε και ο Διονύσης η καφείνη είναι καφείνη και αν μιάς εταιρίας όπως αυτη που ανέφερες δεν κάνει δουλειά και κάνει κάποιας άλλης τότε απλα όπως λέει και το τραγούδι αλλα μου λέν τα μάτια σου και άλλα η καρδιά σου ! δηλαδη ο θεός και η ψυχή της τι μπορεί να έχει μέσα και τι δοσολογίες και ας γράφει οτι γράφει η ταμπέλα
    Και την συγκεκριμένη εταιρία να πω την αλήθεια ποτε δεν την είχα σε εκτίμηση
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 07-06-20 19:45 #95
    Προεπιλογή
    Κύριοι καλησπέρα. Δοκίμασα και το Black burn αγοράζοντας το από ένα μαγαζί στο Περιστέρι. 2 καψουλες το πρωί νηστικός μαζί με 4*2.5mg Yohimbine HCL και 1 το απόγευμα μαζί με 2 γιοχι. Τελικά ίσως επειδή από 13/5 έπαιρνα 200mg καφεΐνη κάθε πρωί της Myprotein δεν βλέπω διαφορά.. Ίσως έχω συνηθίσει τι να πω.. Προτείνετε να το σταματήσω εντελώς για λίγο διάστημα για να δούμε μετά αν με πιάσει? Ευχαριστώ
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 07-06-20 20:34 #96
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    γενικα ξερεις αν σε πιανει η καφεινη?
    γιατι αν οχι ,εστω κ απο τον καφε δεν θα δεις διαφορα αν το σταματησεις..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 07-06-20 23:48 #97
    Προεπιλογή
    Παλιά με έπιανε κανονικά τι να πω.. Οκ μπορεί να έχω αλλάξει ίσως.. Πραγματικά έχω μπερδευτεί ειλικρινά.. Οκ πάντως σαν συμπλήρωμα έχει καλά χαρακτηριστικά οπότε αν κάποιος όπως εγώ κάνει και υποθερμιδικη προσεκτική διατροφή πιστεύω ότι βοηθάει βάζει και αυτό το λιθαράκι του
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 15-06-20 00:22 #98
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.796
    Προεπιλογή
    πολλες φορες η μη αποτελεσματικότητα ενός συμπληρώματος λιποτροπικού έχει να κάνει και με την διατροφη και κανείς δεν μπορεί να πεί πως ενα λιποτροπικο όσο καλό και να είναι θα κάνει δουλεια με όποια διατροφη και να κάνουμε
    εκτός περιπτώσεων που το έχουν με την γράμμωση και τους πιάνει πιο εύκολα
    Εγω πχ ενω ποτε δεν πήρα λιποτροπικο στη ζωή μου , μια χαρα γράμμωνα όταν έκανα δίαιτα και γρήγορα μάλιστα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 15-06-20 22:16 #99
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GEOZN8 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παλιά με έπιανε κανονικά τι να πω.. Οκ μπορεί να έχω αλλάξει ίσως.. Πραγματικά έχω μπερδευτεί ειλικρινά.. Οκ πάντως σαν συμπλήρωμα έχει καλά χαρακτηριστικά οπότε αν κάποιος όπως εγώ κάνει και υποθερμιδικη προσεκτική διατροφή πιστεύω ότι βοηθάει βάζει και αυτό το λιθαράκι του
    Πινεις γενικα καφεδες μεσα στη μερα κτλ? Αν ναι,τοτε εχει συνηθισει ο οργανισμος σου σε ενα βαθμο προφανως και γιαυτο δε βλεπεις κατι...εχει να κανει με το adrenal fatigue,αν σου συμβαινει και σε τι βαθμο.

    Στη θεση σου θα εκοβα μαχαιρι ολα τα διεγερτικα για 1 μηνα και θα ξαναδοκιμαζα.Μπορεις να δοκιμασεις στο διαστημα αυτο και adaptogens οπως Rhodiola, 2-3γρ/μερα,για να βοηθησεις το σωμα και τους αδρενεργικους υποδοχεις να παρουν τα πανω τους.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 17-06-20 06:25 #100
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πινεις γενικα καφεδες μεσα στη μερα κτλ? Αν ναι,τοτε εχει συνηθισει ο οργανισμος σου σε ενα βαθμο προφανως και γιαυτο δε βλεπεις κατι...εχει να κανει με το adrenal fatigue,αν σου συμβαινει και σε τι βαθμο.

    Στη θεση σου θα εκοβα μαχαιρι ολα τα διεγερτικα για 1 μηνα και θα ξαναδοκιμαζα.Μπορεις να δοκιμασεις στο διαστημα αυτο και adaptogens οπως Rhodiola, 2-3γρ/μερα,για να βοηθησεις το σωμα και τους αδρενεργικους υποδοχεις να παρουν τα πανω τους.
    Παιδιά μάλλον τι να πω με τα χρόνια άλλαξαν η αντοχές μου.. Παλιά αποφεύγα να πιω και κόκα κόλα το απόγευμα για να μην έχω αϋπνίες.. Γενικά το τελευταίο διάστημα πίνω μόνο έναν καφέ το πρωί και αυτόν μπορεί και όχι.. Ίσως τελικά η καφεΐνη να μην με πιάνει όπως παλιά.. Αφού προχτές στης 3 το πρωί ήπια ένα monster και κατά της 6 κοιμήθηκα μια χαρά.. Τι να πω.. Θα το κοιτάξω και αυτό και βλέπουμε. Ευχαριστώ και πάλι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 25-08-20 12:50 #101
    Προεπιλογή
    Σκέφτομαι να τρέξω αυτο που είναι και σε προσφορά αυτή την περίοδο. Έχει διαφορά με το αντίστοιχο που είναι σε σκονη;
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 26-08-20 18:03 #102
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.536
    Προεπιλογή
    Αν δεις τα labels εχουν κάποιες διαφοροποιήσεις όπως οι κετόνες μούρων ή το garcinia cambogia που έχει το Black Burn σε σκόνη (Micronized)
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 17-05-22 08:35 #103
    Προεπιλογή
    Την καλημέρα μου.προχωρησα στην αγορά του black burn μετά από συζήτηση που εκανα με τον ιδιοκτήτη του γυμναστηρίου.επειδη είμαι στο τρίτο μήνα που έχω ξεκινήσει προπόνηση με αντιστάσεις,εξήγησα στον άνθρωπο ότι ήμουν παχύσαρκος και η γυμναστική που εκανα ήταν καλλισθενική.εντυπωσιαστηκε από το γεγονός ότι έχασα σχεδόν 20 κιλά και το μόνο που μου έχει μείνει ποια είναι το λεγόμενο σωσίβιο.μετα από κουβέντα μου είπε ότι θα με βοηθούσε ένα 10τις εκατο ο εν λόγο λιποδιαλυτης να χάσω λίγο ακόμα λίπος.σε συνδιάσμο,διατροφή κλασσικά,βάρη και αερόβια διαλλειματικη άσκηση.με ρώτησε αν περνω αλλά συμπληρώματα και του είπα ότι περνω πρωτεινη,bcaa, κρεατινη και την ωρα της προπόνησης ηλεκτρολύτες.μου λεει από τη στιγμή που ξεκινάς λιποδιαλυτη ξεχνάς τη κρατινη.του λεω μα δεν έχει σχέση το ένα με το άλλο.ο λιποδιαλυτης είναι πριν τη προπόνηση η κρατινη μετά.μου λεει τα ξεχνάς μαζί και ηταν κάθετος.μου έκανε αρκετή εντύπωση αυτο και πραγματικά σταματησα τη κρεατινη.εδω μεσα εχω ξαναδιαβάσει πάνω στην ίδια απορία αλλά οι απόψεις του κάθε ενός είναι διαφορετικές.πραγματικα δε ξερω τι να κανω.ειμαι 43,170 ύψος 69 κιλά ποια
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 20-05-22 15:58 #104
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    μπορεις να παιρνεις κ τα δυο ανετα, το ενα δεν εχει σχεση με το αλλο.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 567