Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 54
  1. 26-10-10 20:17 #31
    The Trainer
    Το avatar του χρήστη crow

    Εγγραφή
    18-05-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    693
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο marvin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αρα ο ογκος ουσιαστικα και η σωματικα διαπλαση ειναι που κανει τη διαφορα απο κατηγορια σε κατηγορια....αν π.χ εγω που ειμαι μικροκαμωμενη παρω ποζα πλατης και εχω φτερα και πλατη μεγαλυτερη ,παλι π.χ,απο τον αντρα μου σιγουρα εχω ξεφυγει απο fitness;;;(Για να μην παρεξηγουμαι το παραδειγμα ειναι ψευτικο)Αλλιως και μια fitness ειναι γραμμωμενη οπως φυσικα εσυ!!!
    Στο προσωπο σκληραινεις ετσι και αλλιως χανοντας λιπος.

    Οχι δεν ειναι ετσι ακριβως.....δεν ειναι το ανοιγμα που μετραει, αλλωστε μεγαλο ανοιγμα ειναι καλο να εχεις. Ο γενικος ογκος ειναι που κανει τη διαφορα.
    Οσο για το προσωπο θα σου πω πως σκληραινει απο τι διαιτα αλλα οχι κ τοσο πολυ.......αλλοι ειναι οι λογοι
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 26-10-10 20:24 #32
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο crow Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι δεν ειναι ετσι ακριβως.....δεν ειναι το ανοιγμα που μετραει, αλλωστε μεγαλο ανοιγμα ειναι καλο να εχεις. Ο γενικος ογκος ειναι που κανει τη διαφορα.
    Οσο για το προσωπο θα σου πω πως σκληραινει απο τι διαιτα αλλα οχι κ τοσο πολυ.......αλλοι ειναι οι λογοι
    Ο.κ το επιασα...νομιζω.Σε ευχαριστω!!!
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 26-10-10 21:58 #33
    The Descendant
    Το avatar του χρήστη Dreiko

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Monsterville
    Μηνύματα
    8.212
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο crow Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πιστευω οτι σαν κινηση ειναι πολυ σωστη, μιας κ οι γυναικες εχουν ξεφυγει κ δυστηχως με αυτο το τροπο χανει την ομορφια του σαν αθλημα(αποψη μου βεβαια).
    Θυμαμαι το 2003 οταν ειχα κατεβει σε αγωνες κ ειχα κατεβει bodybuilding με επιασε ο Κ.Λεβεντελης κ μου λεει: Ναντια μην ξανακατεβεις Β.Β, αργα η γρηγορα θα πεθανει το γυναικειο Β.Β, αλλαξε τωρα που ειναι νωρις γιατι ο δρομος το Β.Β ειναι μονοδρομος κ δεν εχει επιστροφη.
    Κ ετσι εγινα fitness girl!!!
    Τοτε εβραζα απο μεσα μου αλλα μετα απο λιγο καταλαβα οτι ειχε δικαιο σε αυτα που μου ειπε.
    Την ιδια χρονια αν θυμαμαι καλα στο ΟLYMPIA δεν ειχε γυναικες κ βγηκαν αληθινά τα οσα μου ειπε...θελανε να αλλαξουνε αυτη τη κατηγορια.
    Βεβαια αυτο δεν κρατησε για πολυ κ οι εταιρειες φροντισαν για αυτο.
    Οποτε τωρα αυτο που καταλαβα εγω ειναι οτι απλα βρηκανε μια μεση λυση για να ειναι ολοι χαρουμενοι
    Εμενα σαν κινηση κ σαν ιδεα μου αρεσει πολυ κ ευχομαι να μην μεινουνε μονο στα λογια.
    χαχαχα!!!Ο Ιορδανης ξερει τι λεει,απλα παρεξηγειται μερικες φορες,και λες τι λεει τωρα αυτος....
    αλλα παντα εχει λογο που τα λεει...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dreiko : 27-10-10 στις 00:13
    τιποτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 27-10-10 00:32 #34
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.918
    Προεπιλογή
    Κάποιες απόψεις κριτών της IFBB το 2006 που μιλήουσαν για αλλαγές στο γυναικείο bbing...

    (είναι στα αγγλικά... περιπληπτικά: λένε οτι θέλουν να αλλάξουν αυτή τη σκληρή όψη των γυναικών bodybuilders, με τα σπασμένα προσωπα και τη μεγάλη μυικότητα, και να τους δώσουν μια πιο αθλητική και υγειή εμφάνιση... θα ψάχνουν για θηλυκή μυώδη εμφάνιση..και όχι αντρικούς μυς σε γυναίκα)

    [YOUTUBE="ιφββ"]6bR0qsqFRPg[/YOUTUBE]

    ---

    Είναι θέμα εμπορικότητας του αθλήματος νομίζω αυτη η κίνηση και η άποψή μου είναι οτι είναι στη σωστή κατεύθυνση.

    Χωρίς ακόμα να υπάρχουν επίσημα στοιχεία, εικάζεται οτι τα κριτήρια θα προωθούν ένα look σαν αυτό:

    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 27-10-10 00:39 #35
    The Descendant
    Το avatar του χρήστη Dreiko

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Monsterville
    Μηνύματα
    8.212
    Προεπιλογή
    ^^^^^πολυ καλη κινηση....!!!!!
    τιποτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 27-10-10 00:50 #36
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.810
    Προεπιλογή
    δεν χρειάζετε να είναι και πυρηνικοί επιστήμονες , ούτε πολύ φιλοσοφία θέλει να το καταλάβουν , αυτο έπρεπε να έχει ήδη γίνει και δεν μπορώ να καταλάβω τι τα ψηρίζουν αφού εκεί θα καταλήξουμε στο τέλος στο πιο λάιτ γυναικείο σώμα
    και φτάσαμε αφού το βίντεο είναι το 2006 ακόμη στο κουβεντολόι να βρισκονται
    εδω έχουν έρθει τα πάνω κάτω αλλάξαν οι ρόλοι των φύλων , γι αυτο φαίνετε δεν συγκινήθηκαν μέχρι τωρα και η ταχύτητα των αποφάσεων τους μου θυμίζει το ελληνικό κράτος , που οι αποφάσεις τους και η εφαρμογή είναι γρήγορη μόνο όταν θέλουν να αυξήσουν τούς φόρους που την μια μέρα το λέν την άλλη γίνετε
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 27-10-10 12:16 #37
    The Trainer
    Το avatar του χρήστη crow

    Εγγραφή
    18-05-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    693
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dreiko Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαχαχα!!!Ο Ιορδανης ξερει τι λεει,απλα παρεξηγειται μερικες φορες,και λες τι λεει τωρα αυτος....
    αλλα παντα εχει λογο που τα λεει...

    Και παντα ξερει τι λεει, δεν ειναι τυχαιο που ολοι στο εξωτερικο μας ρωτανε παντα για τον Ιορδανη...μακαρι να τον ακουγαν ολοι!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 27-10-10 14:34 #38
    Το avatar του χρήστη El Topo

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    desert
    Μηνύματα
    393
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάποιες απόψεις κριτών της IFBB το 2006 που μιλήουσαν για αλλαγές στο γυναικείο bbing...

    (είναι στα αγγλικά... περιπληπτικά: λένε οτι θέλουν να αλλάξουν αυτή τη σκληρή όψη των γυναικών bodybuilders, με τα σπασμένα προσωπα και τη μεγάλη μυικότητα, και να τους δώσουν μια πιο αθλητική και υγειή εμφάνιση... θα ψάχνουν για θηλυκή μυώδη εμφάνιση..και όχι αντρικούς μυς σε γυναίκα)

    [YOUTUBE="ιφββ"]6bR0qsqFRPg[/YOUTUBE]

    ---

    Είναι θέμα εμπορικότητας του αθλήματος νομίζω αυτη η κίνηση και η άποψή μου είναι οτι είναι στη σωστή κατεύθυνση.

    Χωρίς ακόμα να υπάρχουν επίσημα στοιχεία, εικάζεται οτι τα κριτήρια θα προωθούν ένα look σαν αυτό:

    Kατά τη γνώμη μου, το look αυτό δε διαφέρει ιδιαίτερα από το σημερινό γυναικείο bb και όπως και να'χει, απέχει από αυτό που λέμε θηλυκότητα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 27-10-10 15:03 #39
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο El Topo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kατά τη γνώμη μου, το look αυτό δε διαφέρει ιδιαίτερα από το σημερινό γυναικείο bb και όπως και να'χει, απέχει από αυτό που λέμε θηλυκότητα.
    Εγω απ την αλλη δε συμφωνω με αυτα που λες.Πιστευω οτι αυτη η εμφανιση ειναι μεσα στα ορια για τα οποια συζηταμε και δεν ειναι κατι υπερβολικο.

    Αλλα,ο καθενας τη γνωμη του φυσικα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 27-10-10 15:07 #40
    The Descendant
    Το avatar του χρήστη Dreiko

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Monsterville
    Μηνύματα
    8.212
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω απ την αλλη δε συμφωνω με αυτα που λες.Πιστευω οτι αυτη η εμφανιση ειναι μεσα στα ορια για τα οποια συζηταμε και δεν ειναι κατι υπερβολικο.

    Αλλα,ο καθενας τη γνωμη του φυσικα.
    +1
    τιποτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 27-10-10 15:08 #41
    The Descendant
    Το avatar του χρήστη Dreiko

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Monsterville
    Μηνύματα
    8.212
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο crow Εμφάνιση μηνυμάτων

    Και παντα ξερει τι λεει, δεν ειναι τυχαιο που ολοι στο εξωτερικο μας ρωτανε παντα για τον Ιορδανη...μακαρι να τον ακουγαν ολοι!
    ετσι...ετσι....
    τιποτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 27-10-10 17:26 #42
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω απ την αλλη δε συμφωνω με αυτα που λες.Πιστευω οτι αυτη η εμφανιση ειναι μεσα στα ορια για τα οποια συζηταμε και δεν ειναι κατι υπερβολικο.
    +1
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 27-10-10 17:29 #43
    Το avatar του χρήστη dionisos

    Εγγραφή
    12-01-2010
    Περ.
    ΑΡΤΑ
    Μηνύματα
    1.057
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω απ την αλλη δε συμφωνω με αυτα που λες.Πιστευω οτι αυτη η εμφανιση ειναι μεσα στα ορια για τα οποια συζηταμε και δεν ειναι κατι υπερβολικο.

    Αλλα,ο καθενας τη γνωμη του φυσικα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 27-10-10 17:33 #44
    Master of Pain
    Το avatar του χρήστη GEORGEXX1

    Εγγραφή
    01-12-2009
    Μηνύματα
    2.468
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω απ την αλλη δε συμφωνω με αυτα που λες.Πιστευω οτι αυτη η εμφανιση ειναι μεσα στα ορια για τα οποια συζηταμε και δεν ειναι κατι υπερβολικο.

    Αλλα,ο καθενας τη γνωμη του φυσικα.
    και οχι μονο βασιλη ,στην φωτο μιλαμε για κορμαρα.
    Για να υψωθείς πάνω από τους ανθρώπους υπάρχουν δυο δρόμοι: με τη δικιά σου επιδεξιότητα ή χάρη στην βλακεία τον γύρω σου ανθρώπων.
    Λα Μπρυγιέρ*
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 27-10-10 17:45 #45
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    και που να δειτε πως ειναι 2-3 εβδομαδες μετα. εδω ειναι και στεγνη απο νερα και λιπος λογο αγωνα.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία