Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 37 από 37
  1. 05-02-13 18:18 #31
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    αναλογα..
    οπωςκ με την κανονικη κρεατινη αλλοι περνουν μονο τις μερες γυμναστηριου κ αλλοι καθε μερα..
    ετσι κ εδω,οπως νομιζεις..
    thank u μαν..και να σε πω και κατι αλλο..το κουτακι λεει οτι οι δοσεις πρεπει να απεχουν 4 ωρες μεταξυ τους που σημαινει οτι δεν μπορω να το χρησιμοποιω και pre και post που θα ηθελα..τι προτινεις,να παιρνω την μια δοση με πρωινο και την αλλη αμεσως μετα την προπονα η ξερω γω την μια αμεσως πριν την προπονα και την αλλη καποια στιγμη αργοτερα..?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 06-02-13 13:25 #32
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    καλα μην ακους τι λεει..μια χαρα μπορεις να το παρεις κ πριν κ μετα..κρεατινη ειναι...
    αν απο την αλλη νομιζεις οτι δεν θες να το κανεις ετσι,μια δοση το πρωι νωριτερα πριν την προπονα κ αλλη μια μετα ειναι σουπερ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 06-02-13 17:45 #33
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλα μην ακους τι λεει..μια χαρα μπορεις να το παρεις κ πριν κ μετα..κρεατινη ειναι...
    αν απο την αλλη νομιζεις οτι δεν θες να το κανεις ετσι,μια δοση το πρωι νωριτερα πριν την προπονα κ αλλη μια μετα ειναι σουπερ..
    οκ μαν σευχαριστωω!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 05-03-13 01:06 #34
    Το avatar του χρήστη Stark

    Εγγραφή
    28-09-2011
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    198
    Προεπιλογή
    παιδια εγω να ρωτησω επειδη δε ξερω πολλα για το πως λειτουργει, λεει κατι για τη beta alanine δηλαδη σημαινει πως θα νιωθεις το ιδιο εφε αυτης? Κατι σα το γαργαλιτο που λεμε?
    Never give up on something that you can't go a day without thinking about.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 06-03-13 08:07 #35
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stark Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια εγω να ρωτησω επειδη δε ξερω πολλα για το πως λειτουργει, λεει κατι για τη beta alanine δηλαδη σημαινει πως θα νιωθεις το ιδιο εφε αυτης? Κατι σα το γαργαλιτο που λεμε?
    το orotic acid που ειναι δεμενη η κρεατινη.... αυξανει την καρνοσινη (πραγμα που κανει και η β-αλανινη)....

    απο εκει και περα το ''γαργαλιτο'' της β-αλανινης δεν το ειχα οταν την δοκιμασα....
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 11-05-13 19:50 #36
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    παιδια την εχει δοκιμασει κανεις αυτη τωρα τελευταια?
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 31-01-14 11:14 #37
    Το avatar του χρήστη Dragonbreath

    Εγγραφή
    20-11-2011
    Περ.
    I still wonder
    Μηνύματα
    115
    Προεπιλογή
    Πολλές, πολλές καλημέρες!

    Λοιπόν, "έτρεξα" το συγκεκριμένο σκεύασμα για ενάμιση περίπου μήνα στις 6 caps,σε δύο δόσεις , προσθέτοντας κάποιες φορές και 2 extra πριν κοιμηθώ.

    Η man σαν εταιρεία, δεν με έχει απογοητεύσει ποτέ(2 προιοντα έχω δοκιμάσει βέβαια), παρά μόνο στις τιμές της!(τελικά όμως 90% των περιπτώσεων, ό,τι πληρώνεις, παίρνεις!!)

    Οπως ήδη έχει ειπωθει απο άλλα posts, είχα και εγώ λιγότερα νερά από ότι με τη μονουδρική. Στα υπόλοιπα καμία διαφορα δεν είδα, δεν παυει να είναι κρεατίνη εξάλλου.
    Απλά άλλη η καθαρη ποσότητα της κρεατίνης στην orotine(εφόσον είναι κρεατίνη και οροτικό οξύ) στα 6 γραμμάρια, και άλλο 6 γραμμάρια μονουδρικής!!

    Με άλλα λόγια, θέλω να πιστεύω(σίγουρος δεν είμαι ποτέ για τίποτα), πώς παίρνοντας μικρότερη δόση μονουδρικής( όχι αυτή του.. κυρ Βαγγελη του ψιλικατζή βέβαια.. αλλά μιας αξιόπιστης εταιρείας,) που να είναι όντως micronized , άσχετα απότο τι γράφουν στα κουτιά( μου έχει τύχει να μη γράφει και να είναι πούδρα εντελώς,αλλά και το αντίστροφο), θα έχεις λιγότερη κατακράτηση υγρών.

    Τέλος όσο αφορά την αύξηση της καρνοσίνης(μεγαλύτερη αντοχή) λόγω οροτικού οξέος,είχα αρκετά παραπάνω, αλλά δεν νομίζω ότι οφειλόταν στην orotine γιατί ταυτόχρονα έπαιρνα beta-alanine απο αλλού!
    ..ελπίζω να βοήθησα σε τυχόν απορίες
    Our thoughts.. compressed, which makes us blessed...which makes for stormy weather.."]
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123