Σελίδα 3 από 12 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 166
  1. 16-11-10 22:23 #31
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ariel Εμφάνιση μηνυμάτων
    οχι 1 φορα τη βδομαδα..ειπαμε....θα ημουν διπλασια τοτε!!!
    ή οποτε νιωσεις την αναγκη
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 23-11-10 04:58 #32
    Προεπιλογή
    Δε ξερω αν εχω κατι απο αυτα, αλλα ανα τακτα χρονικα διαστηματα, βαζω σε ελαχιστες ημερες, μεχρι και 5 κιλα! Τρωω συνεχεια και ο,τι βρισκω μπροστα μου!

    Πχ, τωρα που εχω αδεια για 10 ημερες, ηδη στην 4η ημερα και ειμαι 3 κιλα πανω! Τρωω τα παντα και συνεχεια! Ειδικα γλυκα! Δε ξερω γιατι το κανω αυτο..

    Στην Αθηνα, οταν ειμαι μονος, ειμαι πολυ συγκρατημενος.. Και τα χανω τα κιλα που βαζω, σχετικα γρηγορα.. Το ψυγειο ειναι παντα αδεια. Αλλα αν τυχει και ερθει η κοπελα μου και φερει γλυκα μαζι της ή αγορασει για αυτην, τα τρωω ολα!!

    Εχω καποιο προβλημα αραγες;;
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 23-11-10 10:34 #33
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    Νομιζω θα πρεπει να πω και την δικη μου εμπειρια που εζησα αυτο το Σαββατοκυριακο.
    Πρωτα θα ηθελα να πω πως ποτε δεν εχω προκαλεσει να κανω εμετο και δεν νομιζω να το κανω ποτε.Γενικως δυσκολα μετανιωνω για κατι που κανω.Ομως οποτε νιωθω στρεσαρισμενη το να στραφω στο φαι ειναι λυτρωση συναισθηματικη,δυστυχως μονο για λιγο ομως.Ισως μετα το οτι με τριγυρνουν τυψεις με βοηθαει να ΄΄εξαερωσω'' τις σκεψεις θυμου που με οδηγησαν να πεσω στο φαι.
    Εδω και 3 μηνες ειμαι σε διαιτα με πολυ καλα αποτελεσματα.Απο βρωμικο φαι δεν ειχα δοκιμασει εκτος απο λιγο κεικ και κατι φρυγανιες με μαρμελαδες !!
    Το Σαββατο το βραδυ βρεθηκα σε μια γιορτη φιλικου προσωπου και χωρις να το καταλαβω πλακωθηκα σε ξηρους καρπους,περασα απο το μπουφε ευτυχως με λιγες ζημιες και στο τελος βρεθηκα να χτυπαω αλυπητα τουρτα καραμελα!!!!
    Οσο πληρες και αν ενιωσα με οτι εφαγα δυστυχως το πληρωσα την Κυριακη.Απο οτι φαινεται σοκαρα τον οργανισμο μου και ολη την μερα η' μαλλον την περισσοτερη μερα βρισκομουν στο μπανιο να κανω την βασιλισσα στο Θρονο!!! Ακομα και χτες ,Δευτερα,το γαστρεντερολογικο μου συστημα νοσουσαι!!!!!
    Περιττο να πω πως την Κυριακη μολις ξημερωσε για τα καλα βρεθηκα στην Πανεπιστημιουπολη να ''γραφω'' χιλιομετρα,που ουτως η αλλος θα εκανα μεσα στη μερα αλλα οχι με τοσο ...ζηλο!!!!
    Ελπιζω αυτο να μου γινει μαθημα και μολις ξαναβρεθω στην ιδια θεση μπροστα σε μπουφε να χτυπησει το καμπανακι της αμυνας του οργανισμου μου.
    Μιλωντας χτες με πολυ εμπειρο ατομο μου ανεφερε πως αυτο ειναι και το νοημα του ''βρωμικου φαγητου'' καθε 10 μερες για να μην συμβαινουν ολα αυτα!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη marvin : 23-11-10 στις 10:39
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 23-11-10 14:36 #34
    Το avatar του χρήστη eri_87

    Εγγραφή
    23-02-2010
    Περ.
    Άρτα/Καλλιθ
    Μηνύματα
    1.624
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε ξερω αν εχω κατι απο αυτα, αλλα ανα τακτα χρονικα διαστηματα, βαζω σε ελαχιστες ημερες, μεχρι και 5 κιλα! Τρωω συνεχεια και ο,τι βρισκω μπροστα μου!

    Πχ, τωρα που εχω αδεια για 10 ημερες, ηδη στην 4η ημερα και ειμαι 3 κιλα πανω! Τρωω τα παντα και συνεχεια! Ειδικα γλυκα! Δε ξερω γιατι το κανω αυτο..

    Στην Αθηνα, οταν ειμαι μονος, ειμαι πολυ συγκρατημενος.. Και τα χανω τα κιλα που βαζω, σχετικα γρηγορα.. Το ψυγειο ειναι παντα αδεια. Αλλα αν τυχει και ερθει η κοπελα μου και φερει γλυκα μαζι της ή αγορασει για αυτην, τα τρωω ολα!!

    Εχω καποιο προβλημα αραγες;;
    Είναι επεισόδια υπερφαγίας αυτό που παθαίνεις και εξηγούμε πιο πάνω τους λόγους που μπορεί να το παθαίνεις! Ξέρεις, μερικοί άνθρωποι είναι πιο δύσκολο να πειθαρχήσουν τον εαυτό τους κ χρειάζεται μεγάλη προσπάθεια! Βασικά να βρεις τον τρόπο που θα σε κάνει να το αποφύγεις... κ αυτό εξαρτάται απο σένα!
    It is a shame to grow old without ever seeing the STRENGTH and BEAUTY body is capable...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 23-11-10 14:40 #35
    Το avatar του χρήστη eri_87

    Εγγραφή
    23-02-2010
    Περ.
    Άρτα/Καλλιθ
    Μηνύματα
    1.624
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο marvin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομιζω θα πρεπει να πω και την δικη μου εμπειρια που εζησα αυτο το Σαββατοκυριακο.
    Πρωτα θα ηθελα να πω πως ποτε δεν εχω προκαλεσει να κανω εμετο και δεν νομιζω να το κανω ποτε.Γενικως δυσκολα μετανιωνω για κατι που κανω.Ομως οποτε νιωθω στρεσαρισμενη το να στραφω στο φαι ειναι λυτρωση συναισθηματικη,δυστυχως μονο για λιγο ομως.Ισως μετα το οτι με τριγυρνουν τυψεις με βοηθαει να ΄΄εξαερωσω'' τις σκεψεις θυμου που με οδηγησαν να πεσω στο φαι.
    Εδω και 3 μηνες ειμαι σε διαιτα με πολυ καλα αποτελεσματα.Απο βρωμικο φαι δεν ειχα δοκιμασει εκτος απο λιγο κεικ και κατι φρυγανιες με μαρμελαδες !!
    Το Σαββατο το βραδυ βρεθηκα σε μια γιορτη φιλικου προσωπου και χωρις να το καταλαβω πλακωθηκα σε ξηρους καρπους,περασα απο το μπουφε ευτυχως με λιγες ζημιες και στο τελος βρεθηκα να χτυπαω αλυπητα τουρτα καραμελα!!!!
    Οσο πληρες και αν ενιωσα με οτι εφαγα δυστυχως το πληρωσα την Κυριακη.Απο οτι φαινεται σοκαρα τον οργανισμο μου και ολη την μερα η' μαλλον την περισσοτερη μερα βρισκομουν στο μπανιο να κανω την βασιλισσα στο Θρονο!!! Ακομα και χτες ,Δευτερα,το γαστρεντερολογικο μου συστημα νοσουσαι!!!!!
    Περιττο να πω πως την Κυριακη μολις ξημερωσε για τα καλα βρεθηκα στην Πανεπιστημιουπολη να ''γραφω'' χιλιομετρα,που ουτως η αλλος θα εκανα μεσα στη μερα αλλα οχι με τοσο ...ζηλο!!!!
    Ελπιζω αυτο να μου γινει μαθημα και μολις ξαναβρεθω στην ιδια θεση μπροστα σε μπουφε να χτυπησει το καμπανακι της αμυνας του οργανισμου μου.
    Μιλωντας χτες με πολυ εμπειρο ατομο μου ανεφερε πως αυτο ειναι και το νοημα του ''βρωμικου φαγητου'' καθε 10 μερες για να μην συμβαινουν ολα αυτα!!!
    Εντάξει, αφού τόσο καιρό ήσουν ''σωστή'', λογικό είναι! Κ πάλι καλά που έφαγες μόνο αυτά να λες!
    Το cheat βέβαια αυτό το νόημα έχει, αλλά απτην άλλη σου θυμίζει κ τις γεύσεις που στερείσαι, οπότε δε ξέρω τί είναι καλύτερο! Όπως νιώθει ο καθένας...
    It is a shame to grow old without ever seeing the STRENGTH and BEAUTY body is capable...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 23-11-10 17:52 #36
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο marvin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομιζω θα πρεπει να πω και την δικη μου εμπειρια που εζησα αυτο το Σαββατοκυριακο.
    Πρωτα θα ηθελα να πω πως ποτε δεν εχω προκαλεσει να κανω εμετο και δεν νομιζω να το κανω ποτε.Γενικως δυσκολα μετανιωνω για κατι που κανω.Ομως οποτε νιωθω στρεσαρισμενη το να στραφω στο φαι ειναι λυτρωση συναισθηματικη,δυστυχως μονο για λιγο ομως.Ισως μετα το οτι με τριγυρνουν τυψεις με βοηθαει να ΄΄εξαερωσω'' τις σκεψεις θυμου που με οδηγησαν να πεσω στο φαι.
    Εδω και 3 μηνες ειμαι σε διαιτα με πολυ καλα αποτελεσματα.Απο βρωμικο φαι δεν ειχα δοκιμασει εκτος απο λιγο κεικ και κατι φρυγανιες με μαρμελαδες !!
    Το Σαββατο το βραδυ βρεθηκα σε μια γιορτη φιλικου προσωπου και χωρις να το καταλαβω πλακωθηκα σε ξηρους καρπους,περασα απο το μπουφε ευτυχως με λιγες ζημιες και στο τελος βρεθηκα να χτυπαω αλυπητα τουρτα καραμελα!!!!
    Οσο πληρες και αν ενιωσα με οτι εφαγα δυστυχως το πληρωσα την Κυριακη.Απο οτι φαινεται σοκαρα τον οργανισμο μου και ολη την μερα η' μαλλον την περισσοτερη μερα βρισκομουν στο μπανιο να κανω την βασιλισσα στο Θρονο!!! Ακομα και χτες ,Δευτερα,το γαστρεντερολογικο μου συστημα νοσουσαι!!!!!
    Περιττο να πω πως την Κυριακη μολις ξημερωσε για τα καλα βρεθηκα στην Πανεπιστημιουπολη να ''γραφω'' χιλιομετρα,που ουτως η αλλος θα εκανα μεσα στη μερα αλλα οχι με τοσο ...ζηλο!!!!
    Ελπιζω αυτο να μου γινει μαθημα και μολις ξαναβρεθω στην ιδια θεση μπροστα σε μπουφε να χτυπησει το καμπανακι της αμυνας του οργανισμου μου.
    Μιλωντας χτες με πολυ εμπειρο ατομο μου ανεφερε πως αυτο ειναι και το νοημα του ''βρωμικου φαγητου'' καθε 10 μερες για να μην συμβαινουν ολα αυτα!!!
    Eχει πει ενα μελος παλαιοτερα ο τζον οτι το να μην κανεις καποια τσιτ στην διατροφη σου την υποβαθμιζεις .Νομιζω πως εισαι υπερβολικη.Τι κακο θα σου κανει δηλαδη να φας ενα και δυο και τρια κομματια κεικ στις 10 μερες.Μπορει να ειναι και καλο παρα ουδετερο.
    Εδω ειναι μια ενδιαφερουσα ερευνα ενος διατροφολογου που παρεθεσε ο Ανδρικος στο μπλογκ του.http://metavolismos.com/?p=1074
    Φυσικοθεραπεια
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 23-11-10 19:07 #37
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sogoku Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eχει πει ενα μελος παλαιοτερα ο τζον οτι το να μην κανεις καποια τσιτ στην διατροφη σου την υποβαθμιζεις .Νομιζω πως εισαι υπερβολικη.Τι κακο θα σου κανει δηλαδη να φας ενα και δυο και τρια κομματια κεικ στις 10 μερες.Μπορει να ειναι και καλο παρα ουδετερο.
    Εδω ειναι μια ενδιαφερουσα ερευνα ενος διατροφολογου που παρεθεσε ο Ανδρικος στο μπλογκ του.http://metavolismos.com/?p=1074
    Δεν ειναι κακο,απλα ακολουθουσα προγραμμα ενος μηνα και μεσα σε αυτο δεν μου ειχαν βαλει βρωμικο γευμα.Απλα ακολουθουσα οτι μου ειχαν πει.Δεν διαφωνουμε σε κατι.Δεν ηξερα ,δεν ρωτησα.Καπως ετσι την πατησα .Τωρα ξερω και ελπιζω να μου βγει ομαλα ολη η προσπαθεια μου για να φτασω το στοχο μου.
    Εχω διαβασει την ερευνα αυτη,καθως οταν πιστευα πως ξεφυγα εστω με λιγο κεικ το ποσταρα για να ακουσω γνωμες.Ολα καλα,αρκει ο στοχος να μην γινει αυτοσκοπος τελικα και μας οδηγησει σε αλλα μονοπατια.
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 23-11-10 20:13 #38
    Προεπιλογή
    Παιδια το αρθρο ειναι αρκετα ενδιαφερον. Ο τυπος εχασε μεγαλο ποσοστο λιπους. Ξερουμε αν γυμναζοταν καθολου ή αν επαιρνε καποιο λιποδιαλυτη; Δε ακουγεται λογικο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 23-11-10 20:49 #39
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια το αρθρο ειναι αρκετα ενδιαφερον. Ο τυπος εχασε μεγαλο ποσοστο λιπους. Ξερουμε αν γυμναζοταν καθολου ή αν επαιρνε καποιο λιποδιαλυτη; Δε ακουγεται λογικο.
    Η ερευνα δεν εγινε σε πολλα ατομα και δεν θεωρειται μαλλον 'επισημη' και ευρεια πιο πολυ σαν ατομικος πειραματισμος μου φαινεται.
    Τωρα αν ο εν λογω διατροφολογος ετρωγε 4000 θερμιδες την ημερα κια ξαφνικα επεσε στις 2500[απο οπου και να προερχονται αυτες] μαλλον ετσι εχασε.
    Πιο καλα ισως μας πει Ο Ανδρικος
    Φυσικοθεραπεια
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 23-11-10 21:00 #40
    Προεπιλογή
    Αν επεσε τοσο πολυ, τοτε λογικο να χασει τοσα κιλα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 23-11-10 21:04 #41
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν επεσε τοσο πολυ, τοτε λογικο να χασει τοσα κιλα.
    Kαθαρα υποθετικο ειναι απο την δικη μου πλευρα
    Φυσικοθεραπεια
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 23-11-10 21:59 #42
    Banned
    Εγγραφή
    17-12-2008
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    875
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια το αρθρο ειναι αρκετα ενδιαφερον. Ο τυπος εχασε μεγαλο ποσοστο λιπους. Ξερουμε αν γυμναζοταν καθολου ή αν επαιρνε καποιο λιποδιαλυτη; Δε ακουγεται λογικο.

    Γυμναζόταν ελάχιστα , περίπου 60 λεπτά άσκησης την εβδομάδα και δεν πήρε λιποδιαλύτη. Είναι καθηγητής πανεπιστημίου ο άνθρωπος δεν έχει επαφή με όλα αυτά.
    Πάντως πέρα από την πλάκα. Γιατί δεν ακούγεται λογικό. Έτρωγε 1800 θερμίδες για 10 εβδομάδες , υπήρχε σαφές θερμιδικό έλλειμμα , γιατί να μην πέσει σε λίπος;
    Και κάτι άλλο εδώ. Όλοι πάνω κάτω ξέρουμε κάποια άτομα που ομολογούν και οι ίδιοι ότι κάνουν "χάλια διατροφή" , τρώνε πατατάκια, σοκολάτες , τυρόπιτες , παρ'΄όλα αυτά δεν έχουν κανένα θέμα με το βάρος τους και κάποιοι είναι και αρκετά γραμμωμένοι.

    Προφανώς δεν λέω ότι μία αντίστοιχη διατροφή είναι ότι το καλύτερο, ούτε ο καθηγητής είναι σε μία τέτοια πλάνη. Αλλά κάπου νομίζω ότι οι θερμίδες είναι εξαιρετικά υποτιμημένος παράγοντας στην κοινή γνώμη, και ακόμα πιο πολύ στο bodybuilding. 'Ισως γιατί ακούγεται πολύ απλή σαν έννοια , δεν έχει ορμόνες μέσα, γενικά είναι κάτι πολύ απλό που εύκολα το προσπερνούν οι περισσότεροι σαν να μην είναι εκεί και να μετράει στο αποτέλεσμα.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Andrikos : 23-11-10 στις 22:57
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 24-11-10 05:12 #43
    Το avatar του χρήστη Gorillas

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    Espoo-Finland
    Μηνύματα
    622
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο eri_87 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχεις απόλυτο δίκιο!!!
    Εγώ που πέρασα διατροφική υπερφαγία συμφωνώ ότι δεν είναι απαραίτητο να πας σε ειδικό. Απλά παίζουν πολλά ρόλο και ο καθένας δεν μπορεί να ''κουμαντάρει'' τον εαυτό του το ίδιο εύκολα. Για μένα ήταν κάτι πρωτόγνωρο να περιορίσω τις διατροφικές ''απαγορευμένες'' συνήθειές μου, καθώς έτρωγα πάντα ότι μου άρεσε χωρίς δεύτερη σκέψη γιατί δεν είχα πρόβλημα με το σώμα μου. Ποτέ όμως δε σκεφτόμουν το φαγητό, ''τί θα φάω'' ,''να φάω κι αυτό, κι εκείνο..''. Όλα άλλαξαν μετά από κάνα δίμηνο που ακολούθησα διατροφή ΒΒ και στερούμουν ότι έτρωγα πάντα! Όχι μόνο αυτό, είχα και στο νου συνέχεια τί θα φάω. Αυτό κάποια στιγμή με ''έπνιξε'' και πέρασα διάφορα στάδια... Τελικά πριν λίγο καιρό κατέληξα σε συναισθηματική υπερφαγία!
    Κατάφερα να ξεφύγω από αυτό (ας ελπίσουμε ) μετά από ''συζητήσεις'' με τον εαυτό μου, καθώς δε μιλούσα σε κάποιον. Σίγουρα ένιωθα συναισθηματικά κενά που νόμιζα ότι καλύπτω με την παροδική απόλαυση του φαγητού, αλλά μετά ερχόταν η χειρότερη ψυχολογία σκεπτόμενη τί έφαγα! Μετά πάλι φαί, πάλι τύψεις... Φαύλος κύκλος που ΕΚΛΕΙΣΑ!

    ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ (για μένα): Κάνω ότι με ευχαριστεί, προπόνηση-ναι, διατροφή ΒΒ-ναι, αυστηρούς περιορισμούς-ΟΧΙ! Αν κάτι θελήσω να το φάω, (λιγουρεύτηκα βρε αδερφέ) το τρωω άνετα, χωρίς τύψεις, γιατί αλλιώς θα επιστρέψω εκεί που ήμουν και δε το θέλω! Ας έχω ότι απότελεσμα βγει, ας μην έχω κορμί τέλειο, θα κάνω όμως αυτό που με ευχαριστεί και θα το θέλω πραγματικά!

    ΑΥΤΑ από μένα και την εμπειρία μου! Συγνώμη αν κούρασα!
    Το πιο σημαντικό είναι να μη νιώθεις ότι στερείσαι πράγματα. Αλλιώς το μόνο σίγουρο είναι πως κάποια στιγμή θα ξεσπάσεις. Θέλει μέτρο όπως μας λένε οι πρόγονοί μας και που ξέρουμε πολυ καλά οι πιο πολλοί εδώ. Εγώ είχα φτάσει πριν 2 χρόνια τα 115 κιλά λόγο υπερφαγίας, είχα βάλει 20 κιλά σε 4 μήνες. Που ευτυχώς επειδή τα πήρα γρήγορα τα έχασα και σχετικά γρήγορα σε 5 μήνες. Απλά όμως φτάνεις στο έσχατο σημείο ώστε αυτό να σε δραστηροποιήσει να κάνεις την αλλαγή. Όλα είναι μια απόφαση και στο πόσο πιστεύεις στον εαυτό σου ώστε να κάνεις την υπέρβαση. Ας ελπίσουμε το πάθημα να μας έγινε μάθημα εμένα πάντως μου έγινε. Ας όψεται το ότι πρέπει πάντα να προσπαθούμε για το "καλύτερο".
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Gorillas : 24-11-10 στις 05:29
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 25-11-10 18:26 #44
    Προεπιλογή
    Μόλις έκανα εμετό κάτι σουβλάκια που έφαγα και το χειρότερο είναι ότι όταν το σκέφτομαι,περισσότερο χαίρομαι γιατί δεν πήρα τις θερμίδες.....έλεος απλά,δεν παλεύεται πλέον.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 25-11-10 20:36 #45
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Manos1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μόλις έκανα εμετό κάτι σουβλάκια που έφαγα και το χειρότερο είναι ότι όταν το σκέφτομαι,περισσότερο χαίρομαι γιατί δεν πήρα τις θερμίδες.....έλεος απλά,δεν παλεύεται πλέον.
    Μου έβαλες ιδέες να κάνω εμετό 2μιση πίτσες Hut που έφαγα...
    Καλά τώρα σοβαρά? Εμένα ούτε καν μου έχει περάσει από το μυαλό αυτό σαν ιδέα. Αν δεν το διάβαζα πως υπήρχε ούτε καν θα το σκεφτόμουνα πως γίνεται. Ώρε φίλε...
    You 're not training to win friends.
    You 're not training to look pretty.
    You 're not training to stare some chick's ass (well... sometimes).
    You know why you 're training. And if you don't, then get the hell out because you 're just taking up space... This is heavy duty.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 12 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία