Σελίδα 4 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 2345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 60 από 62
  1. 11-11-10 00:13 #46
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.604
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jemstone Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ξέρω Κώστα υποχρεώσεις και δουλεία αλλά κυριότερο δεν είχα ιντερνέτ στο σπίτι.
    Να σε καλά θα τα πούμε και στους αγώνες ευχαριστούμε όπως πάντα για της γρήγορες ενημερώσεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-11-10 01:48 #47
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κωνσταντινα να σε ρωτησω και κατι,στο 2:28 ο Φωτης καθοταν από μπροστα σου και ελεγε ωραια πλατη,τι εννοουσε;


    Eσυ δεν χρειάζεται καν να βλέπεις, μόνο 2 λέξεις να ακούσεις πιάνεις 100 πωπω ατιμο τι είσαι !!!
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-11-10 01:51 #48
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οτι και να πω θα ειναι λιγο. Το σιγουρο ειναι πως ολοι συμφωνουμε πως η Κωντσαντινα εκπροσωπει το γυναικειο ββ με τον καλυτερο τροπο στις τηλεοπτικες εκπομπες και στις συνεντευξεις.

    Εχει νάζι, χαμόγελο, θηλυκότητα, οβαροτητα, αθλητικη παρουσια, θετικη ενεργεια και ζεστασια!!! Πως να μην νιωθουν οι οικοδεσποτες της εκπομπης και οι θεατες απο τα σπιτια τους πως παρουσιαζεται ενας ανθρωπος που τον νιωθουμε ολοι δικο τους?
    Αυτη ειναι η Κωντσαντινα!!
    Για αλλη μια φορα ΜΠΡΑΒΟ
    Ξέρεις ......... δεν θα εκφραστώ για σένα!!!!
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-11-10 01:54 #49
    Προεπιλογή
    Βοss σε ευχαριστώ για ολα θα τα πούμε σύντομα (στις 28)!!!
    Τζούλια σε ευχαριστώ σου στέλνω τα φιλιά μου!!
    Σας ευχαριστώ ολους για τα καλά σας λόγια!!
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 11-11-10 01:56 #50
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ramrod Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμένα αυτό που μου έκανε εντύπωση Κωνσταντίνα είναι που είπες πως για μια μάνα όλα είναι ευκολα...
    Εγώ απο τότε που ήμουν παιδί θυμάμαι τη μάνα μου να γκρινιάζει τι τραβάει και πόσο δύσκολο είναι να είσαι μάνα, η πιο δύσκολη δουλειά κλπ. Είναι αξιοθαυμαστο που το λες ενώ είσαι και επαγγελματίας BB, το οποίο φαντάζομαι είναι αρκετά δύσκολο και θέλει πειθαρχία, (ειδικά αν κρίνω απο το ερασιτεχνικό επίπεδο που ασχολούμε εγώ, φαντάζομαι...). Πόσο μάλλον και πρωταθλήτρια!

    Πολλά συγχαρητήρια!


    Όσο για την εν λόγω εκπομπή, εγώ θα διαφωνίσω με κάποιους που λένε πως είναι χάλια και πως το παρουσιάζουν έτσι...

    Θεωρώ πως έχουν παρουσιάσει αρκετές φορές μεγάλους αθλητές του BB και το έχουν κάνει αξιοπρεπώς. Δε νομίζω πως θα μπορούσαν σε αυτή την ώρα και στο κοινό που απευθύνονται να το κάνουν κάπως καλύτερα, πιο κοντά στα δικά μας δεδομένα.
    Και λογικό είναι να φαίνονται περίεργοι σε πολλούς οι μυες ενός BB (ανεξαρτήτως φύλου) αφού η εικόνα ενός επαγγελματία απέχει αρκετά απο το μέσο ανθρωπο...

    Μια χαρά διαφήμιση κάνουν στο άθλημα και όποιος ενδιαφέρεται θα παρακολουθήσει με ενδιαφέρον...οι υπόλοιποι θα αντιδράσουν αρνητικά όπως και να παρουσιαστει.

    Μπράβο σε όσους εκπροσωπούν το άθλημα!
    Καταπληκτικό το ποστ σου!!!Παρα πολύ σωστά !!!
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 11-11-10 23:24 #51
    Προεπιλογή
    Χιλια μπραβο Κωνσταντινα,εβλεπα παλι το βιντεακι απο το σταρ!!! τι να πει κανεις,εισαι φοβερη...και αθλητρια,και μανα και επιχειρηματιας και ανθρωπος...ελβετικο σουγια θα σε φωναζω χαχαχαχχαχαχαχαχ ελπιζω να σε δουμε ξανα στο γυαλι,και να μας μιλας για ασκησεις και διατροφη!!!! φιλακια πολλα θα τα πουμε συντομα στην επομενη μετρηση μου χιιχιχιχιιχιχιχι
    Oh no, not me
    We never lost control
    You're face to face
    With
    The Man Who Sold The World
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 11-11-10 23:46 #52
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο celeste Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χιλια μπραβο Κωνσταντινα,εβλεπα παλι το βιντεακι απο το σταρ!!! τι να πει κανεις,εισαι φοβερη...και αθλητρια,και μανα και επιχειρηματιας και ανθρωπος...ελβετικο σουγια θα σε φωναζω χαχαχαχχαχαχαχαχ ελπιζω να σε δουμε ξανα στο γυαλι,και να μας μιλας για ασκησεις και διατροφη!!!! φιλακια πολλα θα τα πουμε συντομα στην επομενη μετρηση μου χιιχιχιχιιχιχιχι
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-11-10 01:42 #53
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    ενα μεγαλο μπραβο στην κωνσταντινα πολυ καλη παρουσιαση και οπωσ παντα κουκλα
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-11-10 23:44 #54
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RAMBO Εμφάνιση μηνυμάτων
    ενα μεγαλο μπραβο στην κωνσταντινα πολυ καλη παρουσιαση και οπωσ παντα κουκλα
    RAMBOUKO ΜΟΥΥΥΥ χαθήκαμε, θα σε περιμένω στο Mr-Οδύσσεια να σε πάρω μια αγκαλιά
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 13-11-10 01:55 #55
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vAnY Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπραβο Κωνσταντινα!!!! Μακαρι βλεποντας την εκπομπη καποιοι να καταλαβουν καποιοι οτι οι μυς σε μια γυναικα μπορουν να ειναι απιστευτα Sexy, και πως δεν ειναι μονο αντρικο προνομοιο!
    +φωνω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~
    μενουμε αφωνες με Κωνσταντινα!!!!!!!!!!!!!
    Αν οι πράξεις γίνονται αντικείμενο κριτικής, τότε πρέπει να έχεις κάνει κάτι αξιόλογο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 14-11-10 20:20 #56
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ariel Εμφάνιση μηνυμάτων
    +φωνω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~
    μενουμε αφωνες με Κωνσταντινα!!!!!!!!!!!!!
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 15-11-10 16:49 #57
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    ακόμη μια φορά μπράβο στην κωσταντίνα που έκανε μια πολύ καλή εμφάνηση και εκπροσώπησε επάξια το ελληνικό γυναικείο ββ , αλλα και το ββ γενικότερα .

    την συνέντευξη την είδα στο φόρουμ και πραγματικα έκτός του ότι έλαμπε και η παρουσία της έκανε αίσθηση τα είπε και πολύ καλά .

    της τα είπα βέβαια και τηλεφωνικα γιατι πραγματικα ήταν μια ωραία παρουσίαση , σε μια εκπομπή που έχει θεαματικότητα αν και εγω προσωπικα δεν παρακολουθω τηλεόραση, αλλα άκουσα απο πολλα άτομα που είδαν την εκπομπή τα καλύτερα σχόλια .

    ευχομαι και στην συνέχεια να εκπροσωπεί το άθλημά μας σε ανάλογες εκπομπές στα ΜΜΕ και να δεί ο κόσμος με καλύτερο μάτι και να αγκαλιάσει το γυναικείο ββ
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 15-11-10 19:46 #58
    Το avatar του χρήστη eri_87

    Εγγραφή
    23-02-2010
    Περ.
    Άρτα/Καλλιθ
    Μηνύματα
    1.624
    Προεπιλογή
    Τέλεια Κων/να!!! Κούκλα και γελαστή! Αυτή η θετική ενέργεια που έχεις είναι άλλο πράγμα!!!!
    Καλά ο Φώτης δε παίζεται... Του βγήκαν τα μάτια έξω!!!
    It is a shame to grow old without ever seeing the STRENGTH and BEAUTY body is capable...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 16-11-10 15:01 #59
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Φανταστικη!

    Δεν εδειξες γλουτιαιους που ειπες ομως...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 17-11-10 00:20 #60
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    ακόμη μια φορά μπράβο στην κωσταντίνα που έκανε μια πολύ καλή εμφάνηση και εκπροσώπησε επάξια το ελληνικό γυναικείο ββ , αλλα και το ββ γενικότερα .

    την συνέντευξη την είδα στο φόρουμ και πραγματικα έκτός του ότι έλαμπε και η παρουσία της έκανε αίσθηση τα είπε και πολύ καλά .

    της τα είπα βέβαια και τηλεφωνικα γιατι πραγματικα ήταν μια ωραία παρουσίαση , σε μια εκπομπή που έχει θεαματικότητα αν και εγω προσωπικα δεν παρακολουθω τηλεόραση, αλλα άκουσα απο πολλα άτομα που είδαν την εκπομπή τα καλύτερα σχόλια .

    ευχομαι και στην συνέχεια να εκπροσωπεί το άθλημά μας σε ανάλογες εκπομπές στα ΜΜΕ και να δεί ο κόσμος με καλύτερο μάτι και να αγκαλιάσει το γυναικείο ββ
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 2345 ΤελευταίαΤελευταία